IV Łasińska Siódemka

Wyniki

Strona wydarzenia Lista startowa

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Tempo Strata Status
1 Kacper Arendt 1 GKS Olimpia Grudziądz , CZUBASZEK RUNNING TEAM Grudziądz 7M2 16-29 lat 1 23:12 23:13 3:17/km - Ukończył
2 Damian Wiśniewski 108 GKS Olimpia Grudziądz , CZUBASZEK RUNNING TEAM Grudziądz 7M2 16-29 lat 2 23:49 23:50 3:22/km +37 sek. Ukończył
3 Bartosz Rusoń 88 ULKS Talex Borzytuchom Rumia 7M2 16-29 lat 3 24:05 24:06 3:25/km +53 sek. Ukończył
4 MARIUSZ WOJDYLO 111 Brodnica Biega BRODNICA 7M3 30-39 lat 1 26:04 26:05 3:41/km +02:52 Ukończył
5 Mateusz Szczepański 95 START TEAM WĄBRZEŹNO Szembruk 7M2 16-29 lat 4 26:05 26:06 3:42/km +02:53 Ukończył
6 Łukasz Kałdowski 37 Karomet Team Grudziądz 7M2 16-29 lat 5 26:30 26:30 3:45/km +03:17 Ukończył
7 Robert Litwiński 59 Vege Runners Grudziądz 7M4 40-49 lat 1 27:00 27:01 3:49/km +03:48 Ukończył
8 Mateusz Ronowski 85 Mat Kin Run Grudziądz 7M3 30-39 lat 2 27:18 27:20 3:52/km +04:07 Ukończył
9 Martyna Jakóbczyk 31 Adidas Runners Warsaw / Drużyna Blondyna Grudziądz 7K3 30-39 lat 1 27:41 27:42 3:55/km +04:29 Ukończyła
10 Tomasz Kochański 45 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7M3 30-39 lat 3 27:44 27:45 3:56/km +04:32 Ukończył
11 Dariusz Jędrzejczak 34 Grudziądz Grudziądz 7M5 50-59 lat 1 27:47 27:48 3:56/km +04:35 Ukończył
12 Dariusz Gąsiorowski 21 Gmina Gardeja Biega Gardeja 7M4 40-49 lat 2 27:59 28:00 3:58/km +04:47 Ukończył
13 Tomasz Banach 2 Grudziądz 7M3 30-39 lat 4 28:06 28:07 3:59/km +04:54 Ukończył
14 Mariusz Ziółkowski 118 Sulnowo 7M3 30-39 lat 5 28:16 28:17 4:00/km +05:04 Ukończył
15 Piotr Kopczyński 46 Start Team Wąbrzeźno Lipinki 7M2 16-29 lat 6 28:50 28:51 4:05/km +05:38 Ukończył
16 Dawid Zimliński 117 Świecie 7M3 30-39 lat 6 28:57 28:58 4:06/km +05:45 Ukończył
17 TOBIASZ KOCHALSKI 44 Grudziądz 7M3 30-39 lat 7 29:08 29:10 4:08/km +05:57 Ukończył
18 Sebastian Trzciński 100 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz 7M4 40-49 lat 3 29:11 29:12 4:08/km +05:59 Ukończył
19 Damian Matuszak 67 Grudziądz 7M4 40-49 lat 4 29:41 29:42 4:12/km +06:29 Ukończył
20 Mateusz Jurek 36 Ochotnicza Straż Pożarna Rogóźno Rogóźno 7M3 30-39 lat 8 29:54 29:55 4:14/km +06:42 Ukończył
21 Tomasz Łazarski 60 Dziki z Łasina Łasin 7M4 40-49 lat 5 30:00 30:03 4:15/km +06:50 Ukończył
22 Aneta Wojas 110 Start Team Wąbrzeźno Grudziadz 7K3 30-39 lat 2 30:02 30:05 4:16/km +06:52 Ukończyła
23 Danuta Makowska 64 ABiC Jabłonowo Pomorskie Jabłonowo Pomorskie 7K4 40-49 lat 1 30:06 30:07 4:16/km +06:54 Ukończyła
24 Bartosz Bukowski 6 Parkrun Grudziądz Annowo 7M2 16-29 lat 7 30:21 30:23 4:18/km +07:10 Ukończył
25 Roman Wernik 105 Świecie 7M4 40-49 lat 6 30:40 30:41 4:21/km +07:28 Ukończył
26 Wojciech Bukowski 7 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7M2 16-29 lat 8 31:05 31:07 4:24/km +07:54 Ukończył
27 Jakub Jabłoński 28 Wtorkowy Trening Grudziądz 7M2 16-29 lat 9 31:15 31:16 4:26/km +08:03 Ukończył
28 Marcin Kulpa 53 Grudziądz 7M4 40-49 lat 7 31:21 31:24 4:27/km +08:11 Ukończył
29 SZYMON JAGIELSKI 29 Dziki z Łasina ŁASIN 7M4 40-49 lat 8 31:30 31:38 4:29/km +08:25 Ukończył
30 Grzegorz Wichowski 106 Przęsławek 7M3 30-39 lat 9 31:40 31:41 4:29/km +08:28 Ukończył
31 Dorota Gałuszka 19 Wtorkowy Trening Grudziądz 7K4 40-49 lat 2 31:45 31:47 4:30/km +08:34 Ukończyła
32 Paweł Licznerski 57 Ekipa Rycerza Gajewo 7M3 30-39 lat 10 31:44 31:52 4:31/km +08:39 Ukończył
33 Paulina Żuchowska 119 AZS UMK Toruń Krotoszyny 7K2 16-29 lat 1 31:53 31:53 4:31/km +08:40 Ukończyła
34 Piotr Grubba 26 Parkrun Grudziadz Grudziądz 7M4 40-49 lat 9 31:52 31:56 4:31/km +08:43 Ukończył
35 Tomasz Dobek 16 Grudziądz 7M2 16-29 lat 10 31:55 32:00 4:32/km +08:47 Ukończył
36 Dagmara Krefta 49 Parkrun Grudziadz Nowe 7K4 40-49 lat 3 32:03 32:09 4:33/km +08:56 Ukończyła
37 Sebastian Nowacki 77 Grupa 7M4 40-49 lat 10 32:07 32:12 4:34/km +08:59 Ukończył
38 Zbigniew Serocki 90 Parkrun Grudziadz Grudziądz 7M5 50-59 lat 2 32:27 32:29 4:36/km +09:16 Ukończył
39 Krzysztof Jakóbczyk 30 PGB Sportowa Paczka Grudziądz 7M5 50-59 lat 3 32:29 32:32 4:36/km +09:19 Ukończył
40 Michał Jankowski 32 Grudziadz 7M4 40-49 lat 11 32:33 32:33 4:37/km +09:20 Ukończył
41 Monika Nakonieczna 74 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7K4 40-49 lat 4 32:31 32:35 4:37/km +09:22 Ukończyła
42 Tadeusz DULSKI 17 SP 8 Grudziądz Grudziądz 7M5 50-59 lat 4 32:40 32:44 4:38/km +09:31 Ukończył
43 Łukasz Góras 122 Nie ma Grudziądz 7M3 30-39 lat 11 32:50 32:53 4:39/km +09:40 Ukończył
44 Michał Kleczkowski 43 Grudziądz 7M4 40-49 lat 12 32:47 32:56 4:40/km +09:43 Ukończył
45 Mariusz Krzyżykowski 50 Piaski 7M4 40-49 lat 13 32:55 32:59 4:40/km +09:46 Ukończył
46 Janusz Gołębiewski 22 Pręczawianka Rogóźno 7M6 60+ lat 1 33:03 33:08 4:41/km +09:55 Ukończył
47 Jarosław Cieszyński 13 Łasin 7M3 30-39 lat 12 33:11 33:19 4:43/km +10:06 Ukończył
48 Ewelina Derkowska 15 Szarnoś 7K3 30-39 lat 3 33:20 33:22 4:43/km +10:09 Ukończyła
49 Piotr Janowski 33 Nowawieś Chełmińska 7M5 50-59 lat 5 33:21 33:28 4:44/km +10:15 Ukończył
50 Anna Łucka 61 LA RIVE TEAM Grudziądz 7K4 40-49 lat 5 33:29 33:34 4:45/km +10:21 Ukończyła
51 Szymon Niewadzi 75 Stomil Training Grudziądz 7M3 30-39 lat 13 33:33 33:37 4:46/km +10:24 Ukończył
52 Łukasz Serocki 126 Owocowy Grudziądz 7M3 30-39 lat 14 33:45 33:46 4:47/km +10:33 Ukończył
53 Józef Szatkowski 94 Start Team Wąbrzeźno Grudziądz 7M6 60+ lat 2 33:48 33:51 4:48/km +10:38 Ukończył
54 Anna Bernaciak 120 LASIN 7K4 40-49 lat 6 33:51 33:58 4:49/km +10:45 Ukończyła
55 Karol Maćkiewicz 63 NRC Mokre 7M3 30-39 lat 15 33:54 33:58 4:49/km +10:45 Ukończył
56 Oliwia Rusoń 89 Jasiewo 7K2 16-29 lat 2 33:59 34:00 4:49/km +10:47 Ukończyła
57 Dominika Wenderska 104 Start Team Wąbrzeźno Grudziądz 7K2 16-29 lat 3 34:12 34:13 4:51/km +11:00 Ukończyła
58 KAZIMIERZ Romański 84 Dziki z Łasina LEGIONOWO 7M5 50-59 lat 6 34:07 34:14 4:51/km +11:01 Ukończył
59 Mariusz Mroziński 73 Świerkocin 7M4 40-49 lat 14 34:18 34:23 4:52/km +11:10 Ukończył
60 Andrzej Mączewski 69 Parkran Grudziądz Grudziądz 7M6 60+ lat 3 34:31 34:38 4:54/km +11:25 Ukończył
61 Jacek Walczak 103 Grudziądz 7M4 40-49 lat 15 34:49 34:52 4:56/km +11:39 Ukończył
62 Andrzej Chojnacki 12 Krusze 7M4 40-49 lat 16 34:45 34:52 4:56/km +11:39 Ukończył
63 Anna Walczak 102 Grudziądz 7K4 40-49 lat 7 34:49 34:52 4:56/km +11:39 Ukończyła
64 Sławomir Pulkowski 83 Rogóźno 7M5 50-59 lat 7 34:56 34:57 4:57/km +11:44 Ukończył
65 Mirosław Mejka 70 Nowe Miasto Lubawskie 7M5 50-59 lat 8 35:05 35:09 4:59/km +11:56 Ukończył
66 Marzena Mączewska 68 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7K5 50-59 lat 1 35:19 35:25 5:01/km +12:12 Ukończyła
67 Bartosz Pawlicki 81 Dragacz 7M2 16-29 lat 11 35:27 35:36 5:02/km +12:23 Ukończył
68 Janusz Gronek 25 Grudziądz 7M5 50-59 lat 9 35:27 35:36 5:02/km +12:23 Ukończył
69 Anna Markowska 65 SP 8 Grudziądz 7K4 40-49 lat 8 36:00 36:06 5:07/km +12:53 Ukończyła
70 Sławomir Turowski 101 Motocykliczni Grudziądz Grudziądz 7M4 40-49 lat 17 36:13 36:17 5:08/km +13:04 Ukończył
71 Marcin Cieszyński 14 Łasin 7M4 40-49 lat 18 36:13 36:22 5:09/km +13:09 Ukończył
72 Janusz Lis 58 TKKF Chełmno Grudziądz 7M5 50-59 lat 10 36:19 36:27 5:10/km +13:14 Ukończył
73 Tomasz Chmura 9 Grudziądz 7M4 40-49 lat 19 36:47 36:48 5:13/km +13:35 Ukończył
74 Janusz Michałkowski 123 Grudziądz 7M3 30-39 lat 16 37:00 37:04 5:15/km +13:51 Ukończył
75 Teresa Bober 121 Zawda 7K5 50-59 lat 2 37:09 37:14 5:16/km +14:01 Ukończyła
76 Tomasz Langowski 55 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7M4 40-49 lat 20 37:18 37:22 5:18/km +14:09 Ukończył
77 Jerzy Groch 24 Grudziądz 7M4 40-49 lat 21 37:25 37:33 5:19/km +14:20 Ukończył
78 Michalina Migdalska 71 Stomil Trainig Grudziądz 7K3 30-39 lat 4 37:32 37:37 5:20/km +14:24 Ukończyła
79 Klaudia Rum 86 Łasin 7K2 16-29 lat 4 37:53 38:00 5:23/km +14:47 Ukończyła
80 Bartłomiej Kawski 39 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Kisielice 7M5 50-59 lat 11 38:03 38:07 5:24/km +14:54 Ukończył
81 Maciej Modrak 72 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7M5 50-59 lat 12 38:06 38:14 5:25/km +15:01 Ukończył
82 Monika Gumienik 27 Szarnoś Team Szarnoś 7K3 30-39 lat 5 38:22 38:22 5:26/km +15:09 Ukończyła
83 Szymon Zimecki 116 Grudziądz 7M3 30-39 lat 17 38:25 38:31 5:27/km +15:18 Ukończył
84 Krzysztof Granica 23 Gdz Grudziądz 7M2 16-29 lat 12 38:33 38:33 5:28/km +15:20 Ukończył
85 Roman Świtała 98 Amatot Kwidzyn 7M6 60+ lat 4 38:33 38:42 5:29/km +15:29 Ukończył
86 Tomasz Krzyżykowski 51 Piaski 7M4 40-49 lat 22 38:39 38:43 5:29/km +15:30 Ukończył
87 Iwona Zająkała 113 Łasin Łasin 7K3 30-39 lat 6 38:46 38:51 5:30/km +15:38 Ukończyła
88 Klaudia Stąsiek 92 Grudziądz 7K2 16-29 lat 5 39:05 39:07 5:32/km +15:54 Ukończyła
89 Izabela Nowacka 76 Grupa 7K4 40-49 lat 9 39:02 39:09 5:33/km +15:56 Ukończyła
90 Piotr Krajewski 48 Grudziądz 7M3 30-39 lat 18 39:23 39:32 5:36/km +16:19 Ukończył
91 Bartłomiej Koprowski 47 Parkrun Grudziądz Gubiny 7M3 30-39 lat 19 39:34 39:43 5:38/km +16:30 Ukończył
92 Tomasz Kujawski 52 Grudziądz 7M3 30-39 lat 20 39:42 39:43 5:38/km +16:30 Ukończył
93 Renata Zgardowska 114 Biegam Sobie Boguszewo 7K3 30-39 lat 7 39:49 39:52 5:39/km +16:39 Ukończyła
94 Wioletta Macioszek 62 Parkrun Grudziądz Rogóźno 7K4 40-49 lat 10 39:54 40:03 5:40/km +16:50 Ukończyła
95 Paulina Witkowska 109 Biegam Sobie Mędrzyce 7K3 30-39 lat 8 40:01 40:04 5:40/km +16:51 Ukończyła
96 Anna Sójkowska 91 Bąkowo 7K2 16-29 lat 6 40:01 40:07 5:41/km +16:54 Ukończyła
97 Kazimierz Budzik 5 Parkrun Grudziadz Grudziadz 7M6 60+ lat 5 40:06 40:12 5:42/km +16:59 Ukończył
98 Alina Gąsiorowska 20 Gmina Gardeja Biega Gardeja 7K3 30-39 lat 9 40:25 40:28 5:44/km +17:15 Ukończyła
99 Katarzyna Borolewska 3 Grudziądz 7K2 16-29 lat 7 40:26 40:28 5:44/km +17:15 Ukończyła
100 Marek Kędziorski 125 Wąbrzeźno 7M5 50-59 lat 13 40:27 40:33 5:45/km +17:20 Ukończył
101 Ewa Chmura 8 Grudziadz 7K4 40-49 lat 11 40:39 40:40 5:46/km +17:27 Ukończyła
102 Anna Trojanowska 99 Grupa 7K4 40-49 lat 12 40:35 40:44 5:46/km +17:31 Ukończyła
103 Marek Matczyński 66 GKS Olimpia Grudziądz Piaski 7M6 60+ lat 6 40:46 40:52 5:47/km +17:39 Ukończył
104 Robert Ziętarski 115 Łasin 7M4 40-49 lat 23 41:06 41:14 5:50/km +18:01 Ukończył
105 Róża Kerner 40 Łasin 7K3 30-39 lat 10 41:11 41:16 5:51/km +18:03 Ukończyła
106 Oliwia Strzelczyk 93 Nowa Wieś 7K2 16-29 lat 8 41:24 41:32 5:53/km +18:19 Ukończyła
107 Agnieszka Lachowicz 54 Grudziądz 7K4 40-49 lat 13 41:31 41:38 5:54/km +18:25 Ukończyła
108 Małgorzata Brodzińska 4 Stare Błonowo 7K3 30-39 lat 11 41:43 41:47 5:55/km +18:34 Ukończyła
109 Andrzej Lenkiewicz 56 piękny Bądki 7M6 60+ lat 7 42:25 42:29 6:01/km +19:16 Ukończył
110 Józek Rumocki 87 SPORT I REKREACJA DELFIN Grudziądz 7M6 60+ lat 8 42:43 42:47 6:04/km +19:34 Ukończył
111 Nikodem Łuczak 127 Grudziądz 7M4 40-49 lat 24 43:07 43:10 6:07/km +19:57 Ukończył
112 Tomasz Szynkielewicz 97 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7M4 40-49 lat 25 43:35 43:41 6:11/km +20:28 Ukończył
113 Dorota Józefiak 35 Łasin 7K4 40-49 lat 14 44:01 44:08 6:15/km +20:55 Ukończyła
114 Paweł Szydzik 96 Grudziądz 7M4 40-49 lat 26 44:03 44:09 6:15/km +20:56 Ukończył
115 Mateusz Nowiński 78 Grudziądz 7M3 30-39 lat 21 45:00 45:09 6:24/km +21:56 Ukończył
116 Natalia Chojnacka 11 Krusze 7K2 16-29 lat 9 47:51 47:59 6:48/km +24:46 Ukończyła
117 Katarzyna Chojnacka 10 Warlubie 7K4 40-49 lat 15 47:53 47:59 6:48/km +24:46 Ukończyła
118 BEATA KĘDZIORSKA 124 Wąbrzeźno 7K5 50-59 lat 3 48:12 48:19 6:51/km +25:06 Ukończyła
119 Bogdan Pietruszewski 82 Parkran Grudziądz Grudziądz 7M6 60+ lat 9 51:37 51:40 7:19/km +28:27 Ukończył


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×