39. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego

Wyniki

Lista startowa

""

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Krzysztof Białkowski 9 Gmina Gardeja Biega Open M 1 37:45 37:44 37:45 - Ukończył
2 Grzegorz Pietryka 119 Open M 2 38:14 38:12 38:14 +29 sek. Ukończył
3 Łukasz Gapiński 36 START TEAM WĄBRZEŹNO Open M 3 38:56 38:55 38:56 +01:11 Ukończył
4 Paweł Mazur 96 Najmowicz Triathlon/TRS Susz/Agrolok Open M 4 39:27 39:26 39:27 +01:42 Ukończył
5 Wojciech Chybczyński 16 Open M 5 40:19 40:19 40:19 +02:34 Ukończył
6 Jacek Czabaj 18 Kwidzyn Biega Open M 6 40:45 40:44 40:45 +03:00 Ukończył
7 Marian Łazarski 85 KP PSP Wąbrzeźno Open M 7 41:51 41:50 41:51 +04:06 Ukończył
8 Szymon Jagielski 51 Open M 8 42:43 42:38 42:43 +04:58 Ukończył
9 Zenon Kaszubowski 61 Active Malbork Open M 9 42:46 42:44 42:46 +05:01 Ukończył
10 Paweł Dąbrowski 21 AZS UMK Toruń Open M 10 43:17 43:15 43:17 +05:32 Ukończył
11 Rafał Karnecki 60 The Runners Świecie Open M 11 43:28 43:24 43:28 +05:43 Ukończył
12 Łukasz Talma 154 Open M 12 43:40 43:39 43:40 +05:55 Ukończył
13 Mariusz Dudek 25 Open M 13 43:58 43:57 43:58 +06:13 Ukończył
14 Marcin Sanner 133 wteiwewte Open M 14 44:36 44:30 44:36 +06:51 Ukończył
15 Marcin Motofa 103 Start Team Wąbrzeźno Open M 15 44:38 44:34 44:38 +06:53 Ukończył
16 Marcin Kulpa 77 Open M 16 44:48 44:47 44:48 +07:03 Ukończył
17 Damian Grubich 44 Parkrun Grudziądz Open M 17 44:50 44:48 44:50 +07:05 Ukończył
18 Patryk Gajda 33 Open M 18 44:58 44:55 44:58 +07:13 Ukończył
19 Agnieszka Dobrowolska 23 Herobox Świecie Open K 1 45:23 45:21 45:23 +07:38 Ukończyła
20 Rafał Pastuszak 115 Start Team Wąbrzeźno Open M 19 45:23 45:19 45:23 +07:38 Ukończył
21 PAWEŁ SZARSZEWSKI 146 KW WISŁA Open M 20 45:24 45:16 45:24 +07:39 Ukończył
22 ŁUKASZ OLSZEWSKI 111 Kwidzyn Biega Open M 21 45:30 45:29 45:30 +07:45 Ukończył
23 Aneta Wojas 164 Open K 2 45:38 45:35 45:38 +07:53 Ukończyła
24 Łukasz Nakonieczny 105 Open M 22 46:32 46:28 46:32 +08:47 Ukończył
25 GRAŻYNA JASZCZERSKA 54 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Open K 3 46:36 46:35 46:36 +08:51 Ukończyła
26 Krzysztof Pacuszka 113 Łubudubu Open M 23 46:50 46:42 46:50 +09:05 Ukończył
27 Tomasz Wszelak 167 Łubudubu Open M 24 46:51 46:43 46:51 +09:06 Ukończył
28 Justyna Żyła 175 LA RIVE TEAM Open K 4 46:58 46:55 46:58 +09:13 Ukończyła
29 Tomasz Krawczyszyn 72 Open M 25 47:20 47:16 47:20 +09:35 Ukończył
30 Tomasz Markowski 94 BDD Open M 26 47:30 47:27 47:30 +09:45 Ukończył
31 Marcin Pożywiłko 121 Sig Grudziadz Open M 27 47:34 47:27 47:34 +09:49 Ukończył
32 Dagmara Krefta 73 Parkrun Grudziadz Open K 5 47:44 47:37 47:44 +09:59 Ukończyła
33 Andrzej Tryczak 158 START TEAM WĄBRZEŹNO Open M 28 47:50 47:49 47:50 +10:05 Ukończył
34 Marzena Olińska 110 GMINA GARDEJA BIEGA Open K 6 47:51 47:49 47:51 +10:06 Ukończyła
35 Leszek Dąbrowski 20 Open M 29 47:58 47:48 47:58 +10:13 Ukończył
36 Dawid Jędrzejewski 56 Open M 30 48:19 48:17 48:19 +10:34 Ukończył
37 Sławomir Pulkowski 124 Open M 31 48:23 48:22 48:23 +10:38 Ukończył
38 Natalia Mogiłko 102 Open K 7 48:25 48:17 48:25 +10:40 Ukończyła
39 Rafał Czechowski 19 Nieskończoność Open M 32 48:28 48:23 48:28 +10:43 Ukończył
40 Bartosz Bukowski 13 Open M 33 48:34 48:32 48:34 +10:49 Ukończył
41 Janusz Berendt 8 PROFESSOR.PL Open M 34 49:08 49:07 49:08 +11:23 Ukończył
42 Janusz Gołębiewski 39 Open M 35 49:09 49:05 49:09 +11:24 Ukończył
43 TERESA ŁEPEK 87 Parkrun Grudziądz Open K 8 49:10 49:02 49:10 +11:25 Ukończyła
44 Maciej Kukawka 76 Open M 36 49:31 49:24 49:31 +11:46 Ukończył
45 Kamil Topoliński 157 Open M 37 49:45 49:42 49:45 +12:00 Ukończył
46 Mateusz Małkowski 91 Gmina Gardeja Biega Open M 38 49:47 49:45 49:47 +12:02 Ukończył
47 Karolina Sankiewicz 132 START TEAM WĄBRZEŹNO Open K 9 49:51 49:47 49:51 +12:06 Ukończyła
48 Ireneusz Simson 137 Start Team Wąbrzeźno Open M 39 49:51 49:46 49:51 +12:06 Ukończył
49 Patryk Kaganiuk 58 Parkrun Grudziadz Open M 40 49:54 49:46 49:54 +12:09 Ukończył
50 Izabela Pytyńska 125 Parkrun Grudziądz Open K 10 50:14 50:05 50:14 +12:29 Ukończyła
51 Monika Chyła 17 Parkrun Grudziądz Open K 11 50:15 50:11 50:15 +12:30 Ukończyła
52 Krzysztof Kwieciński 79 Parkrun Grudziądz Open M 41 50:15 50:14 50:15 +12:30 Ukończył
53 ARKADIUSZ PYTYŃSKI 126 Grudziądzka Fit Mama Open M 42 50:24 50:15 50:24 +12:39 Ukończył
54 Artur Wrzeciono 166 Sportowa Olimpia Open M 43 50:58 50:51 50:58 +13:13 Ukończył
55 Tomas Łazarski 86 Open M 44 51:03 50:57 51:03 +13:18 Ukończył
56 Łukasz Smykowski 140 Open M 45 51:24 51:17 51:24 +13:39 Ukończył
57 MAŁGORZATA SKIBIŃSKA 138 Open K 12 51:32 51:23 51:32 +13:47 Ukończyła
58 Katarzyna Markowska 93 lub wybierz z listy Open K 13 51:35 51:28 51:35 +13:50 Ukończyła
59 Jakub Gogolin 38 Open M 46 51:45 51:44 51:45 +14:00 Ukończył
60 Szymon Zimecki 173 Open M 47 52:00 51:52 52:00 +14:15 Ukończył
61 Piotr Pudlewski 123 Open M 48 52:02 51:58 52:02 +14:17 Ukończył
62 Anna Łucka 88 LA RIVE TEAM Open K 14 52:02 51:56 52:02 +14:17 Ukończyła
63 Dariusz Aniszewski 2 Open M 49 52:06 52:01 52:06 +14:21 Ukończył
64 MARITA TOMASZEK 156 Gmina Gardeja Biega Open K 15 52:16 52:14 52:16 +14:31 Ukończyła
65 Marzena Mączewska 98 Parkrun Grudziądz Open K 16 52:44 52:42 52:44 +14:59 Ukończyła
66 Michał Banaszewski 6 Parkrun Grudziądz Open M 50 52:58 52:54 52:58 +15:13 Ukończył
67 Anna Markowska 92 SP 8 Open K 17 53:08 53:03 53:08 +15:23 Ukończyła
68 Tadeusz DULSKI 28 SP 8 Grudziądz Open M 51 53:09 53:05 53:09 +15:24 Ukończył
69 Katarzyna Ziuziakowska 174 Parkrun Grudziądz Open K 18 53:11 53:10 53:11 +15:26 Ukończyła
70 Maciej Szatkowski 147 Open M 52 53:22 53:14 53:22 +15:37 Ukończył
71 Anna Gajda 32 Open K 19 53:27 53:22 53:27 +15:42 Ukończyła
72 Daniel Goska 41 Open M 53 53:31 53:30 53:31 +15:46 Ukończył
73 Przemysław Bednarczyk 7 Dajerade Open M 54 53:39 53:34 53:39 +15:54 Ukończył
74 Paweł Szulc 150 TELE TAXI MERCEDES Open M 55 53:41 53:38 53:41 +15:56 Ukończył
75 Małgorzata Brodzińska 12 Open K 20 53:46 53:45 53:46 +16:01 Ukończyła
76 Andrzej Celegrat 14 Open M 56 53:49 53:41 53:49 +16:04 Ukończył
77 Andrzej Mączewski 99 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M 57 53:55 53:47 53:55 +16:10 Ukończył
78 Marek Wojciechowski 165 Open M 58 54:11 53:59 54:11 +16:26 Ukończył
79 Janusz Gronek 43 Open M 59 54:20 54:15 54:20 +16:35 Ukończył
80 Marcin Kuca 75 Open M 60 54:40 54:32 54:40 +16:55 Ukończył
81 Mirosław Mejka 100 Open M 61 54:50 54:46 54:50 +17:05 Ukończył
82 Marcin Kotz 67 Open M 62 54:50 54:43 54:50 +17:05 Ukończył
83 Magdalena Serocka 134 Jagiellończycy Łasin Open K 21 54:55 54:52 54:55 +17:10 Ukończyła
84 Mariusz Mrozek 104 Parkrun Grudziądz Open M 63 55:37 55:19 55:37 +17:52 Ukończył
85 Andrzej Rutkowski 131 Open M 64 55:42 55:39 55:42 +17:57 Ukończył
86 ŁUKASZ BAZYLCZUK 84 Open M 65 55:42 55:29 55:42 +17:57 Ukończył
87 Wiktoria Goska 42 Open K 22 55:46 55:43 55:46 +18:01 Ukończyła
88 Piotr Okoński 109 Open M 66 56:11 56:01 56:11 +18:26 Ukończył
89 Katarzyna Langowska 81 Parkrun Grudziądz Open K 23 56:19 56:14 56:19 +18:34 Ukończyła
90 Damian Durzyński 29 Open M 67 56:40 56:34 56:40 +18:55 Ukończył
91 Andrzej Markuszewski 95 Trenować z Najlepszymi Open M 68 56:42 56:35 56:42 +18:57 Ukończył
92 Jacek Walczak 162 Parkrun Grudziadz Open M 69 56:59 56:52 56:59 +19:14 Ukończył
93 Sławomir Turowski 159 Motocykliczni Grudziądz Open M 70 57:09 57:08 57:09 +19:24 Ukończył
94 Anna Walczak 161 Parkrun Grudziadz Open K 24 57:27 57:21 57:27 +19:42 Ukończyła
95 MIROSŁAW ZABORSKI 169 Open M 71 57:36 57:29 57:36 +19:51 Ukończył
96 Michał Gordon 40 Zeus Team Open M 72 57:38 57:27 57:38 +19:53 Ukończył
97 Barbara Wydrych 168 Parkrun Grudziądz Open K 25 57:41 57:38 57:41 +19:56 Ukończyła
98 Renata Zgardowska 172 Biegam Sobie Open K 26 58:08 58:02 58:08 +20:23 Ukończyła
99 Paulina Witkowska 163 Biegam Sobie Open K 27 58:09 58:03 58:09 +20:24 Ukończyła
100 Mirosław Dukat 27 Open M 73 58:35 58:32 58:35 +20:50 Ukończył
101 Przemysław Tymiński 160 LA RIVE TEAM Open M 74 58:38 58:33 58:38 +20:53 Ukończył
102 Piotr Krajewski 70 LA RIVE TEAM Open M 75 58:38 58:33 58:38 +20:53 Ukończył
103 Klaudia Stąsiek 142 Open K 28 58:39 58:30 58:39 +20:54 Ukończyła
104 Monika Przeczewska 122 Open K 29 58:58 58:48 58:58 +21:13 Ukończyła
105 Tomasz Langowski 82 Parkrun Grudziądz Open M 76 59:15 59:10 59:15 +21:30 Ukończył
106 Monika Banaszewska 5 Parkrun Grudziądz Open K 30 59:16 59:12 59:16 +21:31 Ukończyła
107 Robert Studzinski 145 świnie w kosmosie Open M 77 59:24 59:12 59:24 +21:39 Ukończył
108 ŻANETA OKOŃSKA 108 Open K 31 59:29 59:18 59:29 +21:44 Ukończyła
109 Beata Pyżewska 127 Aktywni Borowiacy Czersk Open K 32 59:35 59:24 59:35 +21:50 Ukończyła
110 Gabriela Sławska 139 Gmina Gardeja Biega Open K 33 59:40 59:33 59:40 +21:55 Ukończyła
111 Agnieszka Lachowicz 80 Sport i Rekreacja Delfin Open K 34 59:49 59:42 59:49 +22:04 Ukończyła
112 Karolina Albekier 1 Parkrun Grudziądz Open K 35 01:00:19 01:00:11 01:00:19 +22:34 Ukończyła
113 Wioletta Macioszek 90 Parkrun Grudziądz Open K 36 01:00:35 01:00:25 01:00:35 +22:50 Ukończyła
114 Anita Rodzińska 130 Open K 37 01:01:16 01:01:11 01:01:16 +23:31 Ukończyła
115 Bernadeta Dukat 26 Open K 38 01:01:27 01:01:24 01:01:27 +23:42 Ukończyła
116 Rafał Batiuk 62 Open M 78 01:01:41 01:01:33 01:01:41 +23:56 Ukończył
117 Iwona Kamińska 59 Parkrun Grudziadz Open K 39 01:02:03 01:02:02 01:02:03 +24:18 Ukończyła
118 Andrzej Lenkiewicz 83 piękny Open M 79 01:02:24 01:02:19 01:02:24 +24:39 Ukończył
119 MAGDALENA HAUSMAN 49 Parkrun Grudziądz Open K 40 01:02:57 01:02:49 01:02:57 +25:12 Ukończyła
120 BEATA POLKOWSKA 120 Open K 41 01:02:58 01:02:50 01:02:58 +25:13 Ukończyła
121 Dariusz Jegierski 55 Open M 80 01:03:18 01:03:05 01:03:18 +25:33 Ukończył
122 Martyna Pankowska 114 MORSY Z GRUDZIĄDZ Open K 42 01:03:36 01:03:25 01:03:36 +25:51 Ukończyła
123 Karolina Reuschel 129 Open K 43 01:03:43 01:03:42 01:03:43 +25:58 Ukończyła
124 Rafał Zbrzeźny 170 SPORT I REKREACJA DELFIN Open M 81 01:03:59 01:03:53 01:03:59 +26:14 Ukończył
125 Anna Jakubowska 52 Parkran Grudziądz Open K 44 01:05:06 01:05:05 01:05:06 +27:21 Ukończyła
126 Beata Kłos 65 Open K 45 01:05:33 01:05:32 01:05:33 +27:48 Ukończyła
127 Ewa Nieżurawska 107 ABCzersk Open K 46 01:06:01 01:05:50 01:06:01 +28:16 Ukończyła
128 Leszek Fierek 31 ABCzersk Open M 82 01:06:02 01:05:51 01:06:02 +28:17 Ukończył
129 Justyna Chudek 15 Parkrun Grudziadz Open K 47 01:07:34 01:07:25 01:07:34 +29:49 Ukończyła
130 Beata Drewczyńska 24 Open K 48 01:08:29 01:08:27 01:08:29 +30:44 Ukończyła
131 Bartłomiej Gałuszka 34 Wtorkowy Trening Open M 83 01:08:41 01:08:30 01:08:41 +30:56 Ukończył
132 Justyna Stręciwilk 143 Wtorkowy Trening Open K 49 01:08:41 01:08:33 01:08:41 +30:56 Ukończyła
133 TOMASZ STRĘCIWILK 144 Wtorkowy trening Open M 84 01:08:45 01:08:34 01:08:45 +31:00 Ukończył
134 Dorota Gałuszka 35 Wtorkowy Trening Open K 50 01:08:45 01:08:35 01:08:45 +31:00 Ukończyła
135 Grażyna Gąsior 37 Open K 51 01:08:45 01:08:37 01:08:45 +31:00 Ukończyła
136 Monika Gumienik 46 Open K 52 01:09:36 01:09:26 01:09:36 +31:51 Ukończyła
137 Dariusz Gumienik 45 Open M 85 01:09:38 01:09:29 01:09:38 +31:53 Ukończył
138 Grzegorz Szytniewski 151 Sosnowa Team Grudziądz Open M 86 01:10:34 01:10:23 01:10:34 +32:49 Ukończył
139 Małgorzata Świstowska 153 Open K 53 01:11:34 01:11:25 01:11:34 +33:49 Ukończyła
140 KATARZYNA ŚWISTOWSKA 152 Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu Open K 54 01:11:34 01:11:24 01:11:34 +33:49 Ukończyła
141 Katarzyna Boguta 10 Szkoła Podstawowa nr 8/Stomil Training Open K 55 01:12:07 01:11:56 01:12:07 +34:22 Ukończyła
142 Marek Boguta 11 Wisła/Mekro/StomilTr Open M 87 01:12:13 01:12:01 01:12:13 +34:28 Ukończył
143 Marcin Kokoszyński 66 Open M 88 01:12:34 01:12:27 01:12:34 +34:49 Ukończył
144 Milena Balcerzak 4 Open K 56 01:17:06 01:17:06 01:17:06 +39:21 Ukończyła
145 Robert Kułakowski 78 Kibice Pomorka Team#BIEGACZE Open M 89 01:20:25 01:20:14 01:20:25 +42:40 Ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×