Północna Liga XC 2019 - XC 7 Świecie

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Wyścig 1

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Data rejestr.
1 Filip Zawada Skłudzewo Młodzik - 2019-08-24
2 Alex Myśliński Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2019-08-24
3 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Kobiety Tak 2019-08-25
4 Igor Kujawa Gdańsk GKS CARTUSIA w KARTUZACH – Bike Atelier Młodzik Tak 2019-08-25
5 Marcel Dłużniewski Rypin CYKLISCI RYPIN Młodzik - 2019-08-31
6 Wanesa Hrynkiewicz-Sudnik Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG Młodziczka Tak 2019-09-01
7 Nikodem Jarząbek Karsin Młodzik Tak 2019-09-01
8 Filip Dorsch Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec Młodzik Tak 2019-09-01
9 Mateusz Maleszka Dywity Centrum Rowerowe Olsztyn Team Młodzik Tak 2019-09-02
10 Maria Świerczyńska Grudziądz Mundur na Rowerze Kobiety Tak 2019-09-02
11 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie Junior Tak 2019-09-03
12 Kacper Konera Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG Junior Tak 2019-09-03
13 Jakub Czajkowski Elbląg MKS TRUSO ELBLAG Młodzik Tak 2019-09-04
14 Oskar Muraszko Elbląg MKS TRUSO ELBLAG Junior Tak 2019-09-04
15 Maciej Kitkowski Osielsko N-Bike Academy Junior Tak 2019-09-04
16 Jan Krajewski Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG Junior Tak 2019-09-04
17 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders Junior Tak 2019-09-05
18 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL Kobiety Tak 2019-09-05
19 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior Tak 2019-09-05
20 JAN SOBIERAJ GDANSK BELTA TEAM GDANSK Młodzik Tak 2019-09-05
21 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety Tak 2019-09-05
22 Marta Górska Gruczno Kobiety Tak 2019-09-05
23 Franciszek Donarski Białe Błota SISU-OWB rowertour.com Młodzik Tak 2019-09-06
24 Kacper Pecyna Piła Superior Zator racing team Junior Tak 2019-09-06
25 Mateusz Piechocki Piła Superior Zator racing team Junior Tak 2019-09-06
26 Wiktor Grzegorek Piła Młodzik Tak 2019-09-06
27 Dawid Soczywko Piła Wataha Północy Młodzik Tak 2019-09-07
28 Jakub Krzyżykowski Grębocin KS SPRINT GRĘBOCIN Junior - 2019-09-07
29 Dawid Czechowski Bydgoszcz Bogdziewicz Team Młodzik Tak 2019-09-08
30 Mateusz Witwicki Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-09-08
31 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-09-08
32 Jakub Skowron Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-09-08
33 Paweł Zbonikowski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2019-09-08


Do góry


Wyścig 2

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Data rejestr.
1 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2019-08-23
2 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2019-08-23
3 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2019-08-23
4 Patryk Pol Grudziądz M40 Tak 2019-08-23
5 Marcin Jaciubek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-08-25
6 Mateusz Rudzki Bydgoszcz Rajd Nietoperza M20 Tak 2019-08-26
7 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2019-08-26
8 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M40 Tak 2019-08-26
9 Mateusz Opielewicz Silno M20 Tak 2019-08-26
10 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega M40 - 2019-08-28
11 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 Tak 2019-08-28
12 Kacper Belt Świecie M20 Tak 2019-08-28
13 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-08-29
14 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2019-08-29
15 TOMASZ CYRANIK Murowana Goślina Supersportowy Mtb Team M30 - 2019-08-29
16 Krzysztof Gładysz Świecie Gładziorki M40 Tak 2019-08-30
17 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2019-08-31
18 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-08-31
19 Marcel Zieliński Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG M20 Tak 2019-08-31
20 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-09-01
21 Mariusz Chmura Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-09-01
22 Waldemar Trzciński Karsin MTB Karsin M40 Tak 2019-09-01
23 Miłosz Wojciechowski Piła SISU-OWB rowertour.com M20 Tak 2019-09-02
24 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-09-02
25 JAROSŁAW SADOWSKI BYDGOSZCZ M40 Tak 2019-09-02
26 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M40 Tak 2019-09-02
27 ŁUKASZ MIGOWSKI PIECHCIN SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2019-09-02
28 Dariusz Pacuk Toruń DP Projekt M50+ Tak 2019-09-02
29 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski Team Dzika Ekipa M30 Tak 2019-09-02
30 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2019-09-02
31 Karol Olszewski Jeżewo LUKS OLIMP / Klub Kolarsku WILKI M40 Tak 2019-09-02
32 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-09-03
33 Michał Lewandowski Wąbrzeźno KKS Masters Brodnica M30 Tak 2019-09-03
34 Volodymyr Koniaiev Kremenchuk TARPOL TEAM M30 Tak 2019-09-03
35 Bartosz Wrzeszcz Brokęcino M20 Tak 2019-09-04
36 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M30 Tak 2019-09-04
37 Grzegorz Toruński Toruń M30 Tak 2019-09-04
38 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI/DZIKI TEAM KWIDZYN M40 Tak 2019-09-04
39 Jan Dwojakowski Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG M20 Tak 2019-09-04
40 Ksawery Synak Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG M20 Tak 2019-09-04
41 Piotr Czerniel Elbląg Mks Truso Elbląg M30 Tak 2019-09-04
42 Jacek Olech Świecie M40 Tak 2019-09-04
43 Rafał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-09-04
44 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M30 Tak 2019-09-04
45 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 Tak 2019-09-05
46 Waldemar Cisło Bądki Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M40 Tak 2019-09-05
47 Dariusz Welzandt Sicienko M20 Tak 2019-09-05
48 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2019-09-05
49 Maciej Wysocki Solec Kujawski Królowie Lasu M20 Tak 2019-09-05
50 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 - 2019-09-05
51 Patryk Szmejter Solec kujawski M20 Tak 2019-09-05
52 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2019-09-05
53 Mateusz Gurzyński Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-09-05
54 Paweł Mantycki Bydgoszcz BikeBoys.pl Orientujemy Team M40 - 2019-09-06
55 Roman Krześniak Świecie Bart Bike Team Sulnowo M30 Tak 2019-09-08
56 Mariusz Kubicki Przysiersk M30 Tak 2019-09-08
57 Przemysław Kasierski Bydgoszcz Ohman ink mtb team M30 Tak 2019-09-08
58 Marcin Kobiela Gdańsk Rowersi Cycling Team M20 Tak 2019-09-08
59 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-09-08
60 Karol Wróblewski Szubin SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2019-09-08
61 sebastian łamek Świecie kkws swiecie M40 Tak 2019-09-08
62 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia M20 Tak 2019-09-08
63 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2019-09-08
64 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2019-09-08
65 Marcin Jasiński Koło BMC Polska M30 Tak 2019-09-08
66 Paweł Radtke Wtelno SISU-OWB team M30 Tak 2019-09-08
67 Jacek Solarski Bydgoszcz Mrozbike Team M30 Tak 2019-09-08


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×