Bieg Niepodległości 1918-2017

Wyniki

Powrót do listy

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Czas sum. Status
1 MACIEJ GÓRNY 31 Grudziadz Mężczyźni 1 11:4511:42 0:23:27 Ukończył/a
2 PIOTR PURWIN 55 Grudziądz Mężczyźni 2 13:0812:48 0:25:56 Ukończył/a
3 MARCIN KULPA 180 CSLog Grupa Grudziądz Mężczyźni 3 12:5613:13 0:26:09 Ukończył/a
4 JAKUB BONIKOWSKI 45 Grudziądz Mężczyźni 4 13:1113:21 0:26:32 Ukończył/a
5 ARKADIUSZ KAMIŃSKI 138 Akademia biegania Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 5 13:2013:17 0:26:37 Ukończył/a
6 Grzegorz Jeżowski 108 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 6 13:2413:19 0:26:43 Ukończył/a
7 JAKUB POPIOŁEK 70 Mełno Mężczyźni 7 12:2615:13 0:27:39 Ukończył/a
8 MARCIN ZYGMUNT 40 Grupa Malbork Grudziądz Mężczyźni 8 14:0413:50 0:27:54 Ukończył/a
9 MARIUSZ JANOWSKI 26 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 9 14:0513:59 0:28:04 Ukończył/a
10 JACEK GNIOT 42 Wojskowe Zakłady Uzbrojenia SA Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 10 14:1014:00 0:28:10 Ukończył/a
11 ŁUKASZ TALMA 64 Grudziądz Mężczyźni 11 13:4614:38 0:28:24 Ukończył/a
12 PIOTR BALCERZAK 118 Grudziądz Mężczyźni 12 14:0814:16 0:28:24 Ukończył/a
13 PIOTR WOLSKI 171 Łubudubu Grudziądz Mężczyźni 13 13:5314:37 0:28:30 Ukończył/a
14 TOMASZ STRĘCIWILK 60 Grudziądz Mężczyźni 14 14:2314:16 0:28:39 Ukończył/a
15 MARCIN KAMIŃSKI 41 Grudziądz Mężczyźni 15 14:3714:23 0:29:00 Ukończył/a
16 KAJA BONAS 71 Mełno Kobiety 1 14:3114:47 0:29:18 Ukończył/a
17 DAWID TEKLIŃSKI 125 Wtorkowy Trening Grudziądz Mężczyźni 16 14:2315:01 0:29:24 Ukończył/a
18 RAFAŁ JASIŃSKI 119 Grudziądz Mężczyźni 17 14:4214:42 0:29:24 Ukończył/a
19 MACIEJ MICHAŁOWSKI 122 Warlubie Mężczyźni 18 14:4714:47 0:29:34 Ukończył/a
20 IWONA OPATECKA - TOMSZA ?? 107 Grudziądzka Fit Mama Grudziadz Mężczyźni 19 14:3814:59 0:29:37 Ukończył/a
21 ŁUKASZ KOWAROWSKI 203 Grudziądz Mężczyźni 20 14:2815:13 0:29:41 Ukończył/a
22 TOMASZ LASKOWSKI 179 Grudziądz Mężczyźni 21 15:0714:34 0:29:41 Ukończył/a
23 TERESA ŁEPEK 4 Płąchawy Kobiety 2 14:4714:54 0:29:41 Ukończył/a
24 LESZEK MELERSKI 182 Grudziądz Mężczyźni 22 15:1314:35 0:29:48 Ukończył/a
25 HENRYK CHELKOWSKI 131 Akademia Biegania Grudziadz Grudziadz Mężczyźni 23 14:4815:05 0:29:53 Ukończył/a
26 DANIEL MATUSZAK 195 Grudziądz Mężczyźni 24 15:3014:30 0:30:00 Ukończył/a
27 ADRIAN RYCHLEWSKI 103 zButa Czernin Mężczyźni 25 15:1214:57 0:30:09 Ukończył/a
28 DANUTA HERCZYŃSKA 89 GRUDZIĄDZKA FIT MAMA Grudziądz Kobiety 3 15:1914:52 0:30:11 Ukończył/a
29 FABIAN STANISŁAWSKI 15 Grudziądz Mężczyźni 26 15:1715:00 0:30:17 Ukończył/a
30 ARKADIUSZ GUZOWSKI 178 Grudziądz Mężczyźni 27 15:4215:06 0:30:48 Ukończył/a
31 DAWID KWINYNG 69 Mełno Mężczyźni 28 15:0416:00 0:31:04 Ukończył/a
32 PAWEŁ SZULC 14 Tele Taxi Mercedes Grudziądz Mężczyźni 29 15:2315:44 0:31:07 Ukończył/a
33 MAREK TOMSZA 29 Grudziądz Mężczyźni 30 16:0115:12 0:31:13 Ukończył/a
34 MICHAŁ NIEWIADOMSKI 173 Grudziądz Mężczyźni 31 16:0215:14 0:31:16 Ukończył/a
35 ŁUKASZ FELSKI 191 Grudziadz Mężczyźni 32 15:3615:54 0:31:30 Ukończył/a
36 JANUSZ WACLAWSKI 116 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 33 16:3515:09 0:31:44 Ukończył/a
37 PATRYK KAWCZYNSKI 172 Grudziadz Mężczyźni 34 15:0516:46 0:31:51 Ukończył/a
38 ADRIAN TOMCZUK 200 Marsz Niepodległości Grudziądz Mężczyźni 35 16:1115:46 0:31:57 Ukończył/a
39 JANUSZ GRONEK 1 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Mężczyźni 36 16:1015:53 0:32:03 Ukończył/a
40 SŁAWOMIR SZWARACKI 156 Grudziądz Mężczyźni 37 16:4115:27 0:32:08 Ukończył/a
41 KRYSTIAN KNUT 186 Iława Mężczyźni 38 16:2215:48 0:32:10 Ukończył/a
42 IZABELA PYTYŃSKA 3 Grudziądzka Fit Mama Grudziądz Kobiety 4 16:0616:06 0:32:12 Ukończył/a
43 ARKADIUSZ PYTYŃSKI 5 Grudziądzka Fit Mama Grudziądz Mężczyźni 39 16:0516:07 0:32:12 Ukończył/a
44 RAFAŁ ZBRZEŹNY 2 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Mężczyźni 40 16:0416:09 0:32:13 Ukończył/a
45 TOMASZ RYCHLEWSKI 77 zButa Czernin Mężczyźni 41 16:2715:47 0:32:14 Ukończył/a
46 DAWID MICHALSKI 126 Klub Przyjaciół Myszki Miki Warlubie Mężczyźni 42 16:1016:19 0:32:29 Ukończył/a
47 KATARZYNA PILECKA 81 Lisewo Kobiety 5 15:5116:39 0:32:30 Ukończył/a
48 ANDRZEJ CELEGRAT 22 Grupa Mężczyźni 43 15:5016:45 0:32:35 Ukończył/a
49 ALICJA LISOWSKA 47 Grudziądza Fit Mama Grudziądz Kobiety 6 16:4016:00 0:32:40 Ukończył/a
50 Andrzej Mączewski 152 AGRO-MIL MTB green team Grudziądz Kobiety 7 16:4715:59 0:32:46 Ukończył/a
51 MARIUSZ KŁOCZYŃSKI 33 Grupa Mężczyźni 44 16:4716:00 0:32:47 Ukończył/a
52 Jarosław Szych 147 49Blot Wielki Lubień Mężczyźni 45 16:1816:48 0:33:06 Ukończył/a
53 ZBIGNIEW WAWRZYNIAK 197 Prabuty Mężczyźni 46 17:1316:07 0:33:20 Ukończył/a
54 JAKUB NADWORNY 66 Mełno Mężczyźni 47 16:4516:46 0:33:31 Ukończył/a
55 MAREK MATCZYŃSKI 206 Grudziądz Mężczyźni 48 16:5416:55 0:33:49 Ukończył/a
56 WIESLAW MĄCZKOWSKI 199 Wojskowe Zaklady Uzbrojenia SA Grudziadz Grudziądz Mężczyźni 49 15:5817:53 0:33:51 Ukończył/a
57 MATEUSZ PAWŁOWSKI 139 Grudziądz Mężczyźni 50 16:4417:11 0:33:55 Ukończył/a
58 BEATA DĄDELSKA 106 Lisewo Kobiety 8 16:5917:00 0:33:59 Ukończył/a
59 DARIUSZ JEGIERSKI 185 grudziadz Mężczyźni 51 17:1716:48 0:34:05 Ukończył/a
60 JANUSZ KEMPA 49 Rudos Ruda Mężczyźni 52 16:5717:24 0:34:21 Ukończył/a
61 MARCIN KOTZ 91 Grudziadz Mężczyźni 53 16:4817:40 0:34:28 Ukończył/a
62 RAFAŁ SZCZUTKOWSKI 205 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Mężczyźni 54 17:2017:11 0:34:31 Ukończył/a
63 MAREK JANKOWSKI 90 Grudziadz Mężczyźni 55 17:3317:00 0:34:33 Ukończył/a
64 JOANNA MOSIOŁEK 124 Grudziądza Fit Mama Grudziądz Kobiety 9 17:2117:32 0:34:53 Ukończył/a
65 ALEKSANDER RADTKE 36 Grupa Mężczyźni 56 17:3917:20 0:34:59 Ukończył/a
66 ROLAND GURSKI 43 Grudziądz Mężczyźni 57 16:5018:12 0:35:02 Ukończył/a
67 KAROLINA WITCZAK 93 Grudziadz Kobiety 10 15:4319:21 0:35:04 Ukończył/a
68 ANNA KALINOWSKA 72 Mełno Kobiety 11 17:1617:55 0:35:11 Ukończył/a
69 SYLWIA URBANEK 11 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Kobiety 12 17:2317:50 0:35:13 Ukończył/a
70 PAULINA WICHROWSKA 115 Grudziądzka Fit Mama Grudziądz Kobiety 13 17:5717:23 0:35:20 Ukończył/a
71 SYLWIA RUTKOWSKA 84 Grudziądz Kobiety 14 17:5817:24 0:35:22 Ukończył/a
72 ŁUKASZ BAZYLCZUK 95 Grudziądz Mężczyźni 58 16:3718:45 0:35:22 Ukończył/a
73 PIOTR GĄCEŻEWICZ 128 Husaria Race Team Grudziądz Mężczyźni 59 17:2018:23 0:35:43 Ukończył/a
74 ELŻBIETA HULEWICZ 19 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Kobiety 15 18:4616:59 0:35:45 Ukończył/a
75 DENIS TOMASZEWSKI 46 Grudziądz Mężczyźni 60 18:3917:07 0:35:46 Ukończył/a
76 Joanna sobczyk 181 Zodiak gym Grudziądz Mężczyźni 61 18:0917:40 0:35:49 Ukończył/a
77 TOMASZ DUDZIŃSKI 154 Krasnołęka Mężczyźni 62 17:2318:31 0:35:54 Ukończył/a
78 ALICJA KANIEWSKA 35 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Kobiety 16 19:1116:48 0:35:59 Ukończył/a
79 MONIKA BURZYŃSKA 32 Grudziadz Kobiety 17 18:2117:48 0:36:09 Ukończył/a
80 ŁUKASZ NAKONIECZNY 73 Floating Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 63 18:2217:49 0:36:11 Ukończył/a
81 TOMASZ WSZELAK 166 Łubudubu Grudziądz Mężczyźni 64 18:3117:40 0:36:11 Ukończył/a
82 JAROSŁAW DULKOWSKI 168 Łubudubu Grudziądz Mężczyźni 65 18:3117:41 0:36:12 Ukończył/a
83 MAREK HELAK 50 Grudziądz Mężczyźni 66 18:1318:11 0:36:24 Ukończył/a
84 Krzysztof Buchaj 201 Buchaj Team Grudziądz Mężczyźni 67 18:0118:25 0:36:26 Ukończył/a
85 URSZULA JANOWSKA 25 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Kobiety 18 18:4717:40 0:36:27 Ukończył/a
86 CECYLIA CHRZANOWSKA 196 Aktywne Lisewo Lisewo Kobiety 19 18:0618:26 0:36:32 Ukończył/a
87 KRZYSZTOFA WAWRZYNIAK 198 Prabuty Kobiety 20 18:4917:44 0:36:33 Ukończył/a
88 MARIAN BRAC 151 Grudziądz Mężczyźni 68 18:2118:15 0:36:36 Ukończył/a
89 DAGMARA BUBER-BUBROWIECKA 85 zButa Czernin Kobiety 21 18:1318:24 0:36:37 Ukończył/a
90 ŻANETA MALINOWSKA 129 Grudziądz Kobiety 22 18:3918:00 0:36:39 Ukończył/a
91 ANETA SZWARACKA 153 Grudziądz Kobiety 23 18:3818:06 0:36:44 Ukończył/a
92 MARZANNA BORC 111 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Kobiety 24 18:5018:03 0:36:53 Ukończył/a
93 PIOTR JURCZYK 183 Grudziądz Mężczyźni 69 18:4118:16 0:36:57 Ukończył/a
94 LECH WRÓBLEWSKI 184 Grudziądz Mężczyźni 70 18:4118:16 0:36:57 Ukończył/a
95 DAGMARA JAGŁA 44 Grudziądz Kobiety 25 18:4919:03 0:37:52 Ukończył/a
96 MARCIN WASZEWSKI 67 Mełno Mężczyźni 71 18:2219:30 0:37:52 Ukończył/a
97 EWA JURCZYK 17 Grudziądz Kobiety 26 18:3919:30 0:38:09 Ukończył/a
98 MAGDALENA BABICKA 136 Grudziądz Kobiety 27 18:3919:30 0:38:09 Ukończył/a
99 PIOTR ŁAKOMY 120 TF5 Sztynwag Mężczyźni 72 19:3418:46 0:38:20 Ukończył/a
100 NATALIA RACINIEWSKA 30 Grudziądz Kobiety 28 19:4218:45 0:38:27 Ukończył/a
101 MACIEJ CZERWIŃSKI 202 Grudziądz Mężczyźni 73 19:0819:19 0:38:27 Ukończył/a
103 Katarzyna Morczyńska 52 Grudziądzka fit mama Grudziądz Kobiety 30 19:3918:49 0:38:28 Ukończył/a
102 MAGDALENA POLIŃSKA 75 Grudziądz Kobiety 29 19:4118:47 0:38:28 Ukończył/a
104 AGNIESZKA SZCZUTKOWSKA 207 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Kobiety 31 19:4818:48 0:38:36 Ukończył/a
105 DOROTA GUZMANN 127 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Kobiety 32 19:4918:47 0:38:36 Ukończył/a
106 DARIUSZ KŁOSIŃSKI 150 Grudziądz Mężczyźni 74 19:2019:22 0:38:42 Ukończył/a
107 GRAŻYNA BRAC 149 Grudziądz Kobiety 33 19:3219:13 0:38:45 Ukończył/a
108 ANDRZEJ SOSNOWSKI 87 TF5/100mil Crossfit Grudziądz Mężczyźni 75 19:3319:13 0:38:46 Ukończył/a
109 PAWEŁ BRAC 160 KMP Grudziądz Grudziądz Mężczyźni 76 19:2319:25 0:38:48 Ukończył/a
110 MIROSŁAW ZABORSKI 23 Grudziądz Mężczyźni 77 19:1419:43 0:38:57 Ukończył/a
111 JUSTYNA PROCAJŁO 110 Grudziądz Kobiety 34 19:3619:28 0:39:04 Ukończył/a
112 SANDRA RADOMSKA 114 CrossBox Gdz Grudziądz Kobiety 35 19:3919:25 0:39:04 Ukończył/a
113 KRZYSZTOF PROCAJŁO 133 Grudziądz Mężczyźni 78 19:3719:29 0:39:06 Ukończył/a
114 MAGDA JODKO 37 Grudziądz Kobiety 36 20:1219:01 0:39:13 Ukończył/a
115 FILIP KOZŁOWSKI 143 Grudziądz Mężczyźni 79 20:5218:37 0:39:29 Ukończył/a
116 URSZULA TRACKA-SOBOCIŃSKA 121 Grudziądz Kobiety 37 20:1519:16 0:39:31 Ukończył/a
117 ILONA WSZELAK 167 Łubudubu Grudziądz Mężczyźni 80 19:4919:49 0:39:38 Ukończył/a
118 ANIA SEREDA 163 Łubudubu Grudziądz Kobiety 38 19:0020:42 0:39:42 Ukończył/a
119 MICHAŁ SEREDA 164 Grudziądz Mężczyźni 81 19:0020:42 0:39:42 Ukończył/a
120 KRZYSZTOF KASPRZEWSKI 61 Grudziądz Mężczyźni 82 20:1619:28 0:39:44 Ukończył/a
121 MAŁGORZATA ŁEPEK 9 Płąchawy Kobiety 39 19:2520:22 0:39:47 Ukończył/a
122 KATARZYNA RUMUŃSKA 8 Wałdowo Kobiety 40 16:4623:07 0:39:53 Ukończył/a
123 MAGDALENA GROMADZIŃSKA 175 Grudziądz Kobiety 41 19:4620:09 0:39:55 Ukończył/a
124 KAROLINA ALBEKIER 174 Grudziądz Kobiety 42 19:4620:10 0:39:56 Ukończył/a
125 JUSTYNA STRĘCIWILK 102 Grudziądz Kobiety 43 19:5220:13 0:40:05 Ukończył/a
126 NATALIA OZIMEK 123 Grudziądz Kobiety 44 19:3020:46 0:40:16 Ukończył/a
127 OLGA NOSKO 209 LEMIGO Grudziądz Kobiety 45 20:3419:43 0:40:17 Ukończył/a
128 MAGDALENA REDMERSKA-OSIŃSKA 161 Grudziądz Kobiety 46 19:4720:54 0:40:41 Ukończył/a
129 PAWEŁ PIOTROWSKI 68 Mełno Mężczyźni 83 19:4121:00 0:40:41 Ukończył/a
130 ANNA LEWANDOWSKA 165 Grudziadz Kobiety 47 19:4720:55 0:40:42 Ukończył/a
131 EMILIA DEMBEK 176 Grudziądz Kobiety 48 20:1620:36 0:40:52 Ukończył/a
132 ALICJA CIECHOWSKA 88 Lisewo Kobiety 49 20:0521:10 0:41:15 Ukończył/a
133 EWELINA STAWICKA 100 Lisewo Kobiety 50 20:0521:10 0:41:15 Ukończył/a
134 MAŁGORZATA PŁATEK 86 Grudziądz/Lisewo Kobiety 51 20:0521:10 0:41:15 Ukończył/a
135 MARTA KOZŁOWSKA 177 Kornatowo Kobiety 52 20:0521:10 0:41:15 Ukończył/a
136 JOANNA WASILEWSKA 188 Grudziądz Kobiety 53 20:4820:27 0:41:15 Ukończył/a
137 SYLWIA TACZYŃSKA 193 Grudziądz Kobiety 54 20:4820:28 0:41:16 Ukończył/a
138 PATRYCJA FREJ 189 Grudziądz Kobiety 55 20:4820:28 0:41:16 Ukończył/a
139 Łukasz Felski 192 Grudziądz Mężczyźni 84 19:3821:45 0:41:23 Ukończył/a
140 AGNIESZKA MATUSZEWSKA 92 Grudziądza Fit Mama Grudziądz Kobiety 56 20:3920:44 0:41:23 Ukończył/a
141 KATARZYNA TUREK 10 Annowo Kobiety 57 20:1521:10 0:41:25 Ukończył/a
142 MAŁGORZATA ZIELIŃSKA 51 Świerkocin Kobiety 58 20:1421:18 0:41:32 Ukończył/a
143 MONIKA GRZYBEK 76 Stomil Crossfit Grudziądz Kobiety 59 20:5720:39 0:41:36 Ukończył/a
144 RAFAŁ BUNK 39 Diabełkowa Aś Grudziądz Mężczyźni 85 21:3920:00 0:41:39 Ukończył/a
145 ELŻBIETA ZAWADKA 6 KITNOWO Kobiety 60 20:4021:09 0:41:49 Ukończył/a
146 TOMASZ PIWOWARSKI 63 Mełno Mężczyźni 86 19:4522:06 0:41:51 Ukończył/a
147 KATARZYNA KISIEL 34 BYDGOSZCZ Kobiety 61 21:0821:02 0:42:10 Ukończył/a
148 DAMIAN ZAGOL 56 Grudziądz Mężczyźni 87 21:5120:30 0:42:21 Ukończył/a
149 NATALIA MŁODOCHOWSKA 53 Grudziądz Kobiety 62 21:5120:31 0:42:22 Ukończył/a
150 MAGDALENA HAUSMAN 13 Grudziądz Kobiety 63 20:3321:55 0:42:28 Ukończył/a
151 ANNA NALASKOWSKA 38 Grudziądz Kobiety 64 20:3321:56 0:42:29 Ukończył/a
152 IZABELA EWERTOWSKA 146 Grudziądz Kobiety 65 22:0920:27 0:42:36 Ukończył/a
153 GOSIA GRABOWSKA 190 Grudziądz Kobiety 66 22:0920:28 0:42:37 Ukończył/a
154 ALEKSANDRA PACZKOWSKA 142 Grudziądz Kobiety 67 21:1821:26 0:42:44 Ukończył/a
155 BEATA KOZŁOWSKA 145 Grudziądz Mężczyźni 88 21:1821:27 0:42:45 Ukończył/a
156 JOANNA PEPLIŃSKA 162 Świecie Kobiety 68 20:4622:00 0:42:46 Ukończył/a
157 MICHAŁ DRABINIAK 158 Grudziądz Mężczyźni 89 20:4622:01 0:42:47 Ukończył/a
158 MARIA DRABINIAK 155 Grudziądz Kobiety 69 20:4722:01 0:42:48 Ukończył/a
159 KATARZYNA KEMPA 48 Rudos Ruda Kobiety 70 21:4621:17 0:43:03 Ukończył/a
160 KATARZYNA WOZINSKA 59 Grudziądz Kobiety 71 21:4221:41 0:43:23 Ukończył/a
161 BEATA POLKOWSKA 58 Grudziądz Kobiety 72 21:4221:42 0:43:24 Ukończył/a
162 MATEUSZ MURAWSKI 112 TF5 Chełmno Mężczyźni 90 19:5923:33 0:43:32 Ukończył/a
163 DOROTA BALCERZAK 117 Grudziądz Kobiety 73 21:5022:04 0:43:54 Ukończył/a
164 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK 141 Akademia Biegania Grudziądz Dolna Grupa Kobiety 74 21:5022:04 0:43:54 Ukończył/a
165 MAGDALENA POLAK 113 Wąbrzeźno Kobiety 75 21:5122:07 0:43:58 Ukończył/a
166 ANNA MELLER 96 Grudziądz Kobiety 76 22:1822:27 0:44:45 Ukończył/a
167 MAGDALENA SZRAM 99 Grudziądz Kobiety 77 21:4822:58 0:44:46 Ukończył/a
168 ANGELIKA KARWOWSKA 20 Grudziądz Kobiety 78 23:0022:20 0:45:20 Ukończył/a
169 IWONA DZIEKAN 130 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Kobiety 79 22:5922:28 0:45:27 Ukończył/a
170 JOANNA TRZCIŃSKA 204 Grudziądz Kobiety 80 22:5922:29 0:45:28 Ukończył/a
171 MICHAŁ KOSOWICZ 28 Czopki Kolczaste Grudziądz Mężczyźni 91 22:5322:35 0:45:28 Ukończył/a
172 ANDRZEJ MARKUSZEWSKI 7 Trenować z Najlepszymi - blog Grudziądz Mężczyźni 92 22:4122:54 0:45:35 Ukończył/a
173 AGNIESZKA ZDROJEWSKA 12 Trenować z Najlepszymi - blog Grudziądz Kobiety 81 22:4222:53 0:45:35 Ukończył/a
174 ŁUKASZ SONNENFELD 57 Cyklo Kwidzyn Grudziądz Mężczyźni 93 21:3823:58 0:45:36 Ukończył/a
175 MAŁGORZATA GOŁUŃSKA-MICHNA 21 Stowarzyszenie Przyjaciół Ocypla Ocypel / Grudziądz Kobiety 82 21:2724:10 0:45:37 Ukończył/a
176 MAŁGORZATA KOSOWICZ 24 Czopki Kolczaste Grudziądz Kobiety 83 22:5622:41 0:45:37 Ukończył/a
177 ANDRZEJ RAUCHFLEISZ 78 CZOPKI KOLCZASTE Aleksandrów Kujawski Mężczyźni 94 20:5424:43 0:45:37 Ukończył/a
178 SYLWIA KOSOWICZ 27 Czopki Kolczaste Grudziądz Kobiety 84 21:2724:11 0:45:38 Ukończył/a
179 WOJTEK ANDRZEJCZAK 140 wasch-fred. de Grudziądz Mężczyźni 95 23:4224:12 0:47:54 Ukończył/a
180 AGNIESZKA JABŁOŃSKA 144 wasch-fred. de Grudziądz Kobiety 85 23:4124:16 0:47:57 Ukończył/a
181 ANNA MALINOWSKA 16 Grudziądz Kobiety 86 24:1525:16 0:49:31 Ukończył/a
182 MAJA TRACKA 65 Mełno Kobiety 87 20:09 0:20:09 Ukończył/a
183 BEATA PURWIN 54 Grudziądz Kobiety 88 24:52 0:24:52 Ukończył/a
184 ELŻBIETA KARASZEWSKA 148 Grudziądzka fit mama Grudziądz Kobiety 89 24:52 0:24:52 Ukończył/a
185 ZANETA LIPIŃSKA 105 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziadz Kobiety 90 25:08 0:25:08 Ukończył/a
AGNIESZKA CHOCHLIUK 170 Bastion Ladies Grudziądz Kobiety DNS
AGNIESZKA KOPEĆ 97 Grudziądzka Fit Mama Grudziądz Kobiety DNS
BEATA GLAMOWSKA 101 Gdańsk Kobiety DNS
DANIEL GNIEFKOWSKI 98 Grudziądz Mężczyźni DNS
DOROTA DZIERZYK 74 Grudziądz Kobiety DNS
IRENEUSZ LIPIŃSKI 104 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Mężczyźni DNS
JOANNA BARDOŃSKA 137 Grudziądzka Fit Mama Grudziądz Kobiety DNS
JOANNA KRAJEWSKA 187 Wąbrzeźno Kobiety DNS
JOANNA SZULC 157 Szuszugotuje Grudziądz Kobiety DNS
KAMIL JURCZAK 80 Grudziądz Mężczyźni DNS
KRZYSZTOFA PALAK 194 Grudziądz Kobiety DNS
LUCYNA ANTOLAK 94 Lisewo Kobiety DNS
MACIEJ MYŻYŃSKI 83 Czopki Kolczaste Toruń Mężczyźni DNS
MAGDALENA DEJEWSKA 79 Nowa Wieś Kobiety DNS
MAREK WOROŃCZAK 169 Łubudubu Grudziądz Mężczyźni DNS
MICHAŁ SZULC 159 Szuszugotuje Grudziądz Mężczyźni DNS
MONIKA PRZECZEWSKA 134 Grudziądz Kobiety DNS
NATALIA ZAKRZEWSKA 208 LEMIGO Grudziądz Kobiety DNS
PAULINA JURCZAK 82 Grudziądz Kobiety DNS
RAFAŁ PRZECZEWSKI 135 Grudziądz Mężczyźni DNS
TOMASZ DEJEWSKI 132 Nowa Wieś Mężczyźni DNS
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×