II Siódemka Łasińska

Wyniki

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Mariusz Pawłowski 98 Kurzętnik Biega Marzęcice Open M 1 24:43 24:45 - Ukończył
2 Krzysztof Białkowski 60 Gmina Gardeja Biega Rozajny Open M 2 25:33 25:34 +49 sek. Ukończył
3 Radosław Marchlewski 79 Kurzętnik Biega Marzęcice Open M 3 26:17 26:17 +01:32 Ukończył
4 Krzysztof Bielawski 8 PACKMAN TEAM Toruń Open M 4 26:31 26:32 +01:47 Ukończył
5 Łukasz Gapiński 34 START TEAM WĄBRZEŹNO Wąbrzeźno Open M 5 26:38 26:39 +01:54 Ukończył
6 Bartosz Rusoń 108 Rumia Open M 6 26:46 26:47 +02:02 Ukończył
7 Marcin Janiak 49 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 7 27:00 27:02 +02:17 Ukończył
8 Maciej Krasnodębski 62 Grudziądz Open M 8 27:06 27:07 +02:22 Ukończył
9 Zenon Oleś 92 Zabiegany Grudziądz Open M 9 27:48 27:48 +03:03 Ukończył
10 Paweł Dąbrowski 23 AZS UMK Toruń Grudziądz Open M 10 28:11 28:11 +03:26 Ukończył
11 Krzysztof Retecki 103 LKS BOGMAR PRESTO Ostromecko Open M 11 28:17 28:18 +03:33 Ukończył
12 Mateusz Szczepański 121 ZMDB Szembruk Open M 12 28:21 28:22 +03:37 Ukończył
13 mariusz wesiora 133 diabelskie pioruny drzycim Open M 13 29:12 29:13 +04:28 Ukończył
14 Jacek Gruszeczka 42 parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 14 29:13 29:16 +04:31 Ukończył
15 Andrzej Czepek 20 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie Open M 15 29:44 29:44 +04:59 Ukończył
16 Szymon Jagielski 46 Łasin Open M 16 30:00 30:02 +05:17 Ukończył
17 Patryk Gajda 30 Gdynia Open M 17 30:12 30:12 +05:27 Ukończył
18 TOBIASZ KOCHALSKI 57 Grudziądz Open M 18 30:51 30:53 +06:08 Ukończył
19 Krzysztof Falasa 28 KWIDZYN BIEGA Kwidzyn Open M 19 30:56 30:59 +06:14 Ukończył
20 Mateusz Jurek 51 Rogóźno Open M 20 31:14 31:15 +06:30 Ukończył
21 Maciej Szafrański 117 Poznań Open M 21 31:16 31:17 +06:32 Ukończył
22 ŁUKASZ OLSZEWSKI 94 Kwidzyn Biega KWIDZYN Open M 22 31:17 31:18 +06:33 Ukończył
23 Wojciech Pless 99 Roguźno Open M 23 31:30 31:31 +06:46 Ukończył
24 Martyna Jakóbczyk 48 Warszawa Open K 1 31:33 31:34 +06:49 Ukończyła
25 Tomasz Markowski 81 BDD Grudziądz Open M 24 31:45 31:48 +07:03 Ukończył
26 Arkadiusz Kamiński 52 Parkrun Grudziadz Grudziądz Open M 25 32:01 32:04 +07:19 Ukończył
27 Wojciech Krześniak 68 Diabelskie pioruny Gródek Open M 26 32:09 32:10 +07:25 Ukończył
28 Joanna Cichowska 24 Durąg Open K 2 32:12 32:12 +07:27 Ukończyła
29 Agata Tomczyk 129 SLA POLONIA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ Open K 3 32:21 32:22 +07:37 Ukończyła
30 Patryk Mendel 85 SLA POLONIA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ Open M 27 32:49 32:50 +08:05 Ukończył
31 Robert Chudecki 16 Diabelskie Pioruny Gródek Open M 28 33:00 33:01 +08:16 Ukończył
32 Aneta Wojas 139 Grudziadz Open K 4 33:06 33:06 +08:21 Ukończyła
33 Wojciech Bielawski 9 Łasin Open M 29 33:17 33:20 +08:35 Ukończył
34 Zbigniew Serocki 113 Jagiellończycy Łasin Grudziądz Open M 30 33:24 33:27 +08:42 Ukończył
35 Marcin Pożywiłko 100 Sig Grudziadz Grudziadz Open M 31 33:30 33:35 +08:50 Ukończył
36 TERESA ŁEPEK 76 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open K 5 33:31 33:35 +08:50 Ukończyła
37 Janusz Gołębiewski 37 Rogóźno Open M 32 33:31 33:37 +08:52 Ukończył
38 Anna Łucka 77 LA RIVE TEAM Grudziądz Open K 6 33:44 33:48 +09:03 Ukończyła
39 Mateusz Małkowski 78 Gmina Gardeja Biega Kwidzyn Open M 33 33:52 33:58 +09:13 Ukończył
40 Józef Szatkowski 119 MORSY Z GRUDZIADZA Grudziądz Open M 34 33:54 34:00 +09:15 Ukończył
41 Wojciech Lewandowski 73 Kurzetnik Biega Jamielnik Open M 35 34:12 34:13 +09:28 Ukończył
42 Jarosław Mazerski 83 Toruń Open M 36 34:11 34:17 +09:32 Ukończył
43 Jakub Łazarski 74 Bydgoszcz Open M 37 34:17 34:22 +09:37 Ukończył
44 Leszek Dąbrowski 22 Pływaczewo Open M 38 34:09 34:22 +09:37 Ukończył
45 Szymon Skrajda 116 ZUT Milewski Kwidzyn Open M 39 34:17 34:24 +09:39 Ukończył
46 Krzysztof Jakóbczyk 47 PGB Sportowa Paczka Grudziądz Open M 40 34:45 34:52 +10:07 Ukończył
47 Tomasz Krawczyszyn 63 Grudziądz Open M 41 34:59 35:03 +10:18 Ukończył
48 Sylwia Darda 21 Kwidzyn Open K 7 35:01 35:05 +10:20 Ukończyła
49 Jakub Jabłoński 45 Wtorkowy Trening Grudziądz Open M 42 35:16 35:20 +10:35 Ukończył
50 Tomasz Łazarski 75 Łasin Open M 43 35:24 35:31 +10:46 Ukończył
51 Sławomir Pulkowski 102 Rogóźno Open M 44 35:37 35:41 +10:56 Ukończył
52 Dagmara Krefta 64 Parkrun Grudziadz Nowe Open K 8 35:39 35:44 +10:59 Ukończyła
53 Krzysztof Rzosinski 110 Kwidzyn Biega Sadlinki Open M 45 35:46 35:49 +11:04 Ukończył
54 Jarosław Cieszyński 18 Łasin Open M 46 35:42 35:53 +11:08 Ukończył
55 Bartosz Bukowski 14 Annowo Open M 47 35:55 36:00 +11:15 Ukończył
56 Marzena Mączewska 84 Parkran Grudziądz Grudziądz Open K 9 35:56 36:01 +11:16 Ukończyła
57 Marcin Cieszyński 19 Łasin Open M 48 36:00 36:10 +11:25 Ukończył
58 Zbigniew Ornowski 95 Wtorkowy Trening Grudziądz Open M 49 36:07 36:12 +11:27 Ukończył
59 Tomasz Zimmermann 146 Sosnówka Open M 50 36:09 36:13 +11:28 Ukończył
60 Tadeusz Krupa 66 Łasin Open M 51 36:07 36:21 +11:36 Ukończył
61 PIOTR MOSKWIK 88 GRUDZIĄDZ Open M 52 36:25 36:32 +11:47 Ukończył
62 Damian Kruczkowski 65 Szynwałd Open M 53 36:36 36:37 +11:52 Ukończył
63 Marcin Potuczko 15 Traktor Team Gmina Kwidzyn PRABUTY Open M 54 36:38 36:39 +11:54 Ukończył
64 Dawid Archita 3 Łasin Open M 55 36:29 36:40 +11:55 Ukończył
65 Anna Markowska 80 SP 8 Grudziądz Open K 10 36:41 36:46 +12:01 Ukończyła
66 Tadeusz DULSKI 26 SP 8 Grudziądz Grudziądz Open M 56 36:43 36:48 +12:03 Ukończył
67 MARITA TOMASZEK 128 Gmina Gardeja Biega GARDEJA Open K 11 37:19 37:19 +12:34 Ukończyła
68 Łukasz Ziemiewicz 144 Toruń Open M 57 37:12 37:19 +12:34 Ukończył
69 Karolina Gronek 41 Grudziądz Open K 12 37:14 37:20 +12:35 Ukończyła
70 Janusz Gronek 40 Grudziądz Open M 58 37:32 37:39 +12:54 Ukończył
71 Paulina Wiernicka 135 Gmina Gardeja Biega Kwidzyn Open K 13 37:56 37:57 +13:12 Ukończyła
72 Marcin Kuca 69 Łasin Open M 59 37:48 38:03 +13:18 Ukończył
73 Michał Murawski 90 Gmina Gardeja Biega Stare Błonowo Open M 60 37:59 38:05 +13:20 Ukończył
74 Daniel Goska 38 Zawda Open M 61 38:07 38:10 +13:25 Ukończył
75 Marzena Olińska 93 GMINA GARDEJA BIEGA Gardeja Open K 14 38:42 38:43 +13:58 Ukończyła
76 Ryszard Bartosiak 6 Gmina Gardeja Biega Gardeja Open M 62 38:43 38:51 +14:06 Ukończył
77 Maciej Modrak 87 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 63 38:55 39:03 +14:18 Ukończył
78 Paulina Żuchowska 149 AZS UMK Toruń Krotoszyny Open K 15 39:00 39:04 +14:19 Ukończyła
79 Kazimierz Romański 105 KB LEGIONOWO Legionowo Open M 64 38:59 39:07 +14:22 Ukończył
80 Zdzisław Dulkiewicz 25 Kwidzyn Open M 65 39:53 40:04 +15:19 Ukończył
81 Paweł Skóra 115 Wielkie Lniska Open M 66 40:00 40:06 +15:21 Ukończył
82 Grzegorz Wichowski 134 Przęsławek Open M 67 40:01 40:14 +15:29 Ukończył
83 Magdalena Serocka 112 Jagiellończycy Łasin Grudziądz Open K 16 40:26 40:27 +15:42 Ukończyła
84 Dominik Barski 5 Iłowo Open M 68 40:15 40:27 +15:42 Ukończył
85 Grzegorz Benderski 7 Kwidzyn Open M 69 40:32 40:41 +15:56 Ukończył
86 Adam Ślęzak 27 OSP POGRODZIE Elbląg Open M 70 41:07 41:08 +16:23 Ukończył
87 Anna Gajda 29 Gdynia Open K 17 41:06 41:15 +16:30 Ukończyła
88 Roman Świtała 125 Amatot Kwidzyn Open M 71 41:08 41:21 +16:36 Ukończył
89 Andrzej Rutkowski 109 Grudziądz Open M 72 41:55 41:55 +17:10 Ukończył
90 Piotr Zimmermann 145 Stomil Training Sosnówka Open M 73 42:06 42:10 +17:25 Ukończył
91 Sławomir Turowski 130 Motocykliczni Grudziądz Grudziądz Open M 74 42:05 42:11 +17:26 Ukończył
92 Patryk Paprocki 97 Grudziądz Open M 75 42:08 42:13 +17:28 Ukończył
93 Paulina Witkowska 138 Biegam Sobie Mędrzyce Open K 18 42:10 42:13 +17:28 Ukończyła
94 Krzysztof Gładysz 36 Gładziorki Świecie Open M 76 42:19 42:29 +17:44 Ukończył
95 Józek Rumocki 107 SPORT I REKREACJA DELFIN Grudziądz Open M 77 42:31 42:41 +17:56 Ukończył
96 Piotr Willma 136 Kwidzyn Open M 78 42:42 42:49 +18:04 Ukończył
97 Renata Zgardowska 143 Biegam Sobie Boguszewo Open K 19 42:50 42:53 +18:08 Ukończyła
98 Magdalena Żórańska 148 Iława Open K 20 42:52 42:54 +18:09 Ukończyła
99 Anna Miler 86 CHMIELARZ TEAM Grupa Open K 21 42:48 42:56 +18:11 Ukończyła
100 Izabela Nowacka 91 Grupa Open K 22 42:49 42:57 +18:12 Ukończyła
101 Wiktoria Goska 39 Kisielice Open K 23 43:48 43:54 +19:09 Ukończyła
102 Karolina Albekier 1 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open K 24 43:49 43:55 +19:10 Ukończyła
103 MAGDALENA HAUSMAN 44 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open K 25 44:04 44:15 +19:30 Ukończyła
104 Tomasz Kochański 58 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 79 44:05 44:16 +19:31 Ukończył
105 Mirka Osuch 96 Grudziądz Open K 26 44:24 44:34 +19:49 Ukończyła
106 Andrzej Lenkiewicz 72 piękny Bądki Open M 80 44:38 44:46 +20:01 Ukończył
107 Róża Kerner 54 Łasin Open K 27 44:41 44:47 +20:02 Ukończyła
108 Bartosz Krysztofiak 67 Łasin Open M 81 44:53 45:06 +20:21 Ukończył
109 Kazimierz Budzik 13 Projkaz Grudziadz Open M 82 45:13 45:23 +20:38 Ukończył
110 Małgorzata Brodzińska 12 Stare Błonowo Open K 28 46:01 46:06 +21:21 Ukończyła
111 Katarzyna Kozlowska 61 Poznan Open K 29 46:28 46:29 +21:44 Ukończyła
112 Karolina Reuschel 104 Nowe Open K 30 47:26 47:30 +22:45 Ukończyła
113 Anna Targowska 126 Morgi Open K 31 47:39 47:44 +22:59 Ukończyła
114 Jan Skakluk 114 KB Legionowo Legionowo Open M 83 48:07 48:16 +23:31 Ukończył
115 Monika Gumienik 43 Szarnoś Open K 32 48:30 48:34 +23:49 Ukończyła
116 Sandra Gajda 31 Gdynia Open K 33 49:09 49:18 +24:33 Ukończyła
117 Katarzyna Rzosińska 111 Sadlinki Open K 34 49:35 49:39 +24:54 Ukończyła
118 Iwona Zająkała 142 Łasin Open K 35 49:29 49:39 +24:54 Ukończyła
119 Justyna Chudek 17 Parkrun Grudziadz Gubiny Open K 36 49:40 49:48 +25:03 Ukończyła
120 Edyta Gładysz 35 Świecie Open K 37 50:19 50:30 +25:45 Ukończyła
121 Daniel Szajerka 118 Rogóźno Open M 84 52:38 52:44 +27:59 Ukończył
122 Wiesława Ziółkowska 147 Łasin Open K 38 53:10 53:20 +28:35 Ukończyła
123 Beata Kłos 55 Warlubie Open K 39 54:14 54:18 +29:33 Ukończyła
124 Łukasz Bińkowski 10 Grudziądz Open M 85 55:07 55:19 +30:34 Ukończył
125 Olga Karwowska 53 Łasin Open K 40 56:41 56:55 +32:10 Ukończyła
126 Joanna Mroczkowska 89 Brak klubu Kwidzyn Open K 41 01:00:07 01:00:18 +35:33 Ukończyła
127 DOROTA BALCERZAK 4 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Open K 42 01:00:10 01:00:19 +35:34 Ukończyła
128 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK 11 Biegam dla Marysi Dolna Grupa Open K 43 01:00:10 01:00:19 +35:34 Ukończyła
129 Irena Koralewska 59 Traktor Team Gmina Kwidzyn Sadlinki Open K 44 01:00:09 01:00:20 +35:35 Ukończyła
130 Grażyna Tobolska 127 WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Grudziądz Open K 45 01:00:13 01:00:22 +35:37 Ukończyła
131 Gizela Jankowska 50 Grudziądz Open K 46 01:00:15 01:00:24 +35:39 Ukończyła


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×