Północna Liga XC 2019 - XC 2 Golub-Dobrzyń

Wyniki

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas sum. Strata Status
1 Dawid Czechowski 208 N-Bike Academy Bydgoszcz Młodzik 1 13:2813:3413:00-- 40:02 - Ukończył
2 Mateusz Maleszka 219 Dachland Trek Team Dywity Młodzik 2 13:2913:3213:07-- 40:08 +6 sek. Ukończył
3 Bartosz Gryka 220 UKS Sportowiec Piła Piła Junior 1 14:2513:4813:40-- 41:53 +01:51 Ukończył
4 Kacper Pecyna 221 UKS Sportowiec Piła Piła Junior 2 14:2513:4913:39-- 41:53 +01:51 Ukończył
5 Mikołaj Kuczwalski 230 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz Junior 3 13:5014:2014:32-- 42:42 +02:40 Ukończył
6 Igor Kujawa 201 Belta Team Gdanśk Gdańsk Młodzik 3 13:3114:4214:50-- 43:03 +03:01 Ukończył
7 Alex Myśliński 214 Belta Team Gdanśk Gdańsk Młodzik 4 14:0314:1914:41-- 43:03 +03:01 Ukończył
8 Paweł Zbonikowski 209 Belta Team Gdańsk Gdańsk Młodzik 5 14:2515:1615:13-- 44:54 +04:52 Ukończył
9 Maciej Kitkowski 145 N-Bike Academy Osielsko Junior 4 14:5414:4715:30-- 45:11 +05:09 Ukończył
10 Jakub Krzyżykowski 204 KS SPRINT GRĘBOCIN GRĘBOCIN Junior 5 15:0015:3714:42-- 45:19 +05:17 Ukończył
11 Nico Stromecki 227 MTB Kwidzyn Team Kwidzyn Junior 6 14:5415:4315:38-- 46:15 +06:13 Ukończył
12 Jakub Wiśniewski 206 Belta Team Gdańsk Gdańsk Młodzik 6 15:2315:5615:41-- 47:00 +06:58 Ukończył
13 Bartosz Boryna 229 Belta Team Gdanśk Gdańsk Młodzik 7 15:2315:5715:40-- 47:00 +06:58 Ukończył
14 Kamila Gurzyńska 217 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz Kobiety 1 16:3316:2416:58-- 49:55 +09:53 Ukończyła
15 Kacper Bodenszac 203 CYKLIŚCI RYPIN Żuromin Młodzik 8 16:1516:5517:32-- 50:42 +10:40 Ukończył
16 Paula Budzyńska 200 Toruń Kobiety 2 17:0516:5417:06-- 51:05 +11:03 Ukończyła
17 Oskar Muraszko 222 MKS TRUSO ELBLĄG Elbląg Junior 7 16:5517:3617:18-- 51:49 +11:47 Ukończył
18 Radosław Kreft 223 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn Junior 8 17:0417:5017:02-- 51:56 +11:54 Ukończył
19 Filip Zawada 226 Skłudzewo Młodzik 9 17:2417:2617:19-- 52:09 +12:07 Ukończył
20 Martyna Dykalska 202 CYKLISCI RYPIN Rypin Juniorka 1 17:0517:5117:26-- 52:22 +12:20 Ukończyła
21 Wioletta Kucharska 216 GTR Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń Kobiety 3 17:4519:2018:32-- 55:37 +15:35 Ukończyła
22 Małgorzata Wojcieszek 228 BeltaTeam Gdańsk Gdańsk Młodziczka 1 18:3618:5818:55-- 56:29 +16:27 Ukończyła
23 Eryk Grzędziecki 225 Gałczewko Młodzik 10 17:5519:4619:35-- 57:16 +17:14 Ukończył
24 Kacper Kraiński 205 AGK Coffe Riders Stary Folwark Junior 9 18:4119:1719:29-- 57:27 +17:25 Ukończył
25 Beata Lorkowska 213 BeltaTeam Gdańsk Gdańsk Kobiety 4 19:0619:2419:11-- 57:41 +17:39 Ukończyła
26 Bożena Lorkowska 212 Belta Team Gdańsk Gdańsk Kobiety 5 18:3419:2520:11-- 58:10 +18:08 Ukończyła
27 Maria Świerczyńska 211 Gruta Kobiety 6 17:2517:3033:19-- 01:08:14 +28:12 Ukończyła
28 Dawid Słomiński 215 Belta Team Gdańsk Pępowo Młodzik 11 17:0617:45--- 34:51 +1 Okr. Nie ukończył
29 Michał Czarnota 224 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn Junior 10 20:0221:11--- 41:13 +1 Okr. Ukończył
30 Zuzanna Podgórska 218 CYKLISCI RYPIN Rypin Młodziczka 2 21:1620:47--- 42:03 +1 Okr. Ukończyła
31 Wiktoria Łukaszewska 210 CYKLISCI RYPIN Trąbin Młodziczka 3 21:1620:59--- 42:15 +1 Okr. Ukończyła
1 Edward Tomaszewski 173 Szukam! Gdańsk M30 1 12:1012:1411:5712:2811:39 01:00:28 - Ukończył
2 Daniel Lipinski 146 TTC Toruń Toruń M20 1 12:0512:1911:5712:2711:41 01:00:29 +1 sek. Ukończył
3 Dominik Jakubowski 164 SUNRACE mossopolska.pl Brodnica M20 2 12:1112:1412:1712:3412:51 01:02:07 +01:39 Ukończył
4 Miłosz Wojciechowski 169 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl Piła M20 3 12:0512:2012:4012:4512:57 01:02:47 +02:19 Ukończył
5 Rafał Szturo 102 SISU-OWB team Lubicz Górny M40 1 12:1112:2112:5013:0113:22 01:03:45 +03:17 Ukończył
6 Kacper Belt 133 MTB Eldar Świecie Świecie M20 4 12:2512:4213:0313:1013:06 01:04:26 +03:58 Ukończył
7 Kacper Danielewski 168 Nowe Miasto Lubawskie M20 5 12:2413:0613:2013:4113:23 01:05:54 +05:26 Ukończył
8 Szymon Kobylinski 172 NS Bikes Gdansk M40 2 13:3313:1313:0813:0913:03 01:06:06 +05:38 Ukończył
9 Bartosz Turoń 147 MTB KWIDZYN TEAM Kwidzyn M30 2 12:5313:1913:2813:2413:20 01:06:24 +05:56 Ukończył
10 ŁUKASZ MIGOWSKI 129 SISU-OWB team PIECHCIN M30 3 14:4512:5312:4313:1213:04 01:06:37 +06:09 Ukończył
11 Paweł Ochmański 112 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl BYDGOSZCZ M40 3 13:3713:2513:2013:1713:31 01:07:10 +06:42 Ukończył
12 Artur Szmyt 104 N-Bike Academy Bydgoszcz M30 4 13:3713:2613:1813:1813:31 01:07:10 +06:42 Ukończył
13 Karol Barczyk 128 BJO Team Toruń M20 6 13:4313:2213:3213:3513:49 01:08:01 +07:33 Ukończył
14 Rafał Janicki 141 Skra Parerek Bydgoszcz M30 5 13:3713:2713:4314:0513:45 01:08:37 +08:09 Ukończył
15 Patryk WICZLING 151 Rowersi Cycling Team Gdańsk M20 7 13:3813:2513:5213:5713:45 01:08:37 +08:09 Ukończył
16 Bogumił Bieliński 157 CTbike.pl Wilcze M30 6 13:5713:5313:5714:0814:09 01:10:04 +09:36 Ukończył
17 Przemysław Kasierski 143 Fitserwis MTB Team Bydgoszcz M30 7 13:5813:5014:0114:1914:20 01:10:28 +10:00 Ukończył
18 Piotr Kamiński 175 Komobike Scott Wąbrzeźno M20 8 14:3813:4013:5014:1114:13 01:10:32 +10:04 Ukończył
19 Grzegorz Toruński 139 Toruń M30 8 13:5513:5314:1214:3214:14 01:10:46 +10:18 Ukończył
20 Andrzej Pepliński 13 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz M30 9 15:1513:5713:5814:0213:51 01:11:03 +10:35 Ukończył
21 Tomir Żukotyński 123 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grupa M40 4 14:2913:5614:1214:2614:19 01:11:22 +10:54 Ukończył
22 Łukasz Damski 135 GardenFlora MTB Team Tryszczyn M30 10 14:5514:1514:0514:3514:51 01:12:41 +12:13 Ukończył
23 Roman Bloch 100 International Paper - Kwidzyn Bike Team Kwidzyn M30 11 13:5914:1914:4415:0914:35 01:12:46 +12:18 Ukończył
24 Waldemar Cisło 115 Cyklo Kwidzyn Bądki M40 5 15:3714:2614:1914:2414:11 01:12:57 +12:29 Ukończył
25 Bartłomiej Jarząbek 124 GardenFlora MTB Team Karsin M30 12 14:5014:2114:2815:0314:39 01:13:21 +12:53 Ukończył
26 MARIUSZ IDZIKOWSKI 171 WATTBIKE BYDGOSZCZ M40 6 14:5814:3214:3314:5714:27 01:13:27 +12:59 Ukończył
27 Jacek Olech 159 MTB Eldar Świecie Świecie M40 7 14:1614:1514:3415:0915:19 01:13:33 +13:05 Ukończył
28 Jarosław Wnuk 150 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M40 8 14:4514:2714:4214:5814:53 01:13:45 +13:17 Ukończył
29 Mikołaj Tuszyński 117 GTR Golub-Dobrzyń Kowalewo Pomorskie M30 13 14:5514:1814:3415:0915:25 01:14:21 +13:53 Ukończył
30 Marek Weber 156 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz M40 9 14:4714:4414:5715:0814:55 01:14:31 +14:03 Ukończył
31 Tomasz Steyer 111 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz M30 14 14:4814:4315:0415:1814:46 01:14:39 +14:11 Ukończył
32 Dariusz Welzandt 122 Kruszyniec M20 9 16:0614:2914:5514:2614:43 01:14:39 +14:11 Ukończył
33 Dariusz Piotrowski 163 MTB Eldar Świecie Świecie M40 10 14:3814:3914:5915:1615:35 01:15:07 +14:39 Ukończył
34 Mateusz Rudzki 114 Bydgoszcz M20 10 15:3514:2914:3915:46- 01:00:29 +1 Okr. Ukończył
35 Waldemar Trzciński 137 GardenFlora MTB Team Karsin M40 11 15:4414:4615:0015:04- 01:00:34 +1 Okr. Ukończył
36 Sławomir Misiaszek 154 Gromada Włóczęgów 28Toruńska Drużyna Harcerzy TOPORZYSKO M50+ 1 15:3814:5515:0815:06- 01:00:47 +1 Okr. Ukończył
37 Jarosław Belt 134 Eldar MTB Świecie M50+ 2 14:5715:2015:1515:23- 01:00:55 +1 Okr. Ukończył
38 Marcin Gałkowski 155 28 Torunska Druzyna Harcerzy Gromada Włóczęgow Toruń M40 12 16:0714:5014:5915:01- 01:00:57 +1 Okr. Ukończył
39 Grzegorz Drosiński 138 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 15 15:3514:5915:1015:17- 01:01:01 +1 Okr. Ukończył
40 Marcin Kobiela 152 Rowersi Cycling Team Gdańsk M20 11 14:5115:0615:2815:55- 01:01:20 +1 Okr. Ukończył
41 Błażej Mrówczyński 108 GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-Dobrzyń M20 12 16:0615:0214:4815:25- 01:01:21 +1 Okr. Ukończył
42 SŁAWOMIR TROJANOWSKI 162 MTB Eldar Świecie ŚWIECIE M40 13 16:0614:5115:0415:39- 01:01:40 +1 Okr. Ukończył
43 Jarosław Jurkiewicz 170 Grudziądz M30 16 14:5915:2615:2516:12- 01:02:02 +1 Okr. Ukończył
44 Szymon Kowalski 176 AGRO MIL MTB green team Wąbrzeźno M20 13 16:1615:1415:2415:38- 01:02:32 +1 Okr. Ukończył
45 Tomasz Chodkiewicz 167 GardenFlora MTB Team Bydgoszcz M40 14 15:5715:0915:5016:23- 01:03:19 +1 Okr. Ukończył
46 Robert Kowalski 109 Banino M30 17 16:0515:2815:5816:34- 01:04:05 +1 Okr. Ukończył
47 Artur Grubich 174 Szukam! Bydgoszcz M20 14 16:0216:0016:1316:12- 01:04:27 +1 Okr. Ukończył
48 Wiktor Gajda 160 MTB Eldar Świecie Świecie M20 15 15:5315:2316:4316:53- 01:04:52 +1 Okr. Ukończył
49 Dariusz Rompalski 132 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M40 15 16:0716:0016:1316:33- 01:04:53 +1 Okr. Ukończył
50 Michał Januszewski 165 Bydgoszcz M30 18 17:0615:4416:0116:02- 01:04:53 +1 Okr. Ukończył
51 Wojciech Zupa 103 SISU-OWB team Bydgoszcz M50+ 3 16:5116:1316:1016:11- 01:05:25 +1 Okr. Ukończył
52 Tymon Ruciński 125 Pryma Sort Tur M20 16 16:5316:0316:1416:28- 01:05:38 +1 Okr. Ukończył
53 Marcin Grzybek 119 Żnin M40 16 16:5416:1816:1816:38- 01:06:08 +1 Okr. Ukończył
54 Błażej Murzyn 130 Mogilno M20 17 16:2416:2616:2417:10- 01:06:24 +1 Okr. Ukończył
55 Krzysztof Gałgański 107 SISU-OWB team Osielsko M50+ 4 17:1616:1416:3316:36- 01:06:39 +1 Okr. Ukończył
56 Rafał Lewandowski 121 Bike-Sport Działdowo Działdowo M30 19 16:5516:2516:4116:51- 01:06:52 +1 Okr. Ukończył
57 Krzysztof Wichowski 110 TTC Toruń Toruń M30 20 16:3616:0917:1217:18- 01:07:15 +1 Okr. Ukończył
58 Bogusław Olszewski 106 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 21 16:3816:5616:5516:51- 01:07:20 +1 Okr. Ukończył
59 Jerzy Sandomierski 153 Kwidzyn M30 22 16:3816:1117:1117:21- 01:07:21 +1 Okr. Ukończył
60 Mateusz Wichowski 113 TTC Toruń Toruń M20 18 17:3516:5917:0017:17- 01:08:51 +1 Okr. Ukończył
61 Piotr Kozłowski 101 GTR Golub-Dobrzyń M40 17 17:5016:4417:2017:31- 01:09:25 +1 Okr. Ukończył
62 Piotr Śmigowski 105 WWMK Terespol Pomorski M30 23 16:4916:2017:4218:46- 01:09:37 +1 Okr. Ukończył
63 DOMINIK SUDOŁ 136 SUDOŁ COOPERATION KWIDZYN M40 18 17:5216:4617:2518:29- 01:10:32 +1 Okr. Ukończył
64 Wojciech Krzemiński 131 Golub-Dobrzyń M40 19 18:1415:3016:1021:17- 01:11:11 +1 Okr. Ukończył
65 Mariusz Jesionowski 161 MTB Eldar Świecie Świecie M40 20 17:3617:3318:0618:38- 01:11:53 +1 Okr. Ukończył
66 Mateusz Gurzyński 142 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz M30 24 18:3017:4218:2417:28- 01:12:04 +1 Okr. Ukończył
67 Krzysztof Lica 148 SISU -OWB Team Bydgoszcz M50+ 5 18:1218:0018:2518:01- 01:12:38 +1 Okr. Ukończył
68 Marcin Jaciubek 118 Grudziądz M30 25 19:4919:3619:5919:26- 01:18:50 +1 Okr. Ukończył
69 Krzysztof Arbus 120 Bydgoszcz M40 21 20:1219:1220:3720:44- 01:20:45 +1 Okr. Ukończył
70 Maciej Jaźwiński 140 Bydgoszcz M20 19 14:5014:3615:09-- 44:35 +2 Okr. Nie ukończył
71 Andrzej Jasiński 144 Golub-Dobrzyń M50+ 6 20:1619:4921:05-- 01:01:10 +2 Okr. Ukończył
72 Przemysław Maćkiewicz 127 Chełmża M30 26 23:0224:1125:42-- 01:12:55 +2 Okr. Ukończył
Waldemar Czarnota 149 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M40 ----- - - Nie ukończył
Stanisław Piasecki 166 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 ----- - - Nie ukończył

Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×