XV Epidemia Cyklozy MTB Susz 2024

niedziela, 8 września 2024

Powrót

Lista

Około 200 zawodników corocznie melduje się na starcie dystansów MINI (28km) i MEGA (56km), aby rywalizować na urozmaiconej w techniczne elementy trasie zlokalizowanej na terenie Nadleśnictwa Susz. XV Epidemia Cyklozy MTB Susz to gwarancja niezapomnianej przygody oraz ciekawe wyzwanie!

Dlaczego warto ścigać się w Suszu?

Po pierwsze - trasa - przygotowywana dla zawodników przez zawodników. To 100% gwarancja satysfakcji. Na pętli naszych zawodów znajdziecie wszystko: szybkie odcinki, wąskie single-tracki, wymagające zjazdy i podjazdy oraz wiele innych elementów technicznych. Jest gdzie się zmęczyć, a na mecie można poczuć nieopisaną satysfakcję z pokonania trasy.

Po drugie - atmosfera - Susz to Polska Stolica Triathlonu. Organizowane tutaj od ponad 30 lat zawody na stałe wpisały sie w życie mieszkanców miasta, którzy w trakcie wyścigu kibicują zawodnikom na miejskim odcinku trasy. Kibiców spotkać można również głęboko w lesie na trasie wyścigu. Niech Was nie zdziwi głośny doping w momencie kiedy najmniej się go spodziewacie!

Po trzecie - pakiet startowy - Oprócz medalu finishera i bogatego poczęstunku na mecie zawodnicy mogą liczyć na pamiątkowe gadżety. Przez 14 lat organizacji wyścigu znalazło się ich trochę. Bidony, koszulki, buffy... Co w tym roku? Niech to zostanie jeszcze naszą małą tajemnicą.

Lokalizacja: Plaża Miejska, Susz
Opłata startowa MINI i MEGA:
100 zł do 07.09.2024
130zł opłata startowa w dniu zawodów

PROGRAM ZAWODÓW:
-> godz. 9:00 - 11:00 - rejestracja zawodników (jeżeli będą wolne miejsca) / odbiór pakietów
-> godz. 11:30 - start dystansu mega 56 km (limit czasu 3,5 godziny )
-> godz. 11:50 - start dystansów mini 28 km (limit czasu 2 godziny)
-> godz. 15:00 - zakończenie wyścigu mini/mega
-> godz. 15:15 - dekoracja zwycięzców wszystkich dystansów maratonu
-> godz. 13:00 - 15:30 - posiłek regeneracyjny, wydawany na bieżąco

LIMIT 300 ZAWODNIKÓW.

Zapisy

Rejestracja online otwarta do 2024.09.07 do godz. 12:00.

Lista

Regulamin

Regulamin maratonu MTB.

Oświadczenie opiekuna Regulamin
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×