Golub-Dobrzyń MTB Maraton 2021

Wyniki

"Maraton 35km"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Remigiusz Gęsicki 28 SISU-OWB rowertour.com M2 1 01:14:20 01:14:20 01:14:20 - Ukończył
2 Rafał Szturo 119 SISU-OWB ROWERTOUR.COM M3 1 01:14:23 01:14:22 01:14:23 +3 sek. Ukończył
3 Wojciech Kowalczyk 42 SISU-OWB rowertour.com M1 1 01:14:49 01:14:48 01:14:49 +29 sek. Ukończył
4 Mateusz Tengowski 72 Lider Sztum M1 2 01:16:25 01:16:24 01:16:25 +02:05 Ukończył
5 Adam Łowigus 102 SiSu OWB rowertour.com M2 2 01:18:24 01:18:23 01:18:24 +04:04 Ukończył
6 Marcin Małas 61 Oponeo.pl / AZS Politechnika Gdańska M1 3 01:18:24 01:18:23 01:18:24 +04:04 Ukończył
7 Kacper Bodenszac 133 UKS Cykliści RYPIN M1 4 01:18:25 01:18:24 01:18:25 +04:05 Ukończył
8 Artur Grubich 121 SISU-OWB rowertour.com M1 5 01:18:51 01:18:47 01:18:51 +04:31 Ukończył
9 Łukasz Lewicki 105 SISU-OWB rowertour.com M2 3 01:18:53 01:18:52 01:18:53 +04:33 Ukończył
10 Andrzej Kalich 171 Cykliści Rypin M3 2 01:18:54 01:18:52 01:18:54 +04:34 Ukończył
11 Bogumił Bieliński 89 CTBIKE.PL M3 3 01:19:49 01:19:48 01:19:49 +05:29 Ukończył
12 Leszek Szczepański 20 Traktor Team Gmina Kwidzyn M2 4 01:19:50 01:19:41 01:19:50 +05:30 Ukończył
13 Arkadiusz Fołta 3 SISU-OWB rowertour.com M2 5 01:19:52 01:19:49 01:19:52 +05:32 Ukończył
14 Jacek Malinowski 62 Płocki Klub Kolarski M4 1 01:19:53 01:19:52 01:19:53 +05:33 Ukończył
15 Arkadiusz Bińczak 98 Cyklo Kwidzyn M3 4 01:19:57 01:19:56 01:19:57 +05:37 Ukończył
16 Marek Kucharski 40 ZawszeDoCelu M3 5 01:20:03 01:20:02 01:20:03 +05:43 Ukończył
17 Szymon Kowalski 41 AGRO MIL MTB Green Team M1 6 01:20:26 01:20:15 01:20:26 +06:06 Ukończył
18 Roman Krześniak 29 Bart Bike Team Sulnowo M2 6 01:21:22 01:21:21 01:21:22 +07:02 Ukończył
19 Damian Fysz 12 M1 7 01:21:30 01:21:25 01:21:30 +07:10 Ukończył
20 Maciej Jedowski 146 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M3 6 01:22:02 01:22:01 01:22:02 +07:42 Ukończył
21 Marek Strek 8 Lipa MTB M3 7 01:23:44 01:23:43 01:23:44 +09:24 Ukończył
22 Mariusz Koralewski 1 Traktor Team Kwidzyn M2 7 01:24:05 01:23:55 01:24:05 +09:45 Ukończył
23 Jakub Tylicki 75 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M1 8 01:24:21 01:23:59 01:24:21 +10:01 Ukończył
24 Jędrzej Kordas 97 M2 8 01:24:26 01:24:20 01:24:26 +10:06 Ukończył
25 Andrzej Pepliński 118 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 8 01:24:32 01:24:02 01:24:32 +10:12 Ukończył
26 Adam Lutoborski 7 SISU-OWB rowertour.com M4 2 01:24:38 01:24:35 01:24:38 +10:18 Ukończył
27 Stanisław Pawłowski 82 Lumac Like Bike WTR Włocławek M4 3 01:24:51 01:24:48 01:24:51 +10:31 Ukończył
28 Michał Zurel 87 CYKLISCI RYPIN M3 9 01:25:57 01:25:56 01:25:57 +11:37 Ukończył
29 Roland Sobczak 94 Warszawski Klub Kolarski M1 9 01:26:38 01:26:19 01:26:38 +12:18 Ukończył
30 Piotr Nierzwicki 52 Bart Bike Team Sulnowo M2 9 01:27:11 01:27:10 01:27:11 +12:51 Ukończył
31 Mariusz Jabłoński 50 GTR Golub - Dobrzyń M3 10 01:27:11 01:27:05 01:27:11 +12:51 Ukończył
32 Jacek Brygier 147 Płocki Klub Kolarski M4 4 01:27:19 01:27:12 01:27:19 +12:59 Ukończył
33 Rafał Gruszczyński 15 ANC System M3 11 01:28:10 01:28:09 01:28:10 +13:50 Ukończył
34 CEZARY KOZŁOWSKI 134 PEK-MONT EKIPA MTB M3 12 01:28:23 01:28:06 01:28:23 +14:03 Ukończył
35 Krzysztof Kwaśniewski 49 Bart Team Sulnowo M2 10 01:28:41 01:28:39 01:28:41 +14:21 Ukończył
36 Szymon Kowszewicz 99 CSU Racing Team Bydgoszcz M3 13 01:28:45 01:28:37 01:28:45 +14:25 Ukończył
37 Marcin Kaczerzewski 77 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M3 14 01:29:16 01:29:10 01:29:16 +14:56 Ukończył
38 Paweł Łasiński 106 VISOTEC Brodnica M3 15 01:29:20 01:29:18 01:29:20 +15:00 Ukończył
39 Sławomir Zaremba 54 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M4 5 01:29:22 01:29:17 01:29:22 +15:02 Ukończył
40 Leszek Mariański 149 M4 6 01:29:23 01:29:14 01:29:23 +15:03 Ukończył
41 Karol Borkowski 117 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 16 01:29:37 01:29:37 01:29:37 +15:17 Ukończył
42 Arkadiusz Trzciałkowski 145 Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 17 01:29:39 01:29:38 01:29:39 +15:19 Ukończył
43 Patryk Warnel 143 M2 11 01:29:40 01:29:20 01:29:40 +15:20 Ukończył
44 Paweł Żuralski 51 ziemia lubawska M2 12 01:30:32 01:30:31 01:30:32 +16:12 Ukończył
45 Marta Górska 148 K1 1 01:30:33 01:30:25 01:30:33 +16:13 Ukończyła
46 Marcin Schröder 108 MTB Eldar Świecie M3 18 01:31:08 01:30:54 01:31:08 +16:48 Ukończył
47 Damian Wilman 81 M1 10 01:31:09 01:31:03 01:31:09 +16:49 Ukończył
48 Adam Jankowski 139 M3 19 01:31:19 01:30:57 01:31:19 +16:59 Ukończył
49 Robert Jaroszczuk 64 Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 20 01:31:50 01:31:34 01:31:50 +17:30 Ukończył
50 Dariusz Sulowski 27 M4 7 01:32:31 01:32:09 01:32:31 +18:11 Ukończył
51 Damian Paszynin 90 Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 21 01:32:34 01:32:28 01:32:34 +18:14 Ukończył
52 Marcin Jaciubek 122 M2 13 01:32:37 01:32:25 01:32:37 +18:17 Ukończył
53 Jan Jóźwiak 84 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M1 11 01:32:41 01:32:25 01:32:41 +18:21 Ukończył
54 Bartek Borkowicz 59 Lipa MTB M2 14 01:32:46 01:32:15 01:32:46 +18:26 Ukończył
55 Rafał Jasiński 142 Akademia Biegania Grudziadz M3 22 01:33:04 01:32:40 01:33:04 +18:44 Ukończył
56 Krzysztof Korczak 95 ZawszeDoCelu M2 15 01:33:28 01:33:27 01:33:28 +19:08 Ukończył
57 Marta Motylewska 45 Płocki Klub kolarski K2 1 01:33:30 01:33:22 01:33:30 +19:10 Ukończyła
58 Maciej Ciesielski 127 GTR Golub - Dobrzyń M2 16 01:33:33 01:33:19 01:33:33 +19:13 Ukończył
59 Sławomir Ćwikła 104 Zdążyć przed limitem M3 23 01:33:41 01:33:20 01:33:41 +19:21 Ukończył
60 Paweł Marciniak 5 M2 17 01:33:55 01:33:48 01:33:55 +19:35 Ukończył
61 Adam Mowiński 71 Nml M3 24 01:33:58 01:33:53 01:33:58 +19:38 Ukończył
62 Piotr Śmigowski 16 WWMK-najważniejsi! M2 18 01:33:59 01:33:54 01:33:59 +19:39 Ukończył
63 Tomasz Nowakowski 24 M3 25 01:34:16 01:34:07 01:34:16 +19:56 Ukończył
64 Radosław Kopacz 38 M3 26 01:34:25 01:34:01 01:34:25 +20:05 Ukończył
65 Dariusz Moskała 113 M4 8 01:34:28 01:34:16 01:34:28 +20:08 Ukończył
66 Piotr Góralski 47 PŁOCKI KLUB KOLARSKI M4 9 01:34:39 01:34:20 01:34:39 +20:19 Ukończył
67 Martyna Dykalska 132 CYKLISCI RYPIN K1 2 01:34:56 01:34:55 01:34:56 +20:36 Ukończyła
68 Paweł Brzuskiewicz 115 GTR GOLUB-DOBRZYŃ M2 19 01:34:57 01:34:45 01:34:57 +20:37 Ukończył
69 Krzysztof Machnij 53 LKK Ziemia Lubawska M3 27 01:36:51 01:36:49 01:36:51 +22:31 Ukończył
70 Tomasz Sajnaga 69 Lipa MTB M3 28 01:37:11 01:36:50 01:37:11 +22:51 Ukończył
71 Mirosław Kowalski 32 AGRO MIL MTB Green Team M3 29 01:37:39 01:37:18 01:37:39 +23:19 Ukończył
72 Mariusz Jesionowski 80 MTB Eldar Świecie M3 30 01:37:39 01:37:33 01:37:39 +23:19 Ukończył
73 Agnieszka Kamińska 120 SISU-OWB rowertour.com K3 1 01:37:39 01:37:33 01:37:39 +23:19 Ukończyła
74 Marcin Uliczny 46 Płocki Klub Kolarski M3 31 01:37:40 01:37:23 01:37:40 +23:20 Ukończył
75 Bartosz Jaworski 21 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M2 20 01:38:50 01:38:36 01:38:50 +24:30 Ukończył
76 Hanna Bielińska 88 CTBIKE.PL K2 2 01:39:02 01:38:52 01:39:02 +24:42 Ukończyła
77 Grzegorz Olszewski 86 M2 21 01:39:03 01:38:38 01:39:03 +24:43 Ukończył
78 Mariusz Chmura 111 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 32 01:39:14 01:39:02 01:39:14 +24:54 Ukończył
79 Jerzy Hoffmann 9 M4 10 01:39:49 01:39:33 01:39:49 +25:29 Ukończył
80 Wojciech Zupa 2 SISU-OWB rowertour.com M4 11 01:40:16 01:40:10 01:40:16 +25:56 Ukończył
81 Krzysztof Lica 74 SISU-OWB rowertour.com M4 12 01:40:18 01:40:12 01:40:18 +25:58 Ukończył
82 Zbigniew Lichaczewski 92 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M3 33 01:40:25 01:40:12 01:40:25 +26:05 Ukończył
83 Paweł Zakrzewski 76 Lipa MTB M2 22 01:40:33 01:40:15 01:40:33 +26:13 Ukończył
84 Rafał Karkowski 43 Płocki Klub Kolarski M3 34 01:40:40 01:40:21 01:40:40 +26:20 Ukończył
85 Waldemar Blachowski 66 M3 35 01:40:55 01:40:30 01:40:55 +26:35 Ukończył
86 Miłosz Gapiński 129 M1 12 01:41:19 01:41:13 01:41:19 +26:59 Ukończył
87 Krzysztof Siebert 85 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M4 13 01:41:25 01:41:19 01:41:25 +27:05 Ukończył
88 Ernest Wawrzyniuk 107 M3 36 01:41:26 01:41:07 01:41:26 +27:06 Ukończył
89 Waldemar Zurel 91 CYKLISCI RYPIN M4 14 01:41:54 01:41:43 01:41:54 +27:34 Ukończył
90 Aleksandra Kowalska 31 AGRO MIL MTB Green Team K1 3 01:42:08 01:41:49 01:42:08 +27:48 Ukończyła
91 Małgorzata Lipińska 109 K3 2 01:42:48 01:42:45 01:42:48 +28:28 Ukończyła
92 Wojtek Kowalski 56 M3 37 01:42:51 01:42:25 01:42:51 +28:31 Ukończył
93 TOMASZ SMOLIŃSKI 123 GTR GOLUB-DOBRZYŃ M3 38 01:43:24 01:43:12 01:43:24 +29:04 Ukończył
94 Marcin Gratowski 33 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 39 01:43:27 01:43:13 01:43:27 +29:07 Ukończył
95 Wioletta Kucharska 60 ZawszeDoCelu K3 3 01:44:07 01:43:56 01:44:07 +29:47 Ukończyła
96 Michał Szram 144 masterts Brodnica M2 23 01:44:08 01:43:58 01:44:08 +29:48 Ukończył
97 Wojciech Lesiczka 114 M3 40 01:44:19 01:44:00 01:44:19 +29:59 Ukończył
98 Zuzanna Podgórska 23 CYKLISCI RYPIN K1 4 01:44:34 01:44:18 01:44:34 +30:14 Ukończyła
99 Adam Podgórski 22 CYKLISCI RYPIN M3 41 01:44:36 01:44:10 01:44:36 +30:16 Ukończył
100 Patryk Pol 37 M3 42 01:45:10 01:45:01 01:45:10 +30:50 Ukończył
101 Michal Buszka 11 M1 13 01:46:18 01:46:02 01:46:18 +31:58 Ukończył
102 Tomasz Zieliński 126 M4 15 01:46:19 01:45:53 01:46:19 +31:59 Ukończył
103 Piotr RYBIŃSKI 6 GTR Golub-Dobrzyń M3 43 01:46:47 01:46:34 01:46:47 +32:27 Ukończył
104 Łukasz Chmielewski 124 MOCNO W PRAWO TEAM M2 24 01:49:11 01:48:54 01:49:11 +34:51 Ukończył
105 Janusz Kornacki 55 GTR GOLUB-DOBRZYŃ M2 25 01:49:16 01:49:04 01:49:16 +34:56 Ukończył
106 Bartosz Zaostrowcew 34 M3 44 01:49:35 01:49:19 01:49:35 +35:15 Ukończył
107 Radosław Okoński 136 STOLMAX M3 45 01:49:57 01:49:41 01:49:57 +35:37 Ukończył
108 Paweł Szymerski 48 PEK-MONT EKIPA MTB M4 16 01:50:23 01:50:00 01:50:23 +36:03 Ukończył
109 Jarosław Piechna 70 M3 46 01:50:36 01:50:10 01:50:36 +36:16 Ukończył
110 EMILIA MARIAŃSKA 110 K3 4 01:50:37 01:50:17 01:50:37 +36:17 Ukończyła
111 Remigiusz Buszka 10 M3 47 01:52:42 01:52:28 01:52:42 +38:22 Ukończył
112 Maria Świerczyńska 101 Mundur na rowerze K2 3 01:54:26 01:54:14 01:54:26 +40:06 Ukończyła
113 Przemyslaw Snowacki 100 CSU Racing Team Bydgoszcz M3 48 01:54:55 01:54:41 01:54:55 +40:35 Ukończył
114 Marcin Pokorski 96 NICROMETAL M3 49 01:55:52 01:55:42 01:55:52 +41:32 Ukończył
115 Cristian Fernandez 36 M3 50 01:56:21 01:56:12 01:56:21 +42:01 Ukończył
116 Jolanta Fernandez 35 K2 4 01:56:21 01:56:11 01:56:21 +42:01 Ukończyła
117 Marcin Lorek 125 M4 17 01:57:48 01:57:24 01:57:48 +43:28 Ukończył
118 Agnieszka Myk-Kopacz 39 K3 5 01:58:53 01:58:28 01:58:53 +44:33 Ukończyła
119 OTYLIA RYBIŃSKA 25 K2 5 02:00:08 01:59:55 02:00:08 +45:48 Ukończyła
120 Jarosław Piasecki 170 M2 26 02:00:15 01:59:58 02:00:15 +45:55 Ukończył
121 Karolina Szrull 26 Szrull-ewo K2 6 02:00:20 02:00:06 02:00:20 +46:00 Ukończyła
122 Kasia Jakubowska 135 KKS Masters Brodnica K3 6 02:02:34 02:02:19 02:02:34 +48:14 Ukończyła
123 Michał Sybilski 68 M3 51 02:03:16 02:02:48 02:03:16 +48:56 Ukończył
124 Krystian Wojciechowski 14 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M2 27 02:05:07 02:04:48 02:05:07 +50:47 Ukończył
125 Tomasz Tomaszewski 13 Nova Trading Zakręceni na Stale M3 52 02:06:09 02:05:45 02:06:09 +51:49 Ukończył
126 Jarosław Sonnenfeld 138 Akademia Biegania Grudziadz M3 53 02:07:09 02:06:45 02:07:09 +52:49 Ukończył
127 Tomasz Skurcz 18 M2 28 02:10:05 02:09:51 02:10:05 +55:45 Ukończył
128 Tomasz Ossowski 78 M2 29 02:12:40 02:12:11 02:12:40 +58:20 Ukończył
129 Marcin Blumkowski 19 Skylo.pl Sport Team M1 14 02:12:53 02:12:31 02:12:53 +58:33 Ukończył
130 Bartosz Jasiński 17 Skylo.pl Sport Team M1 15 02:12:54 02:12:32 02:12:54 +58:34 Ukończył
131 Maksymilian Wiśniewski 73 SPC M1 16 02:17:49 02:17:31 02:17:49 +01:03:29 Ukończył
132 Emilia Walczak 57 K2 7 02:17:51 02:17:22 02:17:51 +01:03:31 Ukończyła
133 Mariusz Biniecki 112 M3 54 02:22:21 02:21:59 02:22:21 +01:08:01 Ukończył
134 Włodzimierz Wiśniewski 65 SPC M4 18 02:27:06 02:26:46 02:27:06 +01:12:46 Ukończył
135 Przemysław Łucyk 79 M3 55 02:29:40 02:29:15 02:29:40 +01:15:20 Ukończył
136 Krzysztof Kusinek 137 M3 56 02:29:43 02:29:24 02:29:43 +01:15:23 Ukończył
137 Kacper Belt 130 MTB Eldar Świecie M1 - - - - Nie ukończył
138 Cezary Bijak 128 Płocki Klub Kolarski M3 - - - - Nie ukończył
139 Jarosław Iwaniuch 63 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M3 - - - - Nie ukończył
140 Maciej Jeziorowski 93 M3 - - - - Nie ukończył
141 Marcin Najder 116 GTR Golub-Dobrzyń M3 - - - - Nie ukończył
142 ROBERT PECIAKOWSKI 44 PEK-MONT EKIPA MTB M3 - - - - Nie ukończył
143 Jarosław Romanowski 67 Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 - - - - Nie ukończył


Do góry




"Wyścigi dla dzieci"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Czas netto Czas sum. Strata Status


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×