XC7 Grudziądz - Północna Liga MTB XC z K3AGRO

Wyniki

Lista

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Miłosz Błaszczyk 68 Bogdziewicz Team Junior 1 18:0218:0117:49- 53:51 53:52 - Ukończył
2 JAN SOBIERAJ 18 Belta Team Gdanśk Junior 2 18:0218:0018:19- 54:20 54:21 +29 sek. Ukończył
3 Franciszek Donarski 38 N-Bike Academy Junior 3 18:5018:2518:50- 56:04 56:05 +02:13 Ukończył
4 Kacper Bodenszac 40 UKS Cykliści RYPIN Junior 4 18:5119:0719:29- 57:26 57:27 +03:35 Ukończył
5 Adam Hercke 69 GK STG Młodzik 1 18:5319:0219:39- 57:33 57:34 +03:42 Ukończył
6 Igor Suś 49 N-Bike Academy Młodzik 2 18:5319:2319:29- 57:44 57:45 +03:53 Ukończył
7 Karol HARENDA 29 UKS Sportowiec Piła Młodzik 3 19:2519:3519:40- 58:39 58:40 +04:48 Ukończył
8 Paula Budzyńska 44 Cyklo Kwidzyn Kobiety 1 19:4519:3019:27- 58:41 58:42 +04:50 Ukończyła
9 Kamila Gurzyńska 80 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety 2 19:5520:1020:02- 01:00:06 01:00:07 +06:15 Ukończyła
10 Jan Mioduszewski 27 N-Bike Academy Młodzik 4 19:4320:3920:50- 01:01:11 01:01:12 +07:20 Ukończył
11 Jan Jóźwiak 11 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior 5 19:5620:3121:01- 01:01:27 01:01:28 +07:36 Ukończył
12 Nikodem Jarząbek 13 Junior 6 20:2321:0021:03- 01:02:25 01:02:26 +08:34 Ukończył
13 KATARZYNA GROCHOWSKA 35 TEAM MX SKÓRCZ Kobiety 3 20:2222:3021:45- 01:04:36 01:04:37 +10:45 Ukończyła
14 Vera Artsiukevich 81 Kobiety 4 22:4021:2820:44- 01:04:48 01:04:52 +11:00 Ukończyła
15 Kamil Nowak 56 WSKG RoweryJamróz Terbud TEAM Junior 7 21:2122:4123:13- 01:07:14 01:07:15 +13:23 Ukończył
16 szymon więckiewicz 17 UKS NOWA WIEŚ Młodzik 5 23:0123:4523:28- 01:10:12 01:10:14 +16:22 Ukończył
17 Martyna Dykalska 77 CYKLISCI RYPIN Kobiety 5 23:5323:2023:03- 01:10:15 01:10:16 +16:24 Ukończyła
18 Edyta Jakubowska-Olech 32 NWT MTB Świecie Kobiety 6 23:5223:2023:05- 01:10:16 01:10:17 +16:25 Ukończyła
19 Oliwier Radzikowski 25 UKS NOWA WIEŚ Młodzik 6 23:4024:2825:00- 01:13:05 01:13:08 +19:16 Ukończył
20 Bożena Lorkowska 19 Belta Team Gdańsk Kobiety 7 25:1525:5826:56- 01:18:06 01:18:09 +24:17 Ukończyła
21 Amelia Szymańska 16 Cykliści Rypin Młodziczka 1 23:5328:1529:04- 01:21:11 01:21:12 +27:20 Ukończyła
22 Zuzanna Podgórska 10 CYKLISCI RYPIN Juniorka 1 28:0431:26-- 59:29 59:30 +1 Okr. Ukończyła
23 Amelia Gratowska 70 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Młodziczka 2 30:2834:23-- 01:04:50 01:04:51 +1 Okr. Ukończyła
24 Filip Skotarek 20 UKS Sportowiec Piła Junior 8 19:25--- 19:24 19:25 +2 Okr. Nie ukończył
25 Aleksandra Kowalska 36 AGRO MIL MTB Green Team Juniorka 2 25:01--- 25:00 25:01 +2 Okr. Nie ukończyła


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Michał Bogdziewicz 377 Bogdziewicz Team M40 1 16:4816:5817:1717:12 01:08:15 01:08:15 - Ukończył
2 Paweł Gaca 379 METRO NIERUCHOMOŚCI BYDGOSZCZ M40 2 17:3417:2317:3516:20 01:08:47 01:08:52 +37 sek. Ukończył
3 Paweł Gołębicki 324 Torus Grom Gdańsk M30 1 17:2617:3117:3516:57 01:09:29 01:09:29 +01:14 Ukończył
4 Kacper Belt 373 MTB Eldar Świecie M20 1 17:3717:2217:3517:14 01:09:45 01:09:48 +01:33 Ukończył
5 Norbert Łysiak 253 N-Bike Academy M40 3 17:3217:2617:4117:33 01:10:12 01:10:12 +01:57 Ukończył
6 Rafał Szturo 217 SISU-OWB ROWERTOUR.COM M40 4 17:2617:3017:3718:01 01:10:34 01:10:34 +02:19 Ukończył
7 JAKUB SOBIERAJ 261 Belta Team Gdanśk M20 2 17:3517:2217:4118:20 01:10:58 01:10:58 +02:43 Ukończył
8 Kacper Danielewski 263 AZS WSG Bydgoszcz M20 3 17:3917:3518:0218:23 01:11:39 01:11:39 +03:24 Ukończył
9 Łukasz Kwaśniewski 246 lukaszcycling.com M30 2 18:2117:3718:0417:56 01:11:58 01:11:58 +03:43 Ukończył
10 Jacek Frydrychowicz 258 XTrack.com M40 5 17:4617:5218:2418:02 01:12:03 01:12:04 +03:49 Ukończył
11 Bartosz Koniuszewski 241 WINAAR MTB! M40 6 17:4517:5518:1918:06 01:12:05 01:12:05 +03:50 Ukończył
12 Mateusz Hoppe 277 ABCSURF TREK M30 3 17:4118:3518:2818:00 01:12:42 01:12:44 +04:29 Ukończył
13 Grzegorz Stupieńko 230 BST - Banach Sport Team M30 4 18:2118:0218:2118:01 01:12:42 01:12:45 +04:30 Ukończył
14 Mateusz Romanowski 210 M20 4 18:3218:2818:2217:26 01:12:48 01:12:48 +04:33 Ukończył
15 Maciej Sadurski 204 SISU-OWB rowertour.com M30 5 18:3918:0518:0918:00 01:12:53 01:12:53 +04:38 Ukończył
16 Remigiusz Gęsicki 320 SISU-OWB rowertour.com M30 6 18:0518:2618:2318:22 01:13:16 01:13:16 +05:01 Ukończył
17 Piotr Frydrychowicz 370 XTrack.com M40 7 18:5318:1718:1518:27 01:13:48 01:13:52 +05:37 Ukończył
18 Miłosz Wojciechowski 275 M20 5 18:2018:4918:5418:03 01:14:06 01:14:06 +05:51 Ukończył
19 Leszek Jezierski 358 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 8 18:0918:4618:5218:24 01:14:11 01:14:11 +05:56 Ukończył
20 Marcin Suchomski 254 TDCC M40 9 18:2718:4618:4918:41 01:14:43 01:14:43 +06:28 Ukończył
21 Rafał Jackowski 376 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 10 18:1918:2819:0118:55 01:14:43 01:14:43 +06:28 Ukończył
22 Piotr Hinz 213 M30 7 18:4219:1418:5618:41 01:15:33 01:15:33 +07:18 Ukończył
23 Mikołaj Kuczwalski 298 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 6 18:1819:2319:1119:13 01:16:05 01:16:05 +07:50 Ukończył
24 Łukasz Lewicki 335 SISU-OWB rowertour.com M30 8 19:1218:4419:2319:06 01:16:21 01:16:25 +08:10 Ukończył
25 Artur Grubich 229 SISU-OWB rowertour.com M20 7 18:4319:1219:2219:10 01:16:27 01:16:27 +08:12 Ukończył
26 Szymon Kowalski 303 AGRO MIL MTB Green Team M20 8 19:1319:0019:3419:20 01:17:01 01:17:07 +08:52 Ukończył
27 Damian Fysz 212 M20 9 19:1719:1019:2519:18 01:17:06 01:17:10 +08:55 Ukończył
28 Bogumił Bieliński 312 CTBIKE.PL M40 11 19:1219:0419:3819:16 01:17:10 01:17:10 +08:55 Ukończył
29 Andrzej Pepliński 308 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 12 19:4319:1319:3919:49 01:18:24 01:18:24 +10:09 Ukończył
30 Artur Kruszewski 368 M20 10 19:2819:2520:0419:51 01:18:41 01:18:48 +10:33 Ukończył
31 MAREK BIELOWICZ 223 BST-Banach Sport Team M40 13 20:0319:3319:3919:47 01:18:58 01:19:02 +10:47 Ukończył
32 Mariusz Goliński 384 ASE Trek Gdynia M50+ 1 19:4019:3220:0419:50 01:19:02 01:19:06 +10:51 Ukończył
33 Roman Krześniak 252 Bart Bike Team Sulnowo M30 9 19:3019:4420:0920:48 01:20:07 01:20:11 +11:56 Ukończył
34 Michal Jarosiewicz 232 Bst Banach Sport Team M40 14 19:3919:5920:0720:45 01:20:27 01:20:30 +12:15 Ukończył
35 Marcin Sykuła 227 BST-Banach Sport Team M40 15 19:2920:0720:1820:37 01:20:31 01:20:31 +12:16 Ukończył
36 Jakub Tylicki 215 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 11 19:3120:1920:5620:20 01:21:06 01:21:06 +12:51 Ukończył
37 Grzegorz Dziedzic 380 Grudziądz M30 10 19:5820:2820:2320:23 01:21:03 01:21:12 +12:57 Ukończył
38 Przemysław Dana 374 M40 16 19:4419:5420:4021:34 01:21:49 01:21:52 +13:37 Ukończył
39 Robert Broniecki 372 M20 12 19:4021:0920:5820:17 01:22:01 01:22:04 +13:49 Ukończył
40 Michał Falkowski 201 M40 17 20:4420:3220:3120:26 01:22:08 01:22:13 +13:58 Ukończył
41 Oskar Rozwadowski 270 M20 13 19:4220:4320:2422:47 01:23:36 01:23:36 +15:21 Ukończył
42 Jarosław Belt 294 MTB Eldar Świecie M50+ 2 20:5520:4820:4721:43 01:24:08 01:24:13 +15:58 Ukończył
43 Jakub Wolanin 319 GK MALBORK M30 11 21:1721:2021:2321:08 01:24:58 01:25:08 +16:53 Ukończył
44 Sebastian Trzciński 288 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 18 20:3021:0121:3422:03 01:25:01 01:25:08 +16:53 Ukończył
45 Jacek Lewandowski 371 KKS Masters Brodnica M50+ 3 21:2220:4121:2621:48 01:25:10 01:25:17 +17:02 Ukończył
46 Miłosz Bilicki 273 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 12 22:2721:5920:2421:07 01:25:41 01:25:57 +17:42 Ukończył
47 Sławomir Riebandt 326 lukaszcycling.com M30 13 18:3218:1719:0230:09 01:26:00 01:26:00 +17:45 Ukończył
48 Rafał Gruszczyński 226 ANC System M40 19 20:0720:4522:0724:31 01:27:30 01:27:30 +19:15 Ukończył
49 Marcin Grzybek 382 Klub Sportowy Szosa Żnin M40 20 21:2421:4122:2322:28 01:27:48 01:27:56 +19:41 Ukończył
50 Patryk Galiński 222 BST - Banach Sport Team M40 21 20:2521:3522:3223:54 01:28:22 01:28:26 +20:11 Ukończył
51 Waldemar Cisło 349 Cyklo Kwidzyn M40 22 21:5022:4122:2322:25 01:29:09 01:29:19 +21:04 Ukończył
52 Przemysław Maćkiewicz 235 M30 14 21:0122:0923:2223:01 01:29:29 01:29:33 +21:18 Ukończył
53 Marcin Jaciubek 248 M30 15 22:0022:1622:3823:00 01:29:47 01:29:54 +21:39 Ukończył
54 Piotr Śmigowski 209 WWMK-najważniejsi! M30 16 21:3022:4523:3423:01 01:30:50 01:30:50 +22:35 Ukończył
55 Rafał Jaskólski 338 M40 23 22:4322:2122:5923:04 01:30:58 01:31:07 +22:52 Ukończył
56 Mateusz Rudzki 238 Rajd Nietoperza M30 17 19:4919:4920:5743:21 01:43:53 01:43:56 +35:41 Ukończył
57 Kajetan Golicki 383 Tczewska Grupa Trailowa M30 18 23:1522:4822:28- 01:08:21 01:08:31 +1 Okr. Ukończył
58 Mateusz Gurzyński 311 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 19 23:1822:3322:47- 01:08:30 01:08:38 +1 Okr. Ukończył
59 Bartłomiej Jarząbek 211 GardenFlora MTB Team M40 24 23:0723:0422:39- 01:08:40 01:08:50 +1 Okr. Ukończył
60 Paweł Marciniak 257 M30 20 22:4923:1923:22- 01:09:24 01:09:30 +1 Okr. Ukończył
61 Borys Kawałkowski 378 Black Rose Grudziądz M30 21 20:4821:2027:26- 01:09:25 01:09:34 +1 Okr. Ukończył
62 Sebastian Trzaska 385 M40 25 23:2423:1723:19- 01:09:49 01:10:00 +1 Okr. Ukończył
63 Michał Płatonow 266 Przekop Waty M20 14 23:1023:3923:29- 01:10:09 01:10:18 +1 Okr. Ukończył
64 Tomasz Nowakowski 328 M40 26 22:5423:5123:40- 01:10:18 01:10:25 +1 Okr. Ukończył
65 Krzysztof Gałgański 256 SISU-OWB rowertour.com M50+ 4 23:0923:3824:07- 01:10:49 01:10:54 +1 Okr. Ukończył
66 Michał Ziemba 280 Cyklo Bydgoszcz M30 22 26:5923:1823:52- 01:14:00 01:14:09 +1 Okr. Ukończył
67 Adam Podgórski 206 CYKLISCI RYPIN M40 27 23:1024:1026:57- 01:14:07 01:14:17 +1 Okr. Ukończył
68 Mirosław Rybiński 375 M50+ 5 24:3925:4225:24- 01:15:39 01:15:45 +1 Okr. Ukończył
69 Tomasz Kochański 364 Parkrun Grudziądz M30 23 26:5126:3326:50- 01:20:03 01:20:14 +1 Okr. Ukończył
70 Krzysztof Lica 225 SISU-OWB rowertour.com M50+ 6 26:3728:2831:03- 01:26:01 01:26:08 +1 Okr. Ukończył
71 Wojciech Zupa 231 SISU-OWB rowertour.com M50+ 7 25:5327:0335:25- 01:28:15 01:28:21 +1 Okr. Ukończył
72 Marcin Gratowski 369 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 28 27:1031:3530:16- 01:28:54 01:29:01 +1 Okr. Ukończył
73 Sebastian Woźniak 365 Brak klubu M30 24 30:4230:4031:23- 01:32:34 01:32:45 +1 Okr. Ukończył
74 Łukasz Partyka 240 M40 29 28:0928:58-- 56:59 57:07 +2 Okr. Nie ukończył
75 Dariusz Pacuk 282 SP 17 Torun M50+ 8 30:2045:48-- 01:15:56 01:16:08 +2 Okr. Ukończył
76 Robert Żebrowski 381 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M40 30 15:16--- 15:07 15:16 +3 Okr. Nie ukończył
77 Tomasz Kellas 292 M40 31 51:31--- 51:22 51:31 +3 Okr. Nie ukończył
78 Marek Weber 289 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 ---- - - - Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×