QARK Bikes Pierwszy Gniewski Maraton MTB

Wyniki

"Główny (26km)"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Czas sum. Strata Status
1 Sławomir Pituch 253 TA KO Team M30-39 (26km) 1 34:5035:07 01:09:57 - Ukończył
2 Grzegorz Podgórski 203 Cyklo Kwidzyn M16-29 (26km) 1 35:0535:29 01:10:34 +37 sek. Ukończył
3 Marcin Marchlewski 278 Komobike Scott M16-29 (26km) 2 35:1336:54 01:12:07 +02:10 Ukończył
4 Bartłomiej Galicki 158 MTB KWIDZYN TEAM M30-39 (26km) 2 36:2337:10 01:13:33 +03:36 Ukończył
5 Bartosz Turoń 102 MTB KWIDZYN TEAM M30-39 (26km) 3 36:2437:09 01:13:33 +03:36 Ukończył
6 Arkadiusz Bińczak 210 CYKLO KWIDZYN M40-49 (26km) 1 36:5138:01 01:14:52 +04:55 Ukończył
7 Rafał Janicki 243 Skra Parerek M30-39 (26km) 4 36:5238:29 01:15:21 +05:24 Ukończył
8 Artur Szmyt 233 N-Bike Academy M30-39 (26km) 5 37:2138:01 01:15:22 +05:25 Ukończył
9 Bartłomiej Osmański 275 BEKO M30-39 (26km) 6 37:2538:01 01:15:26 +05:29 Ukończył
10 Dawid Marszalec 38 M30-39 (26km) 7 37:2438:03 01:15:27 +05:30 Ukończył
11 Michał Rozkocha 248 GK STG M16-29 (26km) 3 37:2338:06 01:15:29 +05:32 Ukończył
12 Wojciech Kowalczyk 125 Komobike Scott M16-29 (26km) 4 37:2238:07 01:15:29 +05:32 Ukończył
13 Paweł Zywicki 258 Mlks Baszta Bytów M30-39 (26km) 8 37:2238:13 01:15:35 +05:38 Ukończył
14 Michał Łomnicki 166 M40-49 (26km) 2 37:5038:02 01:15:52 +05:55 Ukończył
15 Marek Kucharski 176 GTR GOLUB-DOBRZYŃ M40-49 (26km) 3 39:2136:34 01:15:55 +05:58 Ukończył
16 Piotr Labon 140 GK STG M30-39 (26km) 9 37:3038:45 01:16:15 +06:18 Ukończył
17 Rafał Rapciak 132 GKS Starogard Gdański M40-49 (26km) 4 37:2338:52 01:16:15 +06:18 Ukończył
18 Krzysztof Kwaśniewski 161 Bart M30-39 (26km) 10 38:0038:51 01:16:51 +06:54 Ukończył
19 Artur Smoliński 270 N-Bike Academy M40-49 (26km) 5 38:4539:33 01:18:18 +08:21 Ukończył
20 Roman Bloch 105 IP Kwidzyn Bike Team M30-39 (26km) 11 38:4539:34 01:18:19 +08:22 Ukończył
21 Wojciech Janiszewski 221 Team MX Skórcz M50-59 (26km) 1 38:4639:36 01:18:22 +08:25 Ukończył
22 Leszek Szczepański 246 Cyklo Kwidzyn M16-29 (26km) 5 35:5542:37 01:18:32 +08:35 Ukończył
23 Karol Borkowski 267 Sara WorkWear Wheel Brothers Racing M30-39 (26km) 12 38:4640:14 01:19:00 +09:03 Ukończył
24 Jacek Baran 117 Epidemia Cyklozy Mtb Susz M30-39 (26km) 13 38:3740:28 01:19:05 +09:08 Ukończył
25 Piotr Kamiński 241 Komobike Scott M16-29 (26km) 6 39:2540:22 01:19:47 +09:50 Ukończył
26 Artur Mielewczyk 273 M30-39 (26km) 14 40:0740:03 01:20:10 +10:13 Ukończył
27 Krzysztof Paszkudzki 265 KrisArt MTB M30-39 (26km) 15 40:0440:31 01:20:35 +10:38 Ukończył
28 Adam Lutoborski 131 SISU-OWB team M50-59 (26km) 2 40:0741:09 01:21:16 +11:19 Ukończył
29 Bogumił Bieliński 262 M30-39 (26km) 16 40:3440:42 01:21:16 +11:19 Ukończył
30 Rafał Jaskólski 101 QARK-BIKES.COM M40-49 (26km) 6 40:2141:28 01:21:49 +11:52 Ukończył
31 Adam Baumgart 247 Rowerowa Brzoza M40-49 (26km) 7 40:2241:54 01:22:16 +12:19 Ukończył
32 Waldemar Cisło 143 M40-49 (26km) 8 42:2940:20 01:22:49 +12:52 Ukończył
33 Mariusz Marowski 159 MTB KWIDZYN TEAM M30-39 (26km) 17 40:4742:05 01:22:52 +12:55 Ukończył
34 Tomasz Lange 155 RACK TEAM MTB M40-49 (26km) 9 40:2442:30 01:22:54 +12:57 Ukończył
35 Jarosław Michalik 197 MTB KWIDZYN TEAM M40-49 (26km) 10 41:2442:01 01:23:25 +13:28 Ukończył
36 Michał Lewandowski 110 mrozbike.pl M30-39 (26km) 18 44:1539:15 01:23:30 +13:33 Ukończył
37 Andrzej Leszczyński 216 Team Wielki Ptak M40-49 (26km) 11 41:2942:26 01:23:55 +13:58 Ukończył
38 Grzegorz Czeszejko 234 M40-49 (26km) 12 41:2542:40 01:24:05 +14:08 Ukończył
39 Dariusz Szych 65 Cyklo Kwidzyn M40-49 (26km) 13 42:2742:48 01:25:15 +15:18 Ukończył
40 Ryszard Walenkiewicz 213 M40-49 (26km) 14 40:0645:33 01:25:39 +15:42 Ukończył
41 Mariusz Kaliszewski 118 M40-49 (26km) 15 41:4243:59 01:25:41 +15:44 Ukończył
42 Dariusz Markowski 229 RACK TEAM MTB M30-39 (26km) 19 42:2943:45 01:26:14 +16:17 Ukończył
43 Roman Krześniak 187 BART J-BIKE TEAM M30-39 (26km) 20 43:1842:57 01:26:15 +16:18 Ukończył
44 Oskar Krajnik 257 GK Gryf Tczew M16-29 (26km) 7 42:5843:45 01:26:43 +16:46 Ukończył
45 Szymon Piórkowski 116 M16-29 (26km) 8 43:1743:27 01:26:44 +16:47 Ukończył
46 Robert Duszyński 173 Dovista Active Team M30-39 (26km) 21 43:5842:52 01:26:50 +16:53 Ukończył
47 Błażej Mrówczyński 206 GTR GOLUB-DOBRZYŃ M16-29 (26km) 9 44:1743:00 01:27:17 +17:20 Ukończył
48 Sławomir Zaremba 154 Epidemia Cyklozy MTB Susz M40-49 (26km) 16 43:5643:58 01:27:54 +17:57 Ukończył
49 Nico Stromecki 202 MTB Kwidzyn Team M16-29 (26km) 10 44:1343:48 01:28:01 +18:04 Ukończył
50 Andrzej MĄCZEWSKI 236 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50-59 (26km) 3 44:1444:09 01:28:23 +18:26 Ukończył
51 Tomasz Krupka 274 M30-39 (26km) 22 43:5644:40 01:28:36 +18:39 Ukończył
52 Rafał Szpont 237 M30-39 (26km) 23 44:1344:33 01:28:46 +18:49 Ukończył
53 Bartosz Łosinski 167 M16-29 (26km) 11 45:2343:26 01:28:49 +18:52 Ukończył
54 Jacek Stromecki 264 MTB KT M40-49 (26km) 17 43:5444:57 01:28:51 +18:54 Ukończył
55 Damian Dichting 179 TCH M40-49 (26km) 18 42:5345:58 01:28:51 +18:54 Ukończył
56 Piotr Nierzwicki 188 BART J-BIKE TEAM M30-39 (26km) 24 43:4045:13 01:28:53 +18:56 Ukończył
57 Jakub Więcławski 226 IP KWIDZYN BIKE TEAM M30-39 (26km) 25 44:2044:44 01:29:04 +19:07 Ukończył
58 Rafał Lemkowski 191 Cyklo Kwidzyn M30-39 (26km) 26 44:1645:10 01:29:26 +19:29 Ukończył
59 Mariusz Skweres 232 Klub kolarski Pelplin M30-39 (26km) 27 45:2444:27 01:29:51 +19:54 Ukończył
60 Adam Olpeter 147 AKJ Kwidzyn M50-59 (26km) 4 45:1144:55 01:30:06 +20:09 Ukończył
61 Łukasz Kołodziej 181 M30-39 (26km) 28 44:2246:01 01:30:23 +20:26 Ukończył
62 Marcin Zimny 235 TCH M40-49 (26km) 19 45:1846:05 01:31:23 +21:26 Ukończył
63 Marian Zieliński 177 Klub Kolarski Wda Świecie M50-59 (26km) 5 45:1146:12 01:31:23 +21:26 Ukończył
64 Edyta Jakubowska-Olech 239 K50+ (26km) 1 45:2646:21 01:31:47 +21:50 Ukończyła
65 Damian Homa 164 MTB Kwidzyn Team M30-39 (26km) 29 46:0745:41 01:31:48 +21:51 Ukończył
66 Marcin Kasicki 245 M40-49 (26km) 20 54:5837:03 01:32:01 +22:04 Ukończył
67 Jędrzej Walczak 135 M30-39 (26km) 30 50:1842:04 01:32:22 +22:25 Ukończył
68 Kamila Gurzyńska 205 Sara Workwear Wheel Brothers Racing K30-39 (26km) 1 47:0245:25 01:32:27 +22:30 Ukończyła
69 Marek Rosłoń 199 M40-49 (26km) 21 44:5947:41 01:32:40 +22:43 Ukończył
70 Tomek Łopatowski 252 Doradztwo Budowlane M30-39 (26km) 31 47:0545:36 01:32:41 +22:44 Ukończył
71 Zibi Szymański 192 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40-49 (26km) 22 47:3545:38 01:33:13 +23:16 Ukończył
72 RAFAŁ CZERWIŃSKI 128 M30-39 (26km) 32 47:4345:44 01:33:27 +23:30 Ukończył
73 Volodymyr Koniaiev 214 TARPOL TEAM/AMS M30-39 (26km) 33 44:3049:01 01:33:31 +23:34 Ukończył
74 Paweł Tasior 272 TA KO Team M40-49 (26km) 23 45:1848:24 01:33:42 +23:45 Ukończył
75 Mirosław Rybiński 178 M50-59 (26km) 6 47:3046:13 01:33:43 +23:46 Ukończył
76 Paweł Szczepaniak 260 GK STG M30-39 (26km) 34 47:3946:21 01:34:00 +24:03 Ukończył
77 Arkadiusz Porożyński 172 Klub Kolarski Wda Świecie M40-49 (26km) 24 45:5548:10 01:34:05 +24:08 Ukończył
78 Rafał Kocikowski 201 Klub Kolarski Wda Świecie M40-49 (26km) 25 47:2347:20 01:34:43 +24:46 Ukończył
79 Dariusz Górski 124 Klub Akrywnego Pelpliniaka M40-49 (26km) 26 46:0249:12 01:35:14 +25:17 Ukończył
80 Zbigniew Lichaczewski 64 M40-49 (26km) 27 46:0949:06 01:35:15 +25:18 Ukończył
81 Beata Stankiewicz 261 Team Mustang Pasłęk K40-49 (26km) 1 47:1248:05 01:35:17 +25:20 Ukończyła
82 Jakub Tylicki 231 M16-29 (26km) 12 46:1049:17 01:35:27 +25:30 Ukończył
83 Alicja Rolbiecka 69 K30-39 (26km) 2 47:5247:52 01:35:44 +25:47 Ukończyła
84 Rafał Szauer 279 M30-39 (26km) 35 46:0749:39 01:35:46 +25:49 Ukończył
85 Wojciech Zupa 115 SISU-OWB team M50-59 (26km) 7 47:5747:53 01:35:50 +25:53 Ukończył
86 Marta Gòrska 220 K16-29 (26km) 1 48:3947:30 01:36:09 +26:12 Ukończyła
87 Krzysztof Gałgański 148 SISU-OWB team M50-59 (26km) 8 49:2147:23 01:36:44 +26:47 Ukończył
88 Tomasz Kisicki 251 M30-39 (26km) 36 47:4449:37 01:37:21 +27:24 Ukończył
89 Hubert Urmański 223 Team MX Skórcz M16-29 (26km) 13 48:0649:17 01:37:23 +27:26 Ukończył
90 Nowacka Małgorzata 62 Rowerowa Brzoza K30-39 (26km) 3 47:5050:00 01:37:50 +27:53 Ukończyła
91 Jakub Kaliszewski 182 TA KO Team M40-49 (26km) 28 48:2150:09 01:38:30 +28:33 Ukończył
92 Jerzy Sandomierski 127 M30-39 (26km) 37 50:1348:50 01:39:03 +29:06 Ukończył
93 Arkadiusz Piórkowski 254 Kk Pelplin M40-49 (26km) 29 47:0252:05 01:39:07 +29:10 Ukończył
94 Tomasz Borzyszkowski 227 ADVA team M40-49 (26km) 30 48:4750:29 01:39:16 +29:19 Ukończył
95 Sławek Mądzielewski 198 Klub Kolarski Wda Świecie M40-49 (26km) 31 49:1350:49 01:40:02 +30:05 Ukończył
96 Bartosz Jaworski 119 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M30-39 (26km) 38 49:4650:19 01:40:05 +30:08 Ukończył
97 Krzysztof Lica 145 SISU OWB Team M50-59 (26km) 9 52:1747:49 01:40:06 +30:09 Ukończył
98 Marian Reinholz 249 M40-49 (26km) 32 53:5946:20 01:40:19 +30:22 Ukończył
99 Adam Sieradzki 141 Inowrocław Team MTB M30-39 (26km) 39 50:4549:42 01:40:27 +30:30 Ukończył
100 Maria Świerczyńska 168 K30-39 (26km) 4 53:0247:30 01:40:32 +30:35 Ukończyła
101 Maciek Glaza 157 GK STG M40-49 (26km) 33 50:0250:38 01:40:40 +30:43 Ukończył
102 Zbigniew Maziński 244 Maziński Team M50-59 (26km) 10 53:1947:31 01:40:50 +30:53 Ukończył
103 Bartłomiej Szul 222 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M40-49 (26km) 34 49:3251:33 01:41:05 +31:08 Ukończył
104 Mateusz Gurzyński 204 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30-39 (26km) 40 51:2849:41 01:41:09 +31:12 Ukończył
105 Sebastian Kryszczuk 112 M40-49 (26km) 35 52:1549:45 01:42:00 +32:03 Ukończył
106 Michał Urmański 123 Team MX Skórcz M16-29 (26km) 14 45:2056:40 01:42:00 +32:03 Ukończył
107 Mikołaj Śledź 111 Klub aktywnego pelpliniaka M16-29 (26km) 15 45:3056:31 01:42:01 +32:04 Ukończył
108 rafał masiak 134 M30-39 (26km) 41 51:0651:18 01:42:24 +32:27 Ukończył
109 Maciej Ciesielski 217 GTR GOLUB-DOBRZYŃ M30-39 (26km) 42 50:4951:42 01:42:31 +32:34 Ukończył
110 Marcin Jankowski 269 M40-49 (26km) 36 51:4251:51 01:43:33 +33:36 Ukończył
111 Paweł Heinrich 144 M30-39 (26km) 43 51:5151:59 01:43:50 +33:53 Ukończył
112 Łukasz Trojanowski 186 Klub Kolarski Wda Świecie M16-29 (26km) 16 47:5555:59 01:43:54 +33:57 Ukończył
113 Włodzimierz Lewandowski 277 M60-69 (26km) 1 52:5351:12 01:44:05 +34:08 Ukończył
114 Dariusz Pacuk 121 Pacuki M50-59 (26km) 11 51:2552:58 01:44:23 +34:26 Ukończył
115 Adam Kamrowski 100 M40-49 (26km) 37 51:4553:56 01:45:41 +35:44 Ukończył
116 Roman Bagiński 104 SM Pomezania M40-49 (26km) 38 54:1751:55 01:46:12 +36:15 Ukończył
117 Marek Majewski 136 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M60-69 (26km) 2 52:5253:24 01:46:16 +36:19 Ukończył
118 Krzysztof Siebert 122 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M50-59 (26km) 12 52:5055:43 01:48:33 +38:36 Ukończył
119 Zbigniew Mojsiewicz 170 GK STG M60-69 (26km) 3 55:1053:56 01:49:06 +39:09 Ukończył
120 Iga Ługowska 185 CB163 K40-49 (26km) 2 57:4851:39 01:49:27 +39:30 Ukończyła
121 Krzysztof Łuczak 142 Inowrocław Team MTB M40-49 (26km) 39 54:5354:52 01:49:45 +39:48 Ukończył
122 Wioletta Kucharska 175 GTR GOLUB-DOBRZYŃ K30-39 (26km) 5 55:1354:38 01:49:51 +39:54 Ukończyła
123 Przemysław Mucha 67 M30-39 (26km) 44 49:5501:00:17 01:50:12 +40:15 Ukończył
124 Piotr Szefler 60 Brak M16-29 (26km) 17 53:0557:20 01:50:25 +40:28 Ukończył
125 Rafal Liss 259 Rafal Liss M40-49 (26km) 40 54:2756:20 01:50:47 +40:50 Ukończył
126 Damian Arlukiewicz 207 M16-29 (26km) 18 57:5652:58 01:50:54 +40:57 Ukończył
127 Tomasz Reinholz 250 MTB Eldar Świecie M16-29 (26km) 19 57:1254:05 01:51:17 +41:20 Ukończył
128 Sebastian Podliński 280 LUKK Bici DORO LUBAWA M30-39 (26km) 45 55:0157:29 01:52:30 +42:33 Ukończył
129 Zuzanna Wilk 212 More Womens Team K16-29 (26km) 2 54:2258:29 01:52:51 +42:54 Ukończyła
130 Jakub Staszkiewicz 163 STASHKY TEAM M16-29 (26km) 20 58:4954:06 01:52:55 +42:58 Ukończył
131 Roman Zaleś 225 Epidemia Cyklozy MTB Susz M40-49 (26km) 41 55:5457:14 01:53:08 +43:11 Ukończył
132 Ireneusz Świderski 107 Klub Aktywnego Pelpliniaka M30-39 (26km) 46 54:2558:44 01:53:09 +43:12 Ukończył
133 Cezary Wilk 211 M40-49 (26km) 42 54:2458:52 01:53:16 +43:19 Ukończył
134 Robert Miazga 156 M16-29 (26km) 21 53:4901:00:14 01:54:03 +44:06 Ukończył
135 Radosław Staszkiewicz 162 STASHKY TEAM M50-59 (26km) 13 57:2956:34 01:54:03 +44:06 Ukończył
136 Dawid Zakrzewski 174 DAMA M30-39 (26km) 47 57:0357:25 01:54:28 +44:31 Ukończył
137 Mariusz Zakrzewski 171 DAMA M50-59 (26km) 14 57:0357:25 01:54:28 +44:31 Ukończył
138 Piotr Szkodziński 114 SM Pomezania M16-29 (26km) 22 54:5701:01:39 01:56:36 +46:39 Ukończył
139 Konrad Miklas 183 Janikowo M50-59 (26km) 15 57:3659:57 01:57:33 +47:36 Ukończył
140 Krzysztof Czajka 151 M40-49 (26km) 43 58:3059:40 01:58:10 +48:13 Ukończył
141 Piotr Tomaszewski 149 GKW M50-59 (26km) 16 58:4759:28 01:58:15 +48:18 Ukończył
142 Zbigniew Chabowski 169 M40-49 (26km) 44 01:01:2401:01:45 02:03:09 +53:12 Ukończył
143 Agnieszka Kamińska 190 BORA-hansgrohe Fanclub Poland K40-49 (26km) 3 59:4701:03:43 02:03:30 +53:33 Ukończyła
144 Zbigniew Szymczycha 42 M60-69 (26km) 4 01:01:0701:02:38 02:03:45 +53:48 Ukończył
145 Henryk Zieliński 196 Cyklo Kwidzyn M60-69 (26km) 5 58:2601:05:19 02:03:45 +53:48 Ukończył
146 Jakub Tomaszewski 240 MTB Dzierzgoń M16-29 (26km) 23 01:03:2601:00:49 02:04:15 +54:18 Ukończył
147 Grzegorz Kilichowski 218 M30-39 (26km) 48 01:03:3401:00:58 02:04:32 +54:35 Ukończył
148 Przemyslaw Snowacki 228 CSU Racing Team Bydgoszcz M30-39 (26km) 49 01:01:3401:03:05 02:04:39 +54:42 Ukończył
149 Krzysztof Koniec 138 Koniec Team M40-49 (26km) 45 58:2401:06:29 02:04:53 +54:56 Ukończył
150 Michał Żemojdzin 106 MTB DZIERZGOŃ M16-29 (26km) 24 01:01:2601:03:31 02:04:57 +55:00 Ukończył
151 Rafał Knapiński 150 M40-49 (26km) 46 01:01:3501:04:46 02:06:21 +56:24 Ukończył
152 Danuta Badowska 180 Golubsko-Dobrzyńskie Towarzystwo Rowerowe K50+ (26km) 2 01:04:1401:02:18 02:06:32 +56:35 Ukończyła
153 Krzysztof Appelt 263 M40-49 (26km) 47 01:04:0601:03:31 02:07:37 +57:40 Ukończył
154 Zbigniew Józefowicz 209 BikEl MTB M50-59 (26km) 17 01:01:2101:06:18 02:07:39 +57:42 Ukończył
155 krzysztof Rogala 224 Epidemia Cyklozy MTB Susz M40-49 (26km) 48 01:00:1501:11:50 02:12:05 +01:02:08 Ukończył
156 Zbigniew Lisewska 165 M50-59 (26km) 18 01:01:2101:10:48 02:12:09 +01:02:12 Ukończył
157 Marcin Kozłowski 139 M40-49 (26km) 49 01:06:3901:05:46 02:12:25 +01:02:28 Ukończył
158 Adam Leoniak 238 Dzierzgoń Team M30-39 (26km) 50 01:06:1601:07:23 02:13:39 +01:03:42 Ukończył
159 Ireneusz Tutaj 255 M50-59 (26km) 19 01:05:3901:08:48 02:14:27 +01:04:30 Ukończył
160 Paweł Glaziński 146 M30-39 (26km) 51 01:07:3501:07:44 02:15:19 +01:05:22 Ukończył
161 Jakub Jaskólski 271 QARK-BIKES.COM M40-49 (26km) 50 01:04:4201:12:50 02:17:32 +01:07:35 Ukończył
162 Rafał Koralewski 219 M40-49 (26km) 51 01:07:0901:13:51 02:21:00 +01:11:03 Ukończył
163 ZYGMUNT JONATOWSKI 109 GK MALBORK M60-69 (26km) 6 01:07:1201:13:49 02:21:01 +01:11:04 Ukończył
164 Wiesław Kurianowicz 200 M50-59 (26km) 20 01:09:5201:11:13 02:21:05 +01:11:08 Ukończył
165 Jarosław Piechna 242 M30-39 (26km) 52 01:03:3501:19:36 02:23:11 +01:13:14 Ukończył
166 Piotr Dmochewicz 70 M40-49 (26km) 52 01:08:3701:14:46 02:23:23 +01:13:26 Ukończył
167 Joanna Grau 266 KWIDZYN BIEGA K40-49 (26km) 4 01:13:5801:11:27 02:25:25 +01:15:28 Ukończyła
168 Kinga Guzowska-Boiwka 113 K30-39 (26km) 6 01:08:0001:21:43 02:29:43 +01:19:46 Ukończyła
169 Marcin Kalinowski 130 M40-49 (26km) 53 01:10:0001:19:44 02:29:44 +01:19:47 Ukończył
170 Leszek Wojtalik 108 M50-59 (26km) 21 01:17:1501:21:52 02:39:07 +01:29:10 Ukończył
171 Ryszard Krajewski 63 M40-49 (26km) 54 01:20:2701:19:24 02:39:51 +01:29:54 Ukończył
172 Jolanta Bąkowska 215 K50+ (26km) 3 01:17:1101:27:44 02:44:55 +01:34:58 Ukończyła
173 Michał Lewandowski 152 M50-59 (26km) 22 45:09- 45:09 +1 Okr. Nie ukończył
174 Hanna Bielińska 276 K30-39 (26km) 7 53:10- 53:10 +1 Okr. Nie ukończyła
175 Mateusz Boroński 256 M30-39 (26km) 53 01:07:05- 01:07:05 +1 Okr. Nie ukończył
176 Ireneusz Pakmur 153 Doradztwo Budowlane M30-39 (26km) 54 01:07:49- 01:07:49 +1 Okr. Nie ukończył
177 Paweł Lisowski 133 M16-29 (26km) 25 01:36:42- 01:36:42 +1 Okr. Nie ukończył
178 Maciej Hering 208 Tri starogard gdanski M30-39 (26km) -- - - Nie ukończył
179 Adam Kuczyński 230 M50-59 (26km) -- - - Nie ukończył
180 Mateusz Leciejewski 193 NDF TEAM CZŁUCHÓW M16-29 (26km) -- - - Nie ukończył


Do góry




"Nowicjusz (13km)"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Czas sum. Strata Status
1 Kacper Rudowski 37 LUKK BICI DORO LUBAWA M16-29 (13km) 1 43:45- 43:45 - Ukończył
2 Stanisław Piasecki 35 Cyklo Kwidzyn M30-39 (13km) 1 44:02- 44:02 +17 sek. Ukończył
3 Przemysław Oprawa 18 M16-29 (13km) 2 48:13- 48:13 +04:28 Ukończył
4 Dawid Rezmer 9 M16-29 (13km) 3 48:35- 48:35 +04:50 Ukończył
5 Tomasz Kępiński 16 M40-49 (13km) 1 48:43- 48:43 +04:58 Ukończył
6 Bebel Aleksandere 61 M16-29 (13km) 4 51:19- 51:19 +07:34 Ukończył
7 Łukasz Nowak 34 M30-39 (13km) 2 51:32- 51:32 +07:47 Ukończył
8 Patryk Gocek 4 Qark :) M30-39 (13km) 3 51:55- 51:55 +08:10 Ukończył
9 Rafał Kraiński 13 M16-29 (13km) 5 52:13- 52:13 +08:28 Ukończył
10 Miłosz Reszka 32 M30-39 (13km) 4 52:19- 52:19 +08:34 Ukończył
11 Piotr Banaś 11 M30-39 (13km) 5 55:48- 55:48 +12:03 Ukończył
12 Kacper Kapuściński 10 M16-29 (13km) 6 56:06- 56:06 +12:21 Ukończył
13 PRZEMYSŁAW BŁACHUTA 23 M30-39 (13km) 6 56:11- 56:11 +12:26 Ukończył
14 Krzysztof Arbus 31 M40-49 (13km) 2 56:22- 56:22 +12:37 Ukończył
15 Artur Cirug 36 1977 M40-49 (13km) 3 56:29- 56:29 +12:44 Ukończył
16 Tomasz Nowicki 15 M30-39 (13km) 7 56:30- 56:30 +12:45 Ukończył
17 Wojtek Kowalski 24 M40-49 (13km) 4 57:03- 57:03 +13:18 Ukończył
18 Mariusz Sypniewski 30 GK STG M50-59 (13km) 1 57:19- 57:19 +13:34 Ukończył
19 Marcin Gratowski 12 Rowerowy Grudziądz M40-49 (13km) 5 58:37- 58:37 +14:52 Ukończył
20 Radosław Skrzynia Skrzyński 6 S**J BIKE RACING TEAM M16-29 (13km) 7 01:00:24- 01:00:24 +16:39 Ukończył
21 Emilia Barca 5 Morsy zblewo K30-39 (13km) 1 01:01:28- 01:01:28 +17:43 Ukończyła
22 Magdalena Grządziela 39 K40-49 (13km) 1 01:02:24- 01:02:24 +18:39 Ukończyła
23 Dariusz Nowak 14 Eaton M40-49 (13km) 6 01:02:47- 01:02:47 +19:02 Ukończył
24 Monika Miler 8 Morsy Zblewo/Aktywni Kociewiacy K40-49 (13km) 2 01:03:38- 01:03:38 +19:53 Ukończyła
25 Marcin Plutowski 19 Biegający Tczew M40-49 (13km) 7 01:03:46- 01:03:46 +20:01 Ukończył
26 Ewa Ossowska 7 Mors zblewo K50+ (13km) 1 01:05:15- 01:05:15 +21:30 Ukończyła
27 Jakub Markowski 29 Dobry Brat M30-39 (13km) 8 01:05:53- 01:05:53 +22:08 Ukończył
28 Piotr Dłużewski 1 M40-49 (13km) 8 01:06:00- 01:06:00 +22:15 Ukończył
29 Patryk Pol 3 M40-49 (13km) 9 01:06:37- 01:06:37 +22:52 Ukończył
30 Małgorzata Pol 17 K40-49 (13km) 3 01:06:38- 01:06:38 +22:53 Ukończyła
31 Krzysztof Grządziela 41 M40-49 (13km) 10 01:07:17- 01:07:17 +23:32 Ukończył
32 ALEKSANDRA CHMIELECKA 22 K30-39 (13km) 2 01:15:18- 01:15:18 +31:33 Ukończyła
33 Jakub Kępiński 26 M40-49 (13km) 11 01:19:38- 01:19:38 +35:53 Ukończył
34 Dariusz Kochański 25 M40-49 (13km) 12 01:21:28- 01:21:28 +37:43 Ukończył
35 Mariola Lewandowska 28 K50+ (13km) 2 01:21:33- 01:21:33 +37:48 Ukończyła
36 Krzysztof Janowski 21 M60-69 (13km) 1 01:49:19- 01:49:19 +01:05:34 Ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×