Bieg Niepodległości 1918-2017

Wyniki

Powrót

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Czas sum. Strata Status
1 MACIEJ GÓRNY 31 Grudziadz Mężczyźni 1 11:4511:42 23:27 - Ukończył/a
2 PIOTR PURWIN 55 Grudziądz Mężczyźni 2 13:0812:48 25:56 +02:29 Ukończył/a
3 MARCIN KULPA 180 CSLog Grupa Grudziądz Mężczyźni 3 12:5613:13 26:09 +02:42 Ukończył/a
4 JAKUB BONIKOWSKI 45 Grudziądz Mężczyźni 4 13:1113:21 26:32 +03:05 Ukończył/a
5 ARKADIUSZ KAMIŃSKI 138 Akademia biegania Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 5 13:2013:17 26:37 +03:10 Ukończył/a
6 GRZEGORZ JEŻOWSKI 108 Grudziadz Mężczyźni 6 13:2413:19 26:43 +03:16 Ukończył/a
7 JAKUB POPIOŁEK 70 Mełno Mężczyźni 7 12:2615:13 27:39 +04:12 Ukończył/a
8 MARCIN ZYGMUNT 40 Grupa Malbork Grudziądz Mężczyźni 8 14:0413:50 27:54 +04:27 Ukończył/a
9 MARIUSZ JANOWSKI 26 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 9 14:0513:59 28:04 +04:37 Ukończył/a
10 JACEK GNIOT 42 Wojskowe Zakłady Uzbrojenia SA Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 10 14:1014:00 28:10 +04:43 Ukończył/a
11 ŁUKASZ TALMA 64 Grudziądz Mężczyźni 11 13:4614:38 28:24 +04:57 Ukończył/a
12 PIOTR BALCERZAK 118 Grudziądz Mężczyźni 12 14:0814:16 28:24 +04:57 Ukończył/a
13 PIOTR WOLSKI 171 Łubudubu Grudziądz Mężczyźni 13 13:5314:37 28:30 +05:03 Ukończył/a
14 TOMASZ STRĘCIWILK 60 Grudziądz Mężczyźni 14 14:2314:16 28:39 +05:12 Ukończył/a
15 MARCIN KAMIŃSKI 41 Grudziądz Mężczyźni 15 14:3714:23 - +05:33 Ukończył/a
16 KAJA BONAS 71 Mełno Kobiety 1 14:3114:47 29:18 +05:51 Ukończył/a
17 DAWID TEKLIŃSKI 125 Wtorkowy Trening Grudziądz Mężczyźni 16 14:2315:01 29:24 +05:57 Ukończył/a
18 RAFAŁ JASIŃSKI 119 Grudziądz Mężczyźni 17 14:4214:42 29:24 +05:57 Ukończył/a
19 MACIEJ MICHAŁOWSKI 122 Warlubie Mężczyźni 18 14:4714:47 29:34 +06:07 Ukończył/a
20 IWONA OPATECKA - TOMSZA ?? 107 Grudziądzka Fit Mama Grudziadz Kobiety 2 14:3814:59 29:37 +06:10 Ukończył/a
21 ŁUKASZ KOWAROWSKI 203 Grudziądz Mężczyźni 19 14:2815:13 29:41 +06:14 Ukończył/a
22 TOMASZ LASKOWSKI 179 Grudziądz Mężczyźni 20 15:0714:34 29:41 +06:14 Ukończył/a
23 TERESA ŁEPEK 4 Płąchawy Kobiety 3 14:4714:54 29:41 +06:14 Ukończył/a
24 LESZEK MELERSKI 182 Grudziądz Mężczyźni 21 15:1314:35 29:48 +06:21 Ukończył/a
25 HENRYK CHELKOWSKI 131 Akademia Biegania Grudziadz Grudziadz Mężczyźni 22 14:4815:05 29:53 +06:26 Ukończył/a
26 DANIEL MATUSZAK 195 Grudziądz Mężczyźni 23 15:3014:30 - +06:33 Ukończył/a
27 ADRIAN RYCHLEWSKI 103 zButa Czernin Mężczyźni 24 15:1214:57 30:09 +06:42 Ukończył/a
28 DANUTA HERCZYŃSKA 89 GRUDZIĄDZKA FIT MAMA Grudziądz Kobiety 4 15:1914:52 30:11 +06:44 Ukończył/a
29 FABIAN STANISŁAWSKI 15 Grudziądz Mężczyźni 25 15:1715:00 30:17 +06:50 Ukończył/a
30 ARKADIUSZ GUZOWSKI 178 Grudziądz Mężczyźni 26 15:4215:06 30:48 +07:21 Ukończył/a
31 DAWID KWINYNG 69 Mełno Mężczyźni 27 15:0416:00 31:04 +07:37 Ukończył/a
32 PAWEŁ SZULC 14 Tele Taxi Mercedes Grudziądz Mężczyźni 28 15:2315:44 31:07 +07:40 Ukończył/a
33 MAREK TOMSZA 29 Grudziądz Mężczyźni 29 16:0115:12 31:13 +07:46 Ukończył/a
34 MICHAŁ NIEWIADOMSKI 173 Grudziądz Mężczyźni 30 16:0215:14 31:16 +07:49 Ukończył/a
35 ŁUKASZ FELSKI 191 Grudziadz Mężczyźni 31 15:3615:54 31:30 +08:03 Ukończył/a
36 JANUSZ WACLAWSKI 116 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 32 16:3515:09 31:44 +08:17 Ukończył/a
37 PATRYK KAWCZYNSKI 172 Grudziadz Mężczyźni 33 15:0516:46 31:51 +08:24 Ukończył/a
38 ADRIAN TOMCZUK 200 Marsz Niepodległości Grudziądz Mężczyźni 34 16:1115:46 31:57 +08:30 Ukończył/a
39 JANUSZ GRONEK 1 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Mężczyźni 35 16:1015:53 32:03 +08:36 Ukończył/a
40 SŁAWOMIR SZWARACKI 156 Grudziądz Mężczyźni 36 16:4115:27 32:08 +08:41 Ukończył/a
41 KRYSTIAN KNUT 186 Iława Mężczyźni 37 16:2215:48 32:10 +08:43 Ukończył/a
42 IZABELA PYTYŃSKA 3 Grudziądzka Fit Mama Grudziądz Kobiety 5 16:0616:06 32:12 +08:45 Ukończył/a
43 ARKADIUSZ PYTYŃSKI 5 Grudziądzka Fit Mama Grudziądz Mężczyźni 38 16:0516:07 32:12 +08:45 Ukończył/a
44 RAFAŁ ZBRZEŹNY 2 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Mężczyźni 39 16:0416:09 32:13 +08:46 Ukończył/a
45 TOMASZ RYCHLEWSKI 77 zButa Czernin Mężczyźni 40 16:2715:47 32:14 +08:47 Ukończył/a
46 DAWID MICHALSKI 126 Klub Przyjaciół Myszki Miki Warlubie Mężczyźni 41 16:1016:19 32:29 +09:02 Ukończył/a
47 KATARZYNA PILECKA 81 Lisewo Kobiety 6 15:5116:39 32:30 +09:03 Ukończył/a
48 ANDRZEJ CELEGRAT 22 Grupa Mężczyźni 42 15:5016:45 32:35 +09:08 Ukończył/a
49 ALICJA LISOWSKA 47 Grudziądza Fit Mama Grudziądz Kobiety 7 16:4016:00 32:40 +09:13 Ukończył/a
50 DAGMARA KREFTA 152 Grudziądz Kobiety 8 16:4715:59 32:46 +09:19 Ukończył/a
51 MARIUSZ KŁOCZYŃSKI 33 Grupa Mężczyźni 43 16:4716:00 32:47 +09:20 Ukończył/a
52 JAROSŁAW SZYCH 147 Wielki Lubień Mężczyźni 44 16:1816:48 33:06 +09:39 Ukończył/a
53 ZBIGNIEW WAWRZYNIAK 197 Prabuty Mężczyźni 45 17:1316:07 33:20 +09:53 Ukończył/a
54 JAKUB NADWORNY 66 Mełno Mężczyźni 46 16:4516:46 33:31 +10:04 Ukończył/a
55 MAREK MATCZYŃSKI 206 Grudziądz Mężczyźni 47 16:5416:55 33:49 +10:22 Ukończył/a
56 WIESLAW MĄCZKOWSKI 199 Wojskowe Zaklady Uzbrojenia SA Grudziadz Grudziądz Mężczyźni 48 15:5817:53 33:51 +10:24 Ukończył/a
57 MATEUSZ PAWŁOWSKI 139 Grudziądz Mężczyźni 49 16:4417:11 33:55 +10:28 Ukończył/a
58 BEATA DĄDELSKA 106 Lisewo Kobiety 9 16:5917:00 33:59 +10:32 Ukończył/a
59 DARIUSZ JEGIERSKI 185 grudziadz Mężczyźni 50 17:1716:48 34:05 +10:38 Ukończył/a
60 JANUSZ KEMPA 49 Rudos Ruda Mężczyźni 51 16:5717:24 34:21 +10:54 Ukończył/a
61 MARCIN KOTZ 91 Grudziadz Mężczyźni 52 16:4817:40 34:28 +11:01 Ukończył/a
62 RAFAŁ SZCZUTKOWSKI 205 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Mężczyźni 53 17:2017:11 34:31 +11:04 Ukończył/a
63 MAREK JANKOWSKI 90 Grudziadz Mężczyźni 54 17:3317:00 34:33 +11:06 Ukończył/a
64 JOANNA MOSIOŁEK 124 Grudziądza Fit Mama Grudziądz Kobiety 10 17:2117:32 34:53 +11:26 Ukończył/a
65 ALEKSANDER RADTKE 36 Grupa Mężczyźni 55 17:3917:20 34:59 +11:32 Ukończył/a
66 ROLAND GURSKI 43 Grudziądz Mężczyźni 56 16:5018:12 35:02 +11:35 Ukończył/a
67 KAROLINA WITCZAK 93 Grudziadz Kobiety 11 15:4319:21 35:04 +11:37 Ukończył/a
68 ANNA KALINOWSKA 72 Mełno Kobiety 12 17:1617:55 35:11 +11:44 Ukończył/a
69 SYLWIA URBANEK 11 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Kobiety 13 17:2317:50 35:13 +11:46 Ukończył/a
70 PAULINA WICHROWSKA 115 Grudziądzka Fit Mama Grudziądz Kobiety 14 17:5717:23 35:20 +11:53 Ukończył/a
71 SYLWIA RUTKOWSKA 84 Grudziądz Kobiety 15 17:5817:24 35:22 +11:55 Ukończył/a
72 ŁUKASZ BAZYLCZUK 95 Grudziądz Mężczyźni 57 16:3718:45 35:22 +11:55 Ukończył/a
73 PIOTR GĄCEŻEWICZ 128 Husaria Race Team Grudziądz Mężczyźni 58 17:2018:23 35:43 +12:16 Ukończył/a
74 ELŻBIETA HULEWICZ 19 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Kobiety 16 18:4616:59 35:45 +12:18 Ukończył/a
75 DENIS TOMASZEWSKI 46 Grudziądz Mężczyźni 59 18:3917:07 35:46 +12:19 Ukończył/a
76 ŁUKASZ SOBCZYK 181 Zodiak gym Grudziadz Mężczyźni 60 18:0917:40 35:49 +12:22 Ukończył/a
77 TOMASZ DUDZIŃSKI 154 Krasnołęka Mężczyźni 61 17:2318:31 35:54 +12:27 Ukończył/a
78 ALICJA KANIEWSKA 35 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Kobiety 17 19:1116:48 35:59 +12:32 Ukończył/a
79 MONIKA BURZYŃSKA 32 Grudziadz Kobiety 18 18:2117:48 36:09 +12:42 Ukończył/a
80 ŁUKASZ NAKONIECZNY 73 Floating Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 62 18:2217:49 36:11 +12:44 Ukończył/a
81 TOMASZ WSZELAK 166 Łubudubu Grudziądz Mężczyźni 63 18:3117:40 36:11 +12:44 Ukończył/a
82 JAROSŁAW DULKOWSKI 168 Łubudubu Grudziądz Mężczyźni 64 18:3117:41 36:12 +12:45 Ukończył/a
83 MAREK HELAK 50 Grudziądz Mężczyźni 65 18:1318:11 36:24 +12:57 Ukończył/a
84 KRZYSZTOF BUCHAJ 201 TEAM BUCHAJ Grudziądz Mężczyźni 66 18:0118:25 36:26 +12:59 Ukończył/a
85 URSZULA JANOWSKA 25 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Kobiety 19 18:4717:40 36:27 +13:00 Ukończył/a
86 CECYLIA CHRZANOWSKA 196 Aktywne Lisewo Lisewo Kobiety 20 18:0618:26 36:32 +13:05 Ukończył/a
87 KRZYSZTOFA WAWRZYNIAK 198 Prabuty Kobiety 21 18:4917:44 36:33 +13:06 Ukończył/a
88 MARIAN BRAC 151 Grudziądz Mężczyźni 67 18:2118:15 36:36 +13:09 Ukończył/a
89 DAGMARA BUBER-BUBROWIECKA 85 zButa Czernin Kobiety 22 18:1318:24 36:37 +13:10 Ukończył/a
90 ŻANETA MALINOWSKA 129 Grudziądz Kobiety 23 18:3918:00 36:39 +13:12 Ukończył/a
91 ANETA SZWARACKA 153 Grudziądz Kobiety 24 18:3818:06 36:44 +13:17 Ukończył/a
92 MARZANNA BORC 111 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Kobiety 25 18:5018:03 36:53 +13:26 Ukończył/a
93 PIOTR JURCZYK 183 Grudziądz Mężczyźni 68 18:4118:16 36:57 +13:30 Ukończył/a
94 LECH WRÓBLEWSKI 184 Grudziądz Mężczyźni 69 18:4118:16 36:57 +13:30 Ukończył/a
95 DAGMARA JAGŁA 44 Grudziądz Kobiety 26 18:4919:03 37:52 +14:25 Ukończył/a
96 MARCIN WASZEWSKI 67 Mełno Mężczyźni 70 18:2219:30 37:52 +14:25 Ukończył/a
97 EWA JURCZYK 17 Grudziądz Kobiety 27 18:3919:30 38:09 +14:42 Ukończył/a
98 MAGDALENA BABICKA 136 Grudziądz Kobiety 28 18:3919:30 38:09 +14:42 Ukończył/a
99 PIOTR ŁAKOMY 120 TF5 Sztynwag Mężczyźni 71 19:3418:46 38:20 +14:53 Ukończył/a
100 NATALIA RACINIEWSKA 30 Grudziądz Kobiety 29 19:4218:45 38:27 +15:00 Ukończył/a
101 MACIEJ CZERWIŃSKI 202 Grudziądz Mężczyźni 72 19:0819:19 38:27 +15:00 Ukończył/a
102 MAGDALENA POLIŃSKA 75 Grudziądz Kobiety 30 19:4118:47 38:28 +15:01 Ukończył/a
103 KATARZYNA MORCZYŃSKA 52 Grudziądzka Fit Mama Grudziądz Kobiety 31 19:3918:49 38:28 +15:01 Ukończył/a
104 AGNIESZKA SZCZUTKOWSKA 207 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Kobiety 32 19:4818:48 38:36 +15:09 Ukończył/a
105 DOROTA GUZMANN 127 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Kobiety 33 19:4918:47 38:36 +15:09 Ukończył/a
106 DARIUSZ KŁOSIŃSKI 150 Grudziądz Mężczyźni 73 19:2019:22 38:42 +15:15 Ukończył/a
107 GRAŻYNA BRAC 149 Grudziądz Kobiety 34 19:3219:13 38:45 +15:18 Ukończył/a
108 ANDRZEJ SOSNOWSKI 87 TF5/100mil Crossfit Grudziądz Mężczyźni 74 19:3319:13 38:46 +15:19 Ukończył/a
109 PAWEŁ BRAC 160 KMP Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 75 19:2319:25 38:48 +15:21 Ukończył/a
110 MIROSŁAW ZABORSKI 23 Grudziądz Mężczyźni 76 19:1419:43 38:57 +15:30 Ukończył/a
111 JUSTYNA PROCAJŁO 110 Grudziądz Kobiety 35 19:3619:28 39:04 +15:37 Ukończył/a
112 SANDRA RADOMSKA 114 CrossBox Gdz Grudziądz Kobiety 36 19:3919:25 39:04 +15:37 Ukończył/a
113 KRZYSZTOF PROCAJŁO 133 Grudziądz Mężczyźni 77 19:3719:29 39:06 +15:39 Ukończył/a
114 MAGDA JODKO 37 Grudziądz Kobiety 37 20:1219:01 39:13 +15:46 Ukończył/a
115 FILIP KOZŁOWSKI 143 Grudziądz Mężczyźni 78 20:5218:37 39:29 +16:02 Ukończył/a
116 URSZULA TRACKA-SOBOCIŃSKA 121 Grudziądz Kobiety 38 20:1519:16 39:31 +16:04 Ukończył/a
117 ILONA WSZELAK 167 Łubudubu Grudziądz Kobiety 39 19:4919:49 39:38 +16:11 Ukończył/a
118 ANIA SEREDA 163 Łubudubu Grudziądz Kobiety 40 19:0020:42 39:42 +16:15 Ukończył/a
119 MICHAŁ SEREDA 164 Grudziądz Mężczyźni 79 19:0020:42 39:42 +16:15 Ukończył/a
120 KRZYSZTOF KASPRZEWSKI 61 Grudziądz Mężczyźni 80 20:1619:28 39:44 +16:17 Ukończył/a
121 MAŁGORZATA ŁEPEK 9 Płąchawy Kobiety 41 19:2520:22 39:47 +16:20 Ukończył/a
122 KATARZYNA RUMUŃSKA 8 Wałdowo Kobiety 42 16:4623:07 39:53 +16:26 Ukończył/a
123 MAGDALENA GROMADZIŃSKA 175 Grudziądz Kobiety 43 19:4620:09 39:55 +16:28 Ukończył/a
124 KAROLINA ALBEKIER 174 Grudziądz Kobiety 44 19:4620:10 39:56 +16:29 Ukończył/a
125 JUSTYNA STRĘCIWILK 102 Grudziądz Kobiety 45 19:5220:13 40:05 +16:38 Ukończył/a
126 NATALIA OZIMEK 123 Grudziądz Kobiety 46 19:3020:46 40:16 +16:49 Ukończył/a
127 OLGA NOSKO 209 LEMIGO Grudziądz Kobiety 47 20:3419:43 40:17 +16:50 Ukończył/a
128 MAGDALENA REDMERSKA-OSIŃSKA 161 Grudziądz Kobiety 48 19:4720:54 40:41 +17:14 Ukończył/a
129 PAWEŁ PIOTROWSKI 68 Mełno Mężczyźni 81 19:4121:00 40:41 +17:14 Ukończył/a
130 ANNA LEWANDOWSKA 165 Grudziadz Kobiety 49 19:4720:55 40:42 +17:15 Ukończył/a
131 EMILIA DEMBEK 176 Grudziądz Kobiety 50 20:1620:36 40:52 +17:25 Ukończył/a
132 ALICJA CIECHOWSKA 88 Lisewo Kobiety 51 20:0521:10 41:15 +17:48 Ukończył/a
133 EWELINA STAWICKA 100 Lisewo Kobiety 52 20:0521:10 41:15 +17:48 Ukończył/a
134 MAŁGORZATA PŁATEK 86 Grudziądz/Lisewo Kobiety 53 20:0521:10 41:15 +17:48 Ukończył/a
135 MARTA KOZŁOWSKA 177 Kornatowo Kobiety 54 20:0521:10 41:15 +17:48 Ukończył/a
136 JOANNA WASILEWSKA 188 Grudziądz Kobiety 55 20:4820:27 41:15 +17:48 Ukończył/a
137 SYLWIA TACZYŃSKA 193 Grudziądz Kobiety 56 20:4820:28 41:16 +17:49 Ukończył/a
138 PATRYCJA FREJ 189 Grudziądz Kobiety 57 20:4820:28 41:16 +17:49 Ukończył/a
139 Łukasz Felski 192 Grudziądz Mężczyźni 82 19:3821:45 41:23 +17:56 Ukończył/a
140 AGNIESZKA MATUSZEWSKA 92 Grudziądza Fit Mama Grudziądz Kobiety 58 20:3920:44 41:23 +17:56 Ukończył/a
141 KATARZYNA TUREK 10 Annowo Kobiety 59 20:1521:10 41:25 +17:58 Ukończył/a
142 MAŁGORZATA ZIELIŃSKA 51 Świerkocin Kobiety 60 20:1421:18 41:32 +18:05 Ukończył/a
143 MONIKA GRZYBEK 76 Stomil Crossfit Grudziądz Kobiety 61 20:5720:39 41:36 +18:09 Ukończył/a
144 RAFAŁ BUNK 39 Diabełkowa Aś Grudziądz Mężczyźni 83 21:3920:00 41:39 +18:12 Ukończył/a
145 ELŻBIETA ZAWADKA 6 KITNOWO Kobiety 62 20:4021:09 41:49 +18:22 Ukończył/a
146 TOMASZ PIWOWARSKI 63 Mełno Mężczyźni 84 19:4522:06 41:51 +18:24 Ukończył/a
147 KATARZYNA KISIEL 34 BYDGOSZCZ Kobiety 63 21:0821:02 42:10 +18:43 Ukończył/a
148 DAMIAN ZAGOL 56 Grudziądz Mężczyźni 85 21:5120:30 42:21 +18:54 Ukończył/a
149 NATALIA MŁODOCHOWSKA 53 Grudziądz Kobiety 64 21:5120:31 42:22 +18:55 Ukończył/a
150 MAGDALENA HAUSMAN 13 Grudziądz Kobiety 65 20:3321:55 42:28 +19:01 Ukończył/a
151 ANNA NALASKOWSKA 38 Grudziądz Kobiety 66 20:3321:56 42:29 +19:02 Ukończył/a
152 IZABELA EWERTOWSKA 146 Grudziądz Kobiety 67 22:0920:27 42:36 +19:09 Ukończył/a
153 GOSIA GRABOWSKA 190 Grudziądz Kobiety 68 22:0920:28 42:37 +19:10 Ukończył/a
154 ALEKSANDRA PACZKOWSKA 142 Grudziądz Kobiety 69 21:1821:26 42:44 +19:17 Ukończył/a
155 BEATA KOZŁOWSKA 145 Grudziądz Kobiety 70 21:1821:27 42:45 +19:18 Ukończył/a
156 JOANNA PEPLIŃSKA 162 Świecie Kobiety 71 20:4622:00 42:46 +19:19 Ukończył/a
157 MICHAŁ DRABINIAK 158 Grudziądz Mężczyźni 86 20:4622:01 42:47 +19:20 Ukończył/a
158 MARIA DRABINIAK 155 Grudziądz Kobiety 72 20:4722:01 42:48 +19:21 Ukończył/a
159 KATARZYNA KEMPA 48 Rudos Ruda Kobiety 73 21:4621:17 43:03 +19:36 Ukończył/a
160 KATARZYNA WOZINSKA 59 Grudziądz Kobiety 74 21:4221:41 43:23 +19:56 Ukończył/a
161 BEATA POLKOWSKA 58 Grudziądz Kobiety 75 21:4221:42 43:24 +19:57 Ukończył/a
162 MATEUSZ MURAWSKI 112 TF5 Chełmno Mężczyźni 87 19:5923:33 43:32 +20:05 Ukończył/a
163 DOROTA BALCERZAK 117 Grudziądz Kobiety 76 21:5022:04 43:54 +20:27 Ukończył/a
164 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK 141 Akademia Biegania Grudziądz Dolna Grupa Kobiety 77 21:5022:04 43:54 +20:27 Ukończył/a
165 MAGDALENA POLAK 113 Wąbrzeźno Kobiety 78 21:5122:07 43:58 +20:31 Ukończył/a
166 ANNA MELLER 96 Grudziądz Kobiety 79 22:1822:27 44:45 +21:18 Ukończył/a
167 MAGDALENA SZRAM 99 Grudziądz Kobiety 80 21:4822:58 44:46 +21:19 Ukończył/a
168 ANGELIKA KARWOWSKA 20 Grudziądz Kobiety 81 23:0022:20 45:20 +21:53 Ukończył/a
169 IWONA DZIEKAN 130 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Kobiety 82 22:5922:28 45:27 +22:00 Ukończył/a
170 JOANNA TRZCIŃSKA 204 Grudziądz Kobiety 83 22:5922:29 45:28 +22:01 Ukończył/a
171 MICHAŁ KOSOWICZ 28 Czopki Kolczaste Grudziądz Mężczyźni 88 22:5322:35 45:28 +22:01 Ukończył/a
172 ANDRZEJ MARKUSZEWSKI 7 Trenować z Najlepszymi - blog Grudziądz Mężczyźni 89 22:4122:54 45:35 +22:08 Ukończył/a
173 AGNIESZKA ZDROJEWSKA 12 Trenować z Najlepszymi - blog Grudziądz Kobiety 84 22:4222:53 45:35 +22:08 Ukończył/a
174 ŁUKASZ SONNENFELD 57 Cyklo Kwidzyn Grudziądz Mężczyźni 90 21:3823:58 45:36 +22:09 Ukończył/a
175 MAŁGORZATA GOŁUŃSKA-MICHNA 21 Stowarzyszenie Przyjaciół Ocypla Ocypel / Grudziądz Kobiety 85 21:2724:10 45:37 +22:10 Ukończył/a
176 MAŁGORZATA KOSOWICZ 24 Czopki Kolczaste Grudziądz Kobiety 86 22:5622:41 45:37 +22:10 Ukończył/a
177 ANDRZEJ RAUCHFLEISZ 78 CZOPKI KOLCZASTE Aleksandrów Kujawski Mężczyźni 91 20:5424:43 45:37 +22:10 Ukończył/a
178 SYLWIA KOSOWICZ 27 Czopki Kolczaste Grudziądz Kobiety 87 21:2724:11 45:38 +22:11 Ukończył/a
179 WOJTEK ANDRZEJCZAK 140 wasch-fred. de Grudziądz Mężczyźni 92 23:4224:12 47:54 +24:27 Ukończył/a
180 AGNIESZKA JABŁOŃSKA 144 wasch-fred. de Grudziądz Kobiety 88 23:4124:16 47:57 +24:30 Ukończył/a
181 ANNA MALINOWSKA 16 Grudziądz Kobiety 89 24:1525:16 49:31 +26:04 Ukończył/a
182 MAJA TRACKA 65 Mełno Kobiety 90 20:09- 20:09 +1 Okr. Ukończył/a
183 BEATA PURWIN 54 Grudziądz Kobiety 91 24:52- 24:52 +1 Okr. Ukończył/a
184 ELŻBIETA KARASZEWSKA 148 Grudziądzka fit mama Grudziądz Kobiety 92 24:52- 24:52 +1 Okr. Ukończył/a
185 ZANETA LIPIŃSKA 105 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziadz Kobiety 93 25:08- 25:08 +1 Okr. Ukończył/a
IRENEUSZ LIPIŃSKI 104 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Mężczyźni -- - - Nie wystartował/a
BEATA GLAMOWSKA 101 Gdańsk Kobiety -- - - Nie wystartował/a
AGNIESZKA KOPEĆ 97 Grudziądzka Fit Mama Grudziądz Kobiety -- - - Nie wystartował/a
DANIEL GNIEFKOWSKI 98 Grudziądz Mężczyźni -- - - Nie wystartował/a
MAGDALENA DEJEWSKA 79 Nowa Wieś Kobiety -- - - Nie wystartował/a
KAMIL JURCZAK 80 Grudziądz Mężczyźni -- - - Nie wystartował/a
PAULINA JURCZAK 82 Grudziądz Kobiety -- - - Nie wystartował/a
MACIEJ MYŻYŃSKI 83 Czopki Kolczaste Toruń Mężczyźni -- - - Nie wystartował/a
LUCYNA ANTOLAK 94 Lisewo Kobiety -- - - Nie wystartował/a
JOANNA BARDOŃSKA 137 Grudziądzka Fit Mama Grudziądz Kobiety -- - - Nie wystartował/a
MONIKA PRZECZEWSKA 134 Grudziądz Kobiety -- - - Nie wystartował/a
RAFAŁ PRZECZEWSKI 135 Grudziądz Mężczyźni -- - - Nie wystartował/a
TOMASZ DEJEWSKI 132 Nowa Wieś Mężczyźni -- - - Nie wystartował/a
DOROTA DZIERZYK 74 Grudziądz Kobiety -- - - Nie wystartował/a
JOANNA KRAJEWSKA 187 Wąbrzeźno Kobiety -- - - Nie wystartował/a
KRZYSZTOFA PALAK 194 Grudziądz Kobiety -- - - Nie wystartował/a
NATALIA ZAKRZEWSKA 208 LEMIGO Grudziądz Kobiety -- - - Nie wystartował/a
JOANNA SZULC 157 Szuszugotuje Grudziądz Kobiety -- - - Nie wystartował/a
MICHAŁ SZULC 159 Szuszugotuje Grudziądz Mężczyźni -- - - Nie wystartował/a
MAREK WOROŃCZAK 169 Łubudubu Grudziądz Mężczyźni -- - - Nie wystartował/a
AGNIESZKA CHOCHLIUK 170 Bastion Ladies Grudziądz Kobiety -- - - Nie wystartował/a

Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×