III Bieg Karpia

Wyniki

Lista startowa

"5km"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Mateusz Guzmann 58 Mężczyźni (5km) 1 17:00 17:01 - Ukończył
2 Kacper Arendt 2 Mężczyźni (5km) 2 17:02 17:02 +1 sek. Ukończył
3 Krzysztof Białkowski 434 Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (5km) 3 17:26 17:27 +26 sek. Ukończył
4 Bartosz Reetz 444 Olimpia Grudziądz Mężczyźni (5km) 4 18:09 18:10 +01:09 Ukończył
5 Krzysztof Retecki 154 LKS BOGMAR PRESTO Mężczyźni (5km) 5 18:55 18:59 +01:58 Ukończył
6 KRZYSZTOF JASTRZĘBSKI 63 Mężczyźni (5km) 6 19:11 19:13 +02:12 Ukończył
7 Wojciech Bukowski 14 Mężczyźni (5km) 7 19:14 19:17 +02:16 Ukończył
8 Artur Wrzeciono 420 Sportowa Olimpia Mężczyźni (5km) 8 19:55 19:58 +02:57 Ukończył
9 Maksymilian Okrój 446 OkrójTEAM Mężczyźni (5km) 9 19:56 19:58 +02:57 Ukończył
10 Paweł Dombrowski 33 Mężczyźni (5km) 10 19:59 20:04 +03:03 Ukończył
11 Sebastian Trzciński 192 Mężczyźni (5km) 11 20:22 20:27 +03:26 Ukończył
12 Dawid Wolak 407 Mężczyźni (5km) 12 20:59 20:59 +03:58 Ukończył
13 Adam Mroczek 426 Mężczyźni (5km) 13 21:14 21:15 +04:14 Ukończył
14 Hubert Wilangowski 198 Mężczyźni (5km) 14 21:14 21:15 +04:14 Ukończył
15 Maciej Kukawka 90 Mężczyźni (5km) 15 21:12 21:20 +04:19 Ukończył
16 Dorota Gałuszka 44 Wtorkowy Trening Kobiety (5km) 1 21:33 21:37 +04:36 Ukończyła
17 Patryk Rączka 153 Mężczyźni (5km) 16 21:43 21:45 +04:44 Ukończył
18 Jakub Kowal 433 ZSM Grudziądz Mężczyźni (5km) 17 21:46 21:58 +04:57 Ukończył
19 Piotr Duchała 35 Kwidzyn Biega Mężczyźni (5km) 18 21:52 22:04 +05:03 Ukończył
20 Łukasz Drumowski 34 Mężczyźni (5km) 19 22:05 22:08 +05:07 Ukończył
21 Karolina Kruber 84 Kobiety (5km) 2 22:03 22:10 +05:09 Ukończyła
22 Tomasz WOJTACKI 405 Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) 20 22:06 22:12 +05:11 Ukończył
23 Janusz Michałkowski 114 Mężczyźni (5km) 21 22:20 22:20 +05:19 Ukończył
24 Agata Wojenko 404 Kobiety (5km) 3 22:20 22:21 +05:20 Ukończyła
25 Dawid Dombrowski 32 Mężczyźni (5km) 22 22:23 22:34 +05:33 Ukończył
26 Mateusz Czajka 21 LUKS OLIMP Mężczyźni (5km) 23 22:34 22:40 +05:39 Ukończył
27 Krzysztof Barczyk 5 Mężczyźni (5km) 24 22:41 22:49 +05:48 Ukończył
28 Mateusz Kukawka 91 Mężczyźni (5km) 25 22:48 22:51 +05:50 Ukończył
29 Sylwia Darda 24 Kobiety (5km) 4 22:58 23:03 +06:02 Ukończyła
30 Janusz Lis 102 TKKF Chełmno Mężczyźni (5km) 26 23:00 23:07 +06:06 Ukończył
31 Piotr Janowski 62 Mężczyźni (5km) 27 23:00 23:07 +06:06 Ukończył
32 Paweł Jurek 66 Mężczyźni (5km) 28 23:17 23:22 +06:21 Ukończył
33 Magdalena Wojtanis 406 Kobiety (5km) 5 23:25 23:27 +06:26 Ukończyła
34 Marek Czarnecki 23 Mężczyźni (5km) 29 23:25 23:28 +06:27 Ukończył
35 Stanisław Skwiot 167 Taka RYBA Mężczyźni (5km) 30 23:33 23:36 +06:35 Ukończył
36 KACPER ŻMUDOWSKI 440 1 LO GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) 31 23:40 23:42 +06:41 Ukończył
37 Aleksandra Dąbkowska 25 Taka RYBA Kobiety (5km) 6 23:49 23:52 +06:51 Ukończyła
38 MAGDALENA OSOWSKA 132 Kobiety (5km) 7 23:46 23:54 +06:53 Ukończyła
39 Mateusz Poliwodziński 148 KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon Mężczyźni (5km) 32 23:57 24:07 +07:06 Ukończył
40 Wojciech Krzemiński 86 Underground Run Crew Mężczyźni (5km) 33 23:57 24:08 +07:07 Ukończył
41 Maciej Pniewski 145 Agrolok Sport Team Mężczyźni (5km) 34 24:09 24:09 +07:08 Ukończył
42 Ewa Jurgońska 243 Kobiety (5km) 8 24:11 24:18 +07:17 Ukończyła
43 Robert Kalwas 246 Mężczyźni (5km) 35 24:11 24:18 +07:17 Ukończył
44 Michał Turski 194 Mężczyźni (5km) 36 24:09 24:21 +07:20 Ukończył
45 Justyna Procajło 150 Kobiety (5km) 9 24:08 24:22 +07:21 Ukończyła
46 Mirosław Mejka 111 Mężczyźni (5km) 37 24:20 24:27 +07:26 Ukończył
47 Tomasz Osiński 131 Mężczyźni (5km) 38 24:17 24:33 +07:32 Ukończył
48 Tomasz Langowski 99 Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 39 24:26 24:34 +07:33 Ukończył
49 Marcin Glinowiecki 45 Mężczyźni (5km) 40 24:21 24:35 +07:34 Ukończył
50 Zdzisław Dulkiewicz 37 Mężczyźni (5km) 41 24:25 24:37 +07:36 Ukończył
51 Bartosz Szymańczak 181 Mężczyźni (5km) 42 24:32 24:42 +07:41 Ukończył
52 Mateusz Pawłowski 137 Mężczyźni (5km) 43 24:25 24:46 +07:45 Ukończył
53 Agnieszka Magdowska 105 Kobiety (5km) 10 24:54 25:02 +08:01 Ukończyła
54 Marcin Kotz 81 Mężczyźni (5km) 44 24:56 25:14 +08:13 Ukończył
55 Maciej Muszyński 421 Mężczyźni (5km) 45 25:18 25:28 +08:27 Ukończył
56 Piotr Arbszajtys 1 GGB Mężczyźni (5km) 46 25:27 25:33 +08:32 Ukończył
57 Katarzyna Langowska 98 Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 11 25:25 25:34 +08:33 Ukończyła
58 Kamil CHORWACKI 19 Chorwat Team Mężczyźni (5km) 47 25:31 25:41 +08:40 Ukończył
59 Paweł Skóra 166 Mężczyźni (5km) 48 25:19 25:42 +08:41 Ukończył
60 Jan Mickiewicz 116 Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) 49 25:26 25:43 +08:42 Ukończył
61 Klaudia Różycka 430 Kobiety (5km) 12 25:52 25:56 +08:55 Ukończyła
62 Paweł Różycki 429 Mężczyźni (5km) 50 25:54 25:56 +08:55 Ukończył
63 Patryk Paprocki 431 1 LO GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) 51 25:50 26:03 +09:02 Ukończył
64 Adam ZDZIARSKI 413 Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) 52 26:08 26:12 +09:11 Ukończył
65 Beata Maksajdowska 108 Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 13 26:07 26:17 +09:16 Ukończyła
66 Aleksandra Dietrich 27 Kobiety (5km) 14 26:11 26:17 +09:16 Ukończyła
67 Paweł Bartoś 7 Mężczyźni (5km) 53 26:15 26:20 +09:19 Ukończył
68 Dominik Kukawka 89 Mężczyźni (5km) 54 25:53 26:20 +09:19 Ukończył
69 JAROSŁAW TARCZYKOWSKI 188 Mężczyźni (5km) 55 26:15 26:25 +09:24 Ukończył
70 JUSTYNA TARCZYKOWSKA 187 Kobiety (5km) 15 26:15 26:25 +09:24 Ukończyła
71 Dawid Mykaj 450 Stomil Training Mężczyźni (5km) 56 26:26 26:29 +09:28 Ukończył
72 Rafał Zbrzeźny 412 SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) 57 26:19 26:35 +09:34 Ukończył
73 Rafał Piekarski 139 Mężczyźni (5km) 58 26:36 26:36 +09:35 Ukończył
74 Jakub Ryśnik 158 Olimpia Grudziadz Mężczyźni (5km) 59 26:37 26:45 +09:44 Ukończył
75 Agnieszka Lachowicz 95 Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) 16 26:37 26:50 +09:49 Ukończyła
76 Emilia Okrój 445 OkrójTEAM Kobiety (5km) 17 26:51 26:56 +09:55 Ukończyła
77 Iwona Guzmann 57 Szkoła Podstawowa w Mokrem Kobiety (5km) 18 26:51 27:03 +10:02 Ukończyła
78 Alina Sobieś 305 Gmina Gardeja Biega Kobiety (5km) 19 26:45 27:04 +10:03 Ukończyła
79 Sebastian Nowacki 124 Mężczyźni (5km) 60 26:50 27:05 +10:04 Ukończył
80 Marcin Grzegorzewski 52 Mężczyźni (5km) 61 27:01 27:07 +10:06 Ukończył
81 Michał Krzekotowski 85 Mężczyźni (5km) 62 26:59 27:10 +10:09 Ukończył
82 Rafał Batiuk 8 Mężczyźni (5km) 63 27:04 27:13 +10:12 Ukończył
83 GRZEGORZ PĘK 138 Mężczyźni (5km) 64 26:56 27:14 +10:13 Ukończył
84 ŻANETA OKOŃSKA 127 Kobiety (5km) 20 27:11 27:16 +10:15 Ukończyła
85 Maja Banaszewska 3 Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 21 27:08 27:24 +10:23 Ukończyła
86 Marek Matczyński 109 GKS Olimpia Grudziądz Mężczyźni (5km) 65 27:08 27:27 +10:26 Ukończył
87 Denis Tomaszewski 190 Mężczyźni (5km) 66 27:25 27:35 +10:34 Ukończył
88 Łukasz Cackowski 16 Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 67 27:13 27:36 +10:35 Ukończył
89 Bartłomiej Gałuszka 43 Wtorkowy Trening Mężczyźni (5km) 68 27:36 27:36 +10:35 Ukończył
90 Agnieszka Mgłosiek 112 Endorfina Kobiety (5km) 22 27:26 27:37 +10:36 Ukończyła
91 Paweł Sałacki 161 MEL-KAN Grudziądz Mężczyźni (5km) 69 27:29 27:38 +10:37 Ukończył
92 Paulina Witkowska 401 Biegam Sobie Kobiety (5km) 23 27:32 27:40 +10:39 Ukończyła
93 Piotr Krajewski 83 LA RIVE TEAM Mężczyźni (5km) 70 27:22 27:43 +10:42 Ukończył
94 Andrzej Pawłowski 136 Mężczyźni (5km) 71 27:29 27:47 +10:46 Ukończył
95 Jacek Pawłowski 427 Mężczyźni (5km) 72 27:31 27:47 +10:46 Ukończył
96 Tomasz Lewandowski 425 Mężczyźni (5km) 73 27:43 27:47 +10:46 Ukończył
97 Karolina Pawłowska 428 Fit Mania Kobiety (5km) 24 27:33 27:48 +10:47 Ukończyła
98 Renata Zgardowska 414 Biegam Sobie Kobiety (5km) 25 27:49 27:54 +10:53 Ukończyła
99 ADRIAN Okoński 128 Mężczyźni (5km) 74 27:51 27:56 +10:55 Ukończył
100 Paweł Frencel 447 Piemonte Calcio Mężczyźni (5km) 75 27:53 28:07 +11:06 Ukończył
101 Wioletta Macioszek 435 Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 26 27:43 28:07 +11:06 Ukończyła
102 Aleksandra Frencel 448 Fit Mania Kobiety (5km) 27 27:57 28:09 +11:08 Ukończyła
103 Jerzy Groch 51 Mężczyźni (5km) 76 27:50 28:12 +11:11 Ukończył
104 Marek Jankowski 61 Mężczyźni (5km) 77 27:55 28:17 +11:16 Ukończył
105 Małgorzata Brodzińska 12 Kobiety (5km) 28 28:08 28:24 +11:23 Ukończyła
106 Roman Kęsik 72 13 WOG GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) 78 28:18 28:27 +11:26 Ukończył
107 Alicja Felkner 39 SP30 Kobiety (5km) 29 28:24 28:32 +11:31 Ukończyła
108 Karol Cackowski 15 Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) 79 28:17 28:40 +11:39 Ukończył
109 Laura Zmierczak 432 Kobiety (5km) 30 28:31 28:42 +11:41 Ukończyła
110 Marek Demirski 26 Biegające Śliwice Mężczyźni (5km) 80 28:27 28:45 +11:44 Ukończył
111 Marian Brac 11 Mężczyźni (5km) 81 28:32 28:53 +11:52 Ukończył
112 Grażyna Brac 10 Kobiety (5km) 31 28:34 28:53 +11:52 Ukończyła
113 Joanna Wasilewska 195 Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 32 28:39 28:56 +11:55 Ukończyła
114 Krzysztof Michałowski 115 Mężczyźni (5km) 82 28:33 28:57 +11:56 Ukończył
115 Maria Świerczyńska 184 Endorfina Fitness Club Kobiety (5km) 33 28:36 28:58 +11:57 Ukończyła
116 Małgorzata Pol 147 Kobiety (5km) 34 28:39 28:58 +11:57 Ukończyła
117 Karol Sukowski 174 MPK Wąbrzeźno Mężczyźni (5km) 83 28:59 29:06 +12:05 Ukończył
118 Marcin Strzelecki 424 MPK Wąbrzeźno Mężczyźni (5km) 84 29:01 29:07 +12:06 Ukończył
119 Magdalena Grzybowska 54 Kobiety (5km) 35 29:02 29:17 +12:16 Ukończyła
120 Sławomir Okoń 126 Mężczyźni (5km) 85 28:55 29:18 +12:17 Ukończył
121 Rafał Chyła 20 Mężczyźni (5km) 86 29:01 29:19 +12:18 Ukończył
122 Adam Koprowicz 76 Koperki Mężczyźni (5km) 87 29:05 29:19 +12:18 Ukończył
123 Monika Banaszewska 4 Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 36 29:12 29:28 +12:27 Ukończyła
124 Paulina Jerzyk 65 Traktor Team Gmina Kwidzyn Kobiety (5km) 37 29:18 29:30 +12:29 Ukończyła
125 Robert Kotecki 80 Mężczyźni (5km) 88 29:07 29:34 +12:33 Ukończył
126 Mariusz Miraszewski 442 Mężczyźni (5km) 89 29:21 29:45 +12:44 Ukończył
127 MARYLA WOJANOWSKA 402 SPORT I REKREACJA DELFIN Kobiety (5km) 38 29:42 29:54 +12:53 Ukończyła
128 Zbigniew Wojanowski 403 SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) 90 29:42 29:54 +12:53 Ukończył
129 Katarzyna Rzosińska 159 Kobiety (5km) 39 29:51 29:57 +12:56 Ukończyła
130 Kamil Mojek 117 Mężczyźni (5km) 91 29:37 30:04 +13:03 Ukończył
131 Karolina Reuschel 155 Kobiety (5km) 40 29:55 30:05 +13:04 Ukończyła
132 DOROTA KWASIGROCH 93 Kobiety (5km) 41 29:40 30:08 +13:07 Ukończyła
133 RAFAŁ KWASIGROCH 94 Mężczyźni (5km) 92 29:40 30:09 +13:08 Ukończył
134 Justyna Kornacka 77 Kobiety (5km) 42 30:02 30:10 +13:09 Ukończyła
135 Monika Libecka 100 Kobiety (5km) 43 29:59 30:10 +13:09 Ukończyła
136 Jarek Kornacki 79 Mężczyźni (5km) 93 30:02 30:10 +13:09 Ukończył
137 Ariel Kornacki 78 Mężczyźni (5km) 94 30:02 30:10 +13:09 Ukończył
138 Beata Kłos 74 Kobiety (5km) 44 29:59 30:11 +13:10 Ukończyła
139 Maciej Stręciwilk 172 Mężczyźni (5km) 95 29:54 30:12 +13:11 Ukończył
140 Tomasz Makowski 107 ################ Mężczyźni (5km) 96 29:56 30:17 +13:16 Ukończył
141 Karolina Wasilewska 196 Kobiety (5km) 45 29:59 30:17 +13:16 Ukończyła
142 Paweł Maruszewski 423 Mężczyźni (5km) 97 29:59 30:17 +13:16 Ukończył
143 Dorota Guzmann 56 Kobiety (5km) 46 30:08 30:20 +13:19 Ukończyła
144 Paulina Skibińska 162 Kobiety (5km) 47 30:19 30:25 +13:24 Ukończyła
145 Danuta Brzozowska 13 Amator Kobiety (5km) 48 30:18 30:36 +13:35 Ukończyła
146 Marceli Granica 50 Mężczyźni (5km) 98 30:37 30:38 +13:37 Ukończył
147 Grzegorz Szytniewski 182 Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) 99 30:41 30:45 +13:44 Ukończył
148 Izabela Nowacka 123 Kobiety (5km) 49 30:33 30:48 +13:47 Ukończyła
149 Józef Trzaska 191 Mężczyźni (5km) 100 30:49 30:57 +13:56 Ukończył
150 Izabela Lisiewicz 103 Kobiety (5km) 50 30:40 31:04 +14:03 Ukończyła
151 Damian Durzyński 38 Mężczyźni (5km) 101 30:44 31:04 +14:03 Ukończył
152 Justyna Stręciwilk 171 Vadain Running Club Kobiety (5km) 51 30:47 31:05 +14:04 Ukończyła
153 Marzenna Klajborowska 73 Vadain Running Club Kobiety (5km) 52 30:49 31:05 +14:04 Ukończyła
154 Natalia Zalech 411 Fit Mania Kobiety (5km) 53 30:54 31:09 +14:08 Ukończyła
155 Anna Targowska 189 Kobiety (5km) 54 30:56 31:09 +14:08 Ukończyła
156 Krzysztof Więcławski 441 - Mężczyźni (5km) 102 31:14 31:14 +14:13 Ukończył
157 Beata Chodziutko-Furso 18 Kobiety (5km) 55 31:03 31:26 +14:25 Ukończyła
158 EWELINA PAULINA Lis 101 Kobiety (5km) 56 31:23 31:27 +14:26 Ukończyła
159 Jędrzej Krzyżykowski 87 Mężczyźni (5km) 103 31:19 31:28 +14:27 Ukończył
160 Tomasz Krzyżykowski 88 Mężczyźni (5km) 104 31:18 31:28 +14:27 Ukończył
161 Joanna Gniot 47 Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Kobiety (5km) 57 31:04 31:30 +14:29 Ukończyła
162 Dominika Jabłońska 60 Kobiety (5km) 58 31:21 31:31 +14:30 Ukończyła
163 Lucyna Łużyńska 104 Constract:GO Kobiety (5km) 59 31:09 31:33 +14:32 Ukończyła
164 Kinga Woźniak 409 Morsy z Grudziądza Kobiety (5km) 60 31:12 31:35 +14:34 Ukończyła
165 Paulina Taczyńska 185 Kobiety (5km) 61 31:24 31:36 +14:35 Ukończyła
166 Monika Gumienik 55 Kobiety (5km) 62 31:34 31:40 +14:39 Ukończyła
167 Natalia Rulewska 157 Fit House Kobiety (5km) 63 31:18 31:43 +14:42 Ukończyła
168 Krystyna Wiatrowska 197 Kobiety (5km) 64 31:33 31:48 +14:47 Ukończyła
169 Oliwia Strzelczyk 173 Kobiety (5km) 65 31:32 31:48 +14:47 Ukończyła
170 Iwona Czarnecka 22 Kobiety (5km) 66 31:55 31:56 +14:55 Ukończyła
171 Ewa Sałacka 160 MEL-KAN Grudziądz Kobiety (5km) 67 31:49 32:03 +15:02 Ukończyła
172 JAGODA ŻMUDOWSKA 437 UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI OLSZTYN Kobiety (5km) 68 31:55 32:06 +15:05 Ukończyła
173 Katarzyna Majewska 106 Morsy z Grudziądza Kobiety (5km) 69 31:50 32:08 +15:07 Ukończyła
174 Hanna Figura 41 Morsy z Grudziądza Kobiety (5km) 70 31:51 32:08 +15:07 Ukończyła
175 Artur Kamiński 69 Mężczyźni (5km) 105 32:17 32:26 +15:25 Ukończył
176 kamila kurkus 92 Kobiety (5km) 71 32:12 32:28 +15:27 Ukończyła
177 Dariusz Jagielski 422 Mężczyźni (5km) 106 32:11 32:28 +15:27 Ukończył
178 Zbigniew Szczepański 416 Pan Karp Mężczyźni (5km) 107 32:29 32:31 +15:30 Ukończył
179 SYLWIA GRZELAK 53 Kobiety (5km) 72 32:32 32:47 +15:46 Ukończyła
180 Sylwia Felkner 40 Ciele Kobiety (5km) 73 32:39 32:48 +15:47 Ukończyła
181 Oliwia Gontowska 48 Kobiety (5km) 74 32:55 33:08 +16:07 Ukończyła
182 Arkadiusz Gontowski 49 Mężczyźni (5km) 108 32:55 33:08 +16:07 Ukończył
183 Justyna Chmura 17 Kobiety (5km) 75 32:45 33:10 +16:09 Ukończyła
184 Małgorzata Dombrowska 31 Morsy z Grudziądza Kobiety (5km) 76 32:59 33:16 +16:15 Ukończyła
185 Joanna Mroczkowska 119 Kobiety (5km) 77 33:00 33:19 +16:18 Ukończyła
186 Anna Wilma 199 Kobiety (5km) 78 33:14 33:19 +16:18 Ukończyła
187 Tomasz Sobiechowski 169 Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) 109 33:13 33:25 +16:24 Ukończył
188 Justyna Wruk 410 Diabelskie pioruny Kobiety (5km) 79 33:22 33:34 +16:33 Ukończyła
189 Tatiana Nowicka 125 Kobiety (5km) 80 33:22 33:34 +16:33 Ukończyła
190 MATEUSZ ŻMUDOWSKI 438 SZKOŁA PODSTAWOWA MOKRE Mężczyźni (5km) 110 33:27 33:38 +16:37 Ukończył
191 Beata Połubiak 149 Kobiety (5km) 81 33:40 33:48 +16:47 Ukończyła
192 Adrian Skowroński 165 Morsy z Grudziądza Mężczyźni (5km) 111 33:47 33:58 +16:57 Ukończył
193 MAŁGORZATA ŻMUDOWSKA 436 Kobiety (5km) 82 33:57 34:08 +17:07 Ukończyła
194 Hanna Podziawo 146 Kobiety (5km) 83 33:54 34:18 +17:17 Ukończyła
195 Natalia Ozimek 133 Kobiety (5km) 84 34:29 34:44 +17:43 Ukończyła
196 Joanna Skorek 163 Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 85 35:12 35:19 +18:18 Ukończyła
197 Małgorzata Płatek 144 Aktywne Lisewo Kobiety (5km) 86 35:40 36:00 +18:59 Ukończyła
198 Barbara Kachniarz 67 Aktywne Lisewo Kobiety (5km) 87 35:45 36:01 +19:00 Ukończyła
199 Bogdan Pietruszewski 140 Parkran Grudziądz Mężczyźni (5km) 112 35:53 36:01 +19:00 Ukończył
200 Aleksandra Algierowicz 449 Biegam Kobiety (5km) 88 36:58 37:22 +20:21 Ukończyła
201 BARBARA ZAJĄC 443 Kobiety (5km) 89 36:57 37:22 +20:21 Ukończyła
202 Sylwia Kamińska 68 STOWARZYSZENIE "ZATRZYMAJ SIĘ ..." Kobiety (5km) 90 37:36 37:50 +20:49 Ukończyła
203 Paulina Mojek 118 Kobiety (5km) 91 38:31 38:59 +21:58 Ukończyła
204 Włodzimierz Michalak 113 SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) 113 39:18 39:44 +22:43 Ukończył
205 Bożena Kowalska-Pasieka 82 Drużyna Szpiku Kobiety (5km) 92 40:10 40:30 +23:29 Ukończyła
206 Ewa Śliwińska 183 NW PATYCZAKI Kobiety (5km) 93 40:18 40:30 +23:29 Ukończyła
207 Bogumiła Hineborg 59 NW patycxaki Kobiety (5km) 94 40:19 40:30 +23:29 Ukończyła
208 Edyta Tarapata-Skwiot 186 Taka RYBA Kobiety (5km) 95 43:42 43:47 +26:46 Ukończyła


Do góry




"10km"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Paweł Mazur 273 Najmowicz Triathlon/TRS Susz Mężczyźni (10km) 1 36:30 36:32 - Ukończył
2 Mateusz Ronowski 156 Mat Kin Run Mężczyźni (10km) 2 36:58 37:01 +29 sek. Ukończył
3 DANIEL LEWANDOWSKI 399 Mężczyźni (10km) 3 38:04 38:07 +01:35 Ukończył
4 Damian Mikrut 276 AZS Poznań Mężczyźni (10km) 4 38:06 38:07 +01:35 Ukończył
5 Wojciech Chybczyński 219 Mężczyźni (10km) 5 39:18 39:20 +02:48 Ukończył
6 Marcin Wąsik 320 #BBKTS Mężczyźni (10km) 6 39:33 39:35 +03:03 Ukończył
7 Sebastian Krause 259 Janosiki Mężczyźni (10km) 7 39:39 39:42 +03:10 Ukończył
8 Łukasz Talma 312 Mężczyźni (10km) 8 40:06 40:09 +03:37 Ukończył
9 Szymon Jagielski 236 Mężczyźni (10km) 9 41:29 41:34 +05:02 Ukończył
10 TOMASZ STRĘCIWILK 306 Wtorkowy trening Mężczyźni (10km) 10 41:47 41:47 +05:15 Ukończył
11 Radosław Wilkiewicz 321 Stomil Training Mężczyźni (10km) 11 41:47 41:48 +05:16 Ukończył
12 Marcin Kulpa 261 Mężczyźni (10km) 12 41:53 41:56 +05:24 Ukończył
13 ŁUKASZ OLSZEWSKI 287 Kwidzyn Biega Mężczyźni (10km) 13 41:58 42:05 +05:33 Ukończył
14 Damian Grubich 231 Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 14 42:28 42:28 +05:56 Ukończył
15 Arkadiusz Kamiński 247 KAMYK RUN Mężczyźni (10km) 15 43:00 43:06 +06:34 Ukończył
16 Dariusz Gąsiorowski 226 Mężczyźni (10km) 16 43:03 43:07 +06:35 Ukończył
17 Rafał Jasiński 239 Akademia Biegania Mężczyźni (10km) 17 43:00 43:08 +06:36 Ukończył
18 Grzegorz Czerniak 220 Mam ochotę pobiegać Mężczyźni (10km) 18 43:09 43:12 +06:40 Ukończył
19 Justyna Żyła 329 LA RIVE TEAM Kobiety (10km) 1 43:07 43:13 +06:41 Ukończyła
20 Zbigniew Serocki 304 Jagiellończycy Łasin Mężczyźni (10km) 19 43:19 43:24 +06:52 Ukończył
21 Andrzej Nowakowski 283 Traktor Team Gmina Kwidzyn Mężczyźni (10km) 20 43:39 43:46 +07:14 Ukończył
22 ROBERT JERZYK 241 Traktor Team Gmina Kwidzyn Mężczyźni (10km) 21 43:39 43:46 +07:14 Ukończył
23 Tomasz Markowski 272 Bbl Mężczyźni (10km) 22 43:58 44:01 +07:29 Ukończył
24 MARCIN URBAŃSKI 316 Mężczyźni (10km) 23 43:56 44:03 +07:31 Ukończył
25 Daniel Korycki 255 Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 24 43:58 44:25 +07:53 Ukończył
26 Michał Jerzyk 240 Mężczyźni (10km) 25 44:30 44:36 +08:04 Ukończył
27 Piotr Sobieraj 396 Mężczyźni (10km) 26 44:36 44:40 +08:08 Ukończył
28 Radosław Gawrecki 225 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (10km) 27 44:29 44:48 +08:16 Ukończył
29 Przemyslaw Ignaszewski 398 Mężczyźni (10km) 28 44:37 44:48 +08:16 Ukończył
30 Piotr Mielnik 275 Mężczyźni (10km) 29 44:32 44:53 +08:21 Ukończył
31 Sebastian Kaczmarek 245 Parkran Grudziądz Mężczyźni (10km) 30 44:47 44:54 +08:22 Ukończył
32 Rafał Kowalewski 257 Mężczyźni (10km) 31 44:55 45:01 +08:29 Ukończył
33 Tomasz Kunke 262 13 WOG Grudziądz Mężczyźni (10km) 32 44:58 45:18 +08:46 Ukończył
34 Janusz Gołębiewski 228 Mężczyźni (10km) 33 45:04 45:23 +08:51 Ukończył
35 Rafal Krause 258 lisie Kąty Mężczyźni (10km) 34 45:26 45:29 +08:57 Ukończył
36 Rafał Wiśniewski 322 Mężczyźni (10km) 35 45:30 45:30 +08:58 Ukończył
37 Wojciech Okleja 284 Mężczyźni (10km) 36 45:22 45:35 +09:03 Ukończył
38 Sławomir Pulkowski 295 Mężczyźni (10km) 37 45:30 45:37 +09:05 Ukończył
39 Andrzej Kosiorowski 256 Mężczyźni (10km) 38 45:30 45:40 +09:08 Ukończył
40 Karolina Sankiewicz 303 START TEAM WĄBRZEŹNO Kobiety (10km) 2 45:36 45:42 +09:10 Ukończyła
41 Dawid Tekliński 313 Wtorkowy Trening Mężczyźni (10km) 39 45:29 45:42 +09:10 Ukończył
42 Wojciech Wiśniewski 323 Mężczyźni (10km) 40 45:47 45:57 +09:25 Ukończył
43 IGOR NAGEL 281 Mężczyźni (10km) 41 45:55 45:58 +09:26 Ukończył
44 Marcin Pożywiłko 291 Sig Grudziadz Mężczyźni (10km) 42 45:42 46:02 +09:30 Ukończył
45 Piotr Okoński 285 Mężczyźni (10km) 43 46:28 46:31 +09:59 Ukończył
46 ROMAN JANIK 237 KWIDZYN BIEGA Mężczyźni (10km) 44 47:07 47:08 +10:36 Ukończył
47 Tomasz Zimmermann 326 Mężczyźni (10km) 45 47:13 47:16 +10:44 Ukończył
48 Michał Szymanski 310 Mężczyźni (10km) 46 47:19 47:22 +10:50 Ukończył
49 Bruno Nalaskowski 282 Mężczyźni (10km) 47 47:28 47:29 +10:57 Ukończył
50 Maurycy Witkowski 324 Mężczyźni (10km) 48 47:30 47:43 +11:11 Ukończył
51 Marcin Gajewski 224 Mężczyźni (10km) 49 47:48 47:54 +11:22 Ukończył
52 Jakub Jabłoński 235 Wtorkowy Trening Mężczyźni (10km) 50 47:49 47:58 +11:26 Ukończył
53 Justyna Borkowska 212 Traktor team Gmina Kwidzyn Kobiety (10km) 3 48:00 48:08 +11:36 Ukończyła
54 Natalia Mogiłko 278 Kobiety (10km) 4 48:03 48:13 +11:41 Ukończyła
55 Marzena Olińska 286 GMINA GARDEJA BIEGA/KTS IRONMAN Kobiety (10km) 5 48:12 48:14 +11:42 Ukończyła
56 Ryszard Bartosiak 209 Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 51 48:09 48:16 +11:44 Ukończył
57 Radosław Wasilewski 319 Mężczyźni (10km) 52 48:15 48:33 +12:01 Ukończył
58 Marcin Libecki 265 PALIMY PODESZWY Mężczyźni (10km) 53 48:33 48:42 +12:10 Ukończył
59 Michał Poliwodziński 290 KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon Mężczyźni (10km) 54 48:53 49:06 +12:34 Ukończył
60 Przemysław Bednarczyk 210 Dajerade Mężczyźni (10km) 55 50:11 50:13 +13:41 Ukończył
61 Kamil Kiełbowicz 250 ZST Grudziadz Mężczyźni (10km) 56 49:53 50:13 +13:41 Ukończył
62 Marek Kędziorski 249 Mężczyźni (10km) 57 50:01 50:15 +13:43 Ukończył
63 Marcin Lonert 266 Mężczyźni (10km) 58 50:14 50:19 +13:47 Ukończył
64 Ariel Lamkowski 263 Mężczyźni (10km) 59 50:12 50:19 +13:47 Ukończył
65 Magdalena Żyła 330 Kobiety (10km) 6 50:14 50:22 +13:50 Ukończyła
66 Kamil Hulewicz 397 Mężczyźni (10km) 60 50:39 50:39 +14:07 Ukończył
67 Patryk Bochra 211 Mężczyźni (10km) 61 50:19 50:41 +14:09 Ukończył
68 Krzysztof Rzosinski 302 Kwidzyn Biega Mężczyźni (10km) 62 50:42 50:42 +14:10 Ukończył
69 ROBERT GRZELAK 232 Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 63 50:29 50:45 +14:13 Ukończył
70 Marcin Jędrak 242 Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 64 50:31 50:49 +14:17 Ukończył
71 Tomasz Krawczyszyn 260 Mężczyźni (10km) 65 50:56 51:00 +14:28 Ukończył
72 Krystian Klessa 251 Mężczyźni (10km) 66 50:55 51:09 +14:37 Ukończył
73 Aleksandra de Virion 221 Taka RYBA\ Koty3! Kobiety (10km) 7 51:10 51:30 +14:58 Ukończyła
74 Adam Pszczoliński 292 Świszczące Szprychy Mężczyźni (10km) 67 51:09 51:34 +15:02 Ukończył
75 Paweł Madej 271 PGB Sportowa Paczka Mężczyźni (10km) 68 51:16 51:41 +15:09 Ukończył
76 Barbara Wydrych 325 Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 8 52:08 52:28 +15:56 Ukończyła
77 Katarzyna Ziuziakowska 327 Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 9 52:09 52:29 +15:57 Ukończyła
78 ADAM BAŁDYGA 207 Mężczyźni (10km) 69 52:24 52:41 +16:09 Ukończył
79 Roman Świtała 311 Amatot Mężczyźni (10km) 70 52:36 52:50 +16:18 Ukończył
80 Michał Banaszewski 208 Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 71 52:36 52:52 +16:20 Ukończył
81 Przemysław Radacki 297 Mężczyźni (10km) 72 52:54 52:57 +16:25 Ukończył
82 Sławomir Turowski 315 Motocykliczni Grudziądz Mężczyźni (10km) 73 52:51 53:05 +16:33 Ukończył
83 Michał Kaczmarek 244 Mężczyźni (10km) 74 53:13 53:22 +16:50 Ukończył
84 Maciej Modrak 277 Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 75 53:11 53:24 +16:52 Ukończył
85 Janusz Gronek 230 Mężczyźni (10km) 76 53:34 53:51 +17:19 Ukończył
86 Marzena Mączewska 274 Parkran Grudziądz Kobiety (10km) 10 53:57 54:02 +17:30 Ukończyła
87 RAFAŁ KOMÓR 252 Mężczyźni (10km) 77 53:45 54:03 +17:31 Ukończył
88 Maciej Pszczoliński 293 Świszczące Szprychy Mężczyźni (10km) 78 53:42 54:08 +17:36 Ukończył
89 Jacek Richter 299 Taka RYBA\ Koty3! Mężczyźni (10km) 79 53:58 54:17 +17:45 Ukończył
90 Urszula Tracka-Sobocińska 314 Biegam bo lubię Kobiety (10km) 11 55:00 55:00 +18:28 Ukończyła
91 Jacek Walczak 318 Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 80 54:56 55:06 +18:34 Ukończył
92 Roman Gołębiewski 229 Mężczyźni (10km) 81 54:44 55:08 +18:36 Ukończył
93 Jakub Łakomy 267 TF5 Mężczyźni (10km) 82 54:47 55:08 +18:36 Ukończył
94 Anna Walczak 317 Parkrun Grudziadz Kobiety (10km) 12 55:02 55:09 +18:37 Ukończyła
95 Piotr Łakomy 268 Klub latających skarpet Mężczyźni (10km) 83 54:45 55:09 +18:37 Ukończył
96 Krzysztof Gładysz 227 Gładziorki Mężczyźni (10km) 84 55:15 55:27 +18:55 Ukończył
97 Adam Mrozowski 279 Kwidzyn Biega Mężczyźni (10km) 85 55:41 55:59 +19:27 Ukończył
98 Ania Łęgowska 269 Kobiety (10km) 13 56:10 56:17 +19:45 Ukończyła
99 Ewa Chmura 216 Kobiety (10km) 14 55:59 56:24 +19:52 Ukończyła
100 Tomasz Chmura 215 Mężczyźni (10km) 86 55:58 56:24 +19:52 Ukończył
101 Michał Pszczoliński 294 Mężczyźni (10km) 87 56:00 56:26 +19:54 Ukończył
102 Karolina Albekier 203 Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 15 56:04 56:28 +19:56 Ukończyła
103 Marcin Hernik 233 Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 88 56:01 56:28 +19:56 Ukończył
104 Małgorzata Adamska 201 Kobiety (10km) 16 56:15 56:37 +20:05 Ukończyła
105 Błażej Balewski 205 #CST:GO Mężczyźni (10km) 89 56:18 56:43 +20:11 Ukończył
106 Patryk Jarząbek 238 #CST:GO Mężczyźni (10km) 90 56:18 56:43 +20:11 Ukończył
107 Bartłomiej Koprowski 254 Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 91 56:45 57:06 +20:34 Ukończył
108 Wioletta Rabeszko 296 Kobiety (10km) 17 57:49 58:01 +21:29 Ukończyła
109 Jakub Pawlikowski 400 Mężczyźni (10km) 92 59:06 59:09 +22:37 Ukończył
110 LIDIA STRUGAŁA 307 Kobiety (10km) 18 59:31 59:45 +23:13 Ukończyła
111 Michał Adamski 202 Mężczyźni (10km) 93 59:25 59:47 +23:15 Ukończył
112 BEATA KĘDZIORSKA 248 Kobiety (10km) 19 59:37 59:51 +23:19 Ukończyła
113 Piotr Piszkalski 289 O.S.A. Bushcraft Grudziądz Mężczyźni (10km) 94 01:01:27 01:01:32 +25:00 Ukończył
114 Dominika Madej 270 Kobiety (10km) 20 01:01:43 01:02:08 +25:36 Ukończyła
115 Tatiana Koprowska 253 Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 21 01:01:51 01:02:16 +25:44 Ukończyła
116 Ewa Domeracka 222 Parkran Grudziądz Kobiety (10km) 22 01:02:51 01:03:16 +26:44 Ukończyła
117 Justyna Chudek 218 Parkrun Grudziadz Kobiety (10km) 23 01:02:51 01:03:16 +26:44 Ukończyła
118 Małgorzata Jabłońska 234 Wtorkowy Trening Kobiety (10km) 24 01:02:53 01:03:17 +26:45 Ukończyła


Do góry




"Bieg Karpika"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Strata Status


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×