Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 3 Chełmno

Wyniki

Lista startowa

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Mateusz Piechocki 17 UKS Sportowiec Piła Junior 1 16:2415:34--- 31:57 31:58 - Ukończył
2 Kacper Pecyna 12 UKS Sportowiec Piła Junior 2 16:2415:34--- 31:57 31:58 - Ukończył
3 Kacper Bodenszac 30 UKS Cykliści RYPIN Junior 3 17:5317:14--- 35:06 35:07 +03:09 Ukończył
4 Filip Skotarek 10 UKS Sportowiec Piła Młodzik 1 17:5317:14--- 35:06 35:07 +03:09 Ukończył
5 JAKUB SOBIERAJ 37 Belta Team Gdanśk Junior 4 17:5318:05--- 35:57 35:58 +04:00 Ukończył
6 Franciszek Donarski 35 N-Bike Academy Junior 5 18:3117:31--- 36:01 36:02 +04:04 Ukończył
7 Dawid Soczywko 25 UKS Sportowiec Piła Młodzik 2 18:3218:13--- 36:44 36:45 +04:47 Ukończył
8 Wiktor Grzegorek 27 UKS Sportowiec Piła Młodzik 3 19:0519:02--- 38:06 38:07 +06:09 Ukończył
9 Igor Suś 21 N-Bike Academy Młodzik 4 19:1719:00--- 38:16 38:17 +06:19 Ukończył
10 KATARZYNA GROCHOWSKA 24 TEAM MX SKÓRCZ Kobiety 1 19:1719:05--- 38:21 38:22 +06:24 Ukończyła
11 Paula Budzyńska 23 Cyklo Kwidzyn Kobiety 2 19:5118:46--- 38:36 38:37 +06:39 Ukończyła
12 Jan Mioduszewski 60 KS N-Bike Academy Młodzik 5 19:4720:03--- 39:49 39:50 +07:52 Ukończył
13 Malgosia Mikulska 11 N-Bike Academy Juniorka 1 20:0519:57--- 40:01 40:02 +08:04 Ukończyła
14 Marta Górska 45 Kobiety 3 20:0320:06--- 40:08 40:09 +08:11 Ukończyła
15 Kamil Nowak 15 WSGK RoweryJamróz Terbud TEAM Junior 6 20:4720:27--- 41:13 41:14 +09:16 Ukończył
16 Jan Jóźwiak 13 Junior 7 20:2920:46--- 41:14 41:15 +09:17 Ukończył
17 Edyta Jakubowska-Olech 50 Kobiety 4 21:0420:51--- 41:54 41:55 +09:57 Ukończyła
18 Martyna Dykalska 29 CYKLISCI RYPIN Juniorka 2 22:2323:37--- 45:59 46:00 +14:02 Ukończyła
19 Maria Świerczyńska 22 Endorfina Fitness Club Kobiety 5 23:3023:07--- 46:34 46:37 +14:39 Ukończyła
20 Amelia Szymańska 61 CYKLISCI RYPIN Młodziczka 1 24:5625:01--- 49:56 49:57 +17:59 Ukończyła
21 Zuzanna Podgórska 26 CYKLISCI RYPIN Juniorka 3 24:5225:08--- 49:59 50:00 +18:02 Ukończyła
22 Wiktoria Łukaszewska 20 CYKLISCI RYPIN Juniorka 4 26:5127:37--- 54:27 54:28 +22:30 Ukończyła
23 Borys Tylicki 28 Młodzik 6 27:3628:53--- 56:25 56:29 +24:31 Ukończył
24 Natalia Walecka 62 Stal Grudziądz Młodziczka 2 29:5527:49--- 57:42 57:44 +25:46 Ukończyła


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Miłosz Zwierski 246 UKS Sportowiec Piła M20 1 16:0215:4415:4715:2115:55 01:18:47 01:18:49 - Ukończył
2 Rafał Szturo 234 SISU-OWB rowertour.com M40 1 15:5615:4715:4916:0716:18 01:19:55 01:19:57 +01:08 Ukończył
3 Norbert Łysiak 212 N-Bike Academy M40 2 16:3916:1916:1916:4115:51 01:21:47 01:21:49 +03:00 Ukończył
4 Paweł Gołębicki 343 Torus - Damen M30 1 16:4016:1916:1816:4116:51 01:22:45 01:22:49 +04:00 Ukończył
5 Artur Szmyt 205 Merx Team Wągrowiec M30 2 17:2617:2117:2617:3116:52 01:26:34 01:26:36 +07:47 Ukończył
6 Miłosz Czechowicz 347 UKS Sportowiec Piła M20 2 17:2217:1717:0617:2817:25 01:26:36 01:26:38 +07:49 Ukończył
7 Jacek Frydrychowicz 292 XTrack.com M40 3 17:1317:0017:3217:2817:34 01:26:45 01:26:47 +07:58 Ukończył
8 Kacper Okruciński 278 Lumac Like Bike WTR Włocławek M20 3 17:1917:3317:2217:3017:08 01:26:50 01:26:52 +08:03 Ukończył
9 Maciej Sadurski 221 M20 4 17:2617:1617:3317:3017:19 01:27:02 01:27:04 +08:15 Ukończył
10 Sławomir Bethke 285 SISU-OWB rowertour.com M30 3 17:3517:1817:2417:3618:02 01:27:50 01:27:55 +09:06 Ukończył
11 Szymon Rozmiarek 207 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 4 17:3117:5517:5017:5417:51 01:28:59 01:29:01 +10:12 Ukończył
12 Przemysław Zalewski 222 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 5 17:5818:0918:2718:1917:36 01:30:27 01:30:29 +11:40 Ukończył
13 Mikołaj Tuszyński 288 SISU-OWB rowertour.com M30 6 17:2617:4218:0318:3618:44 01:30:29 01:30:31 +11:42 Ukończył
14 Bogumił Bieliński 332 CTBIKE.PL M40 4 18:1417:5918:1218:1817:49 01:30:30 01:30:32 +11:43 Ukończył
15 Kamil Kruszyński 262 SISU‐OWB rowertour.com M40 5 18:0017:4418:1718:3818:00 01:30:37 01:30:39 +11:50 Ukończył
16 Sławomir Riebandt 295 KUKUŁA HEALTHY M30 7 18:3018:1718:0418:1617:34 01:30:36 01:30:41 +11:52 Ukończył
17 Oskar Rozwadowski 261 M20 5 18:0018:0818:2818:3118:21 01:31:23 01:31:28 +12:39 Ukończył
18 Michał Falkowski 302 M40 6 18:2118:1318:1718:2518:13 01:31:24 01:31:29 +12:40 Ukończył
19 Łukasz Pisarski 334 M40 7 18:1518:1018:1718:3618:27 01:31:43 01:31:45 +12:56 Ukończył
20 Łukasz Damski 290 GardenFlora MTB Team M30 8 18:0318:2218:1618:3718:47 01:32:03 01:32:05 +13:16 Ukończył
21 Artur Grubich 203 SISU-OWB rowertour.com M20 6 18:1318:0118:2118:3219:31 01:32:34 01:32:38 +13:49 Ukończył
22 Arkadiusz Jasiński 298 Rnew.pl MTB Team M40 8 18:2918:1819:0819:1619:22 01:34:26 01:34:33 +15:44 Ukończył
23 Jacek Olech 291 NWT MTB Świecie M50+ 1 18:3418:1519:0819:1519:25 01:34:34 01:34:37 +15:48 Ukończył
24 Andrzej Pepliński 379 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 9 19:2819:1418:3818:5919:09 01:35:26 01:35:28 +16:39 Ukończył
25 Waldemar Cisło 339 Cyklo Kwidzyn M40 10 18:2919:0019:2319:2819:16 01:35:29 01:35:36 +16:47 Ukończył
26 Rafał Kensik 341 Mrozbike Team M30 9 18:4618:4219:1619:0020:05 01:35:41 01:35:49 +17:00 Ukończył
27 Mateusz Płonka 228 trek fabrykarowerów.com M30 10 18:4719:1619:1119:5419:05 01:36:08 01:36:13 +17:24 Ukończył
28 Jakub Wolanin 348 GK MALBORK M30 11 19:3518:3519:0419:3019:32 01:36:11 01:36:16 +17:27 Ukończył
29 MARIUSZ IDZIKOWSKI 281 www.H2Oshop.pl M40 11 19:1019:2019:1119:2919:27 01:36:29 01:36:37 +17:48 Ukończył
30 Roman Krześniak 251 Bart J-Bike M30 12 18:5619:1319:3119:3019:47 01:36:55 01:36:57 +18:08 Ukończył
31 Artur Wszołek 318 Chełmno M40 12 18:5419:2319:5019:4719:25 01:37:17 01:37:19 +18:30 Ukończył
32 Dominik Świtalski 338 M30 13 18:4518:4319:2620:1321:29 01:38:34 01:38:36 +19:47 Ukończył
33 Marcin Jasiński 223 loco-ontheway.pl M30 14 17:5918:1519:0321:3922:19 01:39:13 01:39:15 +20:26 Ukończył
34 Rafał Gruszczyński 230 ANC System M40 13 18:5519:3420:0920:22- 01:18:58 01:19:00 +1 Okr. Ukończył
35 Tomasz Krupka 252 M40 14 20:0019:4919:5019:38- 01:19:12 01:19:17 +1 Okr. Ukończył
36 Rafał Tłuszczak 232 HOTEL CZTERY BRZOZY M40 15 19:3719:3520:0120:08- 01:19:19 01:19:21 +1 Okr. Ukończył
37 Damian Fysz 237 M20 7 20:0319:3920:0020:23- 01:19:58 01:20:05 +1 Okr. Ukończył
38 Jarosław Belt 299 MTB Eldar Świecie M50+ 2 19:5719:5720:1720:53- 01:20:58 01:21:04 +1 Okr. Ukończył
39 Jakub Tylicki 211 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 8 19:5819:5221:1820:47- 01:21:48 01:21:55 +1 Okr. Ukończył
40 Jaroslaw Jastrzebski 296 Olimpia Wtelno M40 16 20:3720:1620:2220:48- 01:21:56 01:22:03 +1 Okr. Ukończył
41 Miłosz Rzepka 293 M&M's M30 15 20:0020:3621:1420:22- 01:22:04 01:22:12 +1 Okr. Ukończył
42 Adam Podgórski 236 CYKLISCI RYPIN M40 17 19:4320:3021:0320:58- 01:22:06 01:22:14 +1 Okr. Ukończył
43 Kacper Kraiński 216 AGK Coffe Riders M20 9 20:0120:0921:0421:27- 01:22:34 01:22:41 +1 Okr. Ukończył
44 Krzysztof Kwaśniewski 340 Bart J-BIKE M30 16 20:0420:0521:1221:22- 01:22:36 01:22:43 +1 Okr. Ukończył
45 Bogusław Olszewski 273 Cyklo Kwidzyn M30 17 20:2221:0120:5320:31- 01:22:44 01:22:47 +1 Okr. Ukończył
46 Piotr Śmigowski 239 WWMK-najważniejsi! M30 18 20:2620:3921:0721:36- 01:23:42 01:23:48 +1 Okr. Ukończył
47 Paweł Marciniak 215 M30 19 20:0620:3821:3021:53- 01:24:01 01:24:07 +1 Okr. Ukończył
48 Marcin Jaciubek 220 M30 20 20:5321:0921:3921:20- 01:24:52 01:25:01 +1 Okr. Ukończył
49 Jacek Solarski 224 Mrozbike Team M30 21 20:2221:0022:2121:31- 01:25:05 01:25:14 +1 Okr. Ukończył
50 Dariusz Rompalski 311 Klub Kolarski Wda Świecie M40 18 21:0020:5221:4821:42- 01:25:13 01:25:22 +1 Okr. Ukończył
51 Łukasz Kręcki 255 Klub Kolarski Wda Świecie M30 22 20:5921:3721:1121:35- 01:25:16 01:25:22 +1 Okr. Ukończył
52 Krzysztof Gałgański 225 SISU-OWB rowertour.com M50+ 3 21:2821:3121:3921:54- 01:26:25 01:26:32 +1 Okr. Ukończył
53 Tomasz Rzepecki 309 M40 19 21:5422:0621:2922:20- 01:27:39 01:27:49 +1 Okr. Ukończył
54 Sebastian Trzaska 284 M40 20 22:1222:0121:1122:44- 01:27:57 01:28:08 +1 Okr. Ukończył
55 Kajetan Golicki 342 Las Tczewski M30 23 22:0623:0722:2422:00- 01:29:28 01:29:37 +1 Okr. Ukończył
56 Wiktor Gajda 287 MTB Eldar Świecie M30 24 20:4221:5722:4024:31- 01:29:41 01:29:50 +1 Okr. Ukończył
57 Krzysztof Lica 227 SISU-OWB - rowertour.com M50+ 4 22:2722:5623:5424:53- 01:34:02 01:34:10 +1 Okr. Ukończył
58 Patryk Pol 226 M40 21 22:5725:1225:1325:14- 01:38:26 01:38:36 +1 Okr. Ukończył
59 Piotr Baryła 349 Klub Kolarski Wda Świecie M30 25 22:0623:3325:2228:54- 01:39:45 01:39:55 +1 Okr. Ukończył
60 Mariusz Kuciński 344 M40 22 29:3933:47--- 01:03:17 01:03:26 +3 Okr. Nie ukończył
61 Piotr Waleszczyk 337 M30 26 24:5501:00:09--- 01:25:04 01:25:04 +3 Okr. Ukończył
62 Remigiusz Gęsicki 346 SISU-OWB rowertour.com M30 27 17:39---- 17:37 17:39 +4 Okr. Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×