3. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

Wyniki

"For FUN"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Międzyczas Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Marcin Marchlewski 89F Komobike Scott M16 (For FUN) 1 [brak] 48:46 50:18 - Ukończył
2 Paweł Zywicki 184F Mlks Baszta Bytów M30 (For FUN) 1 [brak] 48:43 50:18 - Ukończył
3 Arkadiusz Bińczak 25F CYKLO KWIDZYN M40 (For FUN) 1 [brak] 48:45 50:20 +2 sek. Ukończył
4 Adam Kraśnicki 156F Cycling Planet M20 (For FUN) 1 [brak] 50:05 51:43 +01:25 Ukończył
5 Leszek Szczepański 195F Cyklo Kwidzyn M20 (For FUN) 2 [brak] 50:10 51:44 +01:26 Ukończył
6 Rafał Grzędzicki 147F Zadroga Racing Team M30 (For FUN) 2 [brak] 50:35 52:11 +01:53 Ukończył
7 Michał Rozkocha 187F GK STG M16 (For FUN) 2 [brak] 50:37 52:12 +01:54 Ukończył
8 Marcin Kruszczyński 97F Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) 3 [brak] 51:04 52:39 +02:21 Ukończył
9 Piotr Sobieralski 52F V02max M40 (For FUN) 2 [brak] 51:23 52:57 +02:39 Ukończył
10 Piotr Kamiński 189F Komobike Scott M16 (For FUN) 3 [brak] 51:22 52:59 +02:41 Ukończył
11 Sławomir Furmanek 213F Mtb Start Trec Kartuzy M40 (For FUN) 3 [brak] 51:27 53:01 +02:43 Ukończył
12 Michał Sielski 175F Zadroga Racing Team M40 (For FUN) 4 [brak] 52:09 53:43 +03:25 Ukończył
13 Wojciech Kowalczyk 32F Komobike Scott M16 (For FUN) 4 [brak] 52:17 53:53 +03:35 Ukończył
14 Marek Kucharski 38F GTR GOLUB-DOBRZYŃ M40 (For FUN) 5 [brak] 52:13 53:54 +03:36 Ukończył
15 Sławomir Bethke 167F SISU‐OWB TEAM M30 (For FUN) 4 [brak] 52:21 54:01 +03:43 Ukończył
16 Piotr Maćkowiak 185F Bytów M40 (For FUN) 6 [brak] 52:36 54:16 +03:58 Ukończył
17 wiktor polonis 23F Płocki Klub Kolarski M40 (For FUN) 7 [brak] 54:31 54:31 +04:13 Ukończył
18 Adam Mańczak 94F Klub Forma Grudziądz M50 (For FUN) 1 [brak] 53:13 54:52 +04:34 Ukończył
19 Stanisław Pawłowski 58F Lumac Like Bike WTR Włocławek M50 (For FUN) 2 [brak] 53:35 55:13 +04:55 Ukończył
20 Mikołaj Tuszyński 36F GTR Golub-Dobrzyń M30 (For FUN) 5 [brak] 53:49 55:27 +05:09 Ukończył
21 Roman Papelbon 92F LTM Masters Team M30 (For FUN) 6 [brak] 53:54 55:30 +05:12 Ukończył
22 ANDRZEJ OCHOCKI 136F Kolarski Klub Sportowy "MASTERS" BRODNICA M40 (For FUN) 8 [brak] 53:56 55:32 +05:14 Ukończył
23 Andrzej Kalich 138F Cyklisci Rypin M40 (For FUN) 9 [brak] 55:36 55:36 +05:18 Ukończył
24 Paweł Kuliński 56F 28 Toruńska Drużyna Harcerzy - Gromada Włóczęgów M20 (For FUN) 3 [brak] 54:13 55:50 +05:32 Ukończył
25 Jacek Baran 33F Epidemia Cyklozy Mtb Susz M30 (For FUN) 7 [brak] 54:06 55:51 +05:33 Ukończył
26 Mariusz Koralewski 88F TRTK M30 (For FUN) 8 [brak] 53:46 55:52 +05:34 Ukończył
27 Tomasz Lange 120F RACK TEAM MTB M40 (For FUN) 10 [brak] 56:09 56:09 +05:51 Ukończył
28 Waldemar Cisło 131F M40 (For FUN) 11 [brak] 54:13 56:11 +05:53 Ukończył
29 Grzegorz Czeszejko 80F Epidemia Cyklozy Mtb Susz M40 (For FUN) 12 [brak] 54:13 56:12 +05:54 Ukończył
30 Roman Krześniak 70F BART J-BIKE M30 (For FUN) 9 [brak] 54:35 56:12 +05:54 Ukończył
31 Błażej Mrówczyński 137F GTR GOLUB-DOBRZYŃ M20 (For FUN) 4 [brak] 54:30 56:12 +05:54 Ukończył
32 Remigiusz Gęsicki 96F SISU-OWB Team M20 (For FUN) 5 [brak] 54:37 56:14 +05:56 Ukończył
33 Janusz Sprenglewski 8F M40 (For FUN) 13 [brak] 56:15 56:15 +05:57 Ukończył
34 Arkadiusz Jasiński 169F Rnew.pl MTB Team M30 (For FUN) 10 [brak] 54:58 56:40 +06:22 Ukończył
35 Artur Grubich 217F Szukam! M16 (For FUN) 5 [brak] 55:10 57:07 +06:49 Ukończył
36 Rafał Jaskólski 110F QARK-BIKES.COM M40 (For FUN) 14 [brak] 55:15 57:09 +06:51 Ukończył
37 Adam Nowak 188F GK STG M30 (For FUN) 11 [brak] 55:52 57:40 +07:22 Ukończył
38 Dariusz Markowski 132F RACK TEAM MTB M30 (For FUN) 12 [brak] 55:48 57:42 +07:24 Ukończył
39 Jarosław Wnuk 168F Cyklo Kwidzyn M40 (For FUN) 15 [brak] 56:06 57:42 +07:24 Ukończył
40 Jacek Pieściński 183F Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50 (For FUN) 3 [brak] 56:09 57:44 +07:26 Ukończył
41 Ireneusz Pyszora 1F LTM Masters Team M50 (For FUN) 4 [brak] 56:07 57:45 +07:27 Ukończył
42 Mirosław Rybiński 6F M50 (For FUN) 5 [brak] 57:46 57:46 +07:28 Ukończył
43 Jakub Krzyżykowski 39F KS SPRINT GRĘBOCIN M16 (For FUN) 6 [brak] 55:56 57:51 +07:33 Ukończył
44 Roman Styczeń 204F Hydrotress MTB Team M40 (For FUN) 16 [brak] 56:17 57:53 +07:35 Ukończył
45 Dawid Kłos 152F Team MX Skórcz M30 (For FUN) 13 [brak] 56:16 57:54 +07:36 Ukończył
46 Rafał Lemkowski 79F Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) 14 [brak] 56:27 58:06 +07:48 Ukończył
47 Bartłomiej Kamiński 109F Pucka Grupa Rowerowa M30 (For FUN) 15 [brak] 56:07 58:08 +07:50 Ukończył
48 Piotr Nierzwicki 126F BART J-BIKE M30 (For FUN) 16 [brak] 56:19 58:15 +07:57 Ukończył
49 Krzysztof Kwaśniewski 133F Bart J-BIKE M30 (For FUN) 17 [brak] 57:02 58:49 +08:31 Ukończył
50 Marcin Zimny 44F TCH M40 (For FUN) 17 [brak] 56:53 58:49 +08:31 Ukończył
51 Oskar Krajnik 148F GK Gryf Tczew M20 (For FUN) 6 [brak] 57:04 59:02 +08:44 Ukończył
52 Marcin Zgoda 113F BADGERS CREW MTB NOWE M40 (For FUN) 18 [brak] 57:05 59:15 +08:57 Ukończył
53 Jakub Maliszewski 215F AKJ KWIDZYN M30 (For FUN) 18 [brak] 58:43 01:00:39 +10:21 Ukończył
54 Krzysztof Piątek 140F ELEKTRO-TRANS TEAM M20 (For FUN) 7 [brak] 58:59 01:00:41 +10:23 Ukończył
55 Błażej Murzyn 203F M20 (For FUN) 8 [brak] 58:45 01:00:41 +10:23 Ukończył
56 Roman Wernik 151F M40 (For FUN) 19 [brak] 58:36 01:00:42 +10:24 Ukończył
57 Sławomir Zaremba 98F Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) 20 [brak] 59:11 01:00:52 +10:34 Ukończył
58 Piotr Kobierowski 186F GK STG M40 (For FUN) 21 [brak] 59:29 01:01:08 +10:50 Ukończył
59 Rafał Szauer 71F LKK Ziemia Lubawska M30 (For FUN) 19 [brak] 59:14 01:01:13 +10:55 Ukończył
60 Zibi Szymański 16F Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) 22 [brak] 59:55 01:01:36 +11:18 Ukończył
61 Bartek Deba 20F M30 (For FUN) 20 [brak] 59:36 01:01:38 +11:20 Ukończył
62 Jerzy Nowakowski 155F Team MX Skórcz M40 (For FUN) 23 [brak] 59:58 01:01:47 +11:29 Ukończył
63 Łukasz Wąsicki 191F Ressel MTB team M30 (For FUN) 21 [brak] 59:43 01:01:55 +11:37 Ukończył
64 Paweł Tasior 119F M40 (For FUN) 24 [brak] 01:00:17 01:02:02 +11:44 Ukończył
65 Jakub Kaliszewski 99F TA KO Team M40 (For FUN) 25 [brak] 01:00:12 01:02:05 +11:47 Ukończył
66 Kacper Berendt 111F Sara Workwear Wheel Brothers Racing M16 (For FUN) 7 [brak] 01:00:19 01:02:18 +12:00 Ukończył
67 Marcin Ressel 190F Ressel MTB team M40 (For FUN) 26 [brak] 01:00:28 01:02:22 +12:04 Ukończył
68 Janusz Byczyński 123F GK STG M50 (For FUN) 6 [brak] 01:00:56 01:02:39 +12:21 Ukończył
69 Alicja Rolbiecka 144F Luk Connect Racing Team K30 (For FUN) 1 [brak] 01:00:48 01:02:41 +12:23 Ukończyła
70 Edyta Jakubowska-Olech 158F MTB Eldar Świecie K50 (For FUN) 1 [brak] 01:00:57 01:02:41 +12:23 Ukończyła
71 Bartosz Jaworski 29F EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M30 (For FUN) 22 [brak] 01:01:05 01:02:52 +12:34 Ukończył
72 Aleksander Znaczko 27F Klub Kolarski Wda Świecie M16 (For FUN) 8 [brak] 01:00:57 01:02:56 +12:38 Ukończył
73 Krzysztof Piasecki 179F CYKLISCI RYPIN M40 (For FUN) 27 [brak] 01:01:11 01:03:10 +12:52 Ukończył
74 Kacper Guzmann 116F M16 (For FUN) 9 [brak] 01:01:23 01:03:21 +13:03 Ukończył
75 Bartosz Karwasz 69F AGK Coffee Riders M20 (For FUN) 9 [brak] 01:01:22 01:03:22 +13:04 Ukończył
76 Rafał Szpont 127F TCH M30 (For FUN) 23 [brak] 01:02:01 01:03:37 +13:19 Ukończył
77 Piotr Śmigowski 118F WWMK M30 (For FUN) 24 [brak] 01:01:45 01:03:41 +13:23 Ukończył
78 Henryk Dembiński 198F LKK Ziemia Lubawska M50 (For FUN) 7 [brak] 01:02:01 01:03:58 +13:40 Ukończył
79 Dariusz Rompalski 166F Klub Kolarski Wda Świecie M40 (For FUN) 28 [brak] 01:04:05 01:04:05 +13:47 Ukończył
80 Miłosz Rzepka 212F M&M's M30 (For FUN) 25 [brak] 01:01:43 01:04:09 +13:51 Ukończył
81 Maria Świerczyńska 17F K30 (For FUN) 2 [brak] 01:02:09 01:04:13 +13:55 Ukończyła
82 Michał Urmański 19F Team MX Skórcz M16 (For FUN) 10 [brak] 01:02:35 01:04:22 +14:04 Ukończył
83 PIOTR JURCZYK 160F Team MX Skórcz M40 (For FUN) 29 [brak] 01:02:38 01:04:24 +14:06 Ukończył
84 Przemysław Mucha 210F M30 (For FUN) 26 [brak] 01:03:01 01:04:53 +14:35 Ukończył
85 Adam Sieradzki 10F Inowrocław Team MTB M30 (For FUN) 27 [brak] 01:02:46 01:04:53 +14:35 Ukończył
86 Sławomir Urmański 34F Team MX Skórcz M40 (For FUN) 30 [brak] 01:03:12 01:04:59 +14:41 Ukończył
87 Piotr Szefler 161F M20 (For FUN) 10 [brak] 01:03:46 01:05:24 +15:06 Ukończył
88 Krzysztof Jeliński 139F M30 (For FUN) 28 [brak] 01:03:15 01:05:24 +15:06 Ukończył
89 Marta Motylewska 171F Płocki Klub Kolarski K20 (For FUN) 1 [brak] 01:03:19 01:05:25 +15:07 Ukończyła
90 Damian Brąszkowski 181F Zadroga Racing Team M30 (For FUN) 29 [brak] 01:04:05 01:05:39 +15:21 Ukończył
91 Krzysztof Łuczak 11F Inowrocław Team MTB M40 (For FUN) 31 [brak] 01:03:36 01:05:43 +15:25 Ukończył
92 Łukasz Trojanowski 72F Klub Kolarski Wda Świecie M20 (For FUN) 11 [brak] 01:03:25 01:05:59 +15:41 Ukończył
93 Marcin Tytkiewicz 180F Zadroga Racing Team M30 (For FUN) 30 [brak] 01:04:14 01:06:02 +15:44 Ukończył
94 Magdalena Wenderlich 77F Lipa MTB K30 (For FUN) 3 [brak] 01:04:01 01:06:02 +15:44 Ukończyła
95 Zbigniew Lichaczewski 205F M40 (For FUN) 32 [brak] 01:04:02 01:06:02 +15:44 Ukończył
96 Zbigniew Maziński 206F Epidemia Cyklozy MTB Susz M50 (For FUN) 8 [brak] 01:03:57 01:06:03 +15:45 Ukończył
97 Karol Czajkowski 45F M30 (For FUN) 31 [brak] 01:06:16 01:06:16 +15:58 Ukończył
98 Artur Wrzeciono 3F Sportowa Olimpia M20 (For FUN) 12 [brak] 01:04:53 01:06:38 +16:20 Ukończył
99 Grzegorz Kopinski 114F BADGERS CREW MTB NOWE M30 (For FUN) 32 [brak] 01:04:26 01:06:43 +16:25 Ukończył
100 Marcin Gajewski 197F M30 (For FUN) 33 [brak] 01:04:42 01:06:54 +16:36 Ukończył
101 Marian Reinholz 142F M40 (For FUN) 33 [brak] 01:05:10 01:07:03 +16:45 Ukończył
102 Marek Szmagliński 66F ZUT Milewski M50 (For FUN) 9 [brak] 01:03:54 01:07:06 +16:48 Ukończył
103 Bartosz Wąs 176F CannondaleRacingTeam Delegatura WaWa M20 (For FUN) 13 [brak] 01:04:32 01:07:07 +16:49 Ukończył
104 Rafal Liss 150F Rafal Liss M40 (For FUN) 34 [brak] 01:04:37 01:07:08 +16:50 Ukończył
105 Kacper Kraiński 42F AGK Coffe Riders M16 (For FUN) 11 [brak] 01:05:08 01:07:18 +17:00 Ukończył
106 Beata Blokowska 122F AKJ KWIDZYN K20 (For FUN) 2 [brak] 01:04:48 01:07:18 +17:00 Ukończyła
107 Miłosz Bilicki 108F Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (For FUN) 34 [brak] 01:04:48 01:07:18 +17:00 Ukończył
108 Mateusz Bilicki 68F Ebar Dobre Rowery M20 (For FUN) 14 [brak] 01:05:50 01:07:45 +17:27 Ukończył
109 Kamil Olszewski 15F Rowerowy Grudziądz M30 (For FUN) 35 [brak] 01:06:13 01:07:53 +17:35 Ukończył
110 Tomasz Jaworski 60F BLACKRAM team M40 (For FUN) 35 [brak] 01:05:39 01:07:57 +17:39 Ukończył
111 Mirosław Kowalski 107F AGRO MIL MTB green team M40 (For FUN) 36 [brak] 01:08:23 01:08:23 +18:05 Ukończył
112 Wojciech Elminowski 102F M50 (For FUN) 10 [brak] 01:06:15 01:08:49 +18:31 Ukończył
113 Mateusz Nowak 211F Manchester United M30 (For FUN) 36 [brak] 01:06:12 01:08:52 +18:34 Ukończył
114 Wojciech Smolarczyk 124F M40 (For FUN) 37 [brak] 01:06:37 01:09:10 +18:52 Ukończył
115 Fabian Weisbrót 47F www.plastjan.com.pl M30 (For FUN) 37 [brak] 01:06:57 01:09:12 +18:54 Ukończył
116 Wioletta Kucharska 201F GTR Golub-Dobrzyń K30 (For FUN) 4 [brak] 01:08:00 01:10:10 +19:52 Ukończyła
117 Roman Bagiński 13F SM Pomezania M40 (For FUN) 38 [brak] 01:07:56 01:10:10 +19:52 Ukończył
118 Mariusz Sypniewski 112F GK STG M50 (For FUN) 11 [brak] 01:07:47 01:10:19 +20:01 Ukończył
119 Patryk Pol 62F M40 (For FUN) 39 [brak] 01:08:12 01:10:23 +20:05 Ukończył
120 Marcin Jaciubek 43F M30 (For FUN) 38 [brak] 01:08:07 01:10:23 +20:05 Ukończył
121 Zuzanna Wilk 202F More Womens Team K16 (For FUN) 1 [brak] 01:08:14 01:10:24 +20:06 Ukończyła
122 Roman Zaleś 100F Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) 40 [brak] 01:11:03 01:11:03 +20:45 Ukończył
123 Piotr Wontka 55F Team MX Skórcz M30 (For FUN) 39 [brak] 01:09:16 01:11:09 +20:51 Ukończył
124 Sławomir Krzyżykowski 40F KS SPRINT GRĘBOCIN M40 (For FUN) 41 [brak] 01:09:01 01:11:23 +21:05 Ukończył
125 Marek Szyrsz 216F Bart GSR Company M50 (For FUN) 12 [brak] 01:08:48 01:11:23 +21:05 Ukończył
126 Łukasz Nikołajczyk 51F BLACKRAM TEAM M40 (For FUN) 42 [brak] 01:09:05 01:11:38 +21:20 Ukończył
127 Stefan Sowiński 106F Epidemia Cyklozy MTB Susz M20 (For FUN) 15 [brak] 01:09:09 01:11:42 +21:24 Ukończył
128 Piotr Szkodziński 7F SM Pomezania M20 (For FUN) 16 [brak] 01:09:28 01:11:45 +21:27 Ukończył
129 Łukasz Felski 53F M30 (For FUN) 40 [brak] 01:09:12 01:11:45 +21:27 Ukończył
130 MIESZKO JARZĘBOWSKI 172F CYKLISCI RYPIN M16 (For FUN) 12 [brak] 01:09:53 01:11:58 +21:40 Ukończył
131 Arkadiusz Kujawski 125F ZenoTeam M20 (For FUN) 17 [brak] 01:09:23 01:12:09 +21:51 Ukończył
132 Dawid Fifielski 49F M30 (For FUN) 41 [brak] 01:10:03 01:12:18 +22:00 Ukończył
133 Marcin Gratowski 12F Rowerowy Grudziądz M40 (For FUN) 43 [brak] 01:11:03 01:13:15 +22:57 Ukończył
134 Bartłomiej Kościński 153F M30 (For FUN) 42 [brak] 01:10:43 01:13:15 +22:57 Ukończył
135 Michał Kowalski 192F Ressel MTB team M30 (For FUN) 43 [brak] 01:11:38 01:13:30 +23:12 Ukończył
136 Arkadiusz Glazik 199F M40 (For FUN) 44 [brak] 01:11:05 01:13:31 +23:13 Ukończył
137 Tomasz Jagodziński 87F Just Hero Team M30 (For FUN) 44 [brak] 01:11:02 01:13:34 +23:16 Ukończył
138 Wojciech Milewski 64F ZUT Milewski M40 (For FUN) 45 [brak] 01:10:26 01:13:37 +23:19 Ukończył
139 Arkadiusz Wolf 67F ZUT Milewski M40 (For FUN) 46 [brak] 01:10:25 01:13:37 +23:19 Ukończył
140 Krzysztof Siebert 207F EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M50 (For FUN) 13 [brak] 01:11:39 01:13:47 +23:29 Ukończył
141 DANIEL PEPLIŃSKI 50F BLACKRAM TEAM M40 (For FUN) 47 [brak] 01:11:23 01:13:48 +23:30 Ukończył
142 Konrad Miklas 22F Janikowo M50 (For FUN) 14 [brak] 01:11:47 01:13:55 +23:37 Ukończył
143 Leszek Florkiewicz 163F M30 (For FUN) 45 [brak] 01:11:13 01:13:56 +23:38 Ukończył
144 Sławek Majewski 209F Rowerowe miasto Nowe M40 (For FUN) 48 [brak] 01:11:24 01:13:59 +23:41 Ukończył
145 Jarosław Piechna 141F M30 (For FUN) 46 [brak] 01:11:40 01:14:11 +23:53 Ukończył
146 Piotr Tomaszewski 57F GKW M50 (For FUN) 15 [brak] 01:12:01 01:14:11 +23:53 Ukończył
147 Tomasz Parzyjagła 21F M40 (For FUN) 49 [brak] 01:12:30 01:14:51 +24:33 Ukończył
148 Marcin Kasicki 73F M40 (For FUN) 50 [brak] 01:12:58 01:15:42 +25:24 Ukończył
149 Dawid Wiśniewski 95F Epidemia Cyklozy MTB Susz M30 (For FUN) 47 [brak] 01:13:34 01:15:46 +25:28 Ukończył
150 Kasia Jakubowska 200F KKS Masters Brodnica K40 (For FUN) 1 [brak] 01:13:44 01:15:47 +25:29 Ukończyła
151 Adam Osenkowski 149F MEGALIA Toruń M50 (For FUN) 16 [brak] 01:13:20 01:15:49 +25:31 Ukończył
152 Maciej Ciesielski 35F GTR GOLUB-DOBRZYŃ M30 (For FUN) 48 [brak] 01:14:25 01:16:23 +26:05 Ukończył
153 Robert Lewandowski 103F M30 (For FUN) 49 [brak] 01:14:01 01:16:35 +26:17 Ukończył
154 Marek Kozłowski 86F M30 (For FUN) 50 [brak] 01:14:46 01:17:24 +27:06 Ukończył
155 krzysztof Rogala 54F Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 (For FUN) 51 [brak] 01:15:27 01:17:37 +27:19 Ukończył
156 Andrzej Kozłowski 37F Dziarski Tatko MTB M40 (For FUN) 52 [brak] 01:15:02 01:17:38 +27:20 Ukończył
157 MACIEJ JARZĘBOWSKI 173F Agrolok Sport Team M40 (For FUN) 53 [brak] 01:15:25 01:17:45 +27:27 Ukończył
158 Joanna Kalinowska 134F CYKLISCI RYPIN K40 (For FUN) 2 [brak] 01:15:40 01:18:10 +27:52 Ukończyła
159 Roman Skiba 31F JARE TEAM M50 (For FUN) 17 [brak] 01:15:46 01:18:25 +28:07 Ukończył
160 Zuzanna Podgórska 178F CYKLISCI RYPIN K16 (For FUN) 2 [brak] 01:16:27 01:18:33 +28:15 Ukończyła
161 Kamil Pliszka 165F M40 (For FUN) 54 [brak] 01:16:34 01:19:17 +28:59 Ukończył
162 Szymon Skrajda 65F ZUT Milewski M50 (For FUN) 18 [brak] 01:16:14 01:19:18 +29:00 Ukończył
163 Stanisław Szagała 128F Epidemia Cyklozy MTB Susz M50 (For FUN) 19 [brak] 01:16:54 01:19:19 +29:01 Ukończył
164 Paweł Grabowiecki 121F ZenoTeam M30 (For FUN) 51 [brak] 01:16:43 01:19:34 +29:16 Ukończył
165 Przemysław Maćkiewicz 82F M30 (For FUN) 52 [brak] 01:17:01 01:19:38 +29:20 Ukończył
166 Dawid Turski 24F M30 (For FUN) 53 [brak] 01:17:13 01:19:44 +29:26 Ukończył
167 Anna Kozłowska 85F Stowarzyszenie ROWE-ROWE Świecie K30 (For FUN) 5 [brak] 01:17:22 01:19:59 +29:41 Ukończyła
168 Adam Podgórski 177F CYKLISCI RYPIN M40 (For FUN) 55 [brak] 01:19:17 01:20:57 +30:39 Ukończył
169 Łukasz Aleksandrowicz 174F M30 (For FUN) 54 [brak] 01:18:22 01:21:03 +30:45 Ukończył
170 Ewelina Kwaśniewska 93F Team MX Skórcz K30 (For FUN) 6 [brak] 01:19:01 01:21:41 +31:23 Ukończyła
171 Małgorzata Pol 63F K40 (For FUN) 3 [brak] 01:19:24 01:21:43 +31:25 Ukończyła
172 Cezary Brak 182F Saraworkwear M30 (For FUN) 55 [brak] 01:19:38 01:21:43 +31:25 Ukończył
173 Józef Sejkowski 48F www.plastjan.com.pl M50 (For FUN) 20 [brak] 01:20:10 01:22:41 +32:23 Ukończył
174 GRZEGORZ KORUS 30F MTB MEDIC TEAM M40 (For FUN) 56 [brak] 01:21:01 01:23:26 +33:08 Ukończył
175 Marianna Michalak 196F K30 (For FUN) 7 [brak] 01:21:05 01:23:32 +33:14 Ukończyła
176 Tomasz Kula 194F M40 (For FUN) 57 [brak] 01:20:59 01:24:06 +33:48 Ukończył
177 Piotr Krajewski 83F LA RIVE TEAM M20 (For FUN) 18 [brak] 01:21:25 01:24:07 +33:49 Ukończył
178 Kamil Hulewicz 162F M30 (For FUN) 56 [brak] 01:22:41 01:25:09 +34:51 Ukończył
179 Rafal Tamiła 2F M30 (For FUN) 57 [brak] 01:22:56 01:26:02 +35:44 Ukończył
180 Małgorzata Telega 78F ZUT Milewski K30 (For FUN) 8 [brak] 01:23:19 01:26:03 +35:45 Ukończyła
181 Sławomir Jarentewicz 59F M40 (For FUN) 58 [brak] 01:23:23 01:26:04 +35:46 Ukończył
182 Patrycja Szagała 129F Epidemia Cyklozy MTB Susz K16 (For FUN) 3 [brak] 01:23:38 01:26:05 +35:47 Ukończyła
183 Andżelika Szagała 130F Epidemia Cyklozy MTB Susz K20 (For FUN) 3 [brak] 01:23:37 01:26:05 +35:47 Ukończyła
184 Ryszard Krajewski-Cysewski 154F M40 (For FUN) 59 [brak] 01:24:20 01:27:06 +36:48 Ukończył
185 ZYGMUNT JONATOWSKI 208F GK MALBORK M50 (For FUN) 21 [brak] 01:24:20 01:27:07 +36:49 Ukończył
186 Anna Trzopek 193F Apteka Gemini Team K30 (For FUN) 9 [brak] 01:24:45 01:27:09 +36:51 Ukończyła
187 Monika Lemke 214F Monika K20 (For FUN) 4 [brak] 01:26:07 01:29:06 +38:48 Ukończyła
188 Bernadeta Firyn 90F Team MX Skórcz K30 (For FUN) 10 [brak] 01:26:35 01:29:14 +38:56 Ukończyła
189 Łukasz Bogalecki 91F Team MX Skórcz M20 (For FUN) 19 [brak] 01:26:35 01:29:15 +38:57 Ukończył
190 Marcin Lindberg 5F szpachtelmajster M30 (For FUN) 58 [brak] 01:27:05 01:29:48 +39:30 Ukończył
191 Łukasz Florek 4F run team Florasy M30 (For FUN) 59 [brak] 01:27:05 01:29:48 +39:30 Ukończył
192 Agnieszka Waleron 74F K16 (For FUN) 4 [brak] 01:27:18 01:30:27 +40:09 Ukończyła
193 Danuta Waleron 75F K40 (For FUN) 4 [brak] 01:28:14 01:31:22 +41:04 Ukończyła
194 Daniel Mazur 26F M20 (For FUN) 20 [brak] 01:29:52 01:32:26 +42:08 Ukończył
195 Paweł Kłuba 105F M20 (For FUN) 21 [brak] 01:30:12 01:32:44 +42:26 Ukończył
196 Dariusz Kochański 81F M40 (For FUN) 60 [brak] 01:30:09 01:32:55 +42:37 Ukończył
197 Dawid Sołtysiak 164F M40 (For FUN) 61 [brak] 01:30:59 01:33:27 +43:09 Ukończył
198 Bartosz Górski 117F CSU Racing Team Bydgoszcz M40 (For FUN) 62 [brak] 01:31:30 01:34:18 +44:00 Ukończył
199 Szymon Zawieracz 159F M30 (For FUN) 60 [brak] 01:32:44 01:35:22 +45:04 Ukończył
200 KRZYSZTOF WOLSKI 28F MTB MEDIC TEAM M40 (For FUN) 63 [brak] 01:36:32 01:38:58 +48:40 Ukończył
201 Paweł Gradkowski 61F M16 (For FUN) 13 [brak] 01:43:01 01:45:08 +54:50 Ukończył
202 Marian Vilcescu 157F CSU Racing Team Bydgoszcz M30 (For FUN) 61 [brak] 01:48:49 01:51:41 +01:01:23 Ukończył
203 Oliwia Gontowska 76F K16 (For FUN) 5 [brak] 01:49:06 01:52:09 +01:01:51 Ukończyła
204 Arkadiusz Gontowski 14F M40 (For FUN) 64 [brak] 01:49:04 01:52:10 +01:01:52 Ukończył
205 Krzysztof Janowski 146F M50 (For FUN) 22 [brak] 01:49:35 01:52:34 +01:02:16 Ukończył
206 Jan Giemza 104F M50 (For FUN) 23 [brak] 01:57:32 02:00:51 +01:10:33 Ukończył
207 Tomasz Biegajski 115F Rowerowy Grudziądz M40 (For FUN) [brak] - - - Nie ukończył
208 Michał Lewandowski 145F M40 (For FUN) [brak] - - - Nie ukończył
209 Tomasz Reinholz 143F MTB Eldar Świecie M16 (For FUN) [brak] - - - Nie ukończył


Do góry




"HARDCORE"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Międzyczas Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Daniel Lipinski 68H TTC Toruń M20 (Hardcore) 1 01:00:44 01:47:23 01:48:49 - Ukończył
2 Sławomir Pituch 90H TA KO Team M30 (Hardcore) 1 01:00:40 01:47:35 01:49:01 +12 sek. Ukończył
3 Rafał Szturo 50H SISU-OWB team M40 (Hardcore) 1 01:00:33 01:47:34 01:49:01 +12 sek. Ukończył
4 Kacper Belt 17H MTB Eldar Świecie M20 (Hardcore) 2 01:00:49 01:47:33 01:49:02 +13 sek. Ukończył
5 Michał Wyżlic 78H Komobike Scott M30 (Hardcore) 2 01:01:01 01:51:05 01:52:32 +03:43 Ukończył
6 Tomasz Kłos 73H Team MX Skórcz M30 (Hardcore) 3 01:01:27 01:51:13 01:52:43 +03:54 Ukończył
7 Grzegorz Podgórski 65H Cyklo Kwidzyn M20 (Hardcore) 3 01:00:54 01:51:25 01:52:56 +04:07 Ukończył
8 Łukasz Kwaśniewski 57H Team MX Skórcz M20 (Hardcore) 4 01:03:06 01:52:58 01:54:30 +05:41 Ukończył
9 Piotr Jurczak 12H Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) 4 01:04:56 01:53:01 01:54:32 +05:43 Ukończył
10 Mariusz Kaczyński 27H M40 (Hardcore) 2 01:02:38 01:53:26 01:54:53 +06:04 Ukończył
11 Jacek Torzewski 48H AMSports Bydgoszcz MTB Team M40 (Hardcore) 3 01:02:50 01:53:38 01:55:10 +06:21 Ukończył
12 Wojciech Janiszewski 79H Team MX Skórcz M50 (Hardcore) 1 01:03:18 01:53:57 01:55:29 +06:40 Ukończył
13 Rafał Jackowski 69H Zadroga Racing Team M40 (Hardcore) 4 01:03:30 01:54:27 01:55:56 +07:07 Ukończył
14 Rafał Najdrowski 83H Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) 5 01:05:33 01:54:22 01:55:57 +07:08 Ukończył
15 ŁUKASZ KORNAK 66H Zadroga Racing Team M30 (Hardcore) 5 01:05:08 01:54:28 01:55:58 +07:09 Ukończył
16 Sebastian Torzewski 49H AMSports Bydgoszcz MTB Team M20 (Hardcore) 5 01:05:25 01:55:20 01:56:51 +08:02 Ukończył
17 Michał Łomnicki 89H M40 (Hardcore) 6 01:05:42 01:57:13 01:58:41 +09:52 Ukończył
18 Piotr Labon 70H GK STG M30 (Hardcore) 6 01:05:37 01:57:42 01:59:12 +10:23 Ukończył
19 Paweł Jurczak 59H M30 (Hardcore) 7 01:05:46 01:57:36 01:59:12 +10:23 Ukończył
20 Grzegorz Wielbiński 87H ADVA OPTICAL M40 (Hardcore) 7 01:06:51 01:57:25 01:59:13 +10:24 Ukończył
21 Kamil Kruszyński 44H SISU-OWB Team M40 (Hardcore) 8 01:07:01 01:59:11 02:00:44 +11:55 Ukończył
22 sebastian łamek 62H kkws swiecie M40 (Hardcore) 9 01:07:13 01:59:05 02:00:44 +11:55 Ukończył
23 Michał Zurel 10H CYKLIŚCI RYPIN M40 (Hardcore) 10 01:07:48 02:01:26 02:03:02 +14:13 Ukończył
24 Marek Strek 5H Lipa MTB M40 (Hardcore) 11 01:07:17 02:01:27 02:03:03 +14:14 Ukończył
25 Marek Weber 1H Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) 12 01:08:14 02:03:29 02:03:29 +14:40 Ukończył
26 Rafał Gregorczyk 41H Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) 8 01:07:23 02:03:42 02:03:42 +14:53 Ukończył
27 Bogumił Bieliński 71H M30 (Hardcore) 9 01:07:08 02:02:38 02:04:12 +15:23 Ukończył
28 Mikołaj Kuczwalski 75H Sara Workwear Wheel Brothers Racing M16 (Hardcore) 1 01:08:20 02:02:56 02:04:29 +15:40 Ukończył
29 Aleksander Kulpa 28H CSU Racing Team Bydgoszcz M30 (Hardcore) 10 01:08:56 02:02:46 02:04:31 +15:42 Ukończył
30 Paweł Zakrzewski 6H Lipa MTB M30 (Hardcore) 11 01:07:42 02:04:14 02:05:53 +17:04 Ukończył
31 Szymon Kowalski 18H AGRO MIL MTB green team M16 (Hardcore) 2 01:10:30 02:04:27 02:06:03 +17:14 Ukończył
32 Michał Grzędzicki 26H Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) 13 01:09:34 02:04:32 02:06:05 +17:16 Ukończył
33 Jakub Wolanin 77H GK MALBORK M30 (Hardcore) 12 01:10:33 02:04:33 02:06:15 +17:26 Ukończył
34 Robert Litwiński 55H Vege Runners M30 (Hardcore) 13 01:08:25 02:05:01 02:06:53 +18:04 Ukończył
35 SŁAWOMIR TROJANOWSKI 82H MTB Eldar Świecie M40 (Hardcore) 14 01:10:12 02:05:23 02:07:03 +18:14 Ukończył
36 Sebastian Trzciński 25H Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) 15 01:10:48 02:06:43 02:08:33 +19:44 Ukończył
37 Dariusz Piotrowski 81H MTB Eldar Świecie M40 (Hardcore) 16 01:10:22 02:07:10 02:08:50 +20:01 Ukończył
38 Paweł Wenderlich 8H Lipa MTB M40 (Hardcore) 17 01:11:46 02:07:19 02:08:58 +20:09 Ukończył
39 Andrzej MĄCZEWSKI 15H Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50 (Hardcore) 2 01:11:25 02:07:15 02:08:58 +20:09 Ukończył
40 Tomasz Steyer 38H Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) 14 01:15:32 02:08:59 02:10:50 +22:01 Ukończył
41 Krzysztof Matuszewski 21H LTM Masters Team M50 (Hardcore) 3 01:10:58 02:10:51 02:10:51 +22:02 Ukończył
42 Przemysław Lasowski 9H M40 (Hardcore) 18 01:07:35 02:10:38 02:12:13 +23:24 Ukończył
43 Jarosław Belt 54H MTB Eldar Świecie M50 (Hardcore) 4 01:09:53 02:10:46 02:12:30 +23:41 Ukończył
44 Szymon Kowszewicz 34H CSU Racing Team Bydgoszcz M30 (Hardcore) 15 01:12:51 02:10:59 02:12:44 +23:55 Ukończył
45 Dariusz Piotrzkiewicz 58H SISU-OWB team M40 (Hardcore) 19 01:11:55 02:11:52 02:13:28 +24:39 Ukończył
46 Grzegorz Dziedzic 2H Grudziądz M30 (Hardcore) 16 01:10:26 02:11:56 02:13:41 +24:52 Ukończył
47 Jacek Olech 53H MTB Eldar Świecie M40 (Hardcore) 20 01:10:54 02:13:07 02:14:50 +26:01 Ukończył
48 Daniel Skibiński 39H KKS Masters Brodnica M30 (Hardcore) 17 01:14:02 02:16:15 02:16:15 +27:26 Ukończył
49 Jarek Gorzycki 3H M40 (Hardcore) 21 01:16:29 02:15:13 02:16:58 +28:09 Ukończył
50 Stanisław Zaborowski 80H LIPA MTB M20 (Hardcore) 6 01:13:21 02:15:55 02:17:37 +28:48 Ukończył
51 Marta Gòrska 24H K20 (Hardcore) 1 01:16:02 02:15:41 02:17:38 +28:49 Ukończyła
52 Bartek Borkowicz 4H Lipa MTB M30 (Hardcore) 18 01:13:31 02:16:00 02:17:39 +28:50 Ukończył
53 Kamila Gurzyńska 36H Sara Workwear Wheel Brothers Racing K30 (Hardcore) 1 01:15:56 02:18:09 02:18:09 +29:20 Ukończyła
54 PIOTR WITESKA 42H CST 7R MTB Team M50 (Hardcore) 5 01:17:14 02:18:51 02:20:33 +31:44 Ukończył
55 Jacek Kalinowski 46H Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) 19 01:17:40 02:19:05 02:20:56 +32:07 Ukończył
56 Mirosław Guth 56H AMSports Bydgoszcz MTB Team M40 (Hardcore) 22 01:18:21 02:19:33 02:21:19 +32:30 Ukończył
57 Łukasz Kręcki 13H Klub Kolarski Wda Świecie M30 (Hardcore) 20 01:17:35 02:20:10 02:21:56 +33:07 Ukończył
58 Maciej Krzemiński 84H M30 (Hardcore) 21 01:20:31 02:22:33 02:24:33 +35:44 Ukończył
59 Rafał Pachciarek 61H M30 (Hardcore) 22 01:18:37 02:22:47 02:24:39 +35:50 Ukończył
60 Grzegorz Gogulski 45H Toruń M40 (Hardcore) 23 01:19:04 02:23:10 02:25:09 +36:20 Ukończył
61 Michał Lewandowski 7H mrozbike.pl M30 (Hardcore) 23 01:24:10 02:23:42 02:25:26 +36:37 Ukończył
62 Jacek Jagielski 11H Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) 24 01:21:21 02:25:45 02:27:47 +38:58 Ukończył
63 Henryk Maus 20H M40 (Hardcore) 25 01:19:57 02:26:19 02:28:16 +39:27 Ukończył
64 Łukasz Comblik 88H Brak M30 (Hardcore) 24 01:19:40 02:28:58 02:30:47 +41:58 Ukończył
65 Roman Grzebiński 19H M40 (Hardcore) 26 01:22:26 02:30:02 02:31:50 +43:01 Ukończył
66 Mariusz Jesionowski 91H MTB Eldar Świecie M40 (Hardcore) 27 01:22:36 02:29:58 02:31:50 +43:01 Ukończył
67 Mateusz Gurzyński 37H Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 (Hardcore) 25 01:24:17 02:31:26 02:33:23 +44:34 Ukończył
68 Ernest Wawrzyniuk 64H M40 (Hardcore) 28 01:24:29 02:31:22 02:33:30 +44:41 Ukończył
69 Waldemar Zurel 85H CYKLIŚCI RYPIN M50 (Hardcore) 6 01:25:02 02:31:29 02:33:37 +44:48 Ukończył
70 Sławek Mądzielewski 74H Klub Kolarski Wda Świecie M40 (Hardcore) 29 01:25:49 02:38:29 02:40:19 +51:30 Ukończył
71 Dariusz Pacuk 14H Pacuki M50 (Hardcore) 7 01:23:26 02:38:42 02:40:44 +51:55 Ukończył
72 Maciej Kukawka 52H M40 (Hardcore) 30 01:25:58 02:39:28 02:41:40 +52:51 Ukończył
73 Hanna Bielińska 72H K30 (Hardcore) 2 01:27:54 02:40:08 02:42:13 +53:24 Ukończyła
74 Krzysztof Zahora 60H M30 (Hardcore) 26 01:27:32 02:40:40 02:42:53 +54:04 Ukończył
75 Olga Atraszkiewicz 86H K40 (Hardcore) 1 01:33:31 02:44:01 02:46:03 +57:14 Ukończyła
76 Radosław Kwiatkowski 31H M30 (Hardcore) 27 01:34:24 02:52:28 02:54:05 +01:05:16 Ukończył
77 Zbigniew Chabowski 43H M40 (Hardcore) 31 01:36:37 02:54:05 02:56:09 +01:07:20 Ukończył
78 Marek Fik 32H M30 (Hardcore) 28 01:33:48 02:56:50 02:58:50 +01:10:01 Ukończył
79 Paweł Lewandowski 33H M30 (Hardcore) 29 01:37:28 02:57:12 02:59:13 +01:10:24 Ukończył
80 Maciej Wozniak 30H CSU Racing Team Bydgoszcz M40 (Hardcore) 32 01:38:01 02:57:50 03:00:04 +01:11:15 Ukończył
81 Sławomir Bączkowski 23H SLK Team M30 (Hardcore) 30 01:35:10 02:57:21 03:00:11 +01:11:22 Ukończył
82 Mateusz Gumkowski 35H Gmina Gardeja Biega M20 (Hardcore) 7 01:38:35 03:03:59 03:06:06 +01:17:17 Ukończył
83 Justyna Wróblewska 47H AMSports Bydgoszcz MTB Team K20 (Hardcore) 2 01:44:46 03:06:32 03:08:31 +01:19:42 Ukończyła
84 Przemyslaw Snowacki 29H CSU Racing Team Bydgoszcz M30 (Hardcore) 31 01:48:40 03:16:42 03:18:52 +01:30:03 Ukończył
85 Małgorzata Torzewska 51H AMSports Bydgoszcz MTB Team K40 (Hardcore) 2 02:04:03 03:34:04 03:36:08 +01:47:19 Ukończyła
86 Bartosz Czaja 76H M16 (Hardcore) 01:55:40 - - - Nie ukończył
87 Sławomir Cinicki 22H M30 (Hardcore) - - - Nie ukończył
88 Mateusz Rudzki 40H M20 (Hardcore) - - - Nie ukończył
89 Grzegorz Trzopek 63H Sztajfa Gołaś Bikes M30 (Hardcore) - - - Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×