I. WBXC Grudziądz

Wyniki

Powrót

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Rozb. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas sum. Strata Status
1 Norbert Łysiak 99 N-Bike Academy Niemcz M40 1 01:0111:5412:0511:5412:14 49:08 - Ukończył
2 Piotr Urbanowicz 53 CYKLO KWIDZYN Kwidzyn M40 2 01:0312:2412:2412:0712:22 50:20 +01:12 Ukończył
3 Grzegorz Trzopek 34 KKWŚ Świecie M30 1 01:0412:3412:2312:3412:32 51:07 +01:59 Ukończył
4 Łukasz Kornak 65 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 2 01:1512:2513:0513:2713:30 53:42 +04:34 Ukończył
5 Nikodem Gawrecki 26 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M40 3 01:0312:3713:0413:2813:30 53:42 +04:34 Ukończył
6 Grzegorz Podgórski 33 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M20 1 01:3813:5513:0613:0513:10 54:54 +05:46 Ukończył
7 Michał Sielski 61 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 3 01:1413:0913:3213:3113:32 54:58 +05:50 Ukończył
8 Marek Weber 14 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 4 01:1913:0313:3313:3713:39 55:11 +06:03 Ukończył
9 Tomir Żukotyński 29 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grupa M40 4 01:2113:3813:4513:5213:29 56:05 +06:57 Ukończył
10 Jakub Betlejewski 76 Nbikeacademy Bydgoszcz M10 1 01:4513:5913:0613:4213:39 56:11 +07:03 Ukończył
11 Filip Dorsch 10 NbikeAkademy Bydgoszcz M30 5 01:5414:2414:0813:4813:49 58:03 +08:55 Ukończył
12 Grzegorz Drosiński 19 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 6 01:4513:5414:1914:0614:06 58:10 +09:02 Ukończył
13 Waldemar Czarnota 37 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M40 5 01:3914:0714:2714:2713:48 58:28 +09:20 Ukończył
14 Mateusz Walkowiak 75 NBikeacademy Bydgoszcz M10 2 01:4714:3014:0814:0314:04 58:32 +09:24 Ukończył
15 Jacek Kalinowski 27 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 7 01:4414:1114:3314:1114:11 58:50 +09:42 Ukończył
16 Waldemar Trzciński 30 GardenFlora MTB Team Karsin M30 8 01:3614:1814:2214:2614:27 59:09 +10:01 Ukończył
17 Bogusław Olszewski 44 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 9 01:2414:2914:2914:2714:28 59:17 +10:09 Ukończył
18 Jarosław Dąbrowski 13 Laskowice Laskowice M30 10 01:1114:1915:0914:5214:53 01:00:24 +11:16 Ukończył
19 Dariusz Rompalski 83 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M40 6 01:3514:3715:0515:0714:36 01:01:00 +11:52 Ukończył
20 Damian Brąszkowski 66 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 11 01:3014:3315:0815:1514:50 01:01:16 +12:08 Ukończył
21 Sebastian Trzciński 36 Grudziądz M30 12 01:1514:4115:1215:0615:06 01:01:20 +12:12 Ukończył
22 Piotr Połomka 40 LTM Masters Team Grudziądz M30 13 01:2314:4515:1415:1015:15 01:01:47 +12:39 Ukończył
23 Kamil Olszewski 41 ROWEROWYGRUDZIĄDZ.PL Grudziądz M20 2 01:4614:5215:2415:2215:11 01:02:35 +13:27 Ukończył
24 Cezary Wojnowski 79 Across the River Team Dolna Grupa M40 7 01:1814:3215:2416:0415:43 01:03:01 +13:53 Ukończył
25 Grzegorz Czeszejko 69 Prabuty M40 8 01:5015:0915:2515:3115:11 01:03:06 +13:58 Ukończył
26 Jakub Bydłowski 57 Rowerowy Grudziądz Grudziądz M30 14 02:0515:5214:3615:1815:44 01:03:35 +14:27 Ukończył
27 Tomasz Mallek 94 Świecie M40 9 01:3315:2715:2116:1815:16 01:03:55 +14:47 Ukończył
28 Ariel Józwowski 67 Freeride Grudziądz Grudziądz M20 3 02:1015:0716:0115:4116:34 01:05:33 +16:25 Ukończył
29 Jarosław Wnuk 97 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 15 01:3014:0614:0114:01- 43:38 +1 Okr. Ukończył
30 Dominik Sudoł 96 SUDOŁ COOPERATION Kwidzyn M30 16 01:4815:2215:5216:25- 49:27 +1 Okr. Ukończył
31 Roman Pawłowski 42 - Gruczno M40 10 02:0116:0515:4915:46- 49:41 +1 Okr. Ukończył
32 Lech Flaczyński 11 Grudziądz M60+ 1 01:4916:1315:5116:00- 49:53 +1 Okr. Ukończył
33 TOMASZ JAGODZIŃSKI 20 GKW KWIDZYN M30 17 01:4415:3016:5115:51- 49:56 +1 Okr. Ukończył
34 Rafał Słapiński 49 GTR Golub - Dobrzyń Golub-Dobrzyń M30 18 02:0116:1016:1715:54- 50:22 +1 Okr. Ukończył
35 Cyprian Suś 98 N-Bike Academy Bydgoszcz M10 3 02:0316:1815:5316:12- 50:26 +1 Okr. Ukończył
36 Tomasz Steyer 74 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 19 01:2815:2816:3717:00- 50:33 +1 Okr. Ukończył
37 Jacek Jagielski 80 Klub Kolarstwa Wda Świecie Świecie M40 11 01:4716:1816:2016:28- 50:53 +1 Okr. Ukończył
38 Maciej Kitkowski 81 N-Bike Academy Osielsko M10 4 02:0316:1716:0216:36- 50:58 +1 Okr. Ukończył
39 Kacper Skupiński 60 Grudziądz M10 5 01:4015:2416:5817:42- 51:44 +1 Okr. Ukończył
40 Wojciech Dobrowolski 43 AGRO-MIL MTB green team Grudziądz M40 12 01:5316:1516:2017:23- 51:51 +1 Okr. Ukończył
41 Krzysztof FUJARSKI 12 Mtb Grudziądz M30 20 02:1116:3116:3516:51- 52:08 +1 Okr. Ukończył
42 Sebastian Trzaska 63 Poznań M40 13 02:1617:4516:3916:50- 53:30 +1 Okr. Ukończył
43 Zbigniew Wiśniewski 46 Grudziądz M30 21 02:2117:1817:1717:00- 53:56 +1 Okr. Ukończył
44 Marek Majewski 64 EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Prabuty M60+ 2 02:2317:2317:3317:09- 54:28 +1 Okr. Ukończył
45 Michał Rębisz 24 Pokrzywno M30 22 01:4217:2417:4017:47- 54:33 +1 Okr. Ukończył
46 Wojciech Gaweł 25 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M50 1 02:0717:1018:2117:08- 54:46 +1 Okr. Ukończył
47 Paweł Frencel 23 Grudziądz M20 4 02:2916:5017:4718:37- 55:43 +1 Okr. Ukończył
48 Jarosław Jurkiewicz 82 Brak Grudziądz M30 23 02:1416:4619:1718:22- 56:39 +1 Okr. Ukończył
49 Michał Gawiński 58 IMG Dolna Grupa M40 14 02:0017:4018:2219:01- 57:03 +1 Okr. Ukończył
50 Łukasz Felski 15 Grudziądz M30 24 02:0917:0918:5418:55- 57:07 +1 Okr. Ukończył
51 Mirosław Sternicki 68 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 25 01:5118:0118:5819:42- 58:32 +1 Okr. Ukończył
52 Karol Baranowski 72 Prabuty M40 15 02:3619:4220:5920:33- 01:03:50 +1 Okr. Ukończył
53 Izabela Gawińska 51 IMG 86-134 K40 1 02:0720:0421:0021:56- 01:05:07 +1 Okr. Ukończyła
54 Daria Hejnowska 52 GTR Golub-Dobrzyń/AgrolokSportTeam Golub-Dobrzyń K30 1 02:3719:5720:5921:43- 01:05:16 +1 Okr. Ukończyła
55 Krzysztof Więcławski 73 Ebar Dobre Rowery Grudziądz M50 2 02:0919:3421:4122:59- 01:06:23 +1 Okr. Ukończył
56 Kinga Jarzyńska 47 PROFESSOR.PL Grudziądz K20 1 02:2722:3024:38-- 49:35 +2 Okr. Ukończyła
57 Kamila Mallek 93 Świecie M40 16 02:4027:0826:45-- 56:33 +2 Okr. Ukończyła
58 Miłosz Bilicki 70 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 26 01:5226:2732:38-- 01:00:57 +2 Okr. Ukończył
59 Tomek Kellas 92 Brak Grudziądz M30 27 01:4821:49--- 23:37 +3 Okr. Nie ukończył
60 Stanisław Jurczak 95 M60+ 3 02:3322:01--- 24:34 +3 Okr. Nie ukończył
61 Patryk Pol 31 Grudziądz M40 17 02:1824:21--- 26:39 +3 Okr. Nie ukończył
62 Aleksandra Stanisławska 16 Grudziądz K20 2 02:3927:29--- 30:08 +3 Okr. Nie ukończyła


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×