III Łasińska Siódemka

Wyniki

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Paweł Dzierliński 71 The Runners Świecie Świecie Open M 1 24:35 24:35 - Ukończył
2 Mariusz Pawłowski 87 Kurzętnik Biega Marzęcice Open M 2 25:07 25:09 +34 sek. Ukończył
3 Grzegorz Pietryka 93 Grudziądz Open M 3 25:21 25:23 +48 sek. Ukończył
4 Krzysztof Białkowski 95 Gmina Gardeja Biega Rozajny Open M 4 25:49 25:49 +01:14 Ukończył
5 Radosław Marchlewski 76 Kurzętnik Biega Marzęcice Open M 5 26:04 26:04 +01:29 Ukończył
6 Mateusz Szczepański 84 START TEAM WĄBRZEŹNO Szembruk Open M 6 26:20 26:20 +01:45 Ukończył
7 Wojciech Chybczyński 72 Stare Marzy Open M 7 27:32 27:34 +02:59 Ukończył
8 Zenon Oleś 77 Zabiegany Grudziądz Open M 8 28:18 28:18 +03:43 Ukończył
9 Andrzej Czepek 85 Kurzętnik Biega Nowe Miasto Lubawskie Open M 9 28:51 28:51 +04:16 Ukończył
10 Sebastian Trzciński 86 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz Open M 10 29:26 29:26 +04:51 Ukończył
11 Wojciech Lewandowski 83 Kurzetnik Biega Jamielnik Open M 11 30:01 30:01 +05:26 Ukończył
12 ŁUKASZ OLSZEWSKI 29 Kwidzyn Biega KWIDZYN Open M 12 30:11 30:11 +05:36 Ukończył
13 Mateusz Jurek 47 Kaito Centrum Sportu Łasin Rogóźno Open M 13 30:27 30:27 +05:52 Ukończył
14 Dorota Gałuszka 16 Wtorkowy Trening Grudziądz Open K 1 30:37 30:37 +06:02 Ukończyła
15 Aneta Wojas 62 Grudziadz Open K 2 30:47 30:49 +06:14 Ukończyła
16 Jakub Jabłoński 50 Wtorkowy Trening Grudziądz Open M 14 30:50 30:50 +06:15 Ukończył
17 Dariusz Gumienik 36 Szarnoś Team Szarnoś Open M 15 31:08 31:08 +06:33 Ukończył
18 Roman Wernik 82 Świecie Open M 16 31:09 31:09 +06:34 Ukończył
19 Grzegorz Wichowski 6 Przęsławek Open M 17 31:24 31:24 +06:49 Ukończył
20 Mateusz Małkowski 7 Gmina Gardeja Biega Kwidzyn Open M 18 32:02 32:02 +07:27 Ukończył
21 Adi Pe 44 AUTO SERWIS RYBARCZYK TEAM Łasin Open M 19 32:14 32:21 +07:46 Ukończył
22 Tomasz Kunke 78 13 WOG Grudziądz Grudziądz Open M 20 32:39 32:42 +08:07 Ukończył
23 Janusz Gołębiewski 54 Pręczawianka Rogóźno Open M 21 32:44 32:50 +08:15 Ukończył
24 Monika Chyła 32 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open K 3 32:51 32:56 +08:21 Ukończyła
25 Sebastian Nowacki 3 Grupa Open M 22 32:50 32:56 +08:21 Ukończył
26 Józef Szatkowski 35 Morsy Grudziąd Grudziądz Open M 23 32:54 32:57 +08:22 Ukończył
27 Bartosz Bukowski 67 Parkrun Grudziądz Annowo Open M 24 33:11 33:15 +08:40 Ukończył
28 Jarosław Mazerski 65 Toruń Open M 25 33:24 33:28 +08:53 Ukończył
29 Kazimierz Romański 21 KB LEGIONOWO Legionowo Open M 26 33:33 33:36 +09:01 Ukończył
30 Anna Łucka 13 LA RIVE TEAM Grudziądz Open K 4 33:37 33:43 +09:08 Ukończyła
31 Szymon Skrajda 40 ZUT Milewski Kwidzyn Open M 27 33:50 33:54 +09:19 Ukończył
32 Tomasz Zimmermann 79 KM PSP GRUDZIĄDZ Sosnówka Open M 28 33:50 33:58 +09:23 Ukończył
33 Tomasz Łazarski 22 Łasin Open M 29 34:02 34:06 +09:31 Ukończył
34 Krzysztof Turowicz 52 KWIDZYN Open M 30 34:06 34:14 +09:39 Ukończył
35 Leszek Dąbrowski 91 Start Team Wąbrzeźno Pływaczewo Open M 31 34:05 34:15 +09:40 Ukończył
36 Jarosław Cieszyński 53 Łasin Open M 32 34:21 34:30 +09:55 Ukończył
37 Ryszard Bartosiak 63 Gmina Gardeja Biega Gardeja Open M 33 34:47 34:50 +10:15 Ukończył
38 Magdalena Serocka 38 Jagiellończycy Łasin Grudziądz Open K 5 34:58 35:01 +10:26 Ukończyła
39 Sławomir Turowski 66 Motocykliczni Grudziądz Grudziądz Open M 34 35:02 35:04 +10:29 Ukończył
40 Krzysztof Barczyk 70 Grudziądz Open M 35 35:23 35:31 +10:56 Ukończył
41 Mirosław Mejka 88 Nowe Miasto Lubawskie Open M 36 35:41 35:45 +11:10 Ukończył
42 ROMAN JANIK 51 KWIDZYN BIEGA KWIDZYN Open M 37 35:52 36:00 +11:25 Ukończył
43 Dawid Archita 23 Kaito Centrum Sportu Łasin Łasin Open M 38 36:34 36:37 +12:02 Ukończył
44 Marcin Cieszyński 43 Łasin Open M 39 36:32 36:37 +12:02 Ukończył
45 Karol Gajewski 46 Plesewo Open M 40 36:44 36:48 +12:13 Ukończył
46 Michał Banaszewski 74 Parkrun Grudziadz Grudziądz Open M 41 36:45 36:51 +12:16 Ukończył
47 Tomasz Osiński 89 Grupa Open M 42 36:51 36:59 +12:24 Ukończył
48 Maciej Modrak 18 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 43 37:01 37:07 +12:32 Ukończył
49 Klaudia Rum 45 Łasin Open K 6 37:04 37:09 +12:34 Ukończyła
50 Janusz Gronek 55 Grudziądz Open M 44 37:19 37:27 +12:52 Ukończył
51 Paulina Witkowska 68 Biegam Sobie Mędrzyce Open K 7 37:30 37:30 +12:55 Ukończyła
52 Renata Zgardowska 56 Biegam Sobie Boguszewo Open K 8 37:39 37:39 +13:04 Ukończyła
53 Daniel Goska 5 Zawda Open M 45 37:47 37:50 +13:15 Ukończył
54 Bartłomiej Gałuszka 17 Wtorkowy Trening Grudziądz Open M 46 37:51 37:55 +13:20 Ukończył
55 Bożena Lulińska 69 Rozbiegany Susz Susz Open K 9 37:52 37:59 +13:24 Ukończyła
56 Hubert Jurkiewicz 60 Rozbiegany Susz Susz Open M 47 37:52 37:59 +13:24 Ukończył
57 Aldona Jurkiewicz 59 Rozbiegany Susz Susz Open K 10 37:52 37:59 +13:24 Ukończyła
58 Sławek Jurkiewicz 61 Rozbiegany Susz Susz Open M 48 37:52 37:59 +13:24 Ukończył
59 Monika Gumienik 37 Szarnoś Team Szarnoś Open K 11 37:56 38:00 +13:25 Ukończyła
60 MAGDALENA HAUSMAN 19 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open K 12 38:39 38:44 +14:09 Ukończyła
61 Tomasz Kochański 30 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 49 38:37 38:44 +14:09 Ukończył
62 Piotr Cąbrowska 42 Cabry Grudziądz Open M 50 38:36 38:44 +14:09 Ukończył
63 Mateusz Jeliński 96 Łasin Open M 51 38:41 38:48 +14:13 Ukończył
64 Izabela Nowacka 2 Grupa Open K 13 38:48 38:55 +14:20 Ukończyła
65 Michał Murawski 97 Gmina Gardeja Biega Stare Błonowo Open M 52 39:00 39:00 +14:25 Ukończył
66 Małgorzata Brodzińska 8 Łasin Open K 14 39:10 39:17 +14:42 Ukończyła
67 Bartłomiej Kawski 33 Epidemia Cyklozy MTB Susz Kisielice Open M 53 39:28 39:37 +15:02 Ukończył
68 Iwona Zająkała 27 Łasin Łasin Open K 15 39:34 39:44 +15:09 Ukończyła
69 Klaudia Stąsiek 1 Grudziądz Open K 16 39:47 39:50 +15:15 Ukończyła
70 Kazimierz Budzik 28 Parkrun Grudziadz Grudziadz Open M 54 39:50 39:59 +15:24 Ukończył
71 Róża Kerner 9 Łasin Open K 17 40:21 40:30 +15:55 Ukończyła
72 Bartosz Krysztofiak 41 Łasin Open M 55 40:41 40:52 +16:17 Ukończył
73 Karolina Albekier 94 TZN Grudziądz Open K 18 40:54 40:59 +16:24 Ukończyła
74 Monika Banaszewska 73 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open K 19 40:54 40:59 +16:24 Ukończyła
75 Wioletta Macioszek 90 Parkrun Grudziądz Rogóźno Open K 20 41:37 41:44 +17:09 Ukończyła
76 Józek Rumocki 14 SPORT I REKREACJA DELFIN Grudziądz Open M 56 41:54 42:03 +17:28 Ukończył
77 Zuzanna Jagielska 12 Dziki z Łasina Łasin Open K 21 42:07 42:11 +17:36 Ukończyła
78 Justyna Zimmermann 80 Pielęgniarka Sosnówka Open K 22 42:59 43:08 +18:33 Ukończyła
79 Andrzej Lenkiewicz 26 piękny Bądki Open M 57 43:15 43:18 +18:43 Ukończył
80 Piotr Olszewski 57 Huta-Strzelce Open M 58 44:14 44:22 +19:47 Ukończył
81 Jan Skakluk 25 KB Legionowo Legionowo Open M 59 45:01 45:05 +20:30 Ukończył
82 Kamila Wiśniewska 81 Parkran Grudziądz Grudziądz Open K 23 46:54 47:00 +22:25 Ukończyła
83 Izabela Wysocka 75 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open K 24 47:27 47:34 +22:59 Ukończyła
84 Wiesława Ziółkowska 10 Łasin Open K 25 47:28 47:38 +23:03 Ukończyła
85 Jacek Fedrau 15 Jasiewo Open M 60 48:10 48:21 +23:46 Ukończył
86 Olga Karwowska 34 Łasin Open K 26 50:03 50:15 +25:40 Ukończyła
87 Joanna Skorek 49 Grudziądz Open K 27 56:27 56:31 +31:56 Ukończyła
88 Zbigniew Serocki 92 Jagiellończycy Łasin Grudziądz Open M 61 56:37 56:45 +32:10 Ukończył


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×