Północna Liga XC 2019 - XC 8 Grudziądz

Wyniki

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Mateusz Piechocki 36 UKS Sportowiec Piła Junior 1 17:5919:05-- 37:04 37:04 - Ukończył
2 Mateusz Maleszka 10 Dachland Trek Team Młodzik 1 18:4218:29-- 37:11 37:11 +7 sek. Ukończył
3 Dawid Czechowski 20 N-Bike Academy Młodzik 2 18:4218:56-- 37:38 37:38 +34 sek. Ukończył
4 Mikołaj Kuczwalski 16 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior 2 18:4519:16-- 38:00 38:01 +57 sek. Ukończył
5 Kacper Pecyna 30 UKS Sportowiec Piła Junior 3 19:0219:27-- 38:28 38:29 +01:25 Ukończył
6 Igor Kujawa 43 Belta Team Gdańsk Młodzik 3 19:0220:05-- 39:06 39:07 +02:03 Ukończył
7 JAKUB SOBIERAJ 47 Belta Team Gdanśk Junior 4 19:3720:02-- 39:38 39:39 +02:35 Ukończył
8 Franciszek Donarski 22 N-Bike Academy Młodzik 4 19:3220:08-- 39:39 39:40 +02:36 Ukończył
9 JAN SOBIERAJ 45 Belta Team Gdanśk Młodzik 5 19:4320:00-- 39:42 39:43 +02:39 Ukończył
10 Paweł Zbonikowski 18 Belta Team Gdańsk Młodzik 6 19:5721:06-- 41:02 41:03 +03:59 Ukończył
11 Jakub Wiśniewski 19 Belta Team Gdańsk Młodzik 7 20:2422:10-- 42:33 42:34 +05:30 Ukończył
12 Filip Skotarek 37 UKS Sportowiec Piła Młodzik 8 20:1322:51-- 43:03 43:04 +06:00 Ukończył
13 Maciej Kitkowski 21 N-Bike Academy Junior 5 20:2423:05-- 43:28 43:29 +06:25 Ukończył
14 Kamila Gurzyńska 14 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety 1 21:4622:42-- 44:27 44:28 +07:24 Ukończyła
15 Kacper Kraiński 17 AGK Coffe Riders Junior 6 21:4423:38-- 45:21 45:22 +08:18 Ukończył
16 Kacper Bodenszac 24 UKS Cykliści RYPIN Młodzik 9 22:1723:05-- 45:20 45:22 +08:18 Ukończył
17 Paula Budzyńska 11 Kobiety 2 22:3623:23-- 45:57 45:59 +08:55 Ukończyła
18 Jakub Skowron 39 UKS Sportowiec Piła Młodzik 10 22:4223:22-- 46:00 46:04 +09:00 Ukończył
19 Wiktor Grzegorek 35 UKS Sportowiec Piła Młodzik 11 22:4223:22-- 46:02 46:04 +09:00 Ukończył
20 Dawid Soczywko 33 UKS Sportowiec Piła Młodzik 12 22:4223:22-- 46:02 46:04 +09:00 Ukończył
21 Mateusz Kuś 40 Belta Team Gdańsk Młodzik 13 22:3625:23-- 47:58 47:59 +10:55 Ukończył
22 Jan Jóźwiak 13 Młodzik 14 23:2624:34-- 47:56 48:00 +10:56 Ukończył
23 Oskar Muraszko 29 MKS TRUSO ELBLAG Junior 7 23:0425:33-- 48:36 48:37 +11:33 Ukończył
24 Edyta Jakubowska-Olech 44 Kobiety 3 23:4925:05-- 48:53 48:54 +11:50 Ukończyła
25 Małgorzata Wojcieszek 41 BeltaTeam Gdańsk Młodziczka 1 23:4825:17-- 49:04 49:05 +12:01 Ukończyła
26 Marcel Dłużniewski 25 CYKLISCI RYPIN Młodzik 15 23:1327:16-- 50:27 50:29 +13:25 Ukończył
27 Mateusz Witwicki 32 UKS Sportowiec Piła Młodzik 16 25:4825:37-- 51:23 51:25 +14:21 Ukończył
28 Marta Białkowska 38 Kobiety 4 24:4226:43-- 51:23 51:25 +14:21 Ukończyła
29 Maria Świerczyńska 46 Kobiety 5 25:2027:52-- 53:11 53:12 +16:08 Ukończyła
30 Martyna Dykalska 26 CYKLISCI RYPIN Juniorka 1 23:4833:56-- 57:43 57:44 +20:40 Ukończyła
31 Bartosz Kamiński 31 UKS Sportowiec Piła Młodzik 17 29:0531:32-- 01:00:35 01:00:37 +23:33 Ukończył
32 Beata Lorkowska 42 BeltaTeam Gdańsk Kobiety 6 29:5630:49-- 01:00:40 01:00:45 +23:41 Ukończyła
33 Zuzanna Podgórska 27 CYKLISCI RYPIN Młodziczka 2 31:5629:46-- 01:01:38 01:01:42 +24:38 Ukończyła
34 Izabela Gawińska 23 Grupa z Grupy Kobiety 7 33:0233:59-- 01:06:56 01:07:01 +29:57 Ukończyła
35 Wiktoria Łukaszewska 28 CYKLISCI RYPIN Juniorka 2 35:5335:22-- 01:11:12 01:11:15 +34:11 Ukończyła
36 Alex Myśliński 12 Belta Team Gdanśk Młodzik 18 28:33--- 28:32 28:33 +1 Okr. Nie ukończył


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Michał Bogdziewicz 167 Apteki Gemini M40 1 15:5216:4217:0817:06 01:06:46 01:06:48 - Ukończył
2 Dominik Jakubowski 196 Sunrace MossoPolska.pl M20 1 16:1216:5617:1517:16 01:07:38 01:07:39 +51 sek. Ukończył
3 Grzegorz Maleszka 103 Renault Team M40 2 16:2016:5317:1618:23 01:08:51 01:08:52 +02:04 Ukończył
4 Miłosz Wojciechowski 137 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 2 16:5917:5218:0717:58 01:10:54 01:10:56 +04:08 Ukończył
5 Rafał Szturo 118 SISU‐OWB TEAM M40 3 16:5817:5418:0518:17 01:11:11 01:11:14 +04:26 Ukończył
6 Kacper Belt 138 MTB Eldar Świecie M20 3 17:1117:5818:0618:32 01:11:46 01:11:47 +04:59 Ukończył
7 Miłosz Zwierski 160 UKS Sportowiec Piła M20 4 17:3718:5018:2118:23 01:13:06 01:13:11 +06:23 Ukończył
8 Mateusz Hoppe 144 Sopocki klub zeglarski M20 5 17:4818:3818:2118:55 01:13:37 01:13:42 +06:54 Ukończył
9 ŁUKASZ MIGOWSKI 123 SISU‐OWB TEAM M30 1 17:4318:4318:2619:22 01:14:11 01:14:14 +07:26 Ukończył
10 Leszek Jezierski 102 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 4 18:4918:4018:2918:19 01:14:05 01:14:17 +07:29 Ukończył
11 Michał Wyżlic 197 Komobike Scott M30 2 18:1618:3018:3519:19 01:14:39 01:14:40 +07:52 Ukończył
12 Szymon Kobylinski 200 NS Bikes M40 5 18:0418:3819:0719:21 01:15:05 01:15:10 +08:22 Ukończył
13 Daniel Lipinski 1 TTC Toruń M20 6 16:1118:2619:2821:47 01:15:51 01:15:52 +09:04 Ukończył
14 Bartosz Koniuszewski 207 WINAAR.COM M30 3 18:4818:3019:0419:35 01:15:45 01:15:57 +09:09 Ukończył
15 Maksymilian Dawid 194 Cryospace Olsztyn M20 7 18:0319:3719:4019:35 01:16:47 01:16:55 +10:07 Ukończył
16 Mateusz Opielewicz 142 MrBike Team M20 8 18:1119:3019:4119:56 01:17:16 01:17:18 +10:30 Ukończył
17 Norbert Łysiak 164 N-Bike Academy M40 6 18:0518:4219:1321:29 01:17:25 01:17:29 +10:41 Ukończył
18 Jacek Frydrychowicz 180 XTrack.com M40 7 18:2419:0619:4820:26 01:17:39 01:17:44 +10:56 Ukończył
19 Rafał Jackowski 152 Zadroga Racing Team M40 8 19:0119:3219:3920:09 01:18:17 01:18:21 +11:33 Ukończył
20 Piotr Koniuszewski 206 WINAAR Cycling Gdańsk M30 4 19:0319:2919:5420:11 01:18:26 01:18:37 +11:49 Ukończył
21 Artur Szmyt 111 Merx Team Wągrowiec M30 5 19:0019:4719:5420:27 01:19:07 01:19:08 +12:20 Ukończył
22 Maciej Piwko 129 Intel Technology Poland M40 9 18:5319:5820:0220:18 01:19:05 01:19:11 +12:23 Ukończył
23 Bartosz Zięba 189 Cryospace Olsztyn M20 9 18:4819:2220:2921:33 01:20:02 01:20:12 +13:24 Ukończył
24 Grzegorz Toruński 143 M30 6 19:0320:0821:3421:47 01:22:31 01:22:32 +15:44 Ukończył
25 Roman Bloch 181 International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 7 19:5220:3421:1720:50 01:22:30 01:22:33 +15:45 Ukończył
26 Bogumił Bieliński 183 CTBIKE.PL M30 8 20:2020:5221:0020:41 01:22:52 01:22:53 +16:05 Ukończył
27 Mateusz Rudzki 175 M20 10 19:5720:3721:0621:14 01:22:47 01:22:54 +16:06 Ukończył
28 Tomir Żukotyński 116 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 10 19:3720:2021:1822:05 01:23:17 01:23:20 +16:32 Ukończył
29 Daniel Dziemieszonek 154 SzajBajk M30 9 20:2220:5921:0821:28 01:23:50 01:23:57 +17:09 Ukończył
30 Mikołaj Poloch 190 Kołownik Włoszakowice M20 11 20:2721:0021:0321:28 01:23:49 01:23:58 +17:10 Ukończył
31 Kamil Kruszyński 117 SISU‐OWB TEAM M40 11 19:5620:5821:2622:12 01:24:27 01:24:32 +17:44 Ukończył
32 Przemysław Dana 148 Męska Róża Różańcowa M40 12 20:3320:5621:3321:45 01:24:37 01:24:47 +17:59 Ukończył
33 Waldemar Cisło 136 Cyklo Kwidzyn M40 13 19:5121:3021:4921:44 01:24:51 01:24:54 +18:06 Ukończył
34 Maciej Sadurski 155 M20 12 21:2421:0621:1621:24 01:24:59 01:25:10 +18:22 Ukończył
35 Jacek Olech 176 M40 14 20:0120:5521:5322:38 01:25:22 01:25:27 +18:39 Ukończył
36 Dariusz Welzandt 203 M20 13 20:3320:4822:1222:10 01:25:36 01:25:43 +18:55 Ukończył
37 Grzegorz Dziedzic 191 Grudziądz M30 10 21:0121:2621:4621:31 01:25:34 01:25:44 +18:56 Ukończył
38 Mikołaj Tuszyński 134 MTB Racing Tuszyński M30 11 20:3521:3222:2122:03 01:26:25 01:26:31 +19:43 Ukończył
39 Tomasz Steyer 114 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 12 20:3521:4022:2922:40 01:27:23 01:27:24 +20:36 Ukończył
40 Jakub Tylicki 124 M20 14 20:4221:0822:3923:19 01:27:42 01:27:48 +21:00 Ukończył
41 Sebastian Trzciński 109 SaraWorkwear Wheel Brothers Racing M40 15 20:4321:3522:3423:15 01:28:00 01:28:07 +21:19 Ukończył
42 Grzegorz Drosiński 149 Cyklo Kwidzyn M30 13 20:2921:5622:4823:32 01:28:42 01:28:45 +21:57 Ukończył
43 Mirosław Zalewski 157 M40 16 21:5722:1422:3522:03 01:28:42 01:28:49 +22:01 Ukończył
44 Krystian Gurba 174 Rowersi Cycling Team M30 14 21:0721:3122:3823:50 01:28:56 01:29:06 +22:18 Ukończył
45 Andrzej Leszczyński 158 Team Wielki Ptak M40 17 21:4821:4922:3923:55 01:30:02 01:30:11 +23:23 Ukończył
46 Rafał Gregorczyk 122 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 15 19:3220:5422:26- 01:02:51 01:02:52 +1 Okr. Nie ukończył
47 Robert Litwiński 211 Vege Runners M30 16 22:0921:2723:28- 01:06:49 01:07:04 +1 Okr. Ukończył
48 Adam Podgórski 172 CYKLISCI RYPIN M40 18 21:5822:0723:29- 01:07:20 01:07:34 +1 Okr. Ukończył
49 Marek Weber 113 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 19 21:2423:1023:11- 01:07:40 01:07:45 +1 Okr. Ukończył
50 Dariusz Wilewski 115 M40 20 21:4223:0123:54- 01:08:29 01:08:37 +1 Okr. Ukończył
51 Bartłomiej Jarząbek 127 GardenFlora MTB Team M30 17 22:4723:2422:32- 01:08:42 01:08:43 +1 Okr. Ukończył
52 Marcin Zgoda 150 BADGERS CREW MTB NOWE M40 21 22:5322:1223:38- 01:08:34 01:08:43 +1 Okr. Ukończył
53 Rafał Szpont 178 TCH M30 18 22:5222:5123:23- 01:08:54 01:09:06 +1 Okr. Ukończył
54 Karol Chudzyński 182 SISU-OWB team M40 22 23:5122:4622:54- 01:09:19 01:09:31 +1 Okr. Ukończył
55 Miłosz Rzepka 126 M&M's M30 19 22:1523:3823:45- 01:09:28 01:09:38 +1 Okr. Ukończył
56 Piotr Hinz 132 M30 20 23:0423:1823:22- 01:09:33 01:09:44 +1 Okr. Ukończył
57 Jarosław Belt 199 MTB Eldar Świecie M50+ 1 23:0423:2923:16- 01:09:38 01:09:49 +1 Okr. Ukończył
58 Dariusz Piotrowski 156 MTB Eldar Świecie M40 23 22:3523:4723:39- 01:09:51 01:10:01 +1 Okr. Ukończył
59 Karol Wróblewski 104 SISU-OWB Team M30 21 22:2923:5424:29- 01:10:42 01:10:52 +1 Okr. Ukończył
60 Waldemar Czarnota 205 Cyklo Kwidzyn M40 24 22:5424:3523:57- 01:11:18 01:11:26 +1 Okr. Ukończył
61 Jacek Gbyl 166 M50+ 2 23:2023:4024:31- 01:11:19 01:11:31 +1 Okr. Ukończył
62 Cezary Wojnowski 210 Across the River Team M40 25 22:1623:5125:40- 01:11:39 01:11:47 +1 Okr. Ukończył
63 Łukasz Kręcki 131 Klub Kolarski Wda Świecie M30 22 23:2124:1724:18- 01:11:48 01:11:56 +1 Okr. Ukończył
64 Michał Grzędzicki 171 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 26 24:0423:5024:02- 01:11:39 01:11:56 +1 Okr. Ukończył
65 Jarosław Jurkiewicz 209 M30 23 23:2924:1224:20- 01:11:51 01:12:01 +1 Okr. Ukończył
66 Sławomir Trojanowski 198 MTB Eldar Świecie M40 27 23:1123:4825:03- 01:11:50 01:12:02 +1 Okr. Ukończył
67 Krzysztof Gałgański 105 SISU-OWB team M50+ 3 23:4523:5524:41- 01:12:15 01:12:21 +1 Okr. Ukończył
68 Marcin Grzybek 202 M40 28 24:4023:5224:22- 01:12:42 01:12:54 +1 Okr. Ukończył
69 Kacper Berendt 120 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 15 22:5525:3024:51- 01:13:05 01:13:16 +1 Okr. Ukończył
70 Wiktor Gajda 188 MTB Eldar Świecie M20 16 24:0124:0225:48- 01:13:42 01:13:51 +1 Okr. Ukończył
71 Krzysztof Wichowski 184 TTC Toruń M30 24 24:1424:3925:28- 01:14:06 01:14:21 +1 Okr. Ukończył
72 Stanisław Piasecki 185 Cyklo Kwidzyn M30 25 23:0225:2925:56- 01:14:23 01:14:27 +1 Okr. Ukończył
73 Miłosz Bilicki 121 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 26 24:5625:3424:27- 01:14:40 01:14:57 +1 Okr. Ukończył
74 Dariusz Rompalski 139 Klub Kolarski Wda Świecie M40 29 23:1924:5127:05- 01:15:02 01:15:15 +1 Okr. Ukończył
75 DOMINIK SUDOŁ 186 SUDOŁ COOPERATION M40 30 26:0123:3926:18- 01:15:50 01:15:58 +1 Okr. Ukończył
76 Mateusz Gurzyński 119 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 27 25:2625:1125:25- 01:15:48 01:16:02 +1 Okr. Ukończył
77 Bogusław Olszewski 151 Cyklo Kwidzyn M30 28 23:5625:1726:52- 01:15:56 01:16:05 +1 Okr. Ukończył
78 Kacper Guzmann 208 M20 17 23:0725:2728:12- 01:16:39 01:16:46 +1 Okr. Ukończył
79 Wojciech Zupa 108 SISU-OWB team M50+ 4 24:3926:3726:07- 01:17:13 01:17:23 +1 Okr. Ukończył
80 Paweł Marciniak 146 M30 29 24:4225:3527:19- 01:17:26 01:17:36 +1 Okr. Ukończył
81 Juliusz Złotopolski 153 M20 18 23:5926:2827:26- 01:17:40 01:17:53 +1 Okr. Ukończył
82 Marcin Jaciubek 101 M30 30 24:2727:0927:02- 01:18:32 01:18:38 +1 Okr. Ukończył
83 Piotr Śmigowski 195 WWMK-najważniejsi! M30 31 23:0626:4430:15- 01:20:00 01:20:05 +1 Okr. Ukończył
84 Jacek Kalinowski 169 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 32 26:2925:3428:04- 01:19:52 01:20:07 +1 Okr. Ukończył
85 Piotr Baryła 106 Klub Kolarski Wda Świecie M30 33 24:5526:2729:05- 01:20:15 01:20:27 +1 Okr. Ukończył
86 Ernest Wawrzyniuk 161 M40 31 25:5127:1028:04- 01:20:52 01:21:05 +1 Okr. Ukończył
87 Dariusz Pacuk 135 Pacuki M50+ 5 27:3328:3830:39- 01:26:37 01:26:50 +1 Okr. Ukończył
88 Karol Czajkowski 170 M30 34 27:0129:4131:22- 01:27:49 01:28:04 +1 Okr. Ukończył
89 Piotr Banaś 145 M30 35 27:2430:1930:51- 01:28:24 01:28:34 +1 Okr. Ukończył
90 Patryk Pol 133 M40 32 27:1329:4432:39- 01:29:23 01:29:36 +1 Okr. Ukończył
91 Grzegorz Łopaciuk 159 AntraxAudio MTB Team M50+ 6 28:0831:1730:54- 01:30:05 01:30:19 +1 Okr. Ukończył
92 JAROSŁAW SADOWSKI 204 M40 33 28:1130:0232:34- 01:30:33 01:30:47 +1 Okr. Ukończył
93 Sławomir Bączkowski 147 SLK Team M30 36 27:3633:2741:18- 01:42:07 01:42:21 +1 Okr. Ukończył
94 Rafał Tłuszczak 110 HOTEL CZTERY BRZOZY M40 34 22:3223:04-- 45:29 45:36 +2 Okr. Nie ukończył
95 Grzegorz Kopinski 179 BADGERS CREW MTB NOWE M30 37 25:1428:31-- 53:36 53:45 +2 Okr. Nie ukończył
96 Krzysztof Jeliński 162 M30 38 26:2528:49-- 54:59 55:14 +2 Okr. Nie ukończył
97 Ariel Józwowski 165 4-control M20 19 26:0829:07-- 54:58 55:15 +2 Okr. Nie ukończył
98 Krzysztof Lica 177 SISU-OWB - team M50+ 7 27:1228:46-- 55:47 55:58 +2 Okr. Ukończył
99 Michał Gawiński 168 Grupa z Grupy M40 35 31:1935:53-- 01:06:54 01:07:12 +2 Okr. Ukończył
100 Bartłomiej Kawski 141 KKK M40 36 31:4542:16-- 01:13:45 01:14:01 +2 Okr. Ukończył
101 Bartosz Turoń 187 MTB Kwidzyn TEAM M30 39 18:53--- 18:50 18:53 +3 Okr. Nie ukończył
102 Rafał Rogowski 193 M40 37 31:24--- 31:05 31:24 +3 Okr. Nie ukończył
103 Andrzej Pepliński 100 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 ---- - - - Nie ukończył
104 Jarosław Wnuk 192 Cyklo Kwidzyn M40 ---- - - - Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×