Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 7 Grudziądz

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Wyścig 1

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Jan Jóźwiak Grudziądz Junior 2020-09-15
2 Nikodem Jarząbek Karsin MTB START KARTUZY Junior 2020-09-15
3 Kamil Nowak Włocławek WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior 2020-09-18
4 Aleksander Talarski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Junior 2020-09-20
5 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Kobiety 2020-09-23
6 Maria Świerczyńska Grudziądz Mundur na Rowerze Kobiety 2020-09-27
7 Franciszek Donarski Białe Błota rowertour.com polarfox Junior 2020-09-27
8 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania TEAM MX SKÓRCZ Kobiety 2020-09-29
9 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy Juniorka 2020-09-30
10 Borys Tylicki Grudziądz Młodzik 2020-10-02
11 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka 2020-10-04
12 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Junior 2020-10-04
13 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Kobiety 2020-10-04
14 Jan Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy Młodzik 2020-10-05
15 Miłosz Błaszczyk Włocławek Bogdziewicz Team Junior 2020-10-05
16 JAN SOBIERAJ GDANSK BELTA TEAM GDANSK Junior 2020-10-05
17 Dawid Soczywko Piła Wataha Północy Junior 2020-10-05
18 Oliwier Plitt Grudziądz Młodzik 2020-10-05
19 Bartek Garbarczyk Bydgoszcz Junior 2020-10-05
20 Jan Fojutowski Bydgoszcz MKS63 Młodzik 2020-10-05
21 Bartosz Duliński Niemcz Junior 2020-10-05
22 Filip Dorsch Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec Junior 2020-10-06
23 Paweł Sosik Grudziądz Młodzik 2020-10-06
24 Edyta Jakubowska-Olech Świecie MTB Świecie Kobiety 2020-10-06
25 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Junior 2020-10-06
26 Amelia Szymańska Rypin Cykliści Rypin Młodziczka 2020-10-06
27 Igor Suś Bydgoszcz Bydzia Power Bike Team Młodzik 2020-10-07
28 Jakub Topoliński Niemcz N-Bike Academy Młodzik 2020-10-07
29 Kamila Gurzyńska Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety 2020-10-08
30 Wiktoria Łukaszewska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka 2020-10-08
31 Justyna Rydelek Osielsko KS N-Bike Academy Juniorka 2020-10-08
32 Amelia Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Młodziczka 2020-10-08
33 Jadwiga Kucharska Gdynia Belta Team Gdańsk Młodziczka 2020-10-11
34 Natalia Wójcik Osielsko N-Bike Academy Młodziczka 2020-10-11


Do góry


Wyścig 2

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 2020-09-15
2 Paweł Marciniak Bydgoszcz M30 2020-09-15
3 Dominik Świtalski Toruń Eurostone - Sablier Toruń M30 2020-09-15
4 Mateusz Kręgielewski Kwidzyn M30 2020-09-15
5 Roman Krześniak Świecie Bart Bike Team Sulnowo M30 2020-09-15
6 Marcin Jaciubek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 2020-09-15
7 Damian Fysz Solec Kujawski M20 2020-09-15
8 Bartłomiej Jarząbek Karsin M40 2020-09-15
9 Jaroslaw Jastrzebski Wtelno Olimpia Wtelno M40 2020-09-15
10 Rafał Gruszczyński Chełmża SISU-OWB rowertour.com M40 2020-09-16
11 Paweł Sosna Kwidzyn Orbit One Cycling M30 2020-09-16
12 Janusz Szynkiewicz Kwidzyn Cyklo Kwidzyn/Aqua Bike M50+ 2020-09-16
13 Rafał Szturo Toruń Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 2020-09-16
14 Przemysław Zalewski Śrem SKLEPKOMET M30 2020-09-17
15 MARIUSZ IDZIKOWSKI BYDGOSZCZ www.H2Oshop.pl M40 2020-09-17
16 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 2020-09-17
17 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M40 2020-09-17
18 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team M40 2020-09-17
19 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski Team Dzika Ekipa M30 2020-09-18
20 Krzysztof Gałgański Osielsko M50+ 2020-09-18
21 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 2020-09-18
22 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 2020-09-19
23 Dariusz Pacuk Toruń DP Projekt M50+ 2020-09-21
24 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI/DZIKI TEAM KWIDZYN M40 2020-09-21
25 Nikodem Rodzik Grudziądz M20 2020-09-22
26 Maciej Jajkowski Grudziądz M20 2020-09-22
27 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 2020-09-22
28 Jędrzej Kordas Lidzbark UKS Ostróda Sport Team M30 2020-09-23
29 Sebastian Trzaska Poznań M40 2020-09-24
30 Rafał Tłuszczak Gdynia CX 46/36 Gdynia M40 2020-09-24
31 Oskar Rozwadowski Toruń M20 2020-09-24
32 Maciej Sadurski Toruń VO2max MTB Team M30 2020-09-24
33 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 2020-09-24
34 Sebastian Woźniak Grudziądz M30 2020-09-26
35 Dominik Jakubowski Brodnica Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M20 2020-09-27
36 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M20 2020-09-27
37 Rafał Jaskólski Gniew QARK-BIKES M40 2020-09-27
38 Dariusz Nowak Koszalin M50+ 2020-09-27
39 Szymon Rozmiarek Śrem GReeN BIKE Team M30 2020-09-27
40 Patryk Pol Grudziądz M40 2020-09-27
41 Paweł Ochmański Bydgoszcz Ohman ink mtb team M40 2020-09-28
42 Norbert Łysiak Niemcz NorbertLysiak.pl M40 2020-09-28
43 Mateusz Pałkowski Tczew GK Gryf Tczew M30 2020-09-29
44 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz TrainingExplorer.app M40 2020-09-30
45 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 2020-10-01
46 Dariusz Wybraniak Tczew GK Gryf Tczew M40 2020-10-01
47 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Bart Bike Team Sulnowo M30 2020-10-01
48 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ 2020-10-02
49 Kajetan Golicki Tczew Tczewska Grupa Enduro M30 2020-10-02
50 Tomasz Borzyszkowski Tczew GK Gryf Tczew M40 2020-10-02
51 Paweł Hachaj Chełmno Klub Kolarski Wda Świecie M30 2020-10-03
52 Jacek Olech Świecie M50+ 2020-10-03
53 Tomasz Budziński Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M40 2020-10-04
54 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 2020-10-04
55 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz KKK Dziki team M20 2020-10-04
56 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie Auto Land MTB Team M20 2020-10-04
57 Kacper Pecyna Piła Superior Zator racing team M20 2020-10-04
58 Bartosz Grochalski Kwidzyn M20 2020-10-04
59 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 2020-10-05
60 Andrzej Ogienko Grudziądz M20 2020-10-05
61 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK KKK Dziki Team Kwidzyn M20 2020-10-05
62 Kacper Okruciński Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M20 2020-10-05
63 Michał Felon Gdynia ZdrowyRower Team M40 2020-10-05
64 Miłosz Zwierski Piła Superior Zator Racing Team M20 2020-10-05
65 Artur Grubich Bydgoszcz VO2max MTB Team M20 2020-10-05
66 Adrian Klekowski Kwidzyn Orbit One Cycling M30 2020-10-05
67 Krzysztof Więcławski MOKRE - M50+ 2020-10-05
68 Jarosław Szych Wielki Lubień Orbit One Cycling M40 2020-10-05
69 Sławomir Bethke Bydgoszcz 100% Banana M30 2020-10-05
70 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 2020-10-05
71 Radosław Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 2020-10-05
72 Łukasz Damski Tryszczyn GardenFlora MTB Team M30 2020-10-05
73 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 2020-10-06
74 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 2020-10-06
75 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 2020-10-06
76 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia M30 2020-10-06
77 Andrzej Mączewski Grudziądz Parkran Grudziądz M50+ 2020-10-06
78 Zibi Szymański Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 2020-10-06
79 Remigiusz Gęsicki Brodnica KKS Dziki Team Kwidzyn/ treningnawatach.pl M30 2020-10-06
80 Sławomir Misiaszek TOPORZYSKO Gromada Włóczęgów 28Toruńska Drużyna Harcerzy M50+ 2020-10-06
81 Mirosław Sternicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 2020-10-06
82 Waldemar Cisło Bądki Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M40 2020-10-06
83 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ 2020-10-06
84 Przemysław Dana Mały Rudnik M40 2020-10-06
85 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M40 2020-10-07
86 Kamil Miszewski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M20 2020-10-07
87 Kacper Belt Świecie M20 2020-10-07
88 Michał Kutkowska Tarnowo Podgórne Sauerland Team M20 2020-10-08
89 Marcin Kutkowska Tarnowo Podgórne Sauerland Team M20 2020-10-08
90 Wojciech Jankowski Olsztyn M30 2020-10-08
91 Tymon Kałużny Nowa wieś M20 2020-10-08
92 Mateusz Piechocki Piła Superior Zator racing team M20 2020-10-08
93 Rafał Szpont Grudziądz TCH Cycling Punks M40 2020-10-08
94 Mateusz Gurzyński Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 2020-10-09
95 Łukasz Wąsicki Grudziądz Ressel MTB team M40 2020-10-09
96 Miłosz Czechowicz Piła UKS Sportowiec Piła M20 2020-10-09
97 krzysztof kowalski bydgoszcz M40 2020-10-10
98 Marcin Grzybek żnin Klub Sportowy Szosa Żnin M40 2020-10-10
99 Mariusz Kuciński Grudziądz M40 2020-10-11
100 Wiktor Gajda Świecie MTB Eldar Świecie M30 2020-10-11


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×