II Bieg Ułański

Wyniki

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Dawid Janus 47 The Runners Świecie Świecie Open M 1 43:53 43:55 - Ukończył
2 Maciej Krasnodębski 75 Grudziądz Open M 2 44:33 44:35 +40 sek. Ukończył
3 Mateusz Ronowski 149 Mat Kin Run Grudziądz Open M 3 45:04 45:06 +01:11 Ukończył
4 Mariusz Dudek 28 Wąbrzeźno Open M 4 45:15 45:15 +01:20 Ukończył
5 WOJCIECH CHYBCZYŃSKI 19 Stare Marzy Open M 5 46:29 46:29 +02:34 Ukończył
6 PAWEŁ SZARSZEWSKI 164 KW WISŁA Grudziadz Open M 6 47:12 47:14 +03:19 Ukończył
7 Mirosława Szweda 208 Toruń Open K 1 47:31 47:31 +03:36 Ukończyła
8 Wojciech Rzanny 210 Ltm Masters Team Grudziądz Open M 7 47:31 47:31 +03:36 Ukończył
9 Piotr Rubaj 33 Świecie Open M 8 48:33 48:33 +04:38 Ukończył
10 Łukasz Klimek 64 H2O TEAM Blizno Open M 9 48:54 48:56 +05:01 Ukończył
11 ROBERT BOREK 12 The Runners Świecie Świecie Open M 10 48:58 49:00 +05:05 Ukończył
12 JACEK SZEWCZAK 166 CSLog Grudziądz Open M 11 49:10 49:15 +05:20 Ukończył
13 Piotr Wolski 187 Łubudubu GRUDZIĄDZ Open M 12 49:59 49:59 +06:04 Ukończył
14 Wojciech Chyliński 48 Grudziądz Open M 13 50:32 50:36 +06:41 Ukończył
15 MARIUSZ BARTKOWSKI 8 Grudziądz Open M 14 50:47 50:50 +06:55 Ukończył
16 Sławomir Bączkowski 10 SLK Team Grudziądz Open M 15 51:06 51:08 +07:13 Ukończył
17 GRZEGORZ NOWAK 128 Biegam bo lubię żuromin Open M 16 51:21 51:27 +07:32 Ukończył
18 TOBIASZ KOCHALSKI 65 Grudziądz Open M 17 51:32 51:32 +07:37 Ukończył
19 Adam Kwiatkowski 200 Grudziądz Open M 18 51:46 51:48 +07:53 Ukończył
20 DAMIAN SMOCZYŃSKI 156 Salno Open M 19 51:56 51:58 +08:03 Ukończył
21 Zbigniew Serocki 151 Jagiellończycy Łasin Grudziądz Open M 20 51:56 52:02 +08:07 Ukończył
22 MARCIN KULPA 81 Grudziądz Open M 21 52:10 52:13 +08:18 Ukończył
23 Tomasz Markowski 108 Biegam bo lubię Grudziądz Open M 22 52:15 52:20 +08:25 Ukończył
24 MARZENA RANISZEWSKA 147 Packman team Grudziadz Open K 2 52:19 52:21 +08:26 Ukończyła
25 Grzegorz Jeżowski 54 Grudziądz Open M 23 52:20 52:24 +08:29 Ukończył
26 KAROL NAGÓRKA 123 Grudziądz Open M 24 52:26 52:30 +08:35 Ukończył
27 Andrzej Chojnacki 203 Grudziądz Open M 25 52:31 52:39 +08:44 Ukończył
28 JULITA ŻUKOTYŃSKA 198 Grupa Open K 3 52:39 52:44 +08:49 Ukończyła
29 Łukasz Nakonieczny 125 Grudziądz Open M 26 53:01 53:01 +09:06 Ukończył
30 KAMIL GRACZYK 39 Grudziadz Open M 27 53:00 53:02 +09:07 Ukończył
31 TOMASZ WTOREK 192 H2O TEAM Grudziądz Open M 28 53:10 53:13 +09:18 Ukończył
32 TOMASZ LASKOWSKI 93 Grudziądz Open M 29 53:08 53:15 +09:20 Ukończył
33 GRAŻYNA JASZCZERSKA 51 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Open K 4 53:17 53:20 +09:25 Ukończyła
34 Justyna Żyła 199 lub wybierz z listy Wałdowo Szlacheckie Open K 5 53:14 53:21 +09:26 Ukończyła
35 MACIEJ KRZEMIŃSKI 79 Grudziądz Open M 30 53:35 53:47 +09:52 Ukończył
36 DAMIAN FLORIAŃCZYK 32 H2O TEAM Grudziądz Open M 31 54:29 54:32 +10:37 Ukończył
37 ADAM BAŁDYGA 5 Grudziądz Open M 32 54:33 54:38 +10:43 Ukończył
38 Tomasz Kunke 82 13WOG Grudziądz Grudziądz Open M 33 54:49 54:51 +10:56 Ukończył
39 Katarzyna Wojnowska 184 Dolna Grupa Open K 6 55:13 55:19 +11:24 Ukończyła
40 Zofia Adamska 117 Grudziądz Open K 7 55:22 55:22 +11:27 Ukończyła
41 RAFAŁ OWCZARZAK 132 Grudziądz Open M 34 55:29 55:29 +11:34 Ukończył
42 Bogdan Grzebieniewski 209 Grudziadz Open M 35 55:27 55:35 +11:40 Ukończył
43 Szymon Szar 162 GKM GRUDZIĄDZ Grudziądz Open M 36 55:29 55:36 +11:41 Ukończył
44 Wojciech Okleja 129 Inowrocław biega Inowrocław Open M 37 55:35 55:45 +11:50 Ukończył
45 RAFAŁ JASIŃSKI 50 Grudziądz Open M 38 55:55 56:01 +12:06 Ukończył
46 MARCIN URBAŃSKI 206 Akademia Biegania Grudziądz GRUDZIĄDZ Open M 39 56:09 56:09 +12:14 Ukończył
47 ROBERT GRZELAK 41 Gmina Gardeja Biega Gardeja Open M 40 56:13 56:20 +12:25 Ukończył
48 TOMASZ TRZASKOWSKI 172 Grudziądz Open M 41 56:37 56:37 +12:42 Ukończył
49 DANIEL KRUPIŃSKI 78 Grudziadz Open M 42 57:17 57:21 +13:26 Ukończył
50 MIROSŁAW MARASZEK 105 Rozbiegany Susz Susz Open M 43 57:26 57:36 +13:41 Ukończył
51 BARTOSZ BRZEZIŃSKI 15 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 44 57:36 57:39 +13:44 Ukończył
52 Michał Wróbel 188 KMP Grudziądz Grudziądz Open M 45 57:27 57:39 +13:44 Ukończył
53 JANUSZ JARMUCHOWSKI 49 Jedwabne/Grudziądz Grudziądz Open M 46 57:46 57:46 +13:51 Ukończył
54 Teresa Łepek 99 Płużnica Open K 8 57:49 57:57 +14:02 Ukończyła
55 Mateusz Czajka 23 LUKS OLIMP Jeżewo Open M 47 58:18 58:38 +14:43 Ukończył
56 JAKUB LISOWSKI 96 Js 3301 Grudziądz Open M 48 58:38 58:38 +14:43 Ukończył
57 Leszek Jakubowski 45 Run Szembruk Szembruk Open M 49 58:45 58:54 +14:59 Ukończył
58 Natalia Mogiłko 120 Grudziądzka Fit Mama Nowa Wieś Open K 9 59:00 59:03 +15:08 Ukończyła
59 Magdalena Kalisz 207 Białystok Open K 10 59:25 59:34 +15:39 Ukończyła
60 MAREK ŻEGLICZ 197 Spójnia Białe Błota Białe Błota Open M 50 01:00:43 01:00:43 +16:48 Ukończył
61 Andrzej Markuszewski 109 Trenować z Najlepszymi Grudziądz Open M 51 01:00:54 01:00:55 +17:00 Ukończył
62 Anna ŁUCKA 100 Akademia Biegania Grudziadz Grudziądz Open K 11 01:00:47 01:00:58 +17:03 Ukończyła
63 AGNIESZKA KARNOWSKA 59 Gmina Gardeja Biega Cygany Open K 12 01:01:08 01:01:15 +17:20 Ukończyła
64 Bartosz PLEWA 139 Grudziądz Open M 52 01:01:20 01:01:20 +17:25 Ukończył
65 TOMASZ OSINSKI 131 Grupa Open M 53 01:01:20 01:01:20 +17:25 Ukończył
66 MIECZYSŁAW CYSEWSKI 22 Grudziądz Open M 54 01:01:26 01:01:31 +17:36 Ukończył
67 Ariel Lamkowski 89 Grudziądz Open M 55 01:01:33 01:01:33 +17:38 Ukończył
68 MAREK ADAMIEC 3 W.P.K. Słoń Team Ustka Słupsk Open M 56 01:01:40 01:01:49 +17:54 Ukończył
69 PATRYK MAJEWSKI 104 Vomax Wąbrzeźno Open M 57 01:01:49 01:01:55 +18:00 Ukończył
70 Tomasz Langowski 92 parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 58 01:02:10 01:02:10 +18:15 Ukończył
71 Marcin Hernik 42 Grudziądz Open M 59 01:01:57 01:02:12 +18:17 Ukończył
72 Daniel Korycki 69 Grudziądz Open M 60 01:01:56 01:02:12 +18:17 Ukończył
73 ROMAN JANIK 46 KWIDZYN BIEGA KWIDZYN Open M 61 01:02:02 01:02:12 +18:17 Ukończył
74 MACIEJ RAKOCZY 146 Vadain Running Club Grudziądz Open M 62 01:02:14 01:02:14 +18:19 Ukończył
75 Dariusz Aniszewski 4 Morawy Open M 63 01:02:09 01:02:15 +18:20 Ukończył
76 PAWEŁ DOMBROWSKI 27 Morsy z Grudziądza Grudziądz Open M 64 01:02:17 01:02:19 +18:24 Ukończył
77 PAWEŁ SZULC 167 Tele Taxi Mercedes Grudziądz Open M 65 01:02:26 01:02:31 +18:36 Ukończył
78 PRZEMYSŁAW RADACKI 145 Grudziądz Open M 66 01:02:34 01:02:37 +18:42 Ukończył
79 MAGDALENA JEZIORSKA 53 Chełmno Open K 13 01:02:41 01:02:45 +18:50 Ukończyła
80 PIOTR KRAUSE 76 Grudziądz Open M 67 01:02:46 01:02:50 +18:55 Ukończył
81 MARCIN KAMIŃSKI 57 Kamyki Team Grudziądz Open M 68 01:03:00 01:03:15 +19:20 Ukończył
82 PAWEŁ KÜCHLER 80 Gdynia Open M 69 01:03:17 01:03:29 +19:34 Ukończył
83 TOMASZ KRAWCZYSZYN 77 Grudziądz Open M 70 01:03:42 01:03:49 +19:54 Ukończył
84 MARCIN POŻYWIŁKO 141 Sig Grudziadz Grudziądz Open M 71 01:03:55 01:03:55 +20:00 Ukończył
85 MARK KĘDZIORSKI 62 Wąbrzeźno Open M 72 01:04:04 01:04:09 +20:14 Ukończył
86 MICHAŁ MAGUZA 102 Wąbrzeski Klub Morsów ,,KOTIK Wąbrzeźno Open M 73 01:04:01 01:04:11 +20:16 Ukończył
87 DOMINIKA WENDERSKA 179 Grudziądz Open K 14 01:04:26 01:04:26 +20:31 Ukończyła
88 Bożena Lulińska 97 Rozbiegany Susz Susz Open K 15 01:04:32 01:04:32 +20:37 Ukończyła
89 MICHAŁ UTRACKI 175 Grudziądz Open M 74 01:04:38 01:04:38 +20:43 Ukończył
90 PIOTR ROGOZIEWICZ 148 grudziądz Open M 75 01:04:36 01:04:47 +20:52 Ukończył
91 BŁAŻEJ MARON 110 . Lubawa Open M 76 01:05:00 01:05:00 +21:05 Ukończył
92 ARTUR WOJTACKI 185 AMW family Lubawa Open M 77 01:05:00 01:05:00 +21:05 Ukończył
93 Joanna Staniszewska 157 SPC Toruń Open K 16 01:05:01 01:05:01 +21:06 Ukończyła
94 JUSTYNA PIOTROWSKA 138 Butowo Open K 17 01:05:07 01:05:14 +21:19 Ukończyła
95 PAWEŁ ADAMCZYK 2 ping-pong Grudziądz Grudziądz Open M 78 01:05:11 01:05:17 +21:22 Ukończył
96 Andrzej Celegrat 16 Grupa Open M 79 01:05:15 01:05:21 +21:26 Ukończył
97 JACEK RACHOŃ 143 Kravmaga_fighter Grudziądz Open M 80 01:05:22 01:05:32 +21:37 Ukończył
98 MONIKA MAJEWSKA 103 Lucim Open K 18 01:05:43 01:05:50 +21:55 Ukończyła
99 Beata Suchomska 161 Świekatowo Open K 19 01:05:51 01:06:00 +22:05 Ukończyła
100 Michał Banaszewski 6 Emeniaki Grudziądz Open M 81 01:05:59 01:06:04 +22:09 Ukończył
101 Katarzyna Markowska 107 lub wybierz z listy Grudziądz Open K 20 01:06:15 01:06:23 +22:28 Ukończyła
102 DAMIAN ABU NAHIA 1 TORUŃ Open M 82 01:06:08 01:06:25 +22:30 Ukończył
103 PRZEMYSŁAW MARTINI 111 Grudziądz Open M 83 01:06:08 01:06:25 +22:30 Ukończył
104 Marek Matczyński 113 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz Open M 84 01:06:29 01:06:29 +22:34 Ukończył
105 Henryk Chelkowski 18 Akademia Biegania Grudziądz Grudziadz Open M 85 01:06:42 01:06:42 +22:47 Ukończył
106 BOŻENA GNIOT 35 Minikowo Open K 21 01:06:36 01:06:45 +22:50 Ukończyła
107 KONRAD GÓRSKI 36 Włocławek Open M 86 01:06:33 01:06:51 +22:56 Ukończył
108 Norbert Miedzianowski 116 Grudziądz Open M 87 01:06:49 01:07:03 +23:08 Ukończył
109 MAGDALENA STYKAŁA 160 Bukowiec Open K 22 01:06:53 01:07:03 +23:08 Ukończyła
110 ARIEL KORNACKI 68 Grudziądz Open M 88 01:06:48 01:07:03 +23:08 Ukończył
111 MACIEJ SCHULZ 150 Pruszcz Biega/Squadra di Amici Pruszcz Gdański Open M 89 01:07:13 01:07:21 +23:26 Ukończył
112 Katarzyna Langowska 90 parkrun Grudziądz Grudziądz Open K 23 01:07:16 01:07:23 +23:28 Ukończyła
113 MICHAŁ KACZMAREK 55 Grudziądz Open M 90 01:07:12 01:07:25 +23:30 Ukończył
114 MARIUSZ BARTOŚ 9 Grudziądz Open M 91 01:07:26 01:07:26 +23:31 Ukończył
115 Bartosz Podsiadły 140 OSP DRAGACZ Dragacz Open M 92 01:07:27 01:07:42 +23:47 Ukończył
116 Rafał Zbrzeźny 194 SPORT I REKREACJA DELFIN Grudziądz Open M 93 01:07:51 01:08:00 +24:05 Ukończył
117 Maciej Modrak 119 Grudziądz Open M 94 01:08:15 01:08:23 +24:28 Ukończył
118 TOMASZ CERK 17 Grudziądz Open M 95 01:08:25 01:08:25 +24:30 Ukończył
119 ADAM KARGIŃSKI 58 klub sportowy Tęcza Ryszarda Ochódzkiego Grudziądz Open M 96 01:08:41 01:08:51 +24:56 Ukończył
120 ANNA GDANIEC 34 Starogard Gdański Open K 24 01:08:51 01:08:57 +25:02 Ukończyła
121 PAWEŁ KURAJK 84 Michalin Koronki Open M 97 01:08:56 01:09:03 +25:08 Ukończył
122 MIROSŁAW ZABORSKI 193 GRUDZIĄDZ Open M 98 01:09:02 01:09:04 +25:09 Ukończył
123 WOJCIECH ŁĄCZKOWSKI 98 Grudziądz Open M 99 01:08:46 01:09:04 +25:09 Ukończył
124 MAŁGORZATA SKIBIŃSKA 152 Warszawa Open K 25 01:09:07 01:09:07 +25:12 Ukończyła
125 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 196 Decathlon Team Inowrocław JANIKOWO Open M 100 01:09:13 01:09:19 +25:24 Ukończył
126 Izabela Jakubowska 44 Run Szembruk Szembruk Open K 26 01:09:20 01:09:20 +25:25 Ukończyła
127 Natalia Raciniewska 144 Grudziądz Open K 27 01:09:21 01:09:36 +25:41 Ukończyła
128 Ariel Mathiak 114 Grudziądz Open M 101 01:09:36 01:09:36 +25:41 Ukończył
129 GABRIELA SŁAWSKA 155 Gmina Gardeja Biega KWIDZYN Open K 28 01:09:29 01:09:40 +25:45 Ukończyła
130 Jarosław Fałkowski 31 Gmina Gardeja Biega Gardeja Open M 102 01:09:29 01:09:41 +25:46 Ukończył
131 Andrzej Lenkiewicz 94 piękny Bądki Open M 103 01:09:50 01:09:50 +25:55 Ukończył
132 SLAWOMIR TUROWSKI 174 Motocykliczni Grudziądz Grudziądz Open M 104 01:10:18 01:10:22 +26:27 Ukończył
133 Marian Brac 14 Grupa WB Grudziądz Open M 105 01:10:14 01:10:26 +26:31 Ukończył
134 ANETA WALENTYNOWICZ 178 LOTOS Running Team/ Pruszcz Biega Pruszcz Gdański Open K 29 01:10:33 01:10:43 +26:48 Ukończyła
135 ŻANETA CZARNECKA 24 Grudziądz Open K 30 01:10:36 01:10:50 +26:55 Ukończyła
136 Rafał Batiuk 201 Grudziądz Open M 106 01:10:55 01:10:55 +27:00 Ukończył
137 PIOTR LEPISZ 95 Wąbrzeźno Open M 107 01:10:47 01:10:57 +27:02 Ukończył
138 Anna Miler 118 Grupa Open K 31 01:11:10 01:11:10 +27:15 Ukończyła
139 ELŻBIETA HULEWICZ DOLEWSKA 43 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Open K 32 01:11:13 01:11:13 +27:18 Ukończyła
140 ŁUKASZ PIECHNA 133 Morsy z Grudziądza Grudziądz Open M 108 01:10:57 01:11:19 +27:24 Ukończył
141 MIKOŁAJ PIECHNA 135 Morsy z Grudziądza Grudziądz Open M 109 01:11:00 01:11:20 +27:25 Ukończył
142 DOMINIKA NIEĆKO 127 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open K 33 01:11:07 01:11:23 +27:28 Ukończyła
143 Agnieszka Lachowicz 87 Delfin sport i rekreacja Grudziądz Open K 34 01:11:24 01:11:24 +27:29 Ukończyła
144 ROMAN MAREK 106 IPN Warszawa Open M 110 01:11:58 01:12:05 +28:10 Ukończył
145 ADRIANNA STYKAŁA 159 Bukowiec Open K 35 01:12:23 01:12:23 +28:28 Ukończyła
146 WOJCIECH WITKOWSKI 182 Grudziądz Open M 111 01:12:55 01:13:01 +29:06 Ukończył
147 Marcin Kotz 70 Grudziądz Open M 112 01:13:14 01:13:14 +29:19 Ukończył
148 ANNA WALCZAK 176 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open K 36 01:13:20 01:13:26 +29:31 Ukończyła
149 Jacek Walczak 177 Grudziądz Open M 113 01:13:19 01:13:26 +29:31 Ukończył
150 JOANNA BIEGAJSKA 11 Motocykliczni Grudziądz Szczepanki Open K 37 01:13:56 01:14:00 +30:05 Ukończyła
151 ROMAN LANGOWSKI 91 Vadain Running Club Grudziadz Open M 114 01:14:05 01:14:05 +30:10 Ukończył
152 PIOTR KUTKIEWICZ 85 Vadain Running Club Grudziądz Open M 115 01:13:56 01:14:05 +30:10 Ukończył
153 KASIA BARON 7 Vadain Running Club grudziądz Open K 38 01:13:52 01:14:06 +30:11 Ukończyła
154 KRZYSZTOF WIELGOSZ 180 Vadain Running Club Grudziądz Open M 116 01:13:48 01:14:06 +30:11 Ukończył
155 ROMAN KĘSIK 63 13 WOG Grudziądz Grudziądz Open M 117 01:14:06 01:14:15 +30:20 Ukończył
156 DARIUSZ GRABOWSKI 38 Bratian Open M 118 01:14:19 01:14:25 +30:30 Ukończył
157 Beata Kędziorska 61 Wąbrzeźno Open K 39 01:14:30 01:14:36 +30:41 Ukończyła
158 EWA PIOR 136 MORSY Z GRUDZIADZA Grudziądz Open K 40 01:14:49 01:14:49 +30:54 Ukończyła
159 MIROSŁAW PIOR 137 MORSY Z GRUDZIADZA Grudziądz Open M 119 01:14:50 01:14:50 +30:55 Ukończył
160 Grażyna Brac 13 Grudziądz Open K 41 01:14:38 01:14:50 +30:55 Ukończyła
161 MARIAN KURAJK 83 Rakowiec / Gdańsk Open M 120 01:14:45 01:14:53 +30:58 Ukończył
162 SZYMON GRONOWSKI 40 Grudziądz Open M 121 01:15:09 01:15:26 +31:31 Ukończył
163 Waldemar Chyliński 204 SP 20 Grudziądz- UKS Tandem Grudziądz Open M 122 01:15:27 01:15:31 +31:36 Ukończył
164 LIDIA DĘGA 25 Tralewo Open K 42 01:15:44 01:16:01 +32:06 Ukończyła
165 Anna Nalaskowska 126 Grudziądz Open K 43 01:16:27 01:16:38 +32:43 Ukończyła
166 IZABELA MUSZYŃSKA 122 Bukowiec Open K 44 01:16:36 01:16:47 +32:52 Ukończyła
167 MARCIN MASŁYSZ 112 wkurw_team Toruń Open M 123 01:16:42 01:17:01 +33:06 Ukończył
168 RYSZARD NAGÓRSKI 124 Ciechocinek Open M 124 01:17:42 01:17:58 +34:03 Ukończył
169 Małgorzata Szarszewska 163 Grudziądz Open K 45 01:18:12 01:18:12 +34:17 Ukończyła
170 JUSTYNA STRĘCIWILK 158 Vadain Running club Grudziądz Open K 46 01:18:04 01:18:20 +34:25 Ukończyła
171 ANNA CICHOCKA 20 Kwidzyn Open K 47 01:18:26 01:18:26 +34:31 Ukończyła
172 HENRYK KOWALSKI 73 KWIDZYN Open M 125 01:18:14 01:18:26 +34:31 Ukończył
173 ANNA KOWALSKA 71 KWIDZYN BIEGA Kwidzyn Open K 48 01:19:26 01:19:41 +35:46 Ukończyła
174 AGNIESZKA CIESIELSKA 21 Nakło Nad Notecia Open K 49 01:19:50 01:19:55 +36:00 Ukończyła
175 KRYSTIAN KORDOWSKI 67 Vadain Running Club Grudziądz Open M 126 01:19:43 01:19:59 +36:04 Ukończył
176 MAŁGORZATA ŚWISTOWSKA 169 RunWomen Grupa Open K 50 01:21:40 01:21:50 +37:55 Ukończyła
177 KATARZYNA ŚWISTOWSKA 168 Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu Grupa Open K 51 01:21:41 01:21:50 +37:55 Ukończyła
178 ANNA DUSZYŃSKA 29 Team Duszka Gdańsk Open K 52 01:23:47 01:24:00 +40:05 Ukończyła
179 TOMASZ SZATKOWSKI 165 Team Duszka Grudziądz Open M 127 01:24:00 01:24:00 +40:05 Ukończył
180 Zbigniew Wojanowski 183 Sport i Rekreacja Delfin Grudziądz Open M 128 01:24:17 01:24:29 +40:34 Ukończył
181 Katarzyna Chojnacka 202 Grudziądz Open K 53 01:26:22 01:26:31 +42:36 Ukończyła
182 PAULINA DZIKOWSKA 30 GRUDZIĄDZ Open K 54 01:26:31 01:26:31 +42:36 Ukończyła
183 MAGDALENA TALMA 170 Fit House Grudziądz Open K 55 01:26:16 01:26:32 +42:37 Ukończyła
184 MACIEJ PRZERACKI 142 GRUDZIĄDZ Open M 129 01:26:32 01:26:32 +42:37 Ukończył
185 BARBARA SKOREK 153 Grudziądz Open K 56 01:30:45 01:30:59 +47:04 Ukończyła
186 GABRIELA MORCZYŃSKA 121 RunWomen Grupa Open K 57 01:30:59 01:30:59 +47:04 Ukończyła
187 GRAŻYNA TOBOLSKA 171 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz Open K 58 01:30:43 01:31:00 +47:05 Ukończyła
188 Irena koralewska 66 Traktor team Gmina Kwidzyn sadlinki Open K 59 01:34:47 01:35:04 +51:09 Ukończyła
189 KATARZYNA TUREK 173 Annowo Open K 60 01:36:36 01:36:36 +52:41 Ukończyła
190 Marcelina Piechna 134 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz Open K 61 01:36:19 01:36:36 +52:41 Ukończyła
191 Joanna Skorek 154 Grudziądz Open K 62 01:39:53 01:40:06 +56:11 Ukończyła
192 Bożena Kowalska-Pasieka 72 Drużyna Szpiku Kwidzyn Open K 63 01:40:39 01:40:56 +57:01 Ukończyła


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×