Ultra Łoś

Wyniki

Strona wydarzenia Lista startowa

33 km

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Międzyczas Czas netto Czas sum. Tempo Strata Status
1 Piotr Rolbiecki 145 Geoings Polska Mężczyźni (33 km) 1 [brak] 02:26:26 02:26:26 4:31/km - Ukończył
2 Maciej Kowalski 127 konradnosarzewski pl Mężczyźni (33 km) 2 [brak] 02:26:34 02:26:48 4:31/km +22 sek. Ukończył
3 Rafał Kot 1 Góral z Mazur Running Team Mężczyźni (33 km) 3 [brak] 02:27:42 02:27:45 4:33/km +01:19 Ukończył
4 Mateusz Ronowski 146 Mat Kin Run Mężczyźni (33 km) 4 [brak] 02:32:47 02:33:03 4:43/km +06:37 Ukończył
5 Andrzej Rybiński 148 CBR BIEGA Mężczyźni (33 km) 5 [brak] 02:38:03 02:38:03 4:52/km +11:37 Ukończył
6 Artur Puchniarz 140 Mężczyźni (33 km) 6 [brak] 02:39:52 02:39:53 4:56/km +13:27 Ukończył
7 Marcin Rządca 149 Kwidzyn Biega Mężczyźni (33 km) 7 [brak] 02:39:51 02:40:03 4:56/km +13:37 Ukończył
8 Karolina Chorąży 104 Biegolas Koszalin Kobiety (33 km) 1 [brak] 02:50:21 02:50:21 5:15/km +23:55 Ukończyła
9 Tomasz Tomasz 158 Mężczyźni (33 km) 8 [brak] 02:52:43 02:52:56 5:20/km +26:30 Ukończył
10 Adrian Tomczuk 159 Mężczyźni (33 km) 9 [brak] 02:53:37 02:53:53 5:22/km +27:27 Ukończył
11 Patryk Renc 143 Serce Tybetu Mężczyźni (33 km) 10 [brak] 02:55:38 02:55:53 5:25/km +29:27 Ukończył
12 Tomasz Dejewski 106 WOT 83BLP Mężczyźni (33 km) 11 [brak] 02:57:48 02:58:02 5:29/km +31:36 Ukończył
13 Artur Brodecki 101 Biegolas Koszalin Mężczyźni (33 km) 12 [brak] 02:59:18 02:59:29 5:32/km +33:03 Ukończył
14 Dariusz Iwaniec 116 Biegolas Koszalin Mężczyźni (33 km) 13 [brak] 02:59:18 02:59:30 5:32/km +33:04 Ukończył
15 Dawid Kułakowski 132 Biegolas Koszalin Mężczyźni (33 km) 14 [brak] 02:59:18 02:59:30 5:32/km +33:04 Ukończył
16 Lucyna Staszkiewicz 153 STASHKY TEAM Kobiety (33 km) 2 [brak] 03:01:36 03:01:52 5:36/km +35:26 Ukończyła
17 Łukasz Serowski 151 Biegolas Koszalin Mężczyźni (33 km) 15 [brak] 03:04:56 03:04:56 5:42/km +38:30 Ukończył
18 Rafał Wilczek 167 Klub Biegacza Jurund Mężczyźni (33 km) 16 [brak] 03:05:48 03:06:05 5:44/km +39:39 Ukończył
19 Artur Przygoda 139 Mężczyźni (33 km) 17 [brak] 03:06:15 03:06:36 5:45/km +40:10 Ukończył
20 Patryk Łęgowski 133 Mężczyźni (33 km) 18 [brak] 03:10:52 03:11:07 5:53/km +44:41 Ukończył
21 Agnieszka Jeleń-Kotlarek 121 Vege Runners Kobiety (33 km) 3 [brak] 03:11:50 03:12:04 5:55/km +45:38 Ukończyła
22 Grzegorz Sadowski 150 Góral z Mazur Running Team Mężczyźni (33 km) 19 [brak] 03:15:36 03:15:52 6:02/km +49:26 Ukończył
23 Marek Wiergowski 161 SUT - Straszyn Ultra Team i Straszyn Biega Mężczyźni (33 km) 20 [brak] 03:16:01 03:16:02 6:03/km +49:36 Ukończył
24 Mirosław Kamiński 125 Niezrzeszony Mężczyźni (33 km) 21 [brak] 03:18:04 03:18:17 6:07/km +51:51 Ukończył
25 Dawid Tekliński 157 Wtorkowy Trening Mężczyźni (33 km) 22 [brak] 03:20:16 03:20:32 6:11/km +54:06 Ukończył
26 Sebastian Rosiński 147 Mężczyźni (33 km) 23 [brak] 03:20:32 03:20:55 6:12/km +54:29 Ukończył
27 Norbert Wiśniewski 163 Mężczyźni (33 km) 24 [brak] 03:21:04 03:21:04 6:12/km +54:38 Ukończył
28 Anna Walczak 160 Kobiety (33 km) 4 [brak] 03:22:05 03:22:21 6:14/km +55:55 Ukończyła
29 Ewa Szmechtig 156 Podgórz Toruń Kobiety (33 km) 5 [brak] 03:22:54 03:23:11 6:16/km +56:45 Ukończyła
30 Wojtek Grzywiński 111 Mężczyźni (33 km) 25 [brak] 03:24:38 03:24:56 6:19/km +58:30 Ukończył
31 Marcin Kuchczyński 129 Parkrun Grudziądz Mężczyźni (33 km) 26 [brak] 03:25:02 03:25:28 6:20/km +59:02 Ukończył
32 Sławomir Iwachów 115 MXTECH CYKLO TEAM Mężczyźni (33 km) 27 [brak] 03:25:46 03:26:11 6:21/km +59:45 Ukończył
33 Miłosław Gębka 109 Mężczyźni (33 km) 28 [brak] 03:34:26 03:34:46 6:37/km +01:08:20 Ukończył
34 Bartosz Podsiadły 137 OSP Dragacz Mężczyźni (33 km) 29 [brak] 03:35:36 03:35:58 6:39/km +01:09:32 Ukończył
35 Tomasz Potocznik 138 Biegolas Koszalin Mężczyźni (33 km) 30 [brak] 03:36:05 03:36:18 6:40/km +01:09:52 Ukończył
36 Tomasz Kukiela 131 Biegolas Koszalin/FCKiM Mężczyźni (33 km) 31 [brak] 03:36:05 03:36:18 6:40/km +01:09:52 Ukończył
37 Katarzyna Ziuziakowska 166 Parkrun Grudziądz Kobiety (33 km) 6 [brak] 03:36:24 03:36:44 6:41/km +01:10:18 Ukończyła
38 Paweł Halicki 112 Mężczyźni (33 km) 32 [brak] 03:38:23 03:38:40 6:44/km +01:12:14 Ukończył
39 Łukasz Chyliński 9 Mężczyźni (33 km) 33 [brak] 03:42:58 03:43:19 6:53/km +01:16:53 Ukończył
40 Roman Jędrzejewski 122 Mężczyźni (33 km) 34 [brak] 03:43:17 03:43:33 6:53/km +01:17:07 Ukończył
41 Joanna Sobczyk 152 Parkrun Grudziadz Kobiety (33 km) 7 [brak] 03:43:38 03:43:54 6:54/km +01:17:28 Ukończyła
42 Karol Moritz 41 Biegiem dla Magdy Mężczyźni (33 km) 35 [brak] 03:46:38 03:46:55 7:00/km +01:20:29 Ukończył
43 Justyna Nalewalska 135 Serce Tybetu Kobiety (33 km) 8 [brak] 03:52:32 03:52:46 7:11/km +01:26:20 Ukończyła
44 Michał Winiarski 162 CHMIELARZ TEAM Mężczyźni (33 km) 36 [brak] 03:54:36 03:54:57 7:15/km +01:28:31 Ukończył
45 Krzysztof Wtorek 165 Parkrun Grudziądz Mężczyźni (33 km) 37 [brak] 03:57:12 03:57:30 7:19/km +01:31:04 Ukończył
46 Ewa Jurczyk 124 Parkrun Grudziądz Kobiety (33 km) 9 [brak] 03:58:00 03:58:16 7:21/km +01:31:50 Ukończyła
47 Dagmara Jagła 119 Parkrun Grudziądz Kobiety (33 km) 10 [brak] 03:58:00 03:58:17 7:21/km +01:31:51 Ukończyła
48 URSZULA JANOWSKA 22 Kobiety (33 km) 11 [brak] 04:01:07 04:01:29 7:27/km +01:35:03 Ukończyła
49 Piotr Kogut 126 ☆☆☆☆ Mężczyźni (33 km) 38 [brak] 04:01:15 04:01:32 7:27/km +01:35:06 Ukończył
50 Dominika Jabłońska 117 Kobiety (33 km) 12 [brak] 04:01:12 04:01:32 7:27/km +01:35:06 Ukończyła
51 Artur Wrzeciono 164 Sportowa Olimpia Mężczyźni (33 km) 39 [brak] 04:11:32 04:11:57 7:46/km +01:45:31 Ukończył
52 Magda Jodko 123 Kobiety (33 km) 13 [brak] 04:18:10 04:18:27 7:58/km +01:52:01 Ukończyła
53 Daria Bunk 103 Kobiety (33 km) 14 [brak] 04:18:11 04:18:28 7:58/km +01:52:02 Ukończyła
54 Piotr Kozłowski 128 Klub Sportowy Husaria Szczecinek Mężczyźni (33 km) 40 [brak] 04:30:50 04:31:09 8:22/km +02:04:43 Ukończył
55 Tomasz Hausman 114 Mężczyźni (33 km) 41 [brak] 04:38:34 04:38:55 8:36/km +02:12:29 Ukończył
56 MAGDALENA HAUSMAN 113 Parkrun Grudziądz Kobiety (33 km) 15 [brak] 04:50:45 04:51:06 8:59/km +02:24:40 Ukończyła
57 Dorota Zadrożna 65 Jack Runner Kobiety (33 km) 16 [brak] 04:50:44 04:51:06 8:59/km +02:24:40 Ukończyła
58 Anita Rodzińska 144 Parkrun Grudziądz Kobiety (33 km) 17 [brak] 04:50:46 04:51:06 8:59/km +02:24:40 Ukończyła
59 Justyna Chudek 105 Parkrun Grudziadz Kobiety (33 km) 18 [brak] 04:50:46 04:51:07 8:59/km +02:24:41 Ukończyła
60 Małgorzata Jabłońska 118 Wtorkowy Trening Kobiety (33 km) 19 [brak] 04:50:41 04:51:07 8:59/km +02:24:41 Ukończyła
61 Dariusz Aniszewski 23 Parkrun Grudziadz Mężczyźni (33 km) 42 [brak] 04:50:48 04:51:09 8:59/km +02:24:43 Ukończył
62 Marzanna Borc 100 Kobiety (33 km) 20 [brak] 04:52:16 04:52:39 9:01/km +02:26:13 Ukończyła
63 Piotr Purwin 142 Mężczyźni (33 km) 43 [brak] 04:52:17 04:52:39 9:01/km +02:26:13 Ukończył
64 BEATA PURWIN 141 Kobiety (33 km) 21 [brak] 04:52:18 04:52:40 9:01/km +02:26:14 Ukończyła
65 Magdalena Jaworska-Nizioł 120 Kobiety (33 km) 22 [brak] 04:52:16 04:52:40 9:01/km +02:26:14 Ukończyła
66 Tomasz Kujawski 130 Mężczyźni (33 km) 44 [brak] 05:03:15 05:03:39 9:22/km +02:37:13 Ukończył


Do góry




67 km

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Międzyczas Czas netto Czas sum. Tempo Strata Status
1 Damian Krysztofiak 30 Wieliszew Heron Team Mężczyźni (67 km) 1 01:59:04 05:15:51 05:15:51 4:51/km - Ukończył
2 Robert Litwiński 37 Vege Runners Mężczyźni (67 km) 2 02:08:55 05:42:01 05:42:30 5:15/km +26:39 Ukończył
3 Daniel Chwiłka 8 Łochowo Trial Team Mężczyźni (67 km) 3 02:10:25 05:44:47 05:44:47 5:17/km +28:56 Ukończył
4 JULITA ŻUKOTYŃSKA 67 Kobiety (67 km) 1 02:26:41 06:08:41 06:08:56 5:40/km +53:05 Ukończyła
5 Dariusz Grzebski 17 Ultra Way Team / Nidzica Biega Mężczyźni (67 km) 4 02:27:26 06:17:18 06:17:39 5:48/km +01:01:48 Ukończył
6 marlena lewandowska 34 Podgórz Toruń Kobiety (67 km) 2 03:00:34 06:20:02 06:20:18 5:50/km +01:04:27 Ukończyła
7 Mateusz Karczmarczyk 26 Mężczyźni (67 km) 5 02:22:25 06:20:35 06:20:46 5:50/km +01:04:55 Ukończył
8 Anna Rzeźniczek 54 Stowarzyszenie Działamy Razem Kobiety (67 km) 3 03:00:23 06:22:20 06:22:36 5:52/km +01:06:45 Ukończyła
9 Kamila Zalewska 66 SUT - Straszyn Ultra Team Kobiety (67 km) 4 02:59:58 06:24:30 06:24:42 5:54/km +01:08:51 Ukończyła
10 Jacek Nuż 43 SUT Straszyn Ultra Team Mężczyźni (67 km) 6 02:59:39 06:33:03 06:33:07 6:02/km +01:17:16 Ukończył
11 Krzysztof Falasa 13 Kwidzyn Biega Mężczyźni (67 km) 7 02:19:55 06:34:55 06:35:20 6:04/km +01:19:29 Ukończył
12 ŁUKASZ OLSZEWSKI 136 Kwidzyn Biega Mężczyźni (67 km) 8 02:19:25 06:42:33 06:42:58 6:11/km +01:27:07 Ukończył
13 Ines Wojciechowska 60 Kobiety (67 km) 5 03:00:09 06:48:10 06:48:26 6:16/km +01:32:35 Ukończyła
14 Michał Kulgajuk 32 SUT Straszyn Ultra Team Mężczyźni (67 km) 9 02:58:30 06:48:19 06:48:31 6:16/km +01:32:40 Ukończył
15 ROBERT BOREK 5 The Runners Świecie Mężczyźni (67 km) 10 02:46:14 06:50:23 06:50:46 6:18/km +01:34:55 Ukończył
16 Michał Piotrowski 49 FNWT Mężczyźni (67 km) 11 02:39:43 06:55:51 06:56:12 6:23/km +01:40:21 Ukończył
17 Łukasz Ciszek 11 Mężczyźni (67 km) 12 02:46:18 06:56:25 06:56:48 6:24/km +01:40:57 Ukończył
18 Bogdan Grzebieniewski 110 Mężczyźni (67 km) 13 02:26:57 06:57:24 06:57:40 6:24/km +01:41:49 Ukończył
19 Rafał Dudziak 107 Mężczyźni (67 km) 14 02:57:58 06:57:22 06:57:42 6:24/km +01:41:51 Ukończył
20 Jarosław Jan 21 SUT Straszyn Ultra Team Mężczyźni (67 km) 15 02:40:47 07:10:51 07:11:04 6:37/km +01:55:13 Ukończył
21 Michał Manias 39 SUT - Straszyn Ultra Team Mężczyźni (67 km) 16 02:59:06 07:19:30 07:19:42 6:45/km +02:03:51 Ukończył
22 Sebastian Kaczmarek 24 Parkrun Grudziądz Mężczyźni (67 km) 17 02:39:37 07:21:13 07:21:26 6:46/km +02:05:35 Ukończył
23 Karol Piotrowski 48 Łochowo Trail Team Mężczyźni (67 km) 18 02:59:25 07:23:30 07:23:38 6:48/km +02:07:47 Ukończył
24 IRENEUSZ LIPIŃSKI 36 Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni (67 km) 19 02:42:15 07:25:44 07:26:02 6:51/km +02:10:11 Ukończył
25 Wojciech Chyliński 10 Mężczyźni (67 km) 20 02:49:45 07:30:43 07:31:02 6:55/km +02:15:11 Ukończył
26 Tomasz Kunke 33 13 WOG Grudziądz Mężczyźni (67 km) 21 02:59:06 07:36:20 07:36:38 7:00/km +02:20:47 Ukończył
27 Tomasz Baron 4 Mężczyźni (67 km) 22 02:58:53 07:47:46 07:47:46 7:11/km +02:31:55 Ukończył
28 Tomasz Wszelak 63 Łubudubu Mężczyźni (67 km) 23 02:51:42 07:52:33 07:52:47 7:15/km +02:36:56 Ukończył
29 Piotr Wolski 62 Łubudubu Mężczyźni (67 km) 24 02:44:04 07:55:25 07:55:40 7:18/km +02:39:49 Ukończył
30 PAWEŁ SZARSZEWSKI 59 KW WISŁA Mężczyźni (67 km) 25 02:44:36 07:55:27 07:55:41 7:18/km +02:39:50 Ukończył
31 Michał Furmańczyk 14 ekopel.pl Mężczyźni (67 km) 26 02:55:05 08:03:11 08:03:37 7:25/km +02:47:46 Ukończył
32 Jarosław Kowalewski 29 Projekt1000up Mężczyźni (67 km) 27 02:49:15 08:08:12 08:08:30 7:30/km +02:52:39 Ukończył
33 Mariusz Wysocki 64 PIES ICH GANIAŁ Mężczyźni (67 km) 28 02:55:20 08:15:16 08:15:42 7:36/km +02:59:51 Ukończył
34 Arek Piekarski 47 Mężczyźni (67 km) 29 03:11:46 08:15:16 08:15:44 7:36/km +02:59:53 Ukończył
35 PIOTR JAKUBCZYK 19 Parkrun Kędzierzyn-Koźle Mężczyźni (67 km) 30 03:00:22 08:15:23 08:15:48 7:36/km +02:59:57 Ukończył
36 Jola Podgórska 51 parkrun Kędzierzyn-Koźle Kobiety (67 km) 6 03:05:27 08:15:22 08:15:48 7:36/km +02:59:57 Ukończyła
37 jacek baron 3 VRC / Vadain Running Club Mężczyźni (67 km) 31 03:07:01 08:15:42 08:16:01 7:37/km +03:00:10 Ukończył
38 Anna Orzada 45 Kobiety (67 km) 7 02:59:54 08:24:21 08:24:34 7:45/km +03:08:43 Ukończyła
39 Monika Charkiewicz 7 SUT Straszyn Ultra Team Kobiety (67 km) 8 02:57:35 08:24:16 08:24:34 7:45/km +03:08:43 Ukończyła
40 Jan Pobłocki 50 Spartanie Dzieciom Grupa Trójmiasto Mężczyźni (67 km) 32 02:58:05 08:24:50 08:25:14 7:45/km +03:09:23 Ukończył
41 Ewelina Derkowska 12 Kobiety (67 km) 9 02:53:05 08:33:12 08:33:25 7:53/km +03:17:34 Ukończyła
42 Monika Kuchcinska 31 SUT Straszyn Ultra Team Kobiety (67 km) 10 03:01:50 08:36:57 08:37:15 7:56/km +03:21:24 Ukończyła
43 Michał Stankieiwcz 57 J.S. Hamilton Poland Mężczyźni (67 km) 33 03:09:55 08:40:55 08:41:19 8:00/km +03:25:28 Ukończył
44 Marcin Kamiński 25 Wtorkowy Trening Mężczyźni (67 km) 34 02:49:15 08:44:11 08:44:29 8:03/km +03:28:38 Ukończył
45 Mateusz Buniek 6 Patatas Bravas Mężczyźni (67 km) 35 03:13:00 08:47:03 08:47:18 8:05/km +03:31:27 Ukończył
46 Zbigniew Jakubowski 20 MTB - Małe Trójmiasto Biega Mężczyźni (67 km) 36 03:15:22 08:48:54 08:49:10 8:07/km +03:33:19 Ukończył
47 Adam Adryan 2 Mężczyźni (67 km) 37 03:04:59 08:49:27 08:49:39 8:08/km +03:33:48 Ukończył
48 Tomasz Nehring 42 WETERANI RP Mężczyźni (67 km) 38 03:16:34 08:55:19 08:55:38 8:13/km +03:39:47 Ukończył
49 Tomasz Strzyzewski 58 Mężczyźni (67 km) 39 03:18:56 09:29:52 09:30:11 8:45/km +04:14:20 Ukończył
50 Stanisław Adam Olbryś 44 KB Legionowo Mężczyźni (67 km) 40 03:08:39 09:37:37 09:38:01 8:52/km +04:22:10 Ukończył
51 Klaudia Rusznica 53 Patatas Bravas Kobiety (67 km) 03:13:07 - - - - Nie ukończyła
52 Krzysztof Pacuszka 46 Łubudubu Mężczyźni (67 km) 02:51:42 - - - - Nie ukończył
53 Jakub Jabłoński 18 Wtorkowy Trening Mężczyźni (67 km) 02:42:30 - - - - Nie ukończył
54 Tomir Żukotyński 68 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (67 km) 02:38:44 - - - - Nie ukończył
55 Oskar Mika 40 Bydgoscy Patrioci Mężczyźni (67 km) 02:19:25 - - - - Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×