XC6 Gniew - Północna Liga MTB XC z K3AGRO

Osoby zarejestrowane w systemie

Młodzik

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Michał Bylewski Trzcianka UKS Sportowiec Piła Młodzik - 2021-09-04
2 Karol HARENDA Dolaszewo UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2021-09-07
3 szymon więckiewicz grudziądz UKS NOWA WIEŚ Młodzik Tak 2021-09-07
4 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-09-08
5 Jan Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2021-09-08
6 Oliwier Radzikowski Grudziądz UKS NOWA WIEŚ Młodzik Tak 2021-09-10


Do góry


Młodziczka

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.


Do góry


Junior

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2021-09-01
2 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Junior Tak 2021-09-04
3 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior Tak 2021-09-07
4 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2021-09-07
5 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy Junior Tak 2021-09-08
6 Jan Jóźwiak Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior Tak 2021-09-09
7 Aleksander Talarski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Junior Tak 2021-09-12


Do góry


Juniorka

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2021-09-07


Do góry


Kobiety

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Kobiety Tak 2021-09-04
2 Edyta Jakubowska-Olech Świecie NWT MTB Świecie Kobiety Tak 2021-09-07
3 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL Kobiety Tak 2021-09-12


Do góry


M20

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Damian Fysz Solec Kujawski M20 Tak 2021-09-01
2 Mateusz Romanowski Stare Pole M20 Tak 2021-09-02
3 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2021-09-05
4 Miłosz Wojciechowski Piła M20 Tak 2021-09-06
5 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk M20 Tak 2021-09-07
6 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie AZS WSG Bydgoszcz M20 Tak 2021-09-08
7 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2021-09-09
8 Paweł Piekarski Gdynia BST - Banach Sport Team M20 - 2021-09-09
9 Mateusz Klamerus Gniew MTB Polskie Gronowo M20 Tak 2021-09-10
10 Jakub Szumal Polskie Gronowo MTB Polskie Gronowo M20 Tak 2021-09-10
11 Szymon Bruski Dziemiany KSR Kościerzyna M20 Tak 2021-09-12


Do góry


M30

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 Tak 2021-09-01
2 Kajetan Golicki Tczew Tczewska Grupa Trailowa M30 Tak 2021-09-01
3 Bartosz Łosinski Gniew MTB BRODY M30 Tak 2021-09-02
4 Roman Krześniak Świecie Bart Bike Team Sulnowo M30 Tak 2021-09-02
5 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2021-09-02
6 Piotr Dembczyński Malbork M30 Tak 2021-09-04
7 Mateusz Rudzki Bydgoszcz Rajd Nietoperza M30 Tak 2021-09-06
8 Maciej Sadurski Toruń SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2021-09-06
9 Piotr Hinz Bydgoszcz M30 Tak 2021-09-06
10 Przemysław Kiełbasa Gdynia Zdrowy Rower M30 Tak 2021-09-07
11 Jakub Kasal Gdańsk Bez hamulców mtb team M30 Tak 2021-09-07
12 Łukasz Kwaśniewski Osiek lukaszcycling.com M30 Tak 2021-09-07
13 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30 Tak 2021-09-08
14 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 - 2021-09-08
15 Radosław Brzóska Turze M30 - 2021-09-10
16 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2021-09-12
17 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2021-09-12
18 Sławomir Riebandt Rokitki lukaszcycling.com M30 Tak 2021-09-12


Do góry


M40

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M40 Tak 2021-09-01
2 Sebastian Kryszczuk Gniew MTB BRODY M40 Tak 2021-09-02
3 Rafał Jaskólski Gniew M40 Tak 2021-09-02
4 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-09-03
5 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-09-05
6 Michał Falkowski Malbork M40 Tak 2021-09-05
7 Rafał Gruszczyński Chełmża ANC System M40 Tak 2021-09-06
8 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M40 Tak 2021-09-08
9 Piotr Panek GDAŃSK PAN-BIKE M40 Tak 2021-09-08
10 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 Tak 2021-09-08
11 Radosław Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-09-09
12 Marcin Suchomski ŚWIECIE TDCC M40 Tak 2021-09-09
13 Michał Borkowski Grudziadz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-09-12
14 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2021-09-12
15 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-09-13
16 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2021-09-13


Do góry


M50+

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2021-09-01
2 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2021-09-01
3 Adam Kamrowski Gniew M50+ Tak 2021-09-02
4 Krzysztof Perekitko Jagatowo Niezrzeszony M50+ - 2021-09-06
5 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2021-09-07
6 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ Tak 2021-09-12


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×