Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 7 Grudziądz

Wyniki

Lista startowa

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Mateusz Piechocki 17 UKS Sportowiec Piła Junior 1 18:2018:28-- 36:48 36:48 - Ukończył
2 Mikołaj Kuczwalski 19 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior 2 18:3618:30-- 37:06 37:06 +18 sek. Ukończył
3 Miłosz Błaszczyk 18 Bogdziewicz Team Młodzik 1 18:3618:35-- 37:11 37:11 +23 sek. Ukończył
4 Franciszek Donarski 35 N-Bike Academy Junior 3 19:0019:04-- 38:04 38:04 +01:16 Ukończył
5 Kacper Pecyna 12 UKS Sportowiec Piła Junior 4 19:1019:54-- 39:04 39:04 +02:16 Ukończył
6 JAN SOBIERAJ 40 Belta Team Gdanśk Młodzik 2 19:2420:32-- 39:56 39:56 +03:08 Ukończył
7 JAKUB SOBIERAJ 37 Belta Team Gdanśk Junior 5 19:3520:24-- 39:59 39:59 +03:11 Ukończył
8 Dawid Soczywko 25 UKS Sportowiec Piła Młodzik 3 19:2420:39-- 40:03 40:03 +03:15 Ukończył
9 Kacper Bodenszac 30 UKS Cykliści RYPIN Junior 6 20:1420:47-- 41:01 41:01 +04:13 Ukończył
10 Filip Dorsch 66 Merx Team Wągrowiec Junior 7 21:0320:32-- 41:35 41:35 +04:47 Ukończył
11 Kamila Gurzyńska 14 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety 1 21:0221:01-- 42:03 42:03 +05:15 Ukończyła
12 KATARZYNA GROCHOWSKA 24 TEAM MX SKÓRCZ Kobiety 2 21:1421:41-- 42:55 42:55 +06:07 Ukończyła
13 Igor Suś 21 N-Bike Academy Młodzik 4 21:2422:18-- 43:42 43:42 +06:54 Ukończył
14 Aleksander Talarski 71 Cyklo Kwidzyn Junior 8 21:2323:09-- 44:32 44:32 +07:44 Ukończył
15 Filip Skotarek 81 UKS Sportowiec Piła Młodzik 5 22:0922:46-- 44:55 44:55 +08:07 Ukończył
16 Bartek Garbarczyk 56 Młodzik 6 22:5422:49-- 45:43 45:43 +08:55 Ukończył
17 Jan Mioduszewski 60 KS N-Bike Academy Młodzik 7 23:0423:52-- 46:56 46:56 +10:08 Ukończył
18 Nikodem Jarząbek 39 Młodzik 8 23:5623:38-- 47:34 47:34 +10:46 Ukończył
19 Kamil Nowak 15 WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior 9 23:3824:02-- 47:40 47:40 +10:52 Ukończył
20 Jan Jóźwiak 13 Junior 10 23:3824:33-- 48:11 48:11 +11:23 Ukończył
21 Oliwier Plitt 74 Młodzik 9 24:0424:16-- 48:19 48:20 +11:32 Ukończył
22 Malgosia Mikulska 11 N-Bike Academy Juniorka 1 24:0024:30-- 48:30 48:30 +11:42 Ukończyła
23 Justyna Rydelek 52 KS N-Bike Academy Młodziczka 1 24:1924:15-- 48:34 48:34 +11:46 Ukończyła
24 Edyta Jakubowska-Olech 50 NWT MTB Świecie Kobiety 3 24:1124:49-- 48:59 49:00 +12:12 Ukończyła
25 Jadwiga Kucharska 67 Belta Team Gdańsk Młodziczka 2 24:3724:37-- 49:14 49:14 +12:26 Ukończyła
26 Bartosz Duliński 76 Junior 11 25:3226:49-- 52:20 52:21 +15:33 Ukończył
27 Jakub Topoliński 68 KS N-Bike Academy Młodzik 10 25:4227:49-- 53:31 53:31 +16:43 Ukończył
28 Amelia Szymańska 61 Cykliści Rypin Młodziczka 3 27:0729:29-- 56:36 56:36 +19:48 Ukończyła
29 Maria Świerczyńska 22 Endorfina Fitness Club Kobiety 4 28:4129:04-- 57:42 57:45 +20:57 Ukończyła
30 Zuzanna Podgórska 26 CYKLISCI RYPIN Juniorka 2 28:4429:08-- 57:52 57:52 +21:04 Ukończyła
31 Natalia Wójcik 82 N-Bike Academy Młodziczka 4 29:0632:10-- 01:01:14 01:01:16 +24:28 Ukończyła
32 Wiktoria Łukaszewska 20 CYKLISCI RYPIN Juniorka 3 30:4734:00-- 01:04:47 01:04:47 +27:59 Ukończyła
33 Paweł Sosik 77 Młodzik 11 33:2037:11-- 01:10:30 01:10:31 +33:43 Ukończył
34 Martyna Dykalska 29 CYKLISCI RYPIN Juniorka 4 39:01--- 39:01 39:01 +1 Okr. Ukończyła
35 Borys Tylicki 28 Młodzik 12 40:13--- 40:11 40:13 +1 Okr. Ukończył
36 Amelia Gratowska 80 UKS Tandem Grudziądz Młodziczka 5 40:55--- 40:54 40:55 +1 Okr. Ukończyła
37 Jan Fojutowski 75 MKS63 Młodzik 13 43:44--- 43:44 43:44 +1 Okr. Ukończył
38 Paula Budzyńska 23 Cyklo Kwidzyn Kobiety 5 43:44--- 43:41 43:44 +1 Okr. Nie ukończyła


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Dominik Jakubowski 330 LKS MAZOWSZE TERESIN M20 1 16:4616:5817:0116:54 01:07:38 01:07:39 - Ukończył
2 Rafał Szturo 234 SISU-OWB rowertour.com M40 1 17:0817:2918:2217:57 01:10:55 01:10:56 +03:17 Ukończył
3 Miłosz Zwierski 246 UKS Sportowiec Piła M20 2 17:0718:0918:4018:51 01:12:46 01:12:47 +05:08 Ukończył
4 Norbert Łysiak 212 N-Bike Academy M40 2 18:4419:0019:1719:00 01:16:00 01:16:01 +08:22 Ukończył
5 Kacper Danielewski 414 M20 3 18:5318:5819:2219:44 01:16:56 01:16:57 +09:18 Ukończył
6 Kacper Belt 267 MTB Eldar Świecie M20 4 19:5119:1519:0319:24 01:17:22 01:17:33 +09:54 Ukończył
7 Kacper Okruciński 278 Lumac Like Bike WTR Włocławek M20 5 19:3119:4719:4119:45 01:18:43 01:18:44 +11:05 Ukończył
8 Szymon Rozmiarek 207 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 1 19:5719:3619:3919:47 01:18:58 01:18:59 +11:20 Ukończył
9 Artur Szmyt 205 Merx Team Wągrowiec M30 2 19:5219:4919:5519:34 01:19:09 01:19:10 +11:31 Ukończył
10 Przemysław Zalewski 222 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 3 19:5719:4220:1019:42 01:19:30 01:19:31 +11:52 Ukończył
11 Sławomir Bethke 285 SISU-OWB rowertour.com M30 4 19:3119:4520:1120:34 01:20:00 01:20:01 +12:22 Ukończył
12 Miłosz Czechowicz 347 UKS Sportowiec Piła M20 6 20:1220:0020:0620:14 01:20:31 01:20:32 +12:53 Ukończył
13 Paweł Ochmański 213 Ohman ink mtb team M40 3 20:0320:2420:2119:48 01:20:35 01:20:36 +12:57 Ukończył
14 Andrzej Pepliński 219 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 4 20:1220:0920:2819:57 01:20:30 01:20:46 +13:07 Ukończył
15 Maciej Sadurski 221 M20 7 20:0820:1420:2520:14 01:21:00 01:21:01 +13:22 Ukończył
16 Bogumił Bieliński 332 CTBIKE.PL M40 5 20:1920:3421:2321:43 01:23:58 01:23:59 +16:20 Ukończył
17 Dominik Świtalski 338 M30 5 20:3421:1521:3521:23 01:24:44 01:24:47 +17:08 Ukończył
18 Adrian Klekowski 357 Orbit One Cycling M30 6 21:2620:5921:4820:36 01:24:42 01:24:49 +17:10 Ukończył
19 Remigiusz Gęsicki 346 SISU-OWB rowertour.com M30 7 21:0420:5321:2221:42 01:25:00 01:25:01 +17:22 Ukończył
20 Artur Grubich 203 SISU-OWB rowertour.com M20 8 21:3921:2021:0921:36 01:25:42 01:25:44 +18:05 Ukończył
21 krzysztof kowalski 402 M40 6 21:5921:3121:3622:03 01:27:04 01:27:09 +19:30 Ukończył
22 Jacek Olech 291 NWT MTB Świecie M50+ 1 21:3021:0921:5423:04 01:27:36 01:27:37 +19:58 Ukończył
23 Grzegorz Dziedzic 389 Grudziądz M30 8 21:4021:5122:1922:47 01:28:30 01:28:37 +20:58 Ukończył
24 Rafał Gruszczyński 230 ANC System M40 7 21:5722:0922:3322:16 01:28:54 01:28:55 +21:16 Ukończył
25 Damian Fysz 237 M20 9 21:5821:5622:1722:45 01:28:52 01:28:56 +21:17 Ukończył
26 Waldemar Cisło 339 Cyklo Kwidzyn M40 8 22:1322:3522:3222:01 01:29:17 01:29:21 +21:42 Ukończył
27 DOMINIK SUDOŁ 306 CYKLO KWIDZYN/SUDOŁ COOPERATION M40 9 21:2622:2022:5222:45 01:29:22 01:29:23 +21:44 Ukończył
28 Przemysław Dana 424 M40 10 21:5121:5822:3323:57 01:30:14 01:30:19 +22:40 Ukończył
29 Jakub Tylicki 211 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 10 21:4221:3123:1627:30 01:33:55 01:33:59 +26:20 Ukończył
30 Oskar Rozwadowski 261 M20 11 20:0120:1223:0933:02 01:36:23 01:36:24 +28:45 Ukończył
31 Roman Krześniak 251 Bart J-Bike M30 9 20:0420:2525:38- 01:06:06 01:06:07 +1 Okr. Nie ukończył
32 Miłosz Rzepka 293 M&M's M30 10 22:0022:5223:00- 01:07:48 01:07:52 +1 Okr. Ukończył
33 Paweł Sosna 370 Orbit One M30 11 22:2222:3123:07- 01:07:53 01:08:00 +1 Okr. Ukończył
34 Piotr Śmigowski 239 WWMK-najważniejsi! M30 12 22:2022:5022:59- 01:08:06 01:08:09 +1 Okr. Ukończył
35 Rafał Szpont 245 M40 11 21:4623:4123:35- 01:09:01 01:09:02 +1 Okr. Ukończył
36 Jędrzej Kordas 401 M30 13 22:3523:2823:28- 01:09:25 01:09:31 +1 Okr. Ukończył
37 Andrzej Mączewski 328 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ 2 23:1123:1123:10- 01:09:24 01:09:32 +1 Okr. Ukończył
38 Sebastian Trzciński 422 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 12 23:0423:0723:37- 01:09:41 01:09:48 +1 Okr. Ukończył
39 Kacper Kraiński 216 AGK Coffe Riders M20 12 23:1723:3223:33- 01:10:21 01:10:22 +1 Okr. Ukończył
40 Jarosław Belt 299 MTB Eldar Świecie M50+ 3 24:1823:2423:54- 01:11:25 01:11:36 +1 Okr. Ukończył
41 Wojciech Jankowski 428 M20 13 23:3024:1424:55- 01:12:30 01:12:39 +1 Okr. Ukończył
42 Marcin Jaciubek 220 M30 14 23:1925:2224:41- 01:13:21 01:13:22 +1 Okr. Ukończył
43 Łukasz Wąsicki 429 Ressel MTB team M30 15 24:4424:1624:24- 01:13:14 01:13:24 +1 Okr. Ukończył
44 Rafał Tłuszczak 232 HOTEL CZTERY BRZOZY M40 13 24:0024:4024:46- 01:13:19 01:13:26 +1 Okr. Ukończył
45 Mateusz Gurzyński 379 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 16 25:0824:3123:48- 01:13:18 01:13:27 +1 Okr. Ukończył
46 Adam Podgórski 236 CYKLISCI RYPIN M40 14 23:4124:4225:31- 01:13:45 01:13:54 +1 Okr. Ukończył
47 Michał Ziemba 305 Cyklo Bydgoszcz M30 17 25:4623:5825:10- 01:14:42 01:14:54 +1 Okr. Ukończył
48 Wiktor Gajda 287 MTB Eldar Świecie M30 18 25:1324:3625:16- 01:14:54 01:15:05 +1 Okr. Ukończył
49 Krzysztof Kwaśniewski 340 Bart J-BIKE M30 19 24:4924:4526:20- 01:15:46 01:15:54 +1 Okr. Ukończył
50 Krzysztof Lica 227 SISU-OWB - rowertour.com M50+ 4 24:2625:5125:44- 01:15:55 01:16:01 +1 Okr. Ukończył
51 Łukasz Kręcki 255 Klub Kolarski Wda Świecie M30 20 25:3025:2025:24- 01:16:08 01:16:14 +1 Okr. Ukończył
52 Paweł Marciniak 215 M30 21 24:5225:5625:47- 01:16:31 01:16:35 +1 Okr. Ukończył
53 Tymon Kałużny 430 M20 14 24:4426:1926:01- 01:16:57 01:17:04 +1 Okr. Ukończył
54 Krzysztof Gałgański 225 SISU-OWB rowertour.com M50+ 5 24:5326:0626:32- 01:17:28 01:17:31 +1 Okr. Ukończył
55 Mateusz Pałkowski 405 GK Gryf Tczew M30 22 26:0425:5726:13- 01:18:04 01:18:14 +1 Okr. Ukończył
56 Bartłomiej Jarząbek 270 GardenFlora MTB Team M40 15 24:4326:4927:11- 01:18:34 01:18:43 +1 Okr. Ukończył
57 Dariusz Rompalski 311 Klub Kolarski Wda Świecie M40 16 24:1725:4529:05- 01:19:00 01:19:07 +1 Okr. Ukończył
58 Sławomir Bączkowski 388 SLK Bike Team M40 17 26:3525:5127:04- 01:19:23 01:19:30 +1 Okr. Ukończył
59 Artur Wrzeciono 210 Sportowa Olimpia M20 15 27:1228:4628:48- 01:24:38 01:24:46 +1 Okr. Ukończył
60 Tomasz Rzepecki 309 TrainingExplorer.app M40 18 30:3227:0127:48- 01:25:21 01:25:21 +1 Okr. Ukończył
61 Jarosław Szych 418 Orbit One Cycling M40 19 29:2238:2020:10- 01:27:43 01:27:52 +1 Okr. Ukończył
62 Dariusz Pacuk 272 SP 17 Torun M50+ 6 28:4030:3529:39- 01:28:41 01:28:54 +1 Okr. Ukończył
63 Kamil Miszewski 425 Klub Kolarski Wda Świecie M20 16 28:0030:1232:44- 01:30:47 01:30:56 +1 Okr. Ukończył
64 Patryk Pol 226 M40 20 28:1131:4731:42- 01:31:29 01:31:40 +1 Okr. Ukończył
65 Maciej Jajkowski 398 M20 17 29:4233:0533:36- 01:36:15 01:36:23 +1 Okr. Ukończył
66 Nikodem Rodzik 397 M20 18 32:4816:57-- 49:39 49:45 +2 Okr. Nie ukończył
67 Sebastian Woźniak 399 Brak klubu M30 23 31:2837:12-- 01:08:31 01:08:40 +2 Okr. Ukończył
68 Mariusz Kuciński 344 M40 21 36:2740:03-- 01:16:18 01:16:30 +2 Okr. Ukończył
69 Tomir Żukotyński 421 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 22 22:48--- 22:39 22:48 +3 Okr. Nie ukończył
70 Krzysztof Więcławski 417 - M50+ 7 30:37--- 30:30 30:37 +3 Okr. Nie ukończył
71 Kamil Kruszyński 262 SISU‐OWB rowertour.com M40 23 01:25:53--- 01:25:48 01:25:53 +3 Okr. Nie ukończył
72 Zibi Szymański 238 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 ---- - - - Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×