2 Bieg Sosny

Wyniki

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Okr. 1 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 MACIEJ GRZYWACZ 14 KS Wda Świecie Sulnowo Open M 1 24:22 24:21 24:22 - Ukończył
2 JAN KĄDZIORSKI 21 Świecie Open M 2 25:25 25:21 25:25 +01:03 Ukończył
3 Mateusz Szczepański 62 BBKTS Szembruk Open M 3 25:38 25:33 25:38 +01:16 Ukończył
4 Arkadiusz Kujda 33 1 Brygada Logistyczna Osielsko Open M 4 26:37 26:37 26:37 +02:15 Ukończył
5 SZYMON TRZASKOWSKI 71 MTS Kwidzyn Grudziądz Open M 5 27:26 27:19 27:26 +03:04 Ukończył
6 Lukasz Pietrykowski 54 Grudziadz Open M 6 28:02 27:56 28:02 +03:40 Ukończył
7 Michał Wróbel 87 KMP Grudziądz Grudziądz Open M 7 28:03 27:58 28:03 +03:41 Ukończył
8 ADAM BAŁDYGA 3 Grudziądz Open M 8 28:17 28:11 28:17 +03:55 Ukończył
9 TOMASZ LASKOWSKI 36 Grudziądz Open M 9 28:19 28:12 28:19 +03:57 Ukończył
10 MARCIN POŻYWIŁKO 56 Sig Grudziadz Grudziądz Open M 10 28:34 28:34 28:34 +04:12 Ukończył
11 RADOSŁAW KWIATKOWSKI 35 Wałdowo Szlacheckie Open M 11 28:52 28:47 28:52 +04:30 Ukończył
12 TOMASZ TRZASKOWSKI 72 Grudziądz Open M 12 28:58 28:52 28:58 +04:36 Ukończył
13 DOROTA GAŁUSZKA 10 Wtorkowy Trening Grudziądz Open K 1 29:08 29:02 29:08 +04:46 Ukończyła
14 HUBERT WILANGOWSKI 79 Mokre Open M 13 29:30 29:24 29:30 +05:08 Ukończył
15 MATEUSZ WOJCIECHOWSKI 83 Grudziądz Open M 14 29:57 29:57 29:57 +05:35 Ukończył
16 ADRIAN TOMCZUK 70 Marsz Niepodległości Grudziądz Open M 15 29:57 29:57 29:57 +05:35 Ukończył
17 Agata Wojenko 85 Grudziądz Open K 2 30:01 29:52 30:01 +05:39 Ukończyła
18 SEBASTIAN WIŚNIEWSKI 81 Szynych Open M 16 30:14 30:09 30:14 +05:52 Ukończył
19 KAROL ŁAGODA 38 Grudziądz Open M 17 30:17 30:17 30:17 +05:55 Ukończył
20 Dariusz Laskowski 98 Grudziądz Open M 18 30:24 30:17 30:24 +06:02 Ukończył
21 ARIEL KORNACKI 23 Grudziądz Open M 19 30:44 30:44 30:44 +06:22 Ukończył
22 JAROSŁAW KOSZYŃSKI 24 Sport i Rekreacja Delfin Grudziądz Open M 20 30:44 30:35 30:44 +06:22 Ukończył
23 ARKADIUSZ DUDZIK 8 Grudziądz Open M 21 30:53 30:43 30:53 +06:31 Ukończył
24 Daniel Matuszak 42 Grudziądz Open M 22 31:25 31:19 31:25 +07:03 Ukończył
25 TOMASZ ZIMMERMANN 91 Sosnówka Open M 23 32:00 31:53 32:00 +07:38 Ukończył
26 WIOLETTA MICHAŁKOWSKA 44 Grudziądz Open K 3 32:24 32:16 32:24 +08:02 Ukończyła
27 Tomasz Krzyżykowski 29 Piaski Open M 24 32:36 32:30 32:36 +08:14 Ukończył
28 DOMINIK NAPIONTEK 49 Grudziądz Open M 25 32:44 32:32 32:44 +08:22 Ukończył
29 WIKTOR CERSKI 5 SP 8 w Grudziądzu Pieńki Królewskie Open M 26 32:55 32:47 32:55 +08:33 Ukończył
30 Kamil Wojdacz 84 Grudziądz Open M 27 33:10 33:03 33:10 +08:48 Ukończył
31 PIOTR ŚLEBODA 65 Sport i Rekreacja Delfin Grudziądz Open M 28 33:13 33:04 33:13 +08:51 Ukończył
32 Marek Matczyński 40 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz Open M 29 33:23 33:18 33:23 +09:01 Ukończył
33 Jacek Walczak 76 Grudziądz Open M 30 33:55 33:44 33:55 +09:33 Ukończył
34 Andrzej Goławski 96 Grudziądz Open M 31 33:57 33:45 33:57 +09:35 Ukończył
35 BARTOSZ WOJCIECHOWSKI 82 Wałdowo Szlacheckie Open M 32 34:04 33:59 34:04 +09:42 Ukończył
36 Agnieszka Wielgus 77 Pieńki Królewskie Open K 4 34:22 34:14 34:22 +10:00 Ukończyła
37 Rafał Zbrzeźny 89 SPORT I REKREACJA DELFIN Grudziądz Open M 33 34:27 34:19 34:27 +10:05 Ukończył
38 Kamil Mojek 46 Mokre Open M 34 34:30 34:21 34:30 +10:08 Ukończył
39 Dorota Kujda 34 Osielsko Open K 5 34:36 34:36 34:36 +10:14 Ukończyła
40 Aneta Noch 50 Fit Mania Grudziądz Open K 6 35:09 35:05 35:09 +10:47 Ukończyła
41 Mariusz Simiński 97 MORSY Z GRUDZIADZA Grudziądz Open M 35 35:11 35:01 35:11 +10:49 Ukończył
42 TOMASZ WIELGUS 78 Pieńki Królewskie Open M 36 35:37 35:28 35:37 +11:15 Ukończył
43 JERZY HOŁDA 15 Stolno Open M 37 35:41 35:32 35:41 +11:19 Ukończył
44 Krystyna Cerska 4 Pieńki Królewskie Open K 7 35:47 35:39 35:47 +11:25 Ukończyła
45 MARIOLA OSTROWSKA 52 Adidas Runners Warsaw Warszawa Open K 8 35:54 35:46 35:54 +11:32 Ukończyła
46 ANNA WALCZAK 75 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open K 9 35:55 35:55 35:55 +11:33 Ukończyła
47 JUSTYNA JAWOROWSKA 19 Grudziądz Open K 10 36:02 35:55 36:02 +11:40 Ukończyła
48 Rafał Batiuk 93 Grudziądz Open M 38 36:26 36:16 36:26 +12:04 Ukończył
49 Waldemar Chyliński 6 SP 20 Grudziądz- UKS Tandem Grudziądz Open M 39 36:28 36:22 36:28 +12:06 Ukończył
50 DENIS TOMASZEWSKI 69 Biały Bór Open M 40 36:57 36:48 36:57 +12:35 Ukończył
51 Agata Matuszak 41 Fit Mania Grudziądz Open K 11 37:00 36:54 37:00 +12:38 Ukończyła
52 Magdalena Kłosowska 22 Fit Mania Grudzìądz Open K 12 37:21 37:15 37:21 +12:59 Ukończyła
53 Anna Basak 94 Brankówka Open K 13 37:43 37:39 37:43 +13:21 Ukończyła
54 RADOSŁAW MOJEK 47 MOJSONKI Grupa Open M 41 37:53 37:53 37:53 +13:31 Ukończył
55 KRZYSZTOF BEJMA 99 Wałdowo Szlacheckie Open M 42 37:54 37:54 37:54 +13:32 Ukończył
56 SEBASTIAN WALAWANDER 74 Grudziądz Open M 43 38:25 38:25 38:25 +14:03 Ukończył
57 Małgorzata Szarszewska 61 Grudziądz Open K 14 38:27 38:27 38:27 +14:05 Ukończyła
58 MONIKA TYTKIEWICZ 73 Grudziądz Open K 15 38:34 38:26 38:34 +14:12 Ukończyła
59 ADAM KRZYWDZIŃSKI 28 Grudziądz Open M 44 38:34 38:25 38:34 +14:12 Ukończył
60 Emilia Wydra 95 Brankówka Open K 16 38:41 38:37 38:41 +14:19 Ukończyła
61 JAKUB ŁAKOMY 39 TF5 Sztynwag Open M 45 38:46 38:46 38:46 +14:24 Ukończył
62 ANDRZEJ SOSNOWSKI 60 TF5/100mil Crossfit Grudziądz Open M 46 38:46 38:35 38:46 +14:24 Ukończył
63 PAULINA WISNIEWSKA 80 Grudziądz Open K 17 38:53 38:45 38:53 +14:31 Ukończyła
64 MAŁGORZATA JABŁOŃSKA 16 Wtorkowy Trening Grudziądz Open K 18 40:10 39:58 40:10 +15:48 Ukończyła
65 Bartłomiej Gałuszka 9 Biegająca Kluska Grudziądz Open M 47 40:10 40:10 40:10 +15:48 Ukończył
66 Tatiana Nowicka 51 Świecie Open K 19 40:17 40:04 40:17 +15:55 Ukończyła
67 MAGDALENA LIPNIEWSKA 37 Kolno Open K 20 40:17 40:04 40:17 +15:55 Ukończyła
68 Sylwia Grabowska 12 Grudziądz Open K 21 41:16 41:08 41:16 +16:54 Ukończyła
69 Paweł Kowalski 26 Grudziądz Open M 48 41:39 41:29 41:39 +17:17 Ukończył
70 WIKTOR JAKUBOWSKI 18 MAKT TEAM Klamry Open M 49 41:42 41:31 41:42 +17:20 Ukończył
71 JOANNA GNIOT 11 Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Grudziądz Open K 22 42:55 42:43 42:55 +18:33 Ukończyła
72 MAGDALENA ANDRZEJCZAK 2 Grudziądz Open K 23 43:40 43:32 43:40 +19:18 Ukończyła
73 ELIZA KOWALSKA 25 Grudziądz Open K 24 44:31 44:21 44:31 +20:09 Ukończyła
74 BOGDAN PIETRUSZEWSKI 53 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 50 45:21 45:14 45:21 +20:59 Ukończył
75 JUSTYNA TOMASZEWSKA 68 Grudziądz Open K 25 47:16 47:07 47:16 +22:54 Ukończyła
76 EWA SOBOCZYŃSKA 59 Grudziądz Open K 26 48:10 47:59 48:10 +23:48 Ukończyła
77 ŁUKASZ ZIELIŃSKI 90 Syty Kaban Team Grudziądz Open M 51 52:34 52:23 52:34 +28:12 Ukończył
78 Mariusz Bartosiński 100 Coffee Team Chełmno Open M 52 56:52 56:34 56:52 +32:30 Ukończył


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×