XC3 Dobrzyń - Północna Liga MTB XC z K3AGRO

Wyniki

Lista

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Okr. 6 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 JAN SOBIERAJ 18 Belta Team Gdanśk Junior 1 11:2510:0510:1110:09-- 41:50 41:50 - Ukończył
2 Dawid Soczywko 28 UKS Sportowiec Piła Junior 2 11:4210:4411:2310:26-- 44:15 44:15 +02:25 Ukończył
3 Filip Skotarek 20 UKS Sportowiec Piła Junior 3 11:5310:3711:2210:43-- 44:35 44:35 +02:45 Ukończył
4 Karol HARENDA 29 UKS Sportowiec Piła Młodzik 1 12:0510:3111:1610:47-- 44:39 44:39 +02:49 Ukończył
5 Kacper Bodenszac 40 UKS Cykliści RYPIN Junior 4 12:0411:2511:3911:23-- 46:31 46:31 +04:41 Ukończył
6 Hadrian Gruszewski 64 niezrzeszony Junior 5 12:2611:4111:5612:03-- 48:06 48:06 +06:16 Ukończył
7 Michał Bylewski 51 UKS Sportowiec Piła Młodzik 2 12:5912:0112:4912:48-- 50:37 50:37 +08:47 Ukończył
8 Franciszek Zduniak 63 Warszawski Klub Kolarski Młodzik 3 13:1612:4713:1112:06-- 51:20 51:20 +09:30 Ukończył
9 Kamil Nowak 56 WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior 6 13:4112:2612:4512:45-- 51:37 51:37 +09:47 Ukończył
10 Jakub Topoliński 26 N-Bike Academy Młodzik 4 13:5712:4812:4112:31-- 51:57 51:57 +10:07 Ukończył
11 Jan Jóźwiak 11 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior 7 13:4212:3113:1413:40-- 53:07 53:07 +11:17 Ukończył
12 Edyta Jakubowska-Olech 32 NWT MTB Świecie Kobiety 1 15:0913:2814:01--- 42:38 42:38 +1 Okr. Ukończyła
13 Katarzyna Guss 53 UKS Sportowiec Piła Juniorka 1 15:5914:4414:19--- 45:02 45:02 +1 Okr. Ukończyła
14 Antek Koniuszewski 65 Belta Team Gdanśk Młodzik 5 16:0014:5015:15--- 46:05 46:05 +1 Okr. Ukończył
15 Martyna Dykalska 12 CYKLISCI RYPIN Kobiety 2 15:3014:3917:09--- 47:18 47:18 +1 Okr. Ukończyła
16 Hanna Bielińska 66 CTBIKE.PL Kobiety 3 17:0515:4516:19--- 49:09 49:09 +1 Okr. Ukończyła
17 Aleksandra Kowalska 36 AGRO MIL MTB Green Team Juniorka 2 17:0216:1316:17--- 49:32 49:32 +1 Okr. Ukończyła
18 szymon więckiewicz 17 UKS NOWA WIEŚ Młodzik 6 17:2615:4416:53--- 50:03 50:03 +1 Okr. Ukończył
19 Amelia Szymańska 16 Cykliści Rypin Młodziczka 1 17:0916:3316:32--- 50:14 50:14 +1 Okr. Ukończyła
20 Weronika Luc 33 UKS Sportowiec Piła Juniorka 3 17:3016:0917:00--- 50:39 50:39 +1 Okr. Ukończyła
21 Zuzanna Podgórska 10 CYKLISCI RYPIN Juniorka 4 19:4020:2919:30--- 59:39 59:39 +1 Okr. Ukończyła


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Okr. 6 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Michał Przybytek 281 ASE Trek Gdynia M30 1 10:4409:1909:5609:5809:5209:34 59:15 59:23 - Ukończył
2 JAKUB SOBIERAJ 261 Belta Team Gdanśk M20 1 10:4109:5910:1310:3810:3910:35 01:02:38 01:02:45 +03:22 Ukończył
3 Rafał Szturo 217 SISU-OWB ROWERTOUR.COM M40 1 11:0110:0610:3110:4411:0111:10 01:04:26 01:04:33 +05:10 Ukończył
4 Miłosz Wojciechowski 275 M20 2 10:4810:2710:4911:0811:1111:08 01:05:23 01:05:31 +06:08 Ukończył
5 Remigiusz Gęsicki 320 SISU-OWB rowertour.com M30 2 11:4310:5210:4910:5210:4810:54 01:05:51 01:05:58 +06:35 Ukończył
6 Łukasz Kwaśniewski 246 lukaszcycling.com M30 3 11:0210:3811:2011:0411:2112:01 01:07:20 01:07:26 +08:03 Ukończył
7 Mateusz Romanowski 210 M20 3 11:3010:5611:1811:2711:3611:21 01:08:00 01:08:08 +08:45 Ukończył
8 Bartosz Koniuszewski 241 WINAAR MTB! M40 2 11:2111:0311:5111:4611:5910:59 01:08:51 01:08:59 +09:36 Ukończył
9 Maciej Piwko 205 Bogdziewicz Team M40 3 11:5611:0911:3811:4811:3111:12 01:09:06 01:09:14 +09:51 Ukończył
10 Damian Fysz 212 M20 4 12:3110:5811:2811:3411:4711:43 01:09:51 01:10:01 +10:38 Ukończył
11 Maciej Sadurski 204 SISU-OWB rowertour.com M30 4 12:2811:0711:2911:5111:4711:44 01:10:15 01:10:26 +11:03 Ukończył
12 Marcin Suchomski 254 TDCC M40 4 12:1111:3011:3511:5211:5512:41 01:11:35 01:11:44 +12:21 Ukończył
13 Artur Grubich 229 SISU-OWB rowertour.com M20 5 12:2911:4711:5911:5311:52- 59:51 01:00:00 +1 Okr. Ukończył
14 Bogumił Bieliński 312 CTBIKE.PL M40 5 12:5011:3212:1311:5611:31- 59:53 01:00:02 +1 Okr. Ukończył
15 Piotr Hinz 213 M30 5 12:1311:2212:1312:3512:27- 01:00:40 01:00:50 +1 Okr. Ukończył
16 Roman Krześniak 252 Bart Bike Team Sulnowo M30 6 12:4811:4812:1012:0112:14- 01:00:50 01:01:01 +1 Okr. Ukończył
17 Szymon Kowalski 303 AGRO MIL MTB Green Team M20 6 13:0912:1712:2812:1112:27- 01:02:22 01:02:32 +1 Okr. Ukończył
18 Oskar Rozwadowski 270 M20 7 12:4112:1913:0713:3112:32- 01:04:02 01:04:10 +1 Okr. Ukończył
19 Karol Zduniak 322 mybike.pl M30 7 13:1012:3013:0713:1912:39- 01:04:34 01:04:45 +1 Okr. Ukończył
20 Jakub Wolanin 319 GK MALBORK M30 8 13:3312:3812:3012:2713:48- 01:04:46 01:04:56 +1 Okr. Ukończył
21 Jakub Tylicki 215 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 8 13:3913:1013:0312:5312:11- 01:04:46 01:04:56 +1 Okr. Ukończył
22 Rafał Gruszczyński 226 ANC System M40 6 13:4312:3913:0313:1813:26- 01:05:57 01:06:09 +1 Okr. Ukończył
23 Andrzej Pepliński 308 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 7 13:5212:5413:0813:5713:24- 01:07:15 01:07:15 +1 Okr. Ukończył
24 Piotr Śmigowski 209 WWMK-najważniejsi! M30 9 14:1714:0114:0814:0514:17- 01:10:37 01:10:48 +1 Okr. Ukończył
25 Wojciech Zupa 231 SISU-OWB rowertour.com M50+ 1 16:1214:4215:0215:48-- 01:01:29 01:01:44 +2 Okr. Ukończył
26 Jacek Wiśniewski 321 PD Bielsk M40 8 16:0914:5015:2415:39-- 01:01:51 01:02:02 +2 Okr. Ukończył
27 Mirosław Kowalski 318 AGRO MIL MTB Green Team M40 9 15:5114:1016:1515:53-- 01:01:54 01:02:09 +2 Okr. Ukończył
28 Dariusz Pacuk 282 SP 17 Torun M50+ 2 16:3014:5516:5116:32-- 01:04:32 01:04:48 +2 Okr. Ukończył
29 Adam Podgórski 206 CYKLISCI RYPIN M40 10 16:2716:1117:0417:18-- 01:06:45 01:07:00 +2 Okr. Ukończył
30 Tomasz Rzepecki 200 TrainingExplorer.app M40 11 17:1216:5017:3217:41-- 01:09:01 01:09:15 +2 Okr. Ukończył
31 Krzysztof Lica 225 SISU-OWB - team M50+ 3 17:2017:1018:0218:20-- 01:10:52 01:10:52 +2 Okr. Ukończył
32 Arkadiusz Jasiński 310 Rnew.pl MTB Team M40 12 13:0612:5914:21--- 40:17 40:26 +3 Okr. Nie ukończył
33 Michał Płatonow 266 M20 9 16:0015:1815:27--- 46:32 46:45 +3 Okr. Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×