XCM Miłosna Kwidzyn

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

MEGA

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Damian Fysz Solec Kujawski SISU-OWB rowertour.com M3 30-39 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-12
2 Dominik Jakubowski Brodnica Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn Pias M2 20-29 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-12
3 Artur Brzeziński Lębork Pomerania MTB Team M3 30-39 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-12
4 Izabela Brzezińska Lębork Pomerania MTB Team Open K (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-12
5 Rafał Bieszke Mosty #grubykreci M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-12
6 Karol Mastalerz Gdynia M3 30-39 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-12
7 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-12
8 Mateusz Rudzki Bydgoszcz Rajd Nietoperza M3 30-39 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-12
9 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-13
10 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-13
11 Piotr Przybysz Rumia MAJBIKE TEAM M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-13
12 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-15
13 Maciej Zielonka Banino AkbiSport - BMC Lab Gdańsk M3 30-39 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-15
14 Norbert Jędrzejczyk Bydgoszcz NextD M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-16
15 Michał Szatten Bydgoszcz M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-16
16 Agnieszka Romanowska Rumia Open K (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-17
17 GRZEGORZ GOGULSKI Toruń SISU-OWB rowertour.com M5 50 lat+ (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-17
18 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M2 20-29 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-18
19 Michał Felon Gdynia ZdrowyRower Team M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-18
20 Paweł Marciniak Bydgoszcz M3 30-39 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-19
21 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Open K (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-19
22 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie Auto Land MTB Team M2 20-29 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-20
23 Michał Przekop Gdynia Bertrand Okna Trek Gdynia M2 20-29 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-20
24 Maciej Jagoda Szemud VO2max MTB Team M2 20-29 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-20
25 Krzysiek Posański Rumia MAJBIKE TEAM M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-21
26 Arkadiusz Fołta Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M3 30-39 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-22
27 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M2 20-29 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-22
28 Dariusz Pacuk Toruń DP Projekt M5 50 lat+ (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-24
29 Oskar Krajnik Pelplin GK Gryf Tczew M2 20-29 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-25
30 Tomasz Żychowicz Włocławek M5 50 lat+ (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-26
31 Mateusz Romanowski Stare Pole Haier AC M3 30-39 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-26
32 Maciej Sadurski Toruń SISU-OWB rowertour.com M3 30-39 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-27
33 Emanuel Weber Toruń Funbike Cyklopunkt Toruń M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-29
34 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Open K (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-09-30
35 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M5 50 lat+ (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-10-01
36 Jacek Frydrychowicz Gdańsk XTrack.com M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-10-02
37 Michał Falkowski Malbork M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-10-02
38 Łukasz Kwaśniewski Osiek LUKASZCYCLING.COM M3 30-39 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-10-02
39 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M3 30-39 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-10-03
40 Krzysztof Tyszecki PASŁĘK M5 50 lat+ (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-10-03
41 Bartosz Koniuszewski Gdańsk WINAAR CX! M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-10-03
42 Mateusz Hoppe gdansk Bertrand Okna Trek Gdynia M3 30-39 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-10-03
43 Piotr Koniuszewski Gdańsk WINAAR Cycling M3 30-39 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-10-03
44 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M5 50 lat+ (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-10-04
45 Franciszek Donarski Białe Błota SISU-OWB rowertour.com M1 18-19 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-10-04
46 Waldemar Cisło Bądki Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M4 40-49 lat (MEGA) MEGA [Brak opłaty] 2022-10-07


Do góry


MINI

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Roman Bloch Kwidzyn Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
2 Mariusz Lewandowski Kwidzyn KKM kwidzyn MXTECH SUSPENSION M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
3 Mariusz Koralewski Kwidzyn GKW M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
4 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
5 Tymon Sztencel Osiek Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M1 18-19 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
6 Leszek Szczepański Kwidzyn Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
7 RAFAŁ Masiak Kwidzyn M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
8 Tomasz Skalecki Reda Norda Active Team M5 50 lat+ (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
9 Krzysztof Mosa Rumia MAJBIKE TEAM M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
10 Marcin Jaciubek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
11 Robert Cieślak Rumia MAJBIKE TEAM M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
12 Michał Łomnicki Kwidzyn Nateck Cycling Team M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
13 Grzegorz Przybysz Rumia M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
14 Stanislaw Grzesik Gdynia Norda Activ Team M5 50 lat+ (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
15 Sławomir Maciejewski Lębork KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M5 50 lat+ (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
16 Grzegorz Czeszejko Prabuty BIKE CLUB PRABUTY M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
17 Jakub Wietrzykowski Jeżewo M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
18 Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn KWIDZYN BIEGA M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
19 Justyna Tumiłowicz-Jatkowska Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-12
20 Wojciech Kowalczyk Susz Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn M2 20-29 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-13
21 Dawid Czernij Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M2 20-29 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-13
22 Maciej Hering Krąg GK STG M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-13
23 Michał Śmiglewski Kwidzyn M2 20-29 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-13
24 Piotr Banaś Brachlewo Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-13
25 Igor Józefowicz Kwidzyn M1 18-19 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-13
26 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski Team Dzika Ekipa M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-14
27 Adam Talarczyk Kwidzyn M5 50 lat+ (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-14
28 Mateusz Tengowski Kwidzyn Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn M1 18-19 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-14
29 Daniel Jahn Kwidzyn Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-15
30 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-15
31 Maciej Górski Lębork KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-16
32 Bogumił Gortat Dobrzęcino Norda Active Team M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-16
33 szymek kaminski kwidzyn M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-17
34 Sławomir Trochowski LASKOWICE M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-17
35 Adrian Klekowski Kwidzyn Orbit One Cycling M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-19
36 Kajetan Golicki Tczew Tczewska Grupa Trailowa M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-20
37 Robert Szmiszke PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY M5 50 lat+ (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-21
38 Marek Bibliw Lębork KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-21
39 Łukasz Czeszejko Kwidzyn AKJ KWIDZYN M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-21
40 Wiktoria Klawitter Gdynia KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-22
41 Igor Suś Bydgoszcz Bydzia Power Bike Team M1 18-19 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-22
42 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-22
43 Marek Dittmar Kwidzyn M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-23
44 Rafał Lemkowski RAKOWIEC Cyklo Kwidzyn M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-23
45 Rafał Jaskólski Gniew QARK-KK Pelplin M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-23
46 Jan Jagieła Kwidzyn M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-24
47 Arkadiusz Suś Bydgoszcz Bydzia Power Bike Team M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-25
48 Justyna Poeckh Gdynia Przekop.Waty Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-26
49 Pictr Klapek Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-27
50 Anna Krzyżelewska - Suś Bydgoszcz Bydzia Power Bike Team Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-27
51 Henryk Zieliński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M5 50 lat+ (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-27
52 Piotr Hinz Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-27
53 Robert Winiarz Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-28
54 Sławomir Riebandt Rokitki lukaszcycling.com M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-28
55 Jarosław Michalik Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-29
56 Marek Strek Lipno Lipa MTB M5 50 lat+ (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-09-30
57 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-01
58 Mateusz Gurzyński Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-01
59 Przemysław Kozłowski Grudziądz Przemofryz M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-01
60 Amelia Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-01
61 Michał Piasek Elbląg M2 20-29 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-01
62 Grzegorz Podgórski Sadlinki Cyklo Kwidzyn M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-01
63 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M5 50 lat+ (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-02
64 Apolonia Grabowiecka Gdańsk Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-02
65 Paweł Ostrowski Brodnica M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-02
66 Paweł Typek Mogilno M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-02
67 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk M1 18-19 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-02
68 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk M1 18-19 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-02
69 Jakub Kiliszek Chełmno M2 20-29 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-02
70 Michał Salinski Kwidzyn Kts ironman M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-02
71 Marlena Salińska Kwidzyn Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-02
72 Adam Hercke Starogard Gdański GK STG M1 18-19 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-02
73 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-02
74 Bartek Borkowicz Lipno Lipa MTB M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-03
75 Roman Krześniak Świecie Bart Bike Team Sulnowo M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-03
76 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-03
77 Maciej Zawidow Pasłęk M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-03
78 ZOFIA RZESZUTEK SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-04
79 Tomasz Petka Lębork Klub Kolarski LEW Lębork M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-04
80 Tomasz Brzeźnicki Lębork Klub Kolarski LEW Lębork M5 50 lat+ (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-04
81 Andrzej Kozłowski Korzeniewo Dziarski Tatko MTB M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-04
82 Jerzy Hoffmann Brodnica GMP Brodnica M5 50 lat+ (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-05
83 Marta Kwiatkowska Bydgoszcz Uniwersytet Morski Gdynia / SISU-OWB rowertour.com Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-05
84 Michał Kostrzewa Warszawa Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-05
85 Marek Uleniecki Olsztyn M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-06
86 Arkadiusz Dylert Malbork Grupa Malbork M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-06
87 Rafał Czerwiński MALBORK M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-06
88 Katarzyna Suwała Warszawa Polska 2050 Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-07
89 Bartłomiej Galicki Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-07
90 Łukasz Dzikowski Kwidzyn Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-07
91 Emilia Grochalska Kwidzyn Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-07
92 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN M1 18-19 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-07
93 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M2 20-29 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-07
94 Konrad Ogielski Złoty Stok M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-08
95 Grzegorz Rogalski Czachówek M2 20-29 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-09
96 Bogumił Modrzewski Niedzica Bike Club Prabuty M5 50 lat+ (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-09
97 Marcin Kasicki Prabuty BIKE CLUB PRABUTY M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-09
98 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M4 40-49 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-09
99 Anna Wolska-Kopacz Kwidzyn Open K (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-09
100 Adam Olpeter Kwidzyn AKJ Kwidzyn M5 50 lat+ (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-09
101 Bartosz Kisielnicki Kwidzyn Kts ironman M3 30-39 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-09
102 Bartosz Grochalski Kwidzyn M2 20-29 lat (MINI) MINI [Brak opłaty] 2022-10-09


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×