II Delfin Cross Run 2019

Wyniki

"5km"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Czas sum. Strata Status
1 Artur Wrzeciono 195 Sportowa Olimpia Mężczyźni (5km) 1 19:56 - Ukończył
2 Tomasz Banach 197 Mężczyźni (5km) 2 20:00 +4 sek. Ukończył
3 Jacek Gruszeczka 126 parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 3 20:01 +5 sek. Ukończył
4 Rafał Wiśniewski 185 IŁAWA BIEGA Mężczyźni (5km) 4 20:31 +35 sek. Ukończył
5 Daniel Korycki 138 Mężczyźni (5km) 5 21:35 +01:39 Ukończył
6 Mateusz Wnuczek 186 Mężczyźni (5km) 6 22:16 +02:20 Ukończył
7 Tomasz Kochański 136 parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 7 22:46 +02:50 Ukończył
8 Teresa Łepek 145 Kobiety (5km) 1 22:50 +02:54 Ukończyła
9 DOROTA GAŁUSZKA 122 Wtorkowy Trening Kobiety (5km) 2 23:22 +03:26 Ukończyła
10 Łukasz Kowalczyk 140 Bezpieczny Grudziądz Mężczyźni (5km) 8 24:12 +04:16 Ukończył
11 Jan Dudziński 118 Mężczyźni (5km) 9 24:13 +04:17 Ukończył
12 Dagmara Krefta 142 Kobiety (5km) 3 24:59 +05:03 Ukończyła
13 Tomasz Chmura 111 Mężczyźni (5km) 10 25:02 +05:06 Ukończył
14 Mateusz Mokwa 156 Mężczyźni (5km) 11 25:21 +05:25 Ukończył
15 Wojciech Krajnik 141 Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 12 25:34 +05:38 Ukończył
16 Marcin Kotz 139 Mężczyźni (5km) 13 25:51 +05:55 Ukończył
17 Andrzej Rutkowski 170 1981 Mężczyźni (5km) 14 25:53 +05:57 Ukończył
18 Marzena Mączewska 154 1969 Kobiety (5km) 4 26:10 +06:14 Ukończyła
19 Marcin Dominikowski 115 Mężczyźni (5km) 15 26:13 +06:17 Ukończył
20 Anna Pawlik 162 Kobiety (5km) 5 26:20 +06:24 Ukończyła
21 Grzegorz Żuchowski 193 Delfin Mężczyźni (5km) 16 26:42 +06:46 Ukończył
22 Krystyna Cerska 109 Kobiety (5km) 6 26:50 +06:54 Ukończyła
23 Tomasz Makowski 149 ################ Mężczyźni (5km) 17 26:55 +06:59 Ukończył
24 Agnieszka Lachowicz 143 Kobiety (5km) 7 27:07 +07:11 Ukończyła
25 Kinga Lipińska 144 Bez Formy Team Kobiety (5km) 8 27:08 +07:12 Ukończyła
26 Waldemar Chyliński 113 Uks Tandem Mężczyźni (5km) 18 27:14 +07:18 Ukończył
27 Damian Strużyna 174 Mężczyźni (5km) 19 27:24 +07:28 Ukończył
28 Marcin Fischer 120 Mężczyźni (5km) 20 27:38 +07:42 Ukończył
29 Anna Miler 155 Kobiety (5km) 9 27:48 +07:52 Ukończyła
30 Marek Jankowski 127 Mężczyźni (5km) 21 27:54 +07:58 Ukończył
31 Robert Oborski 196 Mężczyźni (5km) 22 28:00 +08:04 Ukończył
32 Joanna Wasilewska 183 Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 10 28:18 +08:22 Ukończyła
33 Zaneta Czarnecka 114 Kobiety (5km) 11 28:22 +08:26 Ukończyła
34 Mateusz Okoński 158 Mężczyźni (5km) 23 28:27 +08:31 Ukończył
35 Marian Brac 105 Grupa WB Mężczyźni (5km) 24 28:39 +08:43 Ukończył
36 Wioleta Erdmańska 119 Kobiety (5km) 12 28:42 +08:46 Ukończyła
37 Patryk Gruszeczka 125 parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 25 28:50 +08:54 Ukończył
38 Magdalena Polińska 163 Kobiety (5km) 13 28:54 +08:58 Ukończyła
39 Paweł Brac 107 Mężczyźni (5km) 26 28:55 +08:59 Ukończył
40 Joanna WORYTKO 190 Kobiety (5km) 14 29:02 +09:06 Ukończyła
41 Wioletta Macioszek 147 parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 15 29:05 +09:09 Ukończyła
42 Róża Macutkiewicz 148 Kobiety (5km) 16 29:09 +09:13 Ukończyła
43 Ewa Chmura 110 Kobiety (5km) 17 29:22 +09:26 Ukończyła
44 Anna Walczak 182 Kobiety (5km) 18 29:30 +09:34 Ukończyła
45 Oliwia Rusoń 169 Kobiety (5km) 19 29:39 +09:43 Ukończyła
46 Marzena Brąszkowska 108 Kobiety (5km) 20 29:47 +09:51 Ukończyła
47 Anna Górska 123 Kobiety (5km) 21 29:48 +09:52 Ukończyła
48 Izabela Dubanowska 117 Kobiety (5km) 22 29:51 +09:55 Ukończyła
49 Marek Rakowski 167 Mężczyźni (5km) 27 29:57 +10:01 Ukończył
50 Sebastian Grucza 124 Mężczyźni (5km) 28 30:04 +10:08 Ukończył
51 Grażyna Brac 106 Kobiety (5km) 23 30:10 +10:14 Ukończyła
52 Małgorzata Zalewska 192 Kobiety (5km) 24 30:22 +10:26 Ukończyła
53 Natalia Borkowska 5 Kobiety (5km) 25 30:29 +10:33 Ukończyła
54 Aleksandra Frencel 121 Fit mania Kobiety (5km) 26 30:30 +10:34 Ukończyła
55 Ewa Kawska 132 Kobiety (5km) 27 30:42 +10:46 Ukończyła
56 Daria Szeferska 177 Kobiety (5km) 28 30:50 +10:54 Ukończyła
57 Joanna Szczepaniak 176 Kobiety (5km) 29 30:51 +10:55 Ukończyła
58 Grzegorz Szytniewski 178 1965 Mężczyźni (5km) 29 30:53 +10:57 Ukończył
59 Alicja Drzyzga 116 Kobiety (5km) 30 30:57 +11:01 Ukończyła
60 Kinga Osińska 160 Kobiety (5km) 31 31:03 +11:07 Ukończyła
61 Józef Trzaska 180 Mężczyźni (5km) 30 31:03 +11:07 Ukończył
62 Agata Matuszak 153 Fit Mania Kobiety (5km) 32 31:05 +11:09 Ukończyła
63 MICHAŁ URBAŃSKI 181 Mężczyźni (5km) 31 31:16 +11:20 Ukończył
64 Magdalena Pawlak 161 Kobiety (5km) 33 31:20 +11:24 Ukończyła
65 Anna Wołoszyn 194 Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) 34 31:28 +11:32 Ukończyła
66 Joanna Łobaczewska 146 Kobiety (5km) 36 31:47 +11:51 Ukończyła
67 Roman Kęsik 133 13 WOG Grudziądz Mężczyźni (5km) 32 31:52 +11:56 Ukończył
68 Marta Słabysz 173 Kobiety (5km) 37 31:59 +12:03 Ukończyła
69 Karolina Szczeblewska 175 Kobiety (5km) 38 32:05 +12:09 Ukończyła
70 Beata Kłos 134 Kobiety (5km) 39 32:28 +12:32 Ukończyła
71 Anna Targowska 179 Kobiety (5km) 40 32:28 +12:32 Ukończyła
72 Aliona Alipava 101 Kobiety (5km) 41 32:40 +12:44 Ukończyła
73 ARTUR KAMIŃSKI 130 Mężczyźni (5km) 33 32:43 +12:47 Ukończył
74 Anna Korczyńska 137 Kobiety (5km) 42 33:19 +13:23 Ukończyła
75 Zbigniew Wojanowski 188 Sport i Rekreacja Delfin Mężczyźni (5km) 34 34:04 +14:08 Ukończył
76 Maryla Wojanowska 187 Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) 43 34:05 +14:09 Ukończyła
77 Magdalena Pyszora-Załoga 165 Kobiety (5km) 44 34:06 +14:10 Ukończyła
78 Kinga Kaniecka 131 Fit mania Kobiety (5km) 45 34:32 +14:36 Ukończyła
79 Magda Bartoszyńska 102 Kobiety (5km) 46 34:35 +14:39 Ukończyła
80 Dorota Wolska 189 Łubudubu Kobiety (5km) 47 34:41 +14:45 Ukończyła
81 Małgorzata Rusoń 168 Kobiety (5km) 48 35:08 +15:12 Ukończyła
82 Agnieszka Poręba 164 Kobiety (5km) 49 35:16 +15:20 Ukończyła
83 Justyna Chudek 112 Kobiety (5km) 50 35:31 +15:35 Ukończyła
84 Kamila SKOWROŃSKA 172 Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) 51 35:40 +15:44 Ukończyła
85 Magdalena Kłosowska 135 Fit Mania Kobiety (5km) 52 35:51 +15:55 Ukończyła
86 Marta Okuniewska 159 Kobiety (5km) 53 36:38 +16:42 Ukończyła
87 Magdalena Wilczewska 184 Kobiety (5km) 54 36:39 +16:43 Ukończyła
88 Barbara Wydrych 191 Kobiety (5km) 55 36:39 +16:43 Ukończyła
89 Magdalena Jarco 128 Kobiety (5km) 56 36:53 +16:57 Ukończyła
90 Emilia Markot-Borkowska 150 WB' wives Kobiety (5km) 57 37:23 +17:27 Ukończyła
91 Joanna Skorek 171 Kobiety (5km) 58 38:30 +18:34 Ukończyła


Do góry




"10km"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Czas sum. Strata Status
1 Mateusz Ronowski 60 Mat Kin Run Mężczyźni (10km) 1 36:56 - Ukończył
2 Dawid Janus 18 The Runners Świecie Mężczyźni (10km) 2 37:00 +4 sek. Ukończył
3 Maciej Krasnodębski 33 Mężczyźni (10km) 3 37:16 +20 sek. Ukończył
4 Maciej Mączkowski 48 Mężczyźni (10km) 4 37:54 +58 sek. Ukończył
5 Łukasz Kowalewski 30 Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 5 38:44 +01:48 Ukończył
6 Marcin Skibski 63 Mężczyźni (10km) 6 38:56 +02:00 Ukończył
7 Maciej Skibski 64 Mężczyźni (10km) 7 39:26 +02:30 Ukończył
8 Łukasz Klimek 25 H2O TEAM Mężczyźni (10km) 8 39:42 +02:46 Ukończył
9 Paweł Szarszewski 89 Mężczyźni (10km) 9 40:29 +03:33 Ukończył
10 Piotr Wolski 78 Łubudubu Mężczyźni (10km) 10 41:25 +04:29 Ukończył
11 MARCIN KULPA 37 Mężczyźni (10km) 11 43:08 +06:12 Ukończył
12 Krzysztof Witkowski 74 Mężczyźni (10km) 12 43:53 +06:57 Ukończył
13 ŁUKASZ TALMA 70 DRUŻYNA SZPIKU Mężczyźni (10km) 13 43:53 +06:57 Ukończył
14 Dawid Kordowski 28 Mężczyźni (10km) 14 43:59 +07:03 Ukończył
15 Adam Kwiatkowski 39 Mężczyźni (10km) 15 44:08 +07:12 Ukończył
16 Michał Wróbel 79 KMP Grudziądz Mężczyźni (10km) 16 44:08 +07:12 Ukończył
17 MARCIN URBAŃSKI 72 Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni (10km) 17 44:20 +07:24 Ukończył
18 Daniel Kawczyński 24 Mężczyźni (10km) 18 44:24 +07:28 Ukończył
19 Leszek JASKÓLSKI 19 Mężczyźni (10km) 19 44:24 +07:28 Ukończył
20 Tomasz Markowski 46 Biegam bo lubię Mężczyźni (10km) 20 45:16 +08:20 Ukończył
21 Damian Grubich 12 parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 21 45:29 +08:33 Ukończył
22 Justyna Żyła 86 lub wybierz z listy Kobiety (10km) 1 45:59 +09:03 Ukończyła
23 Mirosław Kamiński 22 Mężczyźni (10km) 22 45:59 +09:03 Ukończył
24 Aneta Wojas 75 Kobiety (10km) 2 46:14 +09:18 Ukończyła
25 Grzegorz Wydra 82 Mężczyźni (10km) 23 46:21 +09:25 Ukończył
26 Grzegorz Jeżowski 20 Mężczyźni (10km) 24 46:52 +09:56 Ukończył
27 Tomasz Kunke 38 13WOG Grudziądz Mężczyźni (10km) 25 46:54 +09:58 Ukończył
28 Damian Puzio 59 Mężczyźni (10km) 26 47:13 +10:17 Ukończył
29 Mirosław Łucki 44 Mężczyźni (10km) 27 47:15 +10:19 Ukończył
30 Anna Łucka 43 akademia biegania Kobiety (10km) 3 47:15 +10:19 Ukończyła
31 Janusz Gołębiewski 10 Mężczyźni (10km) 28 47:45 +10:49 Ukończył
32 Przemysław Bednarczyk 3 Dajerade Mężczyźni (10km) 29 48:00 +11:04 Ukończył
33 Jarosław Koszyński 29 Sport i Rekreacja Delfin Mężczyźni (10km) 30 48:36 +11:40 Ukończył
34 Sławomir Pulkowski 58 Mężczyźni (10km) 31 48:43 +11:47 Ukończył
35 Daniel Matuszak 47 Mężczyźni (10km) 32 49:00 +12:04 Ukończył
36 Przemysław Kula 36 ZK 2 Grudziądz Mężczyźni (10km) 33 49:42 +12:46 Ukończył
37 Tomasz Langowski 41 parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 34 50:13 +13:17 Ukończył
38 Jarosław Skoczkowski 65 Aro runners Mężczyźni (10km) 35 50:57 +14:01 Ukończył
39 Marcin Daniszewski 9 Aktywne Lisewo Mężczyźni (10km) 36 51:10 +14:14 Ukończył
40 Damian Suchomski 68 Mężczyźni (10km) 37 51:31 +14:35 Ukończył
41 Katarzyna Markowska 45 lub wybierz z listy Kobiety (10km) 4 51:33 +14:37 Ukończyła
42 Svetlana Konarska 27 Kobiety (10km) 5 52:18 +15:22 Ukończyła
43 Joanna Staniszewska 66 SPC Kobiety (10km) 6 52:35 +15:39 Ukończyła
44 Bartosz Dahl 8 Mężczyźni (10km) 38 52:37 +15:41 Ukończył
45 Michal Kaczmarek 21 Mężczyźni (10km) 39 52:37 +15:41 Ukończył
46 TOMASZ OSIŃSKI 53 Mężczyźni (10km) 40 52:37 +15:41 Ukończył
47 Bartosz PLEWA 55 Mężczyźni (10km) 41 52:38 +15:42 Ukończył
48 Przemysław Tymiński 87 LA RIVE TEAM Mężczyźni (10km) 42 53:01 +16:05 Ukończył
49 Bartosz Podsiadły 56 OSP DRAGACZ Mężczyźni (10km) 43 53:24 +16:28 Ukończył
50 Tomasz Wszelak 80 Łubudubu Mężczyźni (10km) 44 53:37 +16:41 Ukończył
51 Katarzyna Langowska 40 parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 7 53:57 +17:01 Ukończyła
52 Zbigniew Kozicki 31 parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 45 54:15 +17:19 Ukończył
53 Małgorzata Chabros 6 The Runners Świecie Kobiety (10km) 8 54:50 +17:54 Ukończyła
54 Dariusz Aniszewski 1 Mężczyźni (10km) 46 55:18 +18:22 Ukończył
55 Marcin Cyrklaff 7 Mężczyźni (10km) 47 55:24 +18:28 Ukończył
56 Sandra Ziętarska 85 Kobiety (10km) 9 55:50 +18:54 Ukończyła
57 Patryk Jabłoński 17 Bez Formy Team Mężczyźni (10km) 48 55:51 +18:55 Ukończył
58 Tomasz WOJTACKI 76 Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (10km) 49 55:59 +19:03 Ukończył
59 Adam Zdziarski 84 Sosnowa Team Mężczyźni (10km) 50 56:00 +19:04 Ukończył
60 Justyna Michna 49 Kobiety (10km) 10 56:05 +19:09 Ukończyła
61 Beata Suchomska 67 Kobiety (10km) 11 56:06 +19:10 Ukończyła
62 Anna Gurzyńska 13 Kobiety (10km) 12 56:30 +19:34 Ukończyła
63 Sylwia Urbanek 71 Kobiety (10km) 13 56:32 +19:36 Ukończyła
64 Sylwia Rutkowska 62 Kobiety (10km) 14 56:37 +19:41 Ukończyła
65 Wojciech Łaczkowski 42 Brak Mężczyźni (10km) 51 57:00 +20:04 Ukończył
66 Mateusz Nowiński 52 Mężczyźni (10km) 52 57:03 +20:07 Ukończył
67 Tomasz Krzyżykowski 34 Mężczyźni (10km) 53 57:09 +20:13 Ukończył
68 Mariusz Szygowski 69 H2O TEAM Mężczyźni (10km) 54 57:13 +20:17 Ukończył
69 Maciej Modrak 50 Mężczyźni (10km) 55 57:39 +20:43 Ukończył
70 Martyna Pankowska 54 Kobiety (10km) 15 58:03 +21:07 Ukończyła
71 Józek Rumocki 61 Mężczyźni (10km) 56 58:23 +21:27 Ukończył
72 Eryk Bielewski 4 Mężczyźni (10km) 57 58:34 +21:38 Ukończył
73 Dominika Karasińska 23 Kobiety (10km) 16 58:34 +21:38 Ukończyła
74 Monika Przeczewska 57 Kobiety (10km) 17 59:05 +22:09 Ukończyła
75 Andrzej Guzmann 14 Mężczyźni (10km) 58 59:05 +22:09 Ukończył
76 Rafał Zbrzeźny 83 SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (10km) 59 59:10 +22:14 Ukończył
77 Katarzyna Wiktor 73 Kobiety (10km) 18 59:29 +22:33 Ukończyła
78 Marek Helak 16 Wtorkowy trening Mężczyźni (10km) 60 01:01:00 +24:04 Ukończył
79 Krzysztof Krzyżykowski 35 Mężczyźni (10km) 61 01:01:21 +24:25 Ukończył
80 Anna Nalaskowska 51 Kobiety (10km) 19 01:01:30 +24:34 Ukończyła
81 MAGDALENA HAUSMAN 15 Kobiety (10km) 20 01:01:30 +24:34 Ukończyła
82 Beata Wojtanowicz 77 Kobiety (10km) 21 01:03:11 +26:15 Ukończyła
83 Ilona Wszelak 81 Łubudubu Kobiety (10km) 22 01:04:16 +27:20 Ukończyła
84 Natalia GRACZYKOWSKA 11 Łubudubu Kobiety (10km) 23 01:06:28 +29:32 Ukończyła
85 Jacek Nalaskowski 88 Mężczyźni (10km) 62 01:10:52 +33:56 Ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×