Amatorska Liga Biegowa

Ranking - Kategorie (10km)

Powrót

Zasady punktacji znajdują się w Regulaminie Ligi Biegowej .

K16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 - Klaudia Wesołowska K16-29 - - - 4 - 2 6
2 - Natalia Kujawska K16-29 1 - - - - - 1
3 - Katarzyna Malinowska K16-29 - - - 2 - - 2
4 - Anna Sójkowska K16-29 - - 2 3 - - 2
5 - Paulina Skonecka K16-29 3 - - - - - 3
6 - Matylda Szewczak K16-29 - - 3 - - - 3
7 - Klaudia Piasecka K16-29 - - - - - 3 3
8 - Maja Banaszewska K16-29 - - 4 - - - 4
9 - Amelia Kapusta K16-29 - - - - - 4 4
10 - Kamila Guziec K16-29 - - 13 5 - - 5
11 - Ewelina Komorowska K16-29 - - 5 - - - 5
12 - Natalka Szwagiel K16-29 - - 6 - - - 6
13 - Anna Pawelec K16-29 - - 7 - - - 7
14 - Gosia Wrzesińska - Czachór K16-29 - - 8 - - - 8
15 - Karolina Purwin K16-29 - - 9 - - - 9
16 - Klaudia Sulewska K16-29 - - 10 - - - 10
17 - Agata Kędziorska K16-29 - - 11 - - - 11
18 - Weronika Krzeszewska K16-29 - - 12 - - - 12
19 - Agnieszka Piskorska K16-29 - - 14 - - - 14
20 - Milena Balcerzak K16-29 - - 15 - - - 15
21 - Joanna Skorek K16-29 - - 16 - - - 16


Do góry




K30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Joanna Wasilewska K30-39 7 2 - 6 3 2 13
2 - Natalia Mogiłko K30-39 2 - 2 - - - 4
3 - Patrycja Janus K30-39 3 - 7 - - - 10
4 - Roksana Grodek K30-39 8 - 5 - - - 13
5 - Oliwia Strzelczyk K30-39 - - 12 - - 4 16
6 - Klaudia Stąsiek K30-39 - 3 15 - - - 18
7 - Karolina Kozłowska K30-39 9 - 17 - - - 26
8 - PAULINA WISNIEWSKA K30-39 10 - 18 - - - 28
9 - Marzena Olińska K30-39 - - - 1 - - 1
10 - Justyna Salwa K30-39 1 - - - - - 1
11 - Sylwia Osińska K30-39 - - - - 2 - 2
12 - Ewelina Derkowska K30-39 - - 6 3 - - 3
13 - Anna Konefał K30-39 - - - - - 3 3
14 - Sylwia Jabłońska K30-39 4 - - - - - 4
15 - Iwona Zająkała K30-39 - - - 4 - - 4
16 - Wioletta Kuchczyńska K30-39 5 - - - - - 5
17 - Katarzyna Morczyńska K30-39 - - - - - 5 5
18 - Róża Kerner K30-39 - - - 7 - - 7
19 - Maja Miechowiecka K30-39 - - - 8 - - 8
20 - Wioletta Wardulińska K30-39 - - 9 - - - 9
21 - Paulina Witkowska K30-39 - - - 9 - - 9
22 - Małgorzata Adamska K30-39 - - 10 - - - 10
23 - Marta Dudziak K30-39 11 - - - - - 11
24 - Alicja Olechowicz K30-39 - - 11 - - - 11
25 - Kamila Fijałkowska K30-39 - - 13 - - - 13
26 - Marzena Makowska K30-39 - - 14 - - - 14
27 - Agnieszka Świątek K30-39 - - 16 - - - 16
28 - Paulina Drzewińska K30-39 - - 19 - - - 19
29 - Joanna Gołębiowska K30-39 - - 20 - - - 20
30 - Lidia Kurkowska K30-39 - - 21 - - - 21
31 - Monika Płatek K30-39 - - 22 - - - 22
32 - Magdalena Abramek-Grosz K30-39 - - 23 - - - 23


Do góry




K40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Anna Kotewicz K40-49 5 3 18 8 - 6 22
2 2 Wioletta Macioszek K40-49 6 4 15 10 2 8 22
3 - JUSTYNA PIOTROWSKA K40-49 - - - 3 1 7 11
4 - Monika Nakonieczna K40-49 - - 2 1 - 1 2
5 - Alina Borowska K40-49 - 2 13 - - - 15
6 - Arleta Meloch K40-49 - - 1 - - - 1
7 - Justyna Drozdowicz K40-49 2 - - - - - 2
8 - Anna Łucka K40-49 - - - 2 - - 2
9 - Ilona Stankiewicz K40-49 3 - - - - - 3
10 - Jolanta Sztejka K40-49 - - - - - 3 3
11 - Ewa Jurczyk K40-49 - - 4 - - - 4
12 - Katarzyna Morawska K40-49 4 - - - - - 4
13 - Joanna Tylicka K40-49 - - - 4 - - 4
14 - Anna Szuchowska K40-49 - - - - - 4 4
15 - Monika Stępień K40-49 - - 16 5 - - 5
16 - Anna Walczak K40-49 - - 5 - - - 5
17 - Paulina Kuczynska-Rataj K40-49 - - - - - 5 5
18 - Sylwia Rutkowska K40-49 - - 6 - - - 6
19 - Renata Zgardowska K40-49 - - - 6 - - 6
20 - Agnieszka Lachowicz K40-49 - - 11 7 - - 7
21 - Katarzyna Langowska K40-49 - - 7 - - - 7
22 - Gabriela Sławska K40-49 7 - - - - - 7
23 - Anna Kalinowska K40-49 - - 8 - - - 8
24 - Monika Sroka K40-49 8 - - - - - 8
25 - Anna Kwiatkowska K40-49 9 - - - - - 9
26 - Agnieszka Magdowska K40-49 - - 9 - - - 9
27 - Izabela Nowacka K40-49 - - - 9 - - 9
28 - Anna Mirowska K40-49 - - - - - 9 9
29 - Joanna Koszyńska K40-49 10 - - - - - 10
30 - Karolina Pawłowska K40-49 - - 10 - - - 10
31 - Agnieszka Jolkowska K40-49 - - 12 - - - 12
32 - Dagmara Jagła K40-49 - - 14 - - - 14
33 - Krystyna Cerska K40-49 - - 17 - - - 17
34 - Anita Rojewska K40-49 - - 19 - - - 19
35 - Katarzyna Składanek K40-49 - - 20 - - - 20
36 - Sylwia GESEK K40-49 - - 21 - - - 21
37 - Monika Banaszewska K40-49 - - 22 - - - 22
38 - ANNA LEWANDOWSKA K40-49 - - 23 - - - 23
39 - Hanna Bartoszyńska K40-49 - - 24 - - - 24
40 - Daria Bunk K40-49 - - 25 - - - 25
41 - Agnieszka Michałowska K40-49 - - 26 - - - 26
42 - Żaneta Malinowska K40-49 - - 27 - - - 27
43 - Daria Piernicka K40-49 - - 28 - - - 28
44 - Tatiana Nowicka K40-49 - - 29 - - - 29
45 - Renata Zakrzewska K40-49 - - 30 - - - 30
46 - Joanna Kołkowska K40-49 - - 31 - - - 31


Do góry




K50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 - Teresa Bober K50-59 - - - 1 - - 1
2 - Barbara Brzezińska K50-59 1 - - - - - 1
3 - Katarzyna Prus K50-59 - - 1 - - - 1
4 - Marzena Mączewska K50-59 - - - - - 1 1
5 - Iwona Gościnna K50-59 - - 2 - - - 2
6 - Katarzyna Mokrzycka K50-59 - - - 2 - - 2
7 - Hanna Orlowska K50-59 2 - - - - - 2
8 - Grażyna Gierszewska K50-59 - - - - - 2 2
9 - Urszula Tracka-Sobocińska K50-59 - - 3 - - - 3
10 - Magda Jodko K50-59 - - 4 - - - 4
11 - Mirka Osuch K50-59 - - 5 - - - 5
12 - Kamila Wiśniewska K50-59 - - 6 - - - 6
13 - Małgorzata Bojarska-Szulc K50-59 - - 7 - - - 7
14 - Izabela Wysocka K50-59 - - 8 - - - 8
15 - Dorota Abramek K50-59 - - 9 - - - 9


Do góry




K60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 - MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK K60+ - - 1 - - - 1
2 - Grażyna Tobolska K60+ - - 3 1 - - 1
3 - Dorota Krzeszewska K60+ - - 2 - - - 2
4 - JOLANTA ŚWITAŁA K60+ - - 4 - - - 4


Do góry




M16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Marcin Kuchczyński M16-29 2 3 8 4 - 4 13
2 - Grzegorz Strzelecki M16-29 - 2 10 - 4 - 16
3 - Piotr Mielnik M16-29 - - 5 - - 6 11
4 - Krzysztof Lachowski M16-29 - - 1 - - - 1
5 - Kacper Arendt M16-29 - - - - - 1 1
6 - Dawid Koper M16-29 - - - - 3 - 3
7 - Dominik Misztal M16-29 3 - - - - - 3
8 - Krzysztof Czerwiński M16-29 - - 4 - - - 4
9 - Krystian Kubacki M16-29 4 - - - - - 4
10 - Wojciech Bukowski M16-29 - - 7 5 - - 5
11 - Paweł Dąbrowski M16-29 - - - - - 5 5
12 - Bartosz Bukowski M16-29 - - 6 7 - - 6
13 - Kamil Kiełbowicz M16-29 - - - - - 7 7
14 - Przemysław Gązwa M16-29 - - - 8 - - 8
15 - Kajetan Dąbrowski M16-29 - - - 9 - - 9
16 - Max Pawlowski M16-29 - - 11 - - - 11
17 - Jakub Podlaski M16-29 - - 12 - - - 12
18 - Adam Kwiatkowski M16-29 - - 13 - - - 13
19 - Remigiusz Stachowicz M16-29 - - 14 - - - 14
20 - Bartłomiej Cerski M16-29 - - 15 - - - 15
21 - Filip Kołakowski M16-29 - - 17 - - - 17
22 - Marcin Czepiel M16-29 - - 18 - - - 18


Do góry




M30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Tomasz Banach M30-39 3 3 6 3 - 4 13
2 2 Paweł Madej M30-39 4 15 9 5 1 10 20
3 3 Piotr Wolant M30-39 14 6 12 6 2 7 21
4 4 Łukasz Serocki M30-39 18 7 15 8 - 9 42
5 5 Dariusz Rachwalski M30-39 16 9 16 13 - 5 43
6 6 Krzysztof Granica M30-39 22 14 47 25 - 19 80
7 7 Bartłomiej Koprowski M30-39 17 12 40 - - 21 90
8 - Tomasz Dejewski M30-39 5 4 7 - - - 16
9 - Adrian Tomczuk M30-39 6 5 20 10 - - 21
10 - MARIUSZ WOJDYŁO M30-39 1 - 1 - - - 2
11 - Mateusz Ronowski M30-39 - 1 - - - 1 2
12 - Daniel Kaczyński M30-39 7 - - 11 - - 18
13 - Łukasz Mastalarek M30-39 12 8 - - - - 20
14 - Mateusz Jurek M30-39 8 - - 14 - - 22
15 - KAMIL GRACZYK M30-39 13 10 - - - - 23
16 - Dawid Kulesza M30-39 19 - - - - 12 31
17 - Patryk Łubecki M30-39 - - - 16 - 15 31
18 - Piotr Goliński M30-39 - - 19 15 - 17 32
19 - Marcin Jędrak M30-39 - 13 - - - 20 33
20 - Bogdan Grzebieniewski M30-39 10 - 27 - - - 37
21 - Marcin Janus M30-39 20 - 28 - - - 48
22 - Damian Stankiewicz M30-39 - - 4 1 - - 1
23 - Rafał Dudziak M30-39 2 - - - - - 2
24 - Grzegorz Guliński M30-39 - - 2 - - - 2
25 - Piotr Kawecki M30-39 - - - 2 - - 2
26 - Tomasz Piotrowski M30-39 - 2 - - - - 2
27 - Rafał Wichrowski M30-39 - - - - - 2 2
28 - Maciej Krasnodębski M30-39 - - 3 - - - 3
29 - Radosław Marchlewski M30-39 - - - - - 3 3
30 - Robert Dyjach M30-39 - - 5 4 - - 4
31 - Damian Preuss M30-39 - - - - - 6 6
32 - Łukasz Kalkowski M30-39 - - - 7 - - 7
33 - Dawid Zimliński M30-39 - - 8 12 - - 8
34 - Rafał Wiśniewski M30-39 - - - - - 8 8
35 - Łukasz Talma M30-39 9 - - - - - 9
36 - Grzegorz Wichowski M30-39 - - - 9 - - 9
37 - Paweł Zakrzewski M30-39 - - 10 - - - 10
38 - Błażej Mrówczyński M30-39 11 - - - - - 11
39 - Jakub Musiał M30-39 - 11 - - - - 11
40 - PAWEŁ SZARSZEWSKI M30-39 - - 11 - - - 11
41 - Paweł Łazarski M30-39 - - - - - 11 11
42 - Cezary Muszczyński M30-39 - - 13 - - - 13
43 - Wojciech Szcześniak M30-39 - - - - - 13 13
44 - Mariusz Bartkowski M30-39 - - 14 - - - 14
45 - Mateusz Miernik M30-39 - - - - - 14 14
46 - Paweł Bartłomiejus M30-39 15 - - - - - 15
47 - Dawid Kempa M30-39 - - - - - 16 16
48 - Maciej Dębicki M30-39 - - 17 - - - 17
49 - Karol Maćkiewicz M30-39 - - - 17 - - 17
50 - ŁUKASZ BAZYLCZUK M30-39 - - 18 - - - 18
51 - Dawid Jędrzejewski M30-39 - - 26 18 - - 18
52 - Paweł Dorau M30-39 - - - - - 18 18
53 - Jan Nadolski M30-39 - - - 19 - - 19
54 - Michał Kozioł M30-39 - - - 20 - - 20
55 - Seweryn Koślacz M30-39 - - 21 - - - 21
56 - Piotr Kryszczuk M30-39 21 - - - - - 21
57 - Wojciech Nadolecki M30-39 - - 29 21 - - 21
58 - Sławomir Wijata M30-39 - - 30 22 - - 22
59 - Dawid Wolak M30-39 - - 22 - - - 22
60 - Jarosław Cieszyński M30-39 - - - 23 - - 23
61 - Tomasz Kujawski M30-39 23 - - - - - 23
62 - Michał Staszewski M30-39 - - 23 - - - 23
63 - BARTOSZ BRZEZIŃSKI M30-39 - - 24 - - - 24
64 - Bartosz Puźmirowski M30-39 - - 55 24 - - 24
65 - Radosław Kozłowski M30-39 - - 25 - - - 25
66 - Tomasz Kalisz M30-39 - - 31 26 - - 26
67 - Marcin Kuca M30-39 - - - 27 - - 27
68 - Andrzej Pikuła M30-39 - - 48 28 - - 28
69 - Kamil Staniec M30-39 - - - 29 - - 29
70 - Lukasz Stramek M30-39 - - - 30 - - 30
71 - Jacek Fedrau M30-39 - - - 31 - - 31
72 - Dariusz Gumienik M30-39 - - 32 - - - 32
73 - Wojciech Andysz M30-39 - - 33 - - - 33
74 - Mariusz Borkowski M30-39 - - 34 - - - 34
75 - Marek Wojciechowski M30-39 - - 35 - - - 35
76 - Szymon Zimecki M30-39 - - 36 - - - 36
77 - Wojciech Barczak M30-39 - - 37 - - - 37
78 - Oliver Klinger M30-39 - - 38 - - - 38
79 - Piotr Krajewski M30-39 - - 39 - - - 39
80 - Jarosław Mazerski M30-39 - - 41 - - - 41
81 - Krzysztof Roczyński M30-39 - - 42 - - - 42
82 - Tomasz Cerk M30-39 - - 43 - - - 43
83 - Karol Ejzygmann M30-39 - - 44 - - - 44
84 - Paweł Ramlau M30-39 - - 45 - - - 45
85 - Łukasz FLOREK M30-39 - - 46 - - - 46
86 - Mateusz Pawłowski M30-39 - - 49 - - - 49
87 - Arek Olechowicz M30-39 - - 50 - - - 50
88 - DANIEL ŻŁOBIŃSKI M30-39 - - 51 - - - 51
89 - Patryk Jabłoński M30-39 - - 52 - - - 52
90 - Radek Rejewski M30-39 - - 53 - - - 53
91 - Wojciech Kufel M30-39 - - 54 - - - 54
92 - Karol Piernicki M30-39 - - 56 - - - 56
93 - Hubert Drzewiński M30-39 - - 57 - - - 57
94 - Łukasz Szalkowski M30-39 - - 58 - - - 58
95 - Filip Grochowski M30-39 - - 59 - - - 59
96 - Krzysztof Niedbalski M30-39 - - 60 - - - 60


Do góry




M40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Damian Grubich M40-49 7 2 - 8 - 5 22
2 2 Patryk Bochra M40-49 10 3 12 10 2 10 25
3 3 Marcin Kulpa M40-49 9 6 21 11 - 9 35
4 4 Wojciech Składanek M40-49 21 10 39 23 - 15 69
5 5 Miłosław Gębka M40-49 17 11 34 - - 19 81
6 6 Sławomir Turowski M40-49 28 14 52 29 - 24 95
7 - Paweł Zdrojewski M40-49 5 - 8 6 - 4 15
8 - Sebastian Trzciński M40-49 6 - 13 9 - 6 21
9 - Rafał Czechowski M40-49 14 5 17 - - - 36
10 - Michał Majka M40-49 15 8 16 - - - 39
11 - Michał Jankowski M40-49 16 9 27 16 - - 41
12 - Piotr Grubba M40-49 - - - 13 - 2 15
13 - Jacek Pawlik M40-49 - - 11 - - 8 19
14 - Szymon Szar M40-49 12 - 14 - - - 26
15 - Karol Gajewski M40-49 - - - 24 3 - 27
16 - Robert Ziętarski M40-49 - - - 26 4 - 30
17 - Tomasz Burkiewicz M40-49 - 12 - - - 21 33
18 - ADAM SZYMANIUK M40-49 27 13 - - - - 40
19 - Marek Boguta M40-49 - - 24 - - 16 40
20 - Rafał Jasiński M40-49 - - 29 - - 12 41
21 - Tomasz Laskowski M40-49 - - 22 - - 23 45
22 - Włodzimierz Michalak M40-49 31 18 - - - - 49
23 - Krzysztof Filipowicz M40-49 32 19 - - - - 51
24 - MARCINHD GOSZ M40-49 - 15 56 - - - 71
25 - Sławomir Romanowski M40-49 - 17 57 - - - 74
26 - Damian Kłopotek M40-49 1 - - - - - 1
27 - Bartosz Kotowicz M40-49 - - - - - 1 1
28 - Wojciech Chybczyński M40-49 - - 3 2 - - 2
29 - Marcin Janiak M40-49 2 - - - - - 2
30 - Damian Damazyn M40-49 - - 4 3 - - 3
31 - Tomasz Hapke M40-49 - - - 4 - - 4
32 - Maciej Krzemiński M40-49 - 4 - - - - 4
33 - Łukasz Ogorzałek M40-49 4 - - - - - 4
34 - Szymon Jagielski M40-49 - - - 5 - - 5
35 - Robert Litwiński M40-49 - - 5 - - - 5
36 - Leszek Jezierski M40-49 - - 6 - - - 6
37 - Jakub Krzeszewski M40-49 - - 7 - - - 7
38 - Marian Łazarski M40-49 - - 9 7 - - 7
39 - Dariusz Kniter M40-49 - - - - - 7 7
40 - Sebastian Kotula M40-49 8 - - - - - 8
41 - Grzegorz Gorczyca M40-49 - - 10 - - - 10
42 - Adam Bałdyga M40-49 - - - - - 11 11
43 - Sebastian Nowacki M40-49 - - 15 12 - - 12
44 - Krzysztof Nowacki M40-49 13 - - - - - 13
45 - Piotr Kogut M40-49 - - - - - 14 14
46 - Krystian Jetke M40-49 - - - 15 - - 15
47 - Mariusz Kuciński M40-49 - 16 - - - - 16
48 - Leszek Dąbrowski M40-49 - - 23 17 - - 17
49 - Mariusz Wiszowaty M40-49 - - - - - 17 17
50 - Wojciech Chyliński M40-49 - - 18 - - - 18
51 - Paweł Kotuła M40-49 - - - 18 - - 18
52 - Michał Winiarski M40-49 18 - - - - - 18
53 - Tomasz Zimmermann M40-49 - - - - - 18 18
54 - Patryk Kaganiuk M40-49 - - 19 21 - - 19
55 - Mariusz Krzyżykowski M40-49 - - 25 19 - - 19
56 - Rafał Młodawski M40-49 - 20 - - - - 20
57 - Mariusz Mroziński M40-49 - - 38 20 - - 20
58 - Norbert Wyciechowski M40-49 20 - - - - - 20
59 - Michał Poliwodziński M40-49 - - - - - 20 20
60 - Michał Kleczkowski M40-49 - - 31 22 - - 22
61 - Piotr Piskorski M40-49 22 - - - - - 22
62 - Radosław Wilkiewicz M40-49 - - - - - 22 22
63 - Sebastian Sikorski M40-49 23 - - - - - 23
64 - Piotr Okoński M40-49 24 - - - - - 24
65 - Robert Bałdyga M40-49 - - - 25 - - 25
66 - Paweł Halicki M40-49 25 - - - - - 25
67 - Paweł Kapusta M40-49 - - - - - 25 25
68 - Rafał Kołkowski M40-49 - - 26 - - - 26
69 - Grzegorz Kuchczyński M40-49 26 - - - - - 26
70 - Tomasz Krzyżykowski M40-49 - - 44 27 - - 27
71 - Szymon Łakomy M40-49 - - 50 28 - - 28
72 - Marcin Piórkowski M40-49 - - 28 - - - 28
73 - Tomasz Wróblewski M40-49 29 - - - - - 29
74 - Piotr Dereszewski M40-49 - - 30 - - - 30
75 - Dariusz Łuczak M40-49 30 - - - - - 30
76 - Piotr Cąbrowska M40-49 - - 62 31 - - 31
77 - Rafał Nowacki M40-49 - - - 32 - - 32
78 - Dawid Tekliński M40-49 - - 32 - - - 32
79 - ADAM IWIŃSKA M40-49 33 - - - - - 33
80 - Adam Jankowski M40-49 - - 33 - - - 33
81 - Tomasz WOJTACKI M40-49 - - 35 - - - 35
82 - Grzegorz Czerniak M40-49 - - 36 - - - 36
83 - Łukasz Kowarowski M40-49 - - 37 - - - 37
84 - Piotr Treichel M40-49 - - 40 - - - 40
85 - Bartosz Łagoda M40-49 - - 41 - - - 41
86 - Michał Banaszewski M40-49 - - 42 - - - 42
87 - Jacek Walczak M40-49 - - 43 - - - 43
88 - Tomasz Langowski M40-49 - - 45 - - - 45
89 - Sławomir Okoń M40-49 - - 46 - - - 46
90 - Andrzej Rutkowski M40-49 - - 47 - - - 47
91 - WOJCIECH URBAŃSKI M40-49 - - 48 - - - 48
92 - Robert Brdak M40-49 - - 49 - - - 49
93 - Jacek Szewczak M40-49 - - 51 - - - 51
94 - Piotr Gesek M40-49 - - 53 - - - 53
95 - Dariusz Jegierski M40-49 - - 54 - - - 54
96 - Jacek Rachoń M40-49 - - 55 - - - 55
97 - Janusz Kempa M40-49 - - 58 - - - 58
98 - Tomasz Bucholc M40-49 - - 59 - - - 59
99 - Marcin Gajewski M40-49 - - 60 - - - 60
100 - Rafał Skrzypiński M40-49 - - 61 - - - 61
101 - Maciej Czajkowski M40-49 - - 63 - - - 63
102 - Karol Siódmiak M40-49 - - 64 - - - 64
103 - Krzysztof Michałowski M40-49 - - 65 - - - 65
104 - Piotr Sulewski M40-49 - - 66 - - - 66
105 - Jakub Paczkowski M40-49 - - 67 - - - 67
106 - Marek Tobolski M40-49 - - 68 - - - 68
107 - mariusz wróbel M40-49 - - 69 - - - 69


Do góry




M50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Krzysztof Jakóbczyk M50-59 1 1 - 3 1 2 6
2 2 Ryszard Bartosiak M50-59 4 - - 7 2 5 18
3 - Adam Jeliński M50-59 7 - 16 - - 7 30
4 - Tomasz Markowski M50-59 - - 5 - - 3 8
5 - Sławomir Ograbek M50-59 5 4 - - - - 9
6 - Jerzy Groch M50-59 6 - 10 5 - - 11
7 - Dariusz Aniszewski M50-59 - 3 11 - - - 14
8 - Krzysztof Grodek M50-59 3 - 12 - - - 15
9 - Janusz Gronek M50-59 - - - 9 - 6 15
10 - Paweł Szulc M50-59 9 - 17 - - - 26
11 - Andrzej Kupracz M50-59 - - - 1 - - 1
12 - Wiesław Stachowicz M50-59 - - 1 - - - 1
13 - Ryszard Rzepka M50-59 - - - - - 1 1
14 - Jacek Gniot M50-59 - - 2 - - - 2
15 - Krzysztof Kawałkowski M50-59 - - 7 2 - - 2
16 - Mirosław Krusiński M50-59 2 - - - - - 2
17 - Zbigniew Ornowski M50-59 - 2 - - - - 2
18 - EDMUND DĄBROWSKI M50-59 - - 3 - - - 3
19 - Wojciech Mazur M50-59 - - 4 - - - 4
20 - Andrzej Tylicki M50-59 - - - 4 - - 4
21 - Szymon Skrajda M50-59 - - - - - 4 4
22 - Wojciech Okleja M50-59 - - 6 - - - 6
23 - Jarosław Węsierski M50-59 - - - 6 - - 6
24 - Sławomir Laks M50-59 - - 8 - - - 8
25 - Mirosław Mejka M50-59 - - 13 8 - - 8
26 - Adam Mrozowski M50-59 8 - - - - - 8
27 - Mariusz Mirowski M50-59 - - - - - 8 8
28 - ARKADIUSZ BARTOS M50-59 - - 9 - - - 9
29 - Michał Utracki M50-59 - - - - - 9 9
30 - KAZIMIERZ Romański M50-59 - - - 10 - - 10
31 - Bartłomiej Kawski M50-59 - - - 11 - - 11
32 - Roman Kęsik M50-59 - - 18 12 - - 12
33 - Piotr Chudziński M50-59 - - 22 13 - - 13
34 - Sławomir Pulkowski M50-59 - - 14 - - - 14
35 - Grzegorz Szytniewski M50-59 - - 24 14 - - 14
36 - Piotr Deka M50-59 - - 15 - - - 15
37 - Krzysztof Wróblewski M50-59 - - 19 - - - 19
38 - Marek Kędziorski M50-59 - - 20 - - - 20
39 - Andrzej Pawłowski M50-59 - - 21 - - - 21
40 - Rafał Zbrzeźny M50-59 - - 23 - - - 23
41 - PIOTR JURCZYK M50-59 - - 25 - - - 25
42 - Piotr Golombek M50-59 - - 26 - - - 26


Do góry




M60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Józef Szatkowski M60+ 1 1 3 2 - 1 5
2 - Mieczysław Cysewski M60+ 2 2 4 - - - 8
3 - ROMAN JANIK M60+ - - - 3 - 2 5
4 - Kazimierz Budzik M60+ 3 - 9 6 - - 9
5 - Andrzej Łukomski M60+ - - 2 1 - - 1
6 - JUREK OLKOWSKI M60+ - - 1 - - - 1
7 - Andrzej Mączewski M60+ - - - - - 3 3
8 - Marek Matczyński M60+ - - 6 4 - - 4
9 - Józek Rumocki M60+ - - 7 5 - - 5
10 - Roman Świtała M60+ - - 5 - - - 5
11 - Jan Skakluk M60+ - - - 7 - - 7
12 - Jerzy Jakubowski M60+ - - 8 - - - 8
13 - Bogdan Pietruszewski M60+ - - 13 8 - - 8
14 - JANUSZ JAWORSKI M60+ - - 10 - - - 10
15 - Józef Trzaska M60+ - - 11 - - - 11
16 - Zdzisław Paczkowski M60+ - - 12 - - - 12
17 - Janusz Gołębiewski M60+ - - 14 - - - 14
18 - Adam Sawka M60+ - - 15 - - - 15


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×