II Delfin Cross Run 2019

Wyniki

"5km"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Mateusz Ronowski 60 Mat Kin Run Mężczyźni (10km) 1 - 36:56 - Ukończył
2 Artur Wrzeciono 195 Sportowa Olimpia Mężczyźni (5km) 1 - 19:56 - Ukończył
3 Tomasz Banach 197 Mężczyźni (5km) 2 - 20:00 +4 sek. Ukończył
4 Dawid Janus 18 The Runners Świecie Mężczyźni (10km) 2 - 37:00 +17:04 Ukończył
5 Jacek Gruszeczka 126 parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 3 - 20:01 +5 sek. Ukończył
6 Maciej Krasnodębski 33 Mężczyźni (10km) 3 - 37:16 +17:20 Ukończył
7 Maciej Mączkowski 48 Mężczyźni (10km) 4 - 37:54 +17:58 Ukończył
8 Rafał Wiśniewski 185 IŁAWA BIEGA Mężczyźni (5km) 4 - 20:31 +35 sek. Ukończył
9 Daniel Korycki 138 Mężczyźni (5km) 5 - 21:35 +01:39 Ukończył
10 Łukasz Kowalewski 30 Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 5 - 38:44 +18:48 Ukończył
11 Marcin Skibski 63 Mężczyźni (10km) 6 - 38:56 +19:00 Ukończył
12 Mateusz Wnuczek 186 Mężczyźni (5km) 6 - 22:16 +02:20 Ukończył
13 Tomasz Kochański 136 parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 7 - 22:46 +02:50 Ukończył
14 Maciej Skibski 64 Mężczyźni (10km) 7 - 39:26 +19:30 Ukończył
15 Łukasz Klimek 25 H2O TEAM Mężczyźni (10km) 8 - 39:42 +19:46 Ukończył
16 Teresa Łepek 145 Kobiety (5km) 1 - 22:50 +02:54 Ukończyła
17 DOROTA GAŁUSZKA 122 Wtorkowy Trening Kobiety (5km) 2 - 23:22 +03:26 Ukończyła
18 Paweł Szarszewski 89 Mężczyźni (10km) 9 - 40:29 +20:33 Ukończył
19 Łukasz Kowalczyk 140 Bezpieczny Grudziądz Mężczyźni (5km) 8 - 24:12 +04:16 Ukończył
20 Piotr Wolski 78 Łubudubu Mężczyźni (10km) 10 - 41:25 +21:29 Ukończył
21 Jan Dudziński 118 Mężczyźni (5km) 9 - 24:13 +04:17 Ukończył
22 MARCIN KULPA 37 Mężczyźni (10km) 11 - 43:08 +23:12 Ukończył
23 Dagmara Krefta 142 Kobiety (5km) 3 - 24:59 +05:03 Ukończyła
24 Krzysztof Witkowski 74 Mężczyźni (10km) 12 - 43:53 +23:57 Ukończył
25 Tomasz Chmura 111 Mężczyźni (5km) 10 - 25:02 +05:06 Ukończył
26 ŁUKASZ TALMA 70 DRUŻYNA SZPIKU Mężczyźni (10km) 13 - 43:53 +23:57 Ukończył
27 Dawid Kordowski 28 Mężczyźni (10km) 14 - 43:59 +24:03 Ukończył
28 Mateusz Mokwa 156 Mężczyźni (5km) 11 - 25:21 +05:25 Ukończył
29 Wojciech Krajnik 141 Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 12 - 25:34 +05:38 Ukończył
30 Adam Kwiatkowski 39 Mężczyźni (10km) 15 - 44:08 +24:12 Ukończył
31 Marcin Kotz 139 Mężczyźni (5km) 13 - 25:51 +05:55 Ukończył
32 Michał Wróbel 79 KMP Grudziądz Mężczyźni (10km) 16 - 44:08 +24:12 Ukończył
33 Andrzej Rutkowski 170 1981 Mężczyźni (5km) 14 - 25:53 +05:57 Ukończył
34 MARCIN URBAŃSKI 72 Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni (10km) 17 - 44:20 +24:24 Ukończył
35 Daniel Kawczyński 24 Mężczyźni (10km) 18 - 44:24 +24:28 Ukończył
36 Marzena Mączewska 154 1969 Kobiety (5km) 4 - 26:10 +06:14 Ukończyła
37 Marcin Dominikowski 115 Mężczyźni (5km) 15 - 26:13 +06:17 Ukończył
38 Leszek JASKÓLSKI 19 Mężczyźni (10km) 19 - 44:24 +24:28 Ukończył
39 Tomasz Markowski 46 Biegam bo lubię Mężczyźni (10km) 20 - 45:16 +25:20 Ukończył
40 Anna Pawlik 162 Kobiety (5km) 5 - 26:20 +06:24 Ukończyła
41 Damian Grubich 12 parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 21 - 45:29 +25:33 Ukończył
42 Grzegorz Żuchowski 193 Delfin Mężczyźni (5km) 16 - 26:42 +06:46 Ukończył
43 Krystyna Cerska 109 Kobiety (5km) 6 - 26:50 +06:54 Ukończyła
44 Justyna Żyła 86 lub wybierz z listy Kobiety (10km) 1 - 45:59 +26:03 Ukończyła
45 Mirosław Kamiński 22 Mężczyźni (10km) 22 - 45:59 +26:03 Ukończył
46 Tomasz Makowski 149 ################ Mężczyźni (5km) 17 - 26:55 +06:59 Ukończył
47 Agnieszka Lachowicz 143 Kobiety (5km) 7 - 27:07 +07:11 Ukończyła
48 Aneta Wojas 75 Kobiety (10km) 2 - 46:14 +26:18 Ukończyła
49 Kinga Lipińska 144 Bez Formy Team Kobiety (5km) 8 - 27:08 +07:12 Ukończyła
50 Grzegorz Wydra 82 Mężczyźni (10km) 23 - 46:21 +26:25 Ukończył
51 Waldemar Chyliński 113 Uks Tandem Mężczyźni (5km) 18 - 27:14 +07:18 Ukończył
52 Grzegorz Jeżowski 20 Mężczyźni (10km) 24 - 46:52 +26:56 Ukończył
53 Tomasz Kunke 38 13WOG Grudziądz Mężczyźni (10km) 25 - 46:54 +26:58 Ukończył
54 Damian Strużyna 174 Mężczyźni (5km) 19 - 27:24 +07:28 Ukończył
55 Marcin Fischer 120 Mężczyźni (5km) 20 - 27:38 +07:42 Ukończył
56 Damian Puzio 59 Mężczyźni (10km) 26 - 47:13 +27:17 Ukończył
57 Mirosław Łucki 44 Mężczyźni (10km) 27 - 47:15 +27:19 Ukończył
58 Anna Miler 155 Kobiety (5km) 9 - 27:48 +07:52 Ukończyła
59 Marek Jankowski 127 Mężczyźni (5km) 21 - 27:54 +07:58 Ukończył
60 Anna Łucka 43 akademia biegania Kobiety (10km) 3 - 47:15 +27:19 Ukończyła
61 Janusz Gołębiewski 10 Mężczyźni (10km) 28 - 47:45 +27:49 Ukończył
62 Robert Oborski 196 Mężczyźni (5km) 22 - 28:00 +08:04 Ukończył
63 Przemysław Bednarczyk 3 Dajerade Mężczyźni (10km) 29 - 48:00 +28:04 Ukończył
64 Zaneta Czarnecka 114 Kobiety (5km) 11 - 28:22 +08:26 Ukończyła
65 Jarosław Koszyński 29 Sport i Rekreacja Delfin Mężczyźni (10km) 30 - 48:36 +28:40 Ukończył
66 Mateusz Okoński 158 Mężczyźni (5km) 23 - 28:27 +08:31 Ukończył
67 Sławomir Pulkowski 58 Mężczyźni (10km) 31 - 48:43 +28:47 Ukończył
68 Marian Brac 105 Grupa WB Mężczyźni (5km) 24 - 28:39 +08:43 Ukończył
69 Daniel Matuszak 47 Mężczyźni (10km) 32 - 49:00 +29:04 Ukończył
70 Wioleta Erdmańska 119 Kobiety (5km) 12 - 28:42 +08:46 Ukończyła
71 Przemysław Kula 36 ZK 2 Grudziądz Mężczyźni (10km) 33 - 49:42 +29:46 Ukończył
72 Patryk Gruszeczka 125 parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 25 - 28:50 +08:54 Ukończył
73 Tomasz Langowski 41 parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 34 - 50:13 +30:17 Ukończył
74 Magdalena Polińska 163 Kobiety (5km) 13 - 28:54 +08:58 Ukończyła
75 Jarosław Skoczkowski 65 Aro runners Mężczyźni (10km) 35 - 50:57 +31:01 Ukończył
76 Paweł Brac 107 Mężczyźni (5km) 26 - 28:55 +08:59 Ukończył
77 Marcin Daniszewski 9 Aktywne Lisewo Mężczyźni (10km) 36 - 51:10 +31:14 Ukończył
78 Damian Suchomski 68 Mężczyźni (10km) 37 - 51:31 +31:35 Ukończył
79 Joanna WORYTKO 190 Kobiety (5km) 14 - 29:02 +09:06 Ukończyła
80 Wioletta Macioszek 147 parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 15 - 29:05 +09:09 Ukończyła
81 Katarzyna Markowska 45 lub wybierz z listy Kobiety (10km) 4 - 51:33 +31:37 Ukończyła
82 Svetlana Konarska 27 Kobiety (10km) 5 - 52:18 +32:22 Ukończyła
83 Róża Macutkiewicz 148 Kobiety (5km) 16 - 29:09 +09:13 Ukończyła
84 Ewa Chmura 110 Kobiety (5km) 17 - 29:22 +09:26 Ukończyła
85 Joanna Staniszewska 66 SPC Kobiety (10km) 6 - 52:35 +32:39 Ukończyła
86 Bartosz Dahl 8 Mężczyźni (10km) 38 - 52:37 +32:41 Ukończył
87 Anna Walczak 182 Kobiety (5km) 18 - 29:30 +09:34 Ukończyła
88 Michal Kaczmarek 21 Mężczyźni (10km) 39 - 52:37 +32:41 Ukończył
89 Oliwia Rusoń 169 Kobiety (5km) 19 - 29:39 +09:43 Ukończyła
90 Marzena Brąszkowska 108 Kobiety (5km) 20 - 29:47 +09:51 Ukończyła
91 TOMASZ OSIŃSKI 53 Mężczyźni (10km) 40 - 52:37 +32:41 Ukończył
92 Anna Górska 123 Kobiety (5km) 21 - 29:48 +09:52 Ukończyła
93 Bartosz PLEWA 55 Mężczyźni (10km) 41 - 52:38 +32:42 Ukończył
94 Izabela Dubanowska 117 Kobiety (5km) 22 - 29:51 +09:55 Ukończyła
95 Przemysław Tymiński 87 LA RIVE TEAM Mężczyźni (10km) 42 - 53:01 +33:05 Ukończył
96 Bartosz Podsiadły 56 OSP DRAGACZ Mężczyźni (10km) 43 - 53:24 +33:28 Ukończył
97 Marek Rakowski 167 Mężczyźni (5km) 27 - 29:57 +10:01 Ukończył
98 Sebastian Grucza 124 Mężczyźni (5km) 28 - 30:04 +10:08 Ukończył
99 Tomasz Wszelak 80 Łubudubu Mężczyźni (10km) 44 - 53:37 +33:41 Ukończył
100 Grażyna Brac 106 Kobiety (5km) 23 - 30:10 +10:14 Ukończyła
101 Katarzyna Langowska 40 parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 7 - 53:57 +34:01 Ukończyła
102 Zbigniew Kozicki 31 parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 45 - 54:15 +34:19 Ukończył
103 Małgorzata Zalewska 192 Kobiety (5km) 24 - 30:22 +10:26 Ukończyła
104 Natalia Borkowska 5 Kobiety (5km) 25 - 30:29 +10:33 Ukończyła
105 Małgorzata Chabros 6 The Runners Świecie Kobiety (10km) 8 - 54:50 +34:54 Ukończyła
106 Dariusz Aniszewski 1 Mężczyźni (10km) 46 - 55:18 +35:22 Ukończył
107 Aleksandra Frencel 121 Fit mania Kobiety (5km) 26 - 30:30 +10:34 Ukończyła
108 Marcin Cyrklaff 7 Mężczyźni (10km) 47 - 55:24 +35:28 Ukończył
109 Ewa Kawska 132 Kobiety (5km) 27 - 30:42 +10:46 Ukończyła
110 Daria Szeferska 177 Kobiety (5km) 28 - 30:50 +10:54 Ukończyła
111 Sandra Ziętarska 85 Kobiety (10km) 9 - 55:50 +35:54 Ukończyła
112 Patryk Jabłoński 17 Bez Formy Team Mężczyźni (10km) 48 - 55:51 +35:55 Ukończył
113 Joanna Szczepaniak 176 Kobiety (5km) 29 - 30:51 +10:55 Ukończyła
114 Grzegorz Szytniewski 178 1965 Mężczyźni (5km) 29 - 30:53 +10:57 Ukończył
115 Tomasz WOJTACKI 76 Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (10km) 49 - 55:59 +36:03 Ukończył
116 Alicja Drzyzga 116 Kobiety (5km) 30 - 30:57 +11:01 Ukończyła
117 Adam Zdziarski 84 Sosnowa Team Mężczyźni (10km) 50 - 56:00 +36:04 Ukończył
118 Justyna Michna 49 Kobiety (10km) 10 - 56:05 +36:09 Ukończyła
119 Kinga Osińska 160 Kobiety (5km) 31 - 31:03 +11:07 Ukończyła
120 Beata Suchomska 67 Kobiety (10km) 11 - 56:06 +36:10 Ukończyła
121 Józef Trzaska 180 Mężczyźni (5km) 30 - 31:03 +11:07 Ukończył
122 Anna Gurzyńska 13 Kobiety (10km) 12 - 56:30 +36:34 Ukończyła
123 Agata Matuszak 153 Fit Mania Kobiety (5km) 32 - 31:05 +11:09 Ukończyła
124 Sylwia Urbanek 71 Kobiety (10km) 13 - 56:32 +36:36 Ukończyła
125 MICHAŁ URBAŃSKI 181 Mężczyźni (5km) 31 - 31:16 +11:20 Ukończył
126 Magdalena Pawlak 161 Kobiety (5km) 33 - 31:20 +11:24 Ukończyła
127 Sylwia Rutkowska 62 Kobiety (10km) 14 - 56:37 +36:41 Ukończyła
128 Wojciech Łaczkowski 42 Brak Mężczyźni (10km) 51 - 57:00 +37:04 Ukończył
129 Anna Wołoszyn 194 Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) 34 - 31:28 +11:32 Ukończyła
130 Dagmara Agacka 100 Kobiety (5km) 35 - 31:46 +11:50 Ukończyła
131 Mateusz Nowiński 52 Mężczyźni (10km) 52 - 57:03 +37:07 Ukończył
132 Tomasz Krzyżykowski 34 Mężczyźni (10km) 53 - 57:09 +37:13 Ukończył
133 Joanna Łobaczewska 146 Kobiety (5km) 36 - 31:47 +11:51 Ukończyła
134 Roman Kęsik 133 13 WOG Grudziądz Mężczyźni (5km) 32 - 31:52 +11:56 Ukończył
135 Mariusz Szygowski 69 H2O TEAM Mężczyźni (10km) 54 - 57:13 +37:17 Ukończył
136 Maciej Modrak 50 Mężczyźni (10km) 55 - 57:39 +37:43 Ukończył
137 Marta Słabysz 173 Kobiety (5km) 37 - 31:59 +12:03 Ukończyła
138 Martyna Pankowska 54 Kobiety (10km) 15 - 58:03 +38:07 Ukończyła
139 Karolina Szczeblewska 175 Kobiety (5km) 38 - 32:05 +12:09 Ukończyła
140 Beata Kłos 134 Kobiety (5km) 39 - 32:28 +12:32 Ukończyła
141 Józek Rumocki 61 Mężczyźni (10km) 56 - 58:23 +38:27 Ukończył
142 Eryk Bielewski 4 Mężczyźni (10km) 57 - 58:34 +38:38 Ukończył
143 Anna Targowska 179 Kobiety (5km) 40 - 32:28 +12:32 Ukończyła
144 Aliona Alipava 101 Kobiety (5km) 41 - 32:40 +12:44 Ukończyła
145 Dominika Karasińska 23 Kobiety (10km) 16 - 58:34 +38:38 Ukończyła
146 ARTUR KAMIŃSKI 130 Mężczyźni (5km) 33 - 32:43 +12:47 Ukończył
147 Monika Przeczewska 57 Kobiety (10km) 17 - 59:05 +39:09 Ukończyła
148 Andrzej Guzmann 14 Mężczyźni (10km) 58 - 59:05 +39:09 Ukończył
149 Anna Korczyńska 137 Kobiety (5km) 42 - 33:19 +13:23 Ukończyła
150 Zbigniew Wojanowski 188 Sport i Rekreacja Delfin Mężczyźni (5km) 34 - 34:04 +14:08 Ukończył
151 Rafał Zbrzeźny 83 SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (10km) 59 - 59:10 +39:14 Ukończył
152 Katarzyna Wiktor 73 Kobiety (10km) 18 - 59:29 +39:33 Ukończyła
153 Maryla Wojanowska 187 Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) 43 - 34:05 +14:09 Ukończyła
154 Marek Helak 16 Wtorkowy trening Mężczyźni (10km) 60 - 01:01:00 +41:04 Ukończył
155 Magdalena Pyszora-Załoga 165 Kobiety (5km) 44 - 34:06 +14:10 Ukończyła
156 Kinga Kaniecka 131 Fit mania Kobiety (5km) 45 - 34:32 +14:36 Ukończyła
157 Krzysztof Krzyżykowski 35 Mężczyźni (10km) 61 - 01:01:21 +41:25 Ukończył
158 Magda Bartoszyńska 102 Kobiety (5km) 46 - 34:35 +14:39 Ukończyła
159 Anna Nalaskowska 51 Kobiety (10km) 19 - 01:01:30 +41:34 Ukończyła
160 MAGDALENA HAUSMAN 15 Kobiety (10km) 20 - 01:01:30 +41:34 Ukończyła
161 Dorota Wolska 189 Łubudubu Kobiety (5km) 47 - 34:41 +14:45 Ukończyła
162 Małgorzata Rusoń 168 Kobiety (5km) 48 - 35:08 +15:12 Ukończyła
163 Beata Wojtanowicz 77 Kobiety (10km) 21 - 01:03:11 +43:15 Ukończyła
164 Agnieszka Poręba 164 Kobiety (5km) 49 - 35:16 +15:20 Ukończyła
165 Ilona Wszelak 81 Łubudubu Kobiety (10km) 22 - 01:04:16 +44:20 Ukończyła
166 Justyna Chudek 112 Kobiety (5km) 50 - 35:31 +15:35 Ukończyła
167 Natalia GRACZYKOWSKA 11 Łubudubu Kobiety (10km) 23 - 01:06:28 +46:32 Ukończyła
168 Jacek Nalaskowski 88 Mężczyźni (10km) 62 - 01:10:52 +50:56 Ukończył
169 Kamila SKOWROŃSKA 172 Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) 51 - 35:40 +15:44 Ukończyła
170 Magdalena Kłosowska 135 Fit Mania Kobiety (5km) 52 - 35:51 +15:55 Ukończyła
171 Marta Okuniewska 159 Kobiety (5km) 53 - 36:38 +16:42 Ukończyła
172 Magdalena Wilczewska 184 Kobiety (5km) 54 - 36:39 +16:43 Ukończyła
173 Barbara Wydrych 191 Kobiety (5km) 55 - 36:39 +16:43 Ukończyła
174 Magdalena Jarco 128 Kobiety (5km) 56 - 36:53 +16:57 Ukończyła
175 Emilia Markot-Borkowska 150 WB' wives Kobiety (5km) 57 - 37:23 +17:27 Ukończyła
176 Joanna Skorek 171 Kobiety (5km) 58 - 38:30 +18:34 Ukończyła


Do góry




"10km"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Strata Status


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×