IV Bieg Ułański

Wyniki

Strona wydarzenia Lista startowa

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Tempo Strata Status
1 Daniel Adamski 1 12 Batalion Dowodzenia Szczecin Open M 1 42:01 42:02 3:57/km - Ukończył
2 Monika Andrzejczak 2 12bdow Szczecin Open K 1 42:18 42:21 3:59/km +19 sek. Ukończyła
3 Daniel Oliwa 58 12 Batalion Dowodzenia Szczecin SZCZECIN Open M 2 44:57 44:58 4:14/km +02:56 Ukończył
4 Mateusz Guzmann 21 Grudziądz Open M 3 45:53 45:55 4:19/km +03:53 Ukończył
5 Bartosz Bolewski 4 Z Górki i Pod Górkę Nakło nad Notecią Open M 4 45:50 45:55 4:19/km +03:53 Ukończył
6 Robert Litwiński 92 Vege Runners Grudziądz Open M 5 46:39 46:41 4:23/km +04:39 Ukończył
7 Mateusz Ronowski 67 Mat Kin Run Grudziądz Open M 6 50:15 50:20 4:44/km +08:18 Ukończył
8 Mateusz Karczmarczyk 31 Bydgoszcz Open M 7 50:19 50:23 4:44/km +08:21 Ukończył
9 Kamil Stańczyk 74 WOT 83BLP Bałtów Open M 8 50:37 50:42 4:46/km +08:40 Ukończył
10 Dariusz Jędrzejczak 28 Grudziądz Grudziądz Open M 9 50:51 50:55 4:47/km +08:53 Ukończył
11 Tomasz Dejewski 9 WNW Nowa Wieś Open M 10 51:19 51:24 4:50/km +09:22 Ukończył
12 Dawid Janus 25 The Runners Świecie Świecie Open M 11 51:32 51:36 4:51/km +09:34 Ukończył
13 Marcin Przyłęcki 63 JW 1109 Grudziądz Open M 12 51:59 52:04 4:54/km +10:02 Ukończył
14 Tomasz Kunke 45 13 WOG Grudziądz Grudziądz Open M 13 52:29 52:36 4:57/km +10:34 Ukończył
15 Adrian Tomczuk 83 Grudziądz Open M 14 53:01 53:04 4:59/km +11:02 Ukończył
16 Paweł Mantur 48 Szczecin Open M 15 53:46 53:50 5:04/km +11:48 Ukończył
17 Jakub Jabłoński 23 Wtorkowy Trening Grudziądz Open M 16 54:05 54:09 5:05/km +12:07 Ukończył
18 Kacper Kosowski 39 Świerczyna Open M 17 54:10 54:10 5:06/km +12:08 Ukończył
19 Rafał Smoczyński 73 Niezrzeszony Salno Open M 18 54:24 54:29 5:07/km +12:27 Ukończył
20 PAWEŁ SZARSZEWSKI 78 KW WISŁA Grudziadz Open M 19 55:23 55:28 5:13/km +13:26 Ukończył
21 Krzysztof Nowacki 57 Parkrun Grudziadz Grudziadz Open M 20 55:58 56:01 5:16/km +13:59 Ukończył
22 Dawid Kempa 34 Grudziądz Open M 21 55:54 56:01 5:16/km +13:59 Ukończył
23 Łukasz Serocki 71 Owocowy Grudziądz Open M 22 56:13 56:19 5:18/km +14:17 Ukończył
24 Adam Kruszyna 41 Bydgoszcz Open M 23 56:44 56:49 5:20/km +14:47 Ukończył
25 Wojciech Chyliński 7 Grudziądz Open M 24 56:54 57:00 5:22/km +14:58 Ukończył
26 Maciej Mizik 52 Chojnice Open M 25 57:11 57:19 5:23/km +15:17 Ukończył
27 Artur Wrzeciono 87 Sportowa Olimpia Grudziądz Open M 26 57:26 57:32 5:25/km +15:30 Ukończył
28 Przemysław Gązwa 15 JW 1109 Grudziądz Open M 27 58:34 58:42 5:31/km +16:40 Ukończył
29 Michał Jankowski 24 Grudziadz Open M 28 58:38 58:43 5:31/km +16:41 Ukończył
30 Mariusz Krzyżykowski 43 Piaski Open M 29 59:21 59:25 5:35/km +17:23 Ukończył
31 Tomasz Kilkowski 36 Parkran Grudziądz Grudziądz Open M 30 59:18 59:25 5:35/km +17:23 Ukończył
32 Oliwia Rusoń 69 Jasiewo Open K 2 59:29 59:34 5:36/km +17:32 Ukończyła
33 Ireneusz Simson 91 Start Team Wąbrzeźno Wąbrzeźno Open M 31 59:48 59:59 5:38/km +17:57 Ukończył
34 Bartosz Mróz 55 WOT 82BLP Grudziądz Open M 32 59:59 01:00:06 5:39/km +18:04 Ukończył
35 Mirosław Kamiński 30 Niezrzeszony Grudziądz Open M 33 01:00:39 01:00:47 5:43/km +18:45 Ukończył
36 Wiktor Kowalkowski 40 Łasin Open M 34 01:01:10 01:01:19 5:46/km +19:17 Ukończył
37 Dawid Tekliński 82 Wtorkowy Trening Grudziądz Open M 35 01:01:21 01:01:31 5:47/km +19:29 Ukończył
38 KAMIL GRACZYK 18 Mocna Stopa Grudziadz Open M 36 01:01:35 01:01:40 5:48/km +19:38 Ukończył
39 Jacek Kempa 35 Grudziądz Open M 37 01:01:43 01:01:50 5:49/km +19:48 Ukończył
40 Jarosław Fałkowski 13 Gmina Gardeja Biega Gardeja Open M 38 01:02:10 01:02:17 5:51/km +20:15 Ukończył
41 Tomasz Wszelak 93 Łubudubu Pienki Królewskie Open M 39 01:03:08 01:03:19 5:57/km +21:17 Ukończył
42 Mariusz Mroziński 54 Świerkocin Open M 40 01:05:44 01:05:52 6:12/km +23:50 Ukończył
43 Dariusz Peplinski 60 JW 1109 Grudziądz Open M 41 01:05:53 01:06:02 6:13/km +24:00 Ukończył
44 Dominika Jabłońska 22 WOT 83BLP Grudziądz Open K 3 01:06:04 01:06:12 6:14/km +24:10 Ukończyła
45 Daniel Krzywdziński 42 Grudziądz Open M 42 01:06:18 01:06:18 6:14/km +24:16 Ukończył
46 Paweł Ramlau 66 Grudziądz Open M 43 01:06:32 01:06:40 6:16/km +24:38 Ukończył
47 Ariel Kornacki 38 Grudziądz Open M 44 01:06:42 01:06:52 6:17/km +24:50 Ukończył
48 Norbert Miedzianowski 51 Grudziądz Open M 45 01:06:42 01:06:52 6:17/km +24:50 Ukończył
49 Leszek Dąbrowski 90 Start Team Wąbrzeźno Pływaczewo Open M 46 01:06:58 01:07:09 6:19/km +25:07 Ukończył
50 MAGDALENA STYKAŁA 77 Bukowiec Open K 4 01:07:08 01:07:17 6:20/km +25:15 Ukończyła
51 Mieczysław Cysewski 8 Grudziądz Open M 47 01:07:21 01:07:27 6:21/km +25:25 Ukończył
52 Jacek Rachoń 64 Kravmaga_fighter Grudziądz Open M 48 01:07:37 01:07:48 6:23/km +25:46 Ukończył
53 Mariusz Klajbor 37 Terenowy Zawrót Głowy Czersk Świecki Open M 49 01:07:42 01:07:52 6:23/km +25:50 Ukończył
54 Patryk Śmiger 81 WSP Grupa Grudziądz Open M 50 01:08:28 01:08:38 6:27/km +26:36 Ukończył
55 Bartłomiej Senkowicz 70 Grudziądz Open M 51 01:09:06 01:09:14 6:31/km +27:12 Ukończył
56 Sławomir Kaźmierkiewicz 33 Świecie Open M 52 01:09:06 01:09:14 6:31/km +27:12 Ukończył
57 Paweł Szulc 80 Grudziądz Open M 53 01:09:16 01:09:25 6:32/km +27:23 Ukończył
58 Mariusz Falkowski 12 Wąbrzeźno Wąbrzeźno Open M 54 01:10:01 01:10:12 6:36/km +28:10 Ukończył
59 Teresa Chabros 6 Świecie Open K 5 01:10:11 01:10:21 6:37/km +28:19 Ukończyła
60 Sławomir Turowski 84 Motocykliczni Grudziądz Grudziądz Open M 55 01:10:53 01:10:57 6:40/km +28:55 Ukończył
61 Bartosz Podsiadły 61 OSP Dragacz Węgrowo Open M 56 01:11:08 01:11:19 6:42/km +29:17 Ukończył
62 Remigiusz Przybylski 62 RUN BYDGOSZCZ Bydgoszcz Open M 57 01:11:28 01:11:34 6:44/km +29:32 Ukończył
63 Jahangir Kazakov 32 Laportopekaso Grudziądz Open M 58 01:12:38 01:12:41 6:50/km +30:39 Ukończył
64 Michał Banaszewski 3 Parkrun Grudziadz Grudziądz Open M 59 01:14:59 01:15:09 7:04/km +33:07 Ukończył
65 Bożena Gniot 16 Minikowo Open K 6 01:15:01 01:15:10 7:04/km +33:08 Ukończyła
66 Michał Marciniak 49 Przytulaska Team Toruń Open M 60 01:22:52 01:22:57 7:48/km +40:55 Ukończył
67 Klaudia Stąsiek 75 Grudziądz Open K 7 01:23:00 01:23:05 7:49/km +41:03 Ukończyła
68 Tomasz Kujawski 44 Grudziądz Open M 61 01:23:58 01:24:09 7:55/km +42:07 Ukończył
69 Mikołaj Gołębiowski 17 Żołnierz WOT Nowe Jankowice Open M 62 01:39:32 01:39:38 9:22/km +57:36 Ukończył
70 Anna Falkowska 11 Grudziądz Open K 8 01:39:45 01:39:53 9:24/km +57:51 Ukończyła
71 Natalia Raciniewska 65 Grudziądz Open K 9 01:39:45 01:39:53 9:24/km +57:51 Ukończyła
72 Tomasz Jaruszewski 26 Biegam bo lubię Grudziądz Open M 63 01:39:46 01:39:54 9:24/km +57:52 Ukończył
73 Jakub Orzechowski 59 JW 1109 Grudziądz Open M 64 01:39:46 01:39:55 9:24/km +57:53 Ukończył
74 Łukasz FLOREK 14 run team Florasy Grupa Open M 65 01:39:46 01:39:55 9:24/km +57:53 Ukończył
75 Marcin Jędrak 27 Grudziądz Open M 66 01:39:47 01:39:56 9:24/km +57:54 Ukończył
76 Rafał Zatoń 89 BBL Radom Radom Open M 67 01:39:46 01:39:56 9:24/km +57:54 Ukończył
77 RAFAŁ Borowski 5 Wąbrzeźno Open M 68 01:39:51 01:40:03 9:25/km +58:01 Ukończył
78 Ariel Mathiak 50 Maliniaki Grudziądz Open M 69 01:40:07 01:40:07 9:25/km +58:05 Ukończył
79 Wojciech Serzysko 72 Malbork Open M 70 01:40:06 01:40:15 9:26/km +58:13 Ukończył
80 Jerzy Groch 20 Grudziądz Open M 71 01:40:09 01:40:20 9:26/km +58:18 Ukończył
81 Krzysztof Granica 19 Gdz Grudziądz Open M 72 01:40:18 01:40:24 9:27/km +58:22 Ukończył
82 TOMASZ SZATKOWSKI 79 Team Duszka Grudziądz Open M 73 01:40:14 01:40:24 9:27/km +58:22 Ukończył
83 Józek Rumocki 68 SPORT I REKREACJA DELFIN Grudziądz Open M 74 01:40:23 01:40:33 9:28/km +58:31 Ukończył
84 MARIAN KURAJK 46 Fighting runners Rakowiec / Gdańsk Open M 75 01:42:28 01:42:35 9:39/km +01:00:33 Ukończył


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×