Amatorska Liga Biegowa

Ranking - Kategorie (5km)

Powrót

Zasady punktacji znajdują się w Regulaminie Ligi Biegowej .

K16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Anna Sójkowska K16-29 3 - 2 3 1 2 8
2 2 Kamila Guziec K16-29 6 3 13 5 2 4 14
3 - Katarzyna Malinowska K16-29 1 1 - 2 - - 4
4 - Nicole Dudzińska K16-29 13 2 - - - - 2
5 - Gosia Wrzesińska - Czachór K16-29 - - 8 - - 1 9
6 - Aleksandra Wiśniewska K16-29 7 - - - 3 - 10
7 - Anna Pawelec K16-29 5 - 7 - - - 12
8 - Agata Tylicka K16-29 - - - - 4 13 17
9 - Joanna Skorek K16-29 - - 16 - - 11 27
10 - Oliwia Rusoń K16-29 2 - - - - - 2
11 - Matylda Szewczak K16-29 - - 3 - - - 3
12 - Łucja Banaszewska K16-29 - - - - - 3 3
13 - Maja Banaszewska K16-29 - - 4 - - - 4
14 - Weronika Folmer K16-29 4 - - - - - 4
15 - Leila Irnazarova K16-29 - 4 - - - - 4
16 - Klaudia Wesołowska K16-29 - - - 4 - - 4
17 - Ewelina Komorowska K16-29 - - 5 - - - 5
18 - Agnieszka Długońska K16-29 - - - - - 5 5
19 - Natalka Szwagiel K16-29 - - 6 - - - 6
20 - Natasza Chabucka K16-29 - - - - - 6 6
21 - Karolina Fiszer K16-29 - - - - - 7 7
22 - Patrycja Borkowska K16-29 - - - - - 8 8
23 - Karolina Purwin K16-29 - - 9 - - - 9
24 - Wiktoria Falkowska K16-29 - - - - - 9 9
25 - Klaudia Sulewska K16-29 - - 10 - - - 10
26 - Nikoletta Grzybowska K16-29 - - - - - 10 10
27 - Agata Kędziorska K16-29 - - 11 - - - 11
28 - Weronika Krzeszewska K16-29 - - 12 - - - 12
29 - Kalina Łazarska K16-29 - - - - - 12 12
30 - Agnieszka Piskorska K16-29 - - 14 - - - 14
31 - Milena Balcerzak K16-29 - - 15 - - - 15


Do góry




K30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Małgorzata Adamska K30-39 9 7 10 - 3 3 23
2 - Ewelina Derkowska K30-39 3 3 6 3 - - 9
3 - Paulina Witkowska K30-39 10 9 - 9 - - 28
4 - Monika Gordon K30-39 7 6 - - - - 13
5 - Iza Godzieba K30-39 17 - - - - 6 23
6 - Alana Alipowa K30-39 21 8 - - - - 29
7 - Maja Miechowiecka K30-39 22 - - 8 - - 30
8 - Monika Płatek K30-39 - 10 22 - - - 32
9 - Paulina Drzewińska K30-39 18 - 19 - - - 37
10 - Martyna Jakóbczyk K30-39 - 1 - - - - 1
11 - Marzena Olińska K30-39 - - - 1 - - 1
12 - Natalia Mogiłko K30-39 - - 2 - - - 2
13 - Iwona Zająkała K30-39 - - - 4 - - 4
14 - Karolina Albekier K30-39 - - - - - 4 4
15 - Roksana Grodek K30-39 - - 5 - - - 5
16 - Agata Wojenko K30-39 5 - - - - - 5
17 - Dominika Golińska K30-39 - - - - - 5 5
18 - Joanna Wasilewska K30-39 - - - 6 - - 6
19 - Patrycja Janus K30-39 - - 7 - - - 7
20 - Róża Kerner K30-39 - - - 7 - - 7
21 - Weronika Dietrich K30-39 - - - - - 7 7
22 - Celina KĘDZIERSKA K30-39 8 - - - - - 8
23 - Monika Miedzianowska K30-39 - - - - - 8 8
24 - Wioletta Wardulińska K30-39 - - 9 - - - 9
25 - Angelika Chruszczewska K30-39 - - - - - 9 9
26 - Milena Gachewicz K30-39 - - - - - 10 10
27 - Monika Gumienik K30-39 11 - - - - - 11
28 - Alicja Olechowicz K30-39 - - 11 - - - 11
29 - Magdalena Piątkowska K30-39 - - - - - 11 11
30 - Natalia Krępeć K30-39 12 - - - - - 12
31 - Oliwia Strzelczyk K30-39 - - 12 - - - 12
32 - Natalia Dziewirz K30-39 - - - - - 12 12
33 - Kamila Fijałkowska K30-39 - - 13 - - - 13
34 - Ewelina Witulska K30-39 13 - - - - - 13
35 - Aleksandra Librant K30-39 14 - - - - - 14
36 - Marzena Makowska K30-39 - - 14 - - - 14
37 - Milena Latos K30-39 15 - - - - - 15
38 - Klaudia Stąsiek K30-39 - - 15 - - - 15
39 - Małgorzata Szarszewska K30-39 16 - - - - - 16
40 - Agnieszka Świątek K30-39 - - 16 - - - 16
41 - Karolina Kozłowska K30-39 - - 17 - - - 17
42 - PAULINA WISNIEWSKA K30-39 - - 18 - - - 18
43 - Daria Zarzycka K30-39 19 - - - - - 19
44 - Joanna Gołębiowska K30-39 - - 20 - - - 20
45 - Magdalena Michalska K30-39 20 - - - - - 20
46 - Lidia Kurkowska K30-39 - - 21 - - - 21
47 - Magdalena Abramek-Grosz K30-39 - - 23 - - - 23
48 - Patrycja Mielniczek K30-39 23 - - - - - 23
49 - Wioleta Bochra K30-39 24 - - - - - 24
50 - PAULINA WICHROWSKA K30-39 25 - - - - - 25
51 - Emilia Grochowska K30-39 26 - - - - - 26
52 - Blanka Kulaszewska K30-39 27 - - - - - 27


Do góry




K40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Katarzyna Langowska K40-49 2 2 7 - - 3 14
2 2 Renata Zgardowska K40-49 3 3 - 6 - 4 16
3 3 Joanna Tylicka K40-49 - 4 - 4 3 6 17
4 4 Monika Stępień K40-49 4 - 16 5 4 8 21
5 5 Agnieszka Lachowicz K40-49 8 8 11 7 2 9 25
6 6 Katarzyna Składanek K40-49 7 5 20 - 1 7 33
7 - Monika Nakonieczna K40-49 - 1 2 1 - - 2
8 - Anna Łucka K40-49 - - - 2 - 1 3
9 - Anna Walczak K40-49 - - 5 - - 2 7
10 - Dorota Józefiak K40-49 - 9 - - 5 - 14
11 - Anna Kotewicz K40-49 - - 18 8 6 - 14
12 - Agnieszka Michałowska K40-49 20 - 26 - - - 46
13 - Joanna Kołkowska K40-49 - - 31 - - 16 47
14 - Żaneta Malinowska K40-49 - - 27 - - 20 47
15 - Aleksandra Boniecka K40-49 1 - - - - - 1
16 - Arleta Meloch K40-49 - - 1 - - - 1
17 - JUSTYNA PIOTROWSKA K40-49 - - - 3 - - 3
18 - Ewa Jurczyk K40-49 - - 4 - - - 4
19 - Katarzyna Wołowska K40-49 5 - - - - - 5
20 - Monika Tarkowska K40-49 - - - - - 5 5
21 - Ewa Chmura K40-49 6 - - - - - 6
22 - Joanna Gniot K40-49 - 6 - - - - 6
23 - Sylwia Rutkowska K40-49 - - 6 - - - 6
24 - Justyna Arszyńska K40-49 - 7 - - - - 7
25 - Marta Saja K40-49 - - - - 7 - 7
26 - Anna Kalinowska K40-49 - - 8 - - - 8
27 - Agnieszka Magdowska K40-49 - - 9 - - - 9
28 - Izabela Nowacka K40-49 - - - 9 - - 9
29 - Justyna Piotrowicz K40-49 9 - - - - - 9
30 - Wioletta Macioszek K40-49 - - 15 10 - - 10
31 - Beata Pawłowska K40-49 10 - - - - - 10
32 - Karolina Pawłowska K40-49 - - 10 - - - 10
33 - Monika Banaszewska K40-49 - - - - - 10 10
34 - Emilia Podsiadła K40-49 11 - - - - - 11
35 - Anna Winiarczyk-Zając K40-49 - - - - - 11 11
36 - Agnieszka Jolkowska K40-49 - - 12 - - - 12
37 - Iwona Klugiewicz K40-49 - - - - - 12 12
38 - Alina Borowska K40-49 - - 13 - - - 13
39 - Anna Dembińska K40-49 13 - - - - - 13
40 - GABRIELA LEŚNIAK K40-49 - - - - - 13 13
41 - Agnieszka Gamalczyk K40-49 14 - - - - - 14
42 - Dagmara Jagła K40-49 - - 14 - - - 14
43 - Iwona Czarnecka K40-49 - - - - - 14 14
44 - Ilona Rudzińska K40-49 15 - - - - - 15
45 - Agnieszka Wielgus K40-49 - - - - - 15 15
46 - Monika Ostrowska K40-49 16 - - - - - 16
47 - Krystyna Cerska K40-49 - - 17 - - - 17
48 - Joanna Jarząb K40-49 17 - - - - - 17
49 - Agnieszka Poliwodzińska K40-49 - - - - - 17 17
50 - Sylwia Dąbrowska K40-49 18 - - - - - 18
51 - Małgorzata Żmudowska K40-49 - - - - - 18 18
52 - ŻANETA OKOŃSKA K40-49 19 - - - - - 19
53 - Anita Rojewska K40-49 - - 19 - - - 19
54 - Izabela Kucińska K40-49 - - - - - 19 19
55 - Sylwia GESEK K40-49 - - 21 - - - 21
56 - Iwona Opoka K40-49 21 - - - - - 21
57 - Agnieszka Jelińska K40-49 - - - - - 21 21
58 - Monika Banaszewska K40-49 - - 22 - - - 22
59 - Joanna Rutkowska K40-49 22 - - - - - 22
60 - Magdalena Gosz K40-49 - - - - - 22 22
61 - ANNA LEWANDOWSKA K40-49 - - 23 - - - 23
62 - Magdalena Sobieraj K40-49 23 - - - - - 23
63 - Beata Długońska K40-49 - - - - - 23 23
64 - Hanna Bartoszyńska K40-49 - - 24 - - - 24
65 - Ania Jegierska K40-49 24 - - - - - 24
66 - Daria Bunk K40-49 - - 25 - - - 25
67 - Joanna Żyła K40-49 25 - - - - - 25
68 - Daria Piernicka K40-49 - - 28 - - - 28
69 - Tatiana Nowicka K40-49 - - 29 - - - 29
70 - Renata Zakrzewska K40-49 - - 30 - - - 30


Do góry




K50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Katarzyna Mokrzycka K50-59 2 1 - 2 2 2 7
2 2 Kamila Wiśniewska K50-59 4 2 6 - 3 3 14
3 3 Izabela Wysocka K50-59 6 3 8 - 4 4 19
4 - Teresa Bober K50-59 - - - 1 1 - 2
5 - Beata Kraińska K50-59 1 - - - - 1 2
6 - Katarzyna Prus K50-59 - - 1 - - - 1
7 - Iwona Gościnna K50-59 - - 2 - - - 2
8 - Anna Brzezińska K50-59 3 - - - - - 3
9 - Urszula Tracka-Sobocińska K50-59 - - 3 - - - 3
10 - Magda Jodko K50-59 - - 4 - - - 4
11 - Ewa Jurecka K50-59 5 - - - - - 5
12 - Mirka Osuch K50-59 - - 5 - - - 5
13 - Małgorzata Bojarska-Szulc K50-59 - - 7 - - - 7
14 - Dorota Abramek K50-59 - - 9 - - - 9


Do góry




K60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Grażyna Tobolska K60+ 1 - 3 1 1 1 4
2 - MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK K60+ - - 1 - - - 1
3 - Hanna Osiewicz K60+ - 1 - - - - 1
4 - Dorota Krzeszewska K60+ - - 2 - - - 2
5 - JOLANTA ŚWITAŁA K60+ - - 4 - - - 4


Do góry




M16-29

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Wojciech Bukowski M16-29 3 4 7 5 4 12 16
2 2 Bartosz Bukowski M16-29 4 5 6 7 3 11 18
3 - Emilian Kotecki M16-29 15 7 - - - 21 43
4 - Aleksander Siebert M16-29 - 1 - - - 2 3
5 - Filip FLOREK M16-29 7 - 16 - - - 7
6 - Nicole Dudzińska M16-29 13 2 - - - - 13
7 - Filip Kołakowski M16-29 8 - 17 - - - 25
8 - Krzysztof Lachowski M16-29 - - 1 - - - 1
9 - Damian Wiśniewski M16-29 - - - - - 1 1
10 - Karol Zastawny M16-29 - 2 - - - - 2
11 - Krzysztof Czerwiński M16-29 - - 4 - - - 4
12 - Marcin Kuchczyński M16-29 - - 8 4 - - 4
13 - Łukasz Bordewicz M16-29 5 - - - - - 5
14 - Piotr Mielnik M16-29 - - 5 - - - 5
15 - Bartłomiej Wijata M16-29 - - - - 5 - 5
16 - Jacek Fiałkowski M16-29 - - - - - 5 5
17 - Łukasz Kozłowski M16-29 6 - - - - - 6
18 - Mateusz Mokwa M16-29 - 6 - - - - 6
19 - Dawid Koper M16-29 - - - - - 6 6
20 - Bartosz Miedzianowski M16-29 - - - - - 7 7
21 - Przemysław Gązwa M16-29 - - - 8 - - 8
22 - Marcin Forney M16-29 - - - - - 8 8
23 - Kajetan Dąbrowski M16-29 - - - 9 - - 9
24 - Bartosz Dziedziech M16-29 9 - - - - - 9
25 - Jędrzej Krzyżykowski M16-29 - - - - - 9 9
26 - Grzegorz Strzelecki M16-29 - - 10 - - - 10
27 - Dawid Winkowski M16-29 10 - - - - - 10
28 - Daniel Korycki M16-29 - - - - - 10 10
29 - Max Pawlowski M16-29 - - 11 - - - 11
30 - Bartłomiej Popinski M16-29 11 - - - - - 11
31 - Karol Forney M16-29 12 - - - - - 12
32 - Jakub Podlaski M16-29 - - 12 - - - 12
33 - Adam Kwiatkowski M16-29 - - 13 - - - 13
34 - Marcel Dietrich M16-29 - - - - - 13 13
35 - Paweł Mroziński M16-29 14 - - - - - 14
36 - Remigiusz Stachowicz M16-29 - - 14 - - - 14
37 - Jakub Pawlikowski M16-29 - - - - - 14 14
38 - Bartłomiej Cerski M16-29 - - 15 - - - 15
39 - Kacper ŻMUDOWSKi M16-29 - - - - - 15 15
40 - Miłosz Kapusta M16-29 - - - - - 16 16
41 - Tomasz Miedzianowski M16-29 - - - - - 17 17
42 - Marcin Czepiel M16-29 - - 18 - - - 18
43 - Mateusz Żmudowski M16-29 - - - - - 18 18
44 - Bartosz Pastewski M16-29 - - - - - 19 19
45 - Krzysztof Wojewódka M16-29 - - - - - 20 20
46 - Hubert Wilangowski M16-29 - - - - - 22 22


Do góry




M30-39

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Damian Stankiewicz M30-39 5 2 4 1 1 2 6
2 2 Robert Dyjach M30-39 6 3 5 4 3 5 15
3 3 Dawid Zimliński M30-39 7 4 8 12 4 3 19
4 4 Karol Maćkiewicz M30-39 10 6 - 17 8 6 37
5 5 Wojciech Nadolecki M30-39 14 8 29 21 6 8 43
6 6 Tomasz Kalisz M30-39 19 11 31 26 9 9 55
7 7 Andrzej Pikuła M30-39 27 15 48 28 11 18 72
8 8 Piotr Krajewski M30-39 22 10 39 - 10 - 81
9 - Dawid Wolak M30-39 11 7 22 - - - 40
10 - Wojciech Andysz M30-39 18 - 33 - - 10 61
11 - Oliver Klinger M30-39 29 9 38 - - - 76
12 - Jacek Fedrau M30-39 32 - - 31 - 17 80
13 - Tomasz Cerk M30-39 26 17 43 - - - 86
14 - Marcin Przyłęcki M30-39 2 1 - - - - 3
15 - Artur Wrzeciono M30-39 9 5 - - - - 14
16 - Mateusz Jurek M30-39 - - - 14 7 - 21
17 - Sławomir Wijata M30-39 - - 30 22 5 - 27
18 - Janusz Michałkowski M30-39 20 13 - - - - 33
19 - Jarosław Cieszyński M30-39 - - - 23 - 11 34
20 - PAWEŁ SZARSZEWSKI M30-39 30 - 11 - - - 41
21 - Dariusz Gumienik M30-39 12 - 32 - - - 44
22 - Patryk Powalisz M30-39 37 - - - 12 - 49
23 - Bartłomiej Koprowski M30-39 - - 40 - 13 - 53
24 - Lukasz Stramek M30-39 38 - - 30 - - 68
25 - Łukasz FLOREK M30-39 25 - 46 - - - 71
26 - DANIEL ŻŁOBIŃSKI M30-39 23 - 51 - - - 74
27 - Patryk Jabłoński M30-39 31 - 52 - - - 83
28 - Hubert Drzewiński M30-39 34 - 57 - - - 91
29 - Dawid Włodarczyk M30-39 1 - - - - - 1
30 - MARIUSZ WOJDYŁO M30-39 - - 1 - - - 1
31 - Bartosz Jarocki M30-39 - - - - - 1 1
32 - Grzegorz Guliński M30-39 - - 2 - - - 2
33 - Piotr Kawecki M30-39 - - - 2 - - 2
34 - Rafał Wichrowski M30-39 - - - - 2 - 2
35 - Tomasz Banach M30-39 - - 6 3 - - 3
36 - Maciej Krasnodębski M30-39 - - 3 - - - 3
37 - Robert Mówiński M30-39 3 - - - - - 3
38 - Mateusz Ligmanowski M30-39 4 - - - - - 4
39 - KAMIL GRACZYK M30-39 - - - - - 4 4
40 - Paweł Madej M30-39 - - 9 5 - - 5
41 - Piotr Wolant M30-39 - - 12 6 - - 6
42 - Tomasz Dejewski M30-39 - - 7 - - - 7
43 - Łukasz Kalkowski M30-39 - - - 7 - - 7
44 - Mateusz Cybulski M30-39 - - - - - 7 7
45 - Maciej Mączkowski M30-39 8 - - - - - 8
46 - Łukasz Serocki M30-39 - - 15 8 - - 8
47 - Grzegorz Wichowski M30-39 - - - 9 - - 9
48 - Adrian Tomczuk M30-39 - - 20 10 - - 10
49 - Paweł Zakrzewski M30-39 - - 10 - - - 10
50 - Daniel Kaczyński M30-39 - - - 11 - - 11
51 - Sylwester Buczkowski M30-39 - 12 - - - - 12
52 - Jakub Tadych M30-39 - - - - - 12 12
53 - Miłosz Kopczyński M30-39 13 - - - - - 13
54 - Cezary Muszczyński M30-39 - - 13 - - - 13
55 - Dariusz Rachwalski M30-39 - - 16 13 - - 13
56 - Patryk Cichoracki M30-39 - - - - - 13 13
57 - Mariusz Bartkowski M30-39 - - 14 - - - 14
58 - Mateusz Król M30-39 - 14 - - - - 14
59 - Remigiusz Chojnowski M30-39 - - - - - 14 14
60 - Arkadiusz Czarnuch M30-39 15 - - - - - 15
61 - Piotr Goliński M30-39 - - 19 15 - - 15
62 - Dominik Treder M30-39 - - - - - 15 15
63 - Patryk Łubecki M30-39 - - - 16 - - 16
64 - Michał Melkowski M30-39 16 - - - - - 16
65 - Łukasz Świętoslawski M30-39 - 16 - - - - 16
66 - Michał Kaczmarek M30-39 - - - - - 16 16
67 - Maciej Dębicki M30-39 - - 17 - - - 17
68 - Krzysztof Kania M30-39 17 - - - - - 17
69 - ŁUKASZ BAZYLCZUK M30-39 - - 18 - - - 18
70 - Dawid Jędrzejewski M30-39 - - 26 18 - - 18
71 - Jan Nadolski M30-39 - - - 19 - - 19
72 - Andrzej Markuszewski M30-39 - - - - - 19 19
73 - Michał Kozioł M30-39 - - - 20 - - 20
74 - Seweryn Koślacz M30-39 - - 21 - - - 21
75 - Krzysztof Ryba M30-39 21 - - - - - 21
76 - Michał Staszewski M30-39 - - 23 - - - 23
77 - BARTOSZ BRZEZIŃSKI M30-39 - - 24 - - - 24
78 - Michał M. Marciniak M30-39 24 - - - - - 24
79 - Bartosz Puźmirowski M30-39 - - 55 24 - - 24
80 - Krzysztof Granica M30-39 - - 47 25 - - 25
81 - Radosław Kozłowski M30-39 - - 25 - - - 25
82 - Bogdan Grzebieniewski M30-39 - - 27 - - - 27
83 - Marcin Kuca M30-39 - - - 27 - - 27
84 - Marcin Janus M30-39 - - 28 - - - 28
85 - Jakub Słupski M30-39 28 - - - - - 28
86 - Kamil Staniec M30-39 - - - 29 - - 29
87 - Mateusz Nowiński M30-39 33 - - - - - 33
88 - Mariusz Borkowski M30-39 - - 34 - - - 34
89 - Marek PALCZEWSKI M30-39 35 - - - - - 35
90 - Marek Wojciechowski M30-39 - - 35 - - - 35
91 - Mateusz Tylisz M30-39 36 - - - - - 36
92 - Szymon Zimecki M30-39 - - 36 - - - 36
93 - Wojciech Barczak M30-39 - - 37 - - - 37
94 - Waldemar Czeszewski M30-39 39 - - - - - 39
95 - Mateusz Bilicki M30-39 40 - - - - - 40
96 - Jarosław Mazerski M30-39 - - 41 - - - 41
97 - Krzysztof Roczyński M30-39 - - 42 - - - 42
98 - Karol Ejzygmann M30-39 - - 44 - - - 44
99 - Paweł Ramlau M30-39 - - 45 - - - 45
100 - Mateusz Pawłowski M30-39 - - 49 - - - 49
101 - Arek Olechowicz M30-39 - - 50 - - - 50
102 - Radek Rejewski M30-39 - - 53 - - - 53
103 - Wojciech Kufel M30-39 - - 54 - - - 54
104 - Karol Piernicki M30-39 - - 56 - - - 56
105 - Łukasz Szalkowski M30-39 - - 58 - - - 58
106 - Filip Grochowski M30-39 - - 59 - - - 59
107 - Krzysztof Niedbalski M30-39 - - 60 - - - 60


Do góry




M40-49

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Wojciech Chybczyński M40-49 1 2 3 2 - 3 8
2 2 Damian Damazyn M40-49 2 4 4 3 - 1 10
3 3 Marian Łazarski M40-49 3 5 9 7 - 4 19
4 4 Michał Kleczkowski M40-49 16 9 31 22 4 - 51
5 5 Rafał Kołkowski M40-49 12 10 26 - - 10 58
6 6 Piotr Treichel M40-49 9 17 40 - 3 12 64
7 7 Tomasz Krzyżykowski M40-49 24 14 44 27 6 25 71
8 8 Szymon Łakomy M40-49 23 16 50 28 7 22 73
9 9 Tomasz Langowski M40-49 18 11 45 - - 17 91
10 - Leszek Dąbrowski M40-49 11 - 23 17 - 8 36
11 - Mariusz Krzyżykowski M40-49 14 - 25 19 - 9 42
12 - Mariusz Mroziński M40-49 17 8 38 20 - - 45
13 - Denis Tomaszewski M40-49 21 13 - - - 20 54
14 - MARCINHD GOSZ M40-49 25 - 56 - - 19 100
15 - Sławomir Romanowski M40-49 22 - 57 - - 24 103
16 - Maciej Górny M40-49 - - - - 2 5 7
17 - Wojciech Jakubik M40-49 8 7 - - - - 15
18 - JAROSŁAW KOSZYŃSKI M40-49 - 12 - - - 14 26
19 - Marek Czarnecki M40-49 13 - - - - 16 29
20 - MIROSŁAW ZABORSKI M40-49 19 15 - - - - 34
21 - Tomasz Stępień M40-49 - - - - 9 27 36
22 - Grzegorz Czerniak M40-49 - - 36 - - 13 49
23 - Mariusz Kuciński M40-49 - - - - 10 39 49
24 - Jacek Walczak M40-49 - - 43 - - 11 54
25 - Piotr Cąbrowska M40-49 - - 62 31 - 26 57
26 - Michał Kamiński M40-49 31 - - - - 37 68
27 - Dariusz Jegierski M40-49 27 - 54 - - - 81
28 - Krzysztof Michałowski M40-49 32 - 65 - - - 97
29 - Karol Górny M40-49 - 1 - - - - 1
30 - Tomasz Hapke M40-49 - - - 4 - - 4
31 - Wojciech Szymański M40-49 4 - - - - - 4
32 - Mariusz Foksiński M40-49 5 - - - - - 5
33 - Szymon Jagielski M40-49 - - - 5 - - 5
34 - Robert Litwiński M40-49 - - 5 - - - 5
35 - Grzegorz Saja M40-49 - - - - 5 - 5
36 - Tomasz Jaranowski M40-49 - 6 - - - - 6
37 - Leszek Jezierski M40-49 - - 6 - - - 6
38 - Roman Wernik M40-49 6 - - - - - 6
39 - Paweł Zdrojewski M40-49 - - 8 6 - - 6
40 - Roman Papelbon M40-49 - - - - - 6 6
41 - Rafał Gregorczyk M40-49 7 - - - - - 7
42 - Jakub Krzeszewski M40-49 - - 7 - - - 7
43 - Arkadiusz Kamiński M40-49 - - - - - 7 7
44 - Adam Bałdyga M40-49 - - - - 8 - 8
45 - Damian Grubich M40-49 - - - 8 - - 8
46 - Sebastian Trzciński M40-49 - - 13 9 - - 9
47 - Patryk Bochra M40-49 - - 12 10 - - 10
48 - Grzegorz Gorczyca M40-49 - - 10 - - - 10
49 - Michał Ptasznik M40-49 10 - - - - - 10
50 - Marcin Kulpa M40-49 - - 21 11 - - 11
51 - Jacek Pawlik M40-49 - - 11 - - - 11
52 - Sebastian Nowacki M40-49 - - 15 12 - - 12
53 - Piotr Grubba M40-49 - - - 13 - - 13
54 - Szymon Szar M40-49 - - 14 - - - 14
55 - Krystian Jetke M40-49 - - - 15 - - 15
56 - Krzysztof Korczak M40-49 15 - - - - - 15
57 - Maciej Sliwowski M40-49 - - - - - 15 15
58 - Michał Jankowski M40-49 - - 27 16 - - 16
59 - Michał Majka M40-49 - - 16 - - - 16
60 - Rafał Czechowski M40-49 - - 17 - - - 17
61 - Wojciech Chyliński M40-49 - - 18 - - - 18
62 - Paweł Kotuła M40-49 - - - 18 - - 18
63 - Wojciech Majrowski M40-49 - 18 - - - - 18
64 - Rafał Dreszler M40-49 - - - - - 18 18
65 - Patryk Kaganiuk M40-49 - - 19 21 - - 19
66 - Krzysztof Kędzierski M40-49 20 - - - - - 20
67 - Tomasz Zieliński M40-49 - - - - - 21 21
68 - Tomasz Laskowski M40-49 - - 22 - - - 22
69 - Wojciech Składanek M40-49 - - 39 23 - - 23
70 - Sławomir Musiał M40-49 - - - - - 23 23
71 - Marek Boguta M40-49 - - 24 - - - 24
72 - Karol Gajewski M40-49 - - - 24 - - 24
73 - Robert Bałdyga M40-49 - - - 25 - - 25
74 - Paweł Borowicki M40-49 26 - - - - - 26
75 - Robert Ziętarski M40-49 - - - 26 - - 26
76 - Tomasz Chmura M40-49 28 - - - - - 28
77 - Marcin Piórkowski M40-49 - - 28 - - - 28
78 - Wojtek Andrzejczak M40-49 - - - - - 28 28
79 - Rafał Jasiński M40-49 - - 29 - - - 29
80 - Krzysztof Pawłowski M40-49 29 - - - - - 29
81 - Sławomir Turowski M40-49 - - 52 29 - - 29
82 - Rafał Szczęsny M40-49 - - - - - 29 29
83 - Piotr Dereszewski M40-49 - - 30 - - - 30
84 - Mariusz Miraszewski M40-49 30 - - - - - 30
85 - Ariel Kornacki M40-49 - - - - - 30 30
86 - Norbert Miedzianowski M40-49 - - - - - 31 31
87 - Rafał Nowacki M40-49 - - - 32 - - 32
88 - Dawid Tekliński M40-49 - - 32 - - - 32
89 - Łukasz Pastewski M40-49 - - - - - 32 32
90 - Adam Jankowski M40-49 - - 33 - - - 33
91 - Paweł Bytner M40-49 - - - - - 33 33
92 - Miłosław Gębka M40-49 - - 34 - - - 34
93 - Włodzimierz Michalak M40-49 - - - - - 34 34
94 - Tomasz WOJTACKI M40-49 - - 35 - - - 35
95 - Maciej Gronek M40-49 - - - - - 35 35
96 - Tomasz Mormul M40-49 - - - - - 36 36
97 - Łukasz Kowarowski M40-49 - - 37 - - - 37
98 - Tomasz Pastewski M40-49 - - - - - 38 38
99 - Adrian Zieliński M40-49 - - - - - 40 40
100 - Bartosz Łagoda M40-49 - - 41 - - - 41
101 - Michał Banaszewski M40-49 - - 42 - - - 42
102 - Sławomir Okoń M40-49 - - 46 - - - 46
103 - Andrzej Rutkowski M40-49 - - 47 - - - 47
104 - WOJCIECH URBAŃSKI M40-49 - - 48 - - - 48
105 - Robert Brdak M40-49 - - 49 - - - 49
106 - Jacek Szewczak M40-49 - - 51 - - - 51
107 - Piotr Gesek M40-49 - - 53 - - - 53
108 - Jacek Rachoń M40-49 - - 55 - - - 55
109 - Janusz Kempa M40-49 - - 58 - - - 58
110 - Tomasz Bucholc M40-49 - - 59 - - - 59
111 - Marcin Gajewski M40-49 - - 60 - - - 60
112 - Rafał Skrzypiński M40-49 - - 61 - - - 61
113 - Maciej Czajkowski M40-49 - - 63 - - - 63
114 - Karol Siódmiak M40-49 - - 64 - - - 64
115 - Piotr Sulewski M40-49 - - 66 - - - 66
116 - Jakub Paczkowski M40-49 - - 67 - - - 67
117 - Marek Tobolski M40-49 - - 68 - - - 68
118 - mariusz wróbel M40-49 - - 69 - - - 69


Do góry




M50-59

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Krzysztof Kawałkowski M50-59 1 1 7 2 - 1 5
2 2 Mirosław Mejka M50-59 5 2 13 8 1 - 16
3 3 Roman Kęsik M50-59 6 4 18 12 3 8 25
4 4 Rafał Zbrzeźny M50-59 7 3 23 - 4 9 37
5 5 Piotr Golombek M50-59 14 7 26 - 5 15 52
6 6 Andrzej Pawłowski M50-59 13 6 21 - - 14 54
7 - Andrzej Tylicki M50-59 - - - 4 2 2 8
8 - Krzysztof Nosek M50-59 11 5 - - - 7 23
9 - Bartłomiej Kawski M50-59 9 - - 11 - 6 26
10 - Wojciech Mazur M50-59 2 - 4 - - - 6
11 - Grzegorz Szytniewski M50-59 10 - 24 14 - - 24
12 - PIOTR JURCZYK M50-59 12 - 25 - - - 37
13 - Andrzej Kupracz M50-59 - - - 1 - - 1
14 - Wiesław Stachowicz M50-59 - - 1 - - - 1
15 - Jacek Gniot M50-59 - - 2 - - - 2
16 - EDMUND DĄBROWSKI M50-59 - - 3 - - - 3
17 - Krzysztof Jakóbczyk M50-59 - - - 3 - - 3
18 - Rafał Żbikowski M50-59 3 - - - - - 3
19 - Karol Moritz M50-59 - - - - - 3 3
20 - Mariusz Kosek M50-59 4 - - - - - 4
21 - Dariusz Murawski M50-59 - - - - - 4 4
22 - Jerzy Groch M50-59 - - 10 5 - - 5
23 - Tomasz Markowski M50-59 - - 5 - - - 5
24 - Andrzej Kosiorowski M50-59 - - - - - 5 5
25 - Wojciech Okleja M50-59 - - 6 - - - 6
26 - Jarosław Węsierski M50-59 - - - 6 - - 6
27 - Ryszard Bartosiak M50-59 - - - 7 - - 7
28 - Sławomir Laks M50-59 - - 8 - - - 8
29 - Marek Szyrsz M50-59 8 - - - - - 8
30 - ARKADIUSZ BARTOS M50-59 - - 9 - - - 9
31 - Janusz Gronek M50-59 - - - 9 - - 9
32 - KAZIMIERZ Romański M50-59 - - - 10 - - 10
33 - Andrze Willma M50-59 - - - - - 10 10
34 - Dariusz Aniszewski M50-59 - - 11 - - - 11
35 - ZDZISŁAW Dulkiewicz M50-59 - - - - - 11 11
36 - Krzysztof Grodek M50-59 - - 12 - - - 12
37 - MACIEJ TRZASKA M50-59 - - - - - 12 12
38 - Piotr Chudziński M50-59 - - 22 13 - - 13
39 - Krzysztof Krzyżykowski M50-59 - - - - - 13 13
40 - Sławomir Pulkowski M50-59 - - 14 - - - 14
41 - Piotr Deka M50-59 - - 15 - - - 15
42 - Adam Jeliński M50-59 - - 16 - - - 16
43 - Tomasz Żmudowski M50-59 - - - - - 16 16
44 - Paweł Szulc M50-59 - - 17 - - - 17
45 - Jarek Kornacki M50-59 - - - - - 17 17
46 - Krzysztof Wróblewski M50-59 - - 19 - - - 19
47 - Marek Kędziorski M50-59 - - 20 - - - 20


Do góry




M60+

Lp. Msc. Imię i nazwisko Kat. ALB1
4. Bieg Nocny
ALB2
5. Delfin Run
ALB3
Bieg 3 Plaż
ALB4
V Siódemka Łasińska
ALB5
2. Bieg Krzyżaka
ALB6
6. Bieg Karpia
Suma
1 1 Marek Matczyński M60+ - 2 6 4 1 1 8
2 2 Józek Rumocki M60+ 2 3 7 5 - 3 13
3 3 Bogdan Pietruszewski M60+ 4 5 13 8 2 4 18
4 4 Józef Trzaska M60+ 3 4 11 - - 2 20
5 - Janusz Gołębiewski M60+ 1 - 14 - - - 15
6 - Roman Chmielowski M60+ - 1 - - - - 1
7 - Andrzej Łukomski M60+ - - 2 1 - - 1
8 - JUREK OLKOWSKI M60+ - - 1 - - - 1
9 - Józef Szatkowski M60+ - - 3 2 - - 2
10 - ROMAN JANIK M60+ - - - 3 - - 3
11 - Mieczysław Cysewski M60+ - - 4 - - - 4
12 - Roman Świtała M60+ - - 5 - - - 5
13 - Kazimierz Budzik M60+ - - 9 6 - - 6
14 - Jan Skakluk M60+ - - - 7 - - 7
15 - Jerzy Jakubowski M60+ - - 8 - - - 8
16 - JANUSZ JAWORSKI M60+ - - 10 - - - 10
17 - Zdzisław Paczkowski M60+ - - 12 - - - 12
18 - Adam Sawka M60+ - - 15 - - - 15


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×