Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 6 Dobrzyń nad Wisłą

Wyniki

Lista startowa

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Mateusz Piechocki 17 UKS Sportowiec Piła Junior 1 13:3212:0912:13-- 37:47 37:54 - Ukończył
2 Franciszek Donarski 35 N-Bike Academy Junior 2 13:5412:3412:36-- 38:58 39:04 +01:10 Ukończył
3 JAKUB SOBIERAJ 37 Belta Team Gdanśk Junior 3 14:2213:1012:43-- 40:10 40:15 +02:21 Ukończył
4 Miłosz Błaszczyk 18 Bogdziewicz Team Młodzik 1 14:5013:0012:43-- 40:27 40:33 +02:39 Ukończył
5 Kacper Bodenszac 30 UKS Cykliści RYPIN Junior 4 14:4913:2213:00-- 41:04 41:11 +03:17 Ukończył
6 Dawid Soczywko 25 UKS Sportowiec Piła Młodzik 2 14:5213:3613:17-- 41:38 41:45 +03:51 Ukończył
7 JAN SOBIERAJ 40 Belta Team Gdanśk Młodzik 3 14:5913:5413:03-- 41:50 41:56 +04:02 Ukończył
8 Aleksander Talarski 64 Cyklo Kwidzyn Junior 5 15:5114:0213:42-- 43:35 43:35 +05:41 Ukończył
9 Filip Skotarek 10 UKS Sportowiec Piła Młodzik 4 16:0114:4115:00-- 45:35 45:42 +07:48 Ukończył
10 Jan Mioduszewski 60 KS N-Bike Academy Młodzik 5 16:4515:2615:36-- 47:40 47:47 +09:53 Ukończył
11 Kamil Nowak 15 WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior 6 17:1616:5115:22-- 49:21 49:29 +11:35 Ukończył
12 Malgosia Mikulska 11 N-Bike Academy Juniorka 1 17:5716:1715:33-- 49:39 49:47 +11:53 Ukończyła
13 Martyna Dykalska 29 CYKLISCI RYPIN Juniorka 2 17:5816:4015:35-- 50:05 50:13 +12:19 Ukończyła
14 Justyna Rydelek 52 KS N-Bike Academy Młodziczka 1 18:5316:2015:13-- 50:19 50:26 +12:32 Ukończyła
15 Marta Motylewska 73 Płocki Klub kolarski Kobiety 1 18:4317:4517:30-- 53:49 53:58 +16:04 Ukończyła
16 Igor Suś 21 N-Bike Academy Młodzik 6 16:0813:37--- 29:39 29:45 +1 Okr. Ukończył
17 Jakub Topoliński 68 KS N-Bike Academy Młodzik 7 20:1218:59--- 39:01 39:11 +1 Okr. Ukończył
18 Amelia Szymańska 61 Cykliści Rypin Młodziczka 2 21:4520:16--- 41:53 42:01 +1 Okr. Ukończyła
19 Zuzanna Podgórska 26 CYKLISCI RYPIN Juniorka 3 22:4220:35--- 43:08 43:17 +1 Okr. Ukończyła
20 Maria Świerczyńska 22 Endorfina Fitness Club Kobiety 2 20:1024:41--- 44:41 44:51 +1 Okr. Ukończyła
21 Wiktoria Łukaszewska 20 CYKLISCI RYPIN Juniorka 4 26:56---- 26:48 26:56 +2 Okr. Nie ukończyła
22 Kacper Pecyna 12 UKS Sportowiec Piła Junior ----- - - - Nie ukończył


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Michał Przybytek 329 ASE Trek Gdynia M30 1 11:2310:1010:1210:5111:16 53:43 53:52 - Ukończył
2 Rafał Szturo 234 SISU-OWB rowertour.com M40 1 11:2910:1610:4611:1611:56 55:35 55:43 +01:51 Ukończył
3 Miłosz Zwierski 246 UKS Sportowiec Piła M20 1 11:4511:0911:1211:3411:57 57:30 57:37 +03:45 Ukończył
4 Norbert Łysiak 212 N-Bike Academy M40 2 12:2310:5811:0411:4212:16 58:16 58:23 +04:31 Ukończył
5 Oskar Rozwadowski 261 M20 2 13:2512:0412:2312:5112:51 01:03:23 01:03:34 +09:42 Ukończył
6 Kacper Okruciński 278 Lumac Like Bike WTR Włocławek M20 3 12:4711:5212:1513:3113:33 01:03:50 01:03:58 +10:06 Ukończył
7 Przemysław Zalewski 222 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 2 13:0212:0813:1413:2012:55 01:04:30 01:04:39 +10:47 Ukończył
8 Paweł Ochmański 213 Ohman ink mtb team M40 3 13:0212:0312:3913:5114:05 01:05:32 01:05:40 +11:48 Ukończył
9 Arkadiusz Jasiński 298 Rnew.pl MTB Team M40 4 13:2512:3512:4813:5313:46 01:06:15 01:06:27 +12:35 Ukończył
10 Maciej Sadurski 221 M20 4 13:4412:1712:3314:0613:54 01:06:24 01:06:34 +12:42 Ukończył
11 Mateusz Płonka 228 trek fabrykarowerów.com M30 3 14:0012:1512:5913:4613:51 01:06:40 01:06:51 +12:59 Ukończył
12 Artur Grubich 203 SISU-OWB rowertour.com M20 5 14:3012:5713:0113:1714:13 01:07:45 01:07:58 +14:06 Ukończył
13 Kamil Kruszyński 262 SISU‐OWB rowertour.com M40 5 13:4912:3113:0514:0214:45 01:08:01 01:08:12 +14:20 Ukończył
14 Szymon Rozmiarek 207 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 4 13:4312:4612:4415:02- 54:05 54:15 +1 Okr. Ukończył
15 Michał Felon 384 ZdrowyRower M40 6 13:3512:4013:4214:26- 54:13 54:23 +1 Okr. Ukończył
16 Sławomir Bethke 285 SISU-OWB rowertour.com M30 5 13:4512:5613:5714:22- 54:48 55:00 +1 Okr. Ukończył
17 Waldemar Cisło 339 Cyklo Kwidzyn M40 7 14:3013:0213:2014:17- 54:55 55:09 +1 Okr. Ukończył
18 DOMINIK SUDOŁ 306 CYKLO KWIDZYN/SUDOŁ COOPERATION M40 8 14:3313:3013:5314:18- 56:05 56:14 +1 Okr. Ukończył
19 Artur Szmyt 205 Merx Team Wągrowiec M30 6 13:0011:5515:0016:33- 56:20 56:28 +1 Okr. Ukończył
20 Dominik Świtalski 338 M30 7 14:0013:2514:0015:09- 56:20 56:34 +1 Okr. Ukończył
21 Roman Krześniak 251 Bart J-Bike M30 8 14:2313:5114:0814:27- 56:39 56:49 +1 Okr. Ukończył
22 Dariusz Sibiński 390 Płocki Klub Kolarski M40 9 15:0913:1214:0515:41- 57:52 58:07 +1 Okr. Ukończył
23 krzysztof kowalski 402 M40 10 14:5213:4415:1014:37- 58:12 58:23 +1 Okr. Ukończył
24 Damian Fysz 237 M20 6 14:3914:3014:1015:44- 58:51 59:03 +1 Okr. Ukończył
25 Kacper Kraiński 216 AGK Coffe Riders M20 7 15:1514:0414:1015:54- 59:14 59:23 +1 Okr. Ukończył
26 Miłosz Rzepka 293 M&M's M30 9 15:2314:3516:0515:54- 01:01:46 01:01:57 +1 Okr. Ukończył
27 Jacek Brygier 409 Płocki Klub Kolarski M40 11 15:1513:5816:0616:51- 01:01:56 01:02:10 +1 Okr. Ukończył
28 Jacek Wiśniewski 412 PD Bielsk M40 12 16:3714:5715:5417:33- 01:04:49 01:05:01 +1 Okr. Ukończył
29 Adam Podgórski 236 CYKLISCI RYPIN M40 13 16:1515:2416:2017:30- 01:05:14 01:05:29 +1 Okr. Ukończył
30 Krzysztof Kwaśniewski 340 Bart J-BIKE M30 10 16:2816:5816:3217:09- 01:06:54 01:07:07 +1 Okr. Ukończył
31 Marcin Jaciubek 220 M30 11 16:4016:0616:5217:37- 01:07:05 01:07:15 +1 Okr. Ukończył
32 Krzysztof Gałgański 225 SISU-OWB rowertour.com M50+ 1 16:5616:0317:4119:11- 01:09:38 01:09:51 +1 Okr. Ukończył
33 Bartosz Gryka 410 UKS Copernicus Toruń CCC - SMS Toruń M20 8 12:1712:2512:54-- 37:29 37:36 +2 Okr. Nie ukończył
34 Krzysztof Lica 227 SISU-OWB - rowertour.com M50+ 2 18:4317:1418:43-- 54:26 54:40 +2 Okr. Ukończył
35 Patryk Pol 226 M40 14 18:4018:4821:01-- 58:13 58:29 +2 Okr. Ukończył
36 Dariusz Pacuk 272 SP 17 Torun M50+ 3 19:5918:4220:55-- 59:17 59:36 +2 Okr. Ukończył
37 Andrzej Pepliński 219 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 15 13:5312:35--- 26:05 26:28 +3 Okr. Nie ukończył
38 Błażej Jakóbowski 411 WGR Team M20 9 12:1714:35--- 26:41 26:52 +3 Okr. Nie ukończył
39 Rafał Gruszczyński 230 ANC System M40 16 15:1816:35--- 31:41 31:53 +3 Okr. Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×