XCM Miłosna Kwidzyn

niedziela, 9 października 2022

Powrót

Lista

Kultowa impreza powraca! XCM Miłosna – Kwidzyn Fundacja Cyklo Kwidzyn, Miasto Kwidzyn oraz Nadleśnictwo Kwidzyn i partnerzy zapraszają 9-ego października 2022 na 6 edycję wyścigu po terenach leśnictwa Miłosna. Baza zawodów będzie w Ogród dendrologiczny w Kwidzynie - Arboretum Miłosna.

W tym roku ze względu, na prowadzone prace leśne trasa będzie przygotowana na ok 11km pętli składającej się z naturalnych singli oraz szutrów. Suma przewyższeń na tej pętli to nieco ponad 300 metrów, więc zdecydowanie będzie co robić. Zawodnicy będą rywalizować na dwóch dystansach 22 km oraz 44 km. Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z trasą, szczególnie tych, którzy nigdy nie byli na Miłosnej, gdyż teren jest bardzo wymagający i może przysporzyć nie lada problem niewprawionym zawodnikom. Na obu dystansach będą osobno klasyfikowani mężczyźni oraz kobiety, a dla najlepszych organizatorzy przewidują nietuzinkowe puchary oraz nagrody.

Zapisy na imprezę dla osób dorosłych są obowiązkowe, limit miejsc 150 osób na obu dystansach.

Cyklo Kwidzyn zorganizuje również wyścig dla dzieci i młodzieży – zapisy na miejscu
- Wyścig dla małych dzieci – prosta startowa max 500m - rowery biegowe, 3 kółka, kółka boczne, małe rowery.
- Wyścig dla młodzieży do 18 lat – max 5km – runda.

Każdy milusiński otrzyma od nas medal, dyplom oraz upominek ufundowany przez naszych partnerów. Na nasz wyścig, jak zawsze, nie ma opłaty startowej! A każdy kto do nas wpadnie może liczyć na poczęstunek, ciepłą kawę oraz super atmosferę.

Szczegółowy regulamin oraz przebieg trasy dostępny na profilu XCM Miłosna. Lista naszych sponsorów jest tak długa, że nie sposób ich wymienić w tym miejscu i każdemu z nich poświęcimy osobny post na profilu imprezy.

Data: Niedziela, 9 października 2022
Lokalizacja: Arboretum Miłosna, Kwidzyn

Limit zawodników: 150 osób.
Program zawodów: 8:00-10:30 – biuro zawodów
                                9:00 – start wyścigu dla małych dzieci (prosta startowa maks. 500m)
                                9:45 – start wyścigu dla młodzieży 
                                11:00 – start wyścigu MEGA (4 pętle = 44km) i MINI (2 pętle = 22km) 
                                14:30 – dekoracja zawodników

Serdecznie zapraszamy.

Zapisy

Rejestracja online jest otwarta do dnia 02/10/2022 do godz. 23:59. Po tym terminie istnieje możliwość zapisania się na miejscu w dniu zawodów w przypadku gdy nie został osiągnięty limit zawodników.

Lista

Regulamin

Regulamin XCM Miłosna Kwidzyn

Regulamin

Profil trasy

Profil trasyPlik .gpx
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×