Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 1 Grudziądz

Wyniki

Lista startowa

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Mikołaj Kuczwalski 19 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior 1 14:1314:5514:45-- 43:53 43:53 - Ukończył
2 Mateusz Piechocki 17 UKS Sportowiec Piła Junior 2 14:1314:5414:47-- 43:54 43:54 +1 sek. Ukończył
3 Kacper Pecyna 12 UKS Sportowiec Piła Junior 3 14:2814:4214:56-- 44:06 44:06 +13 sek. Ukończył
4 kacper doppke 32 Klif Team Chłapowo Młodzik 1 14:4415:0715:37-- 45:28 45:28 +01:35 Ukończył
5 Dawid Czechowski 41 Bogdziewicz Team Junior 4 14:4715:3416:19-- 46:40 46:40 +02:47 Ukończył
6 Miłosz Błaszczyk 18 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Młodzik 2 14:5115:5716:07-- 46:55 46:55 +03:02 Ukończył
7 Dawid Soczywko 25 UKS Sportowiec Piła Młodzik 3 16:4016:4516:24-- 49:48 49:49 +05:56 Ukończył
8 JAN SOBIERAJ 40 Belta Team Gdanśk Młodzik 4 16:2516:5616:59-- 50:20 50:20 +06:27 Ukończył
9 Filip Skotarek 10 UKS Sportowiec Piła Młodzik 5 16:5416:4916:37-- 50:20 50:20 +06:27 Ukończył
10 KATARZYNA GROCHOWSKA 24 TEAM MX SKÓRCZ Kobiety 1 16:4816:5217:15-- 50:55 50:55 +07:02 Ukończyła
11 Kamila Gurzyńska 14 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety 2 16:5817:2517:00-- 51:23 51:23 +07:30 Ukończyła
12 Maksymilian Marzejon 33 Klif Chłapowo Młodzik 6 16:5117:3118:01-- 52:23 52:23 +08:30 Ukończył
13 Kacper Bodenszac 30 UKS Cykliści RYPIN Junior 5 16:5818:1217:43-- 52:53 52:53 +09:00 Ukończył
14 Marta Górska 45 Kobiety 3 17:2118:1417:52-- 53:27 53:27 +09:34 Ukończyła
15 Kacper Kohnke 43 Klif Team Chłapowo Młodzik 7 17:2418:1518:06-- 53:45 53:45 +09:52 Ukończył
16 Wiktor Grzegorek 27 UKS Sportowiec Piła Młodzik 8 17:5717:4918:00-- 53:44 53:46 +09:53 Ukończył
17 Paula Budzyńska 23 Cyklo Kwidzyn Kobiety 4 17:5418:0017:52-- 53:46 53:46 +09:53 Ukończyła
18 Mateusz Witwicki 36 UKS Sportowiec Piła Młodzik 9 18:2217:4517:40-- 53:46 53:47 +09:54 Ukończył
19 Natalia Śliwińska 16 Team Wielki Ptak Kobiety 5 17:5917:5218:43-- 54:33 54:34 +10:41 Ukończyła
20 Mikołaj Romanik 42 Klif team Chłapowo Młodzik 10 17:2618:1818:52-- 54:36 54:36 +10:43 Ukończył
21 Franciszek Donarski 35 N-Bike Academy Junior 6 17:2319:3017:45-- 54:38 54:38 +10:45 Ukończył
22 Michał Polewaczyk 48 MSR Mrągowo Młodzik 11 17:3218:4218:46-- 55:00 55:00 +11:07 Ukończył
23 Kamil Nowak 15 WSGK RoweryJamróz Terbud TEAM Junior 7 18:4818:5819:03-- 56:49 56:49 +12:56 Ukończył
24 Jan Jóźwiak 13 Junior 8 18:2619:1319:29-- 57:08 57:08 +13:15 Ukończył
25 JAKUB SOBIERAJ 37 Belta Team Gdanśk Junior 9 16:1317:0924:05-- 57:27 57:27 +13:34 Ukończył
26 Malgosia Mikulska 11 N-Bike Academy Juniorka 1 18:1919:2619:46-- 57:31 57:31 +13:38 Ukończyła
27 Maciej Parzych 49 MSR Mrągowo Młodzik 12 18:3319:2320:18-- 58:13 58:14 +14:21 Ukończył
28 Nikodem Jarząbek 39 Młodzik 13 19:0119:5719:53-- 58:49 58:51 +14:58 Ukończył
29 Edyta Jakubowska-Olech 50 Kobiety 6 19:2420:1920:32-- 01:00:15 01:00:15 +16:22 Ukończyła
30 Jakub Skowron 34 UKS Sportowiec Piła Młodzik 14 19:0719:5521:27-- 01:00:26 01:00:29 +16:36 Ukończył
31 Justyna Rydelek 52 KS N-Bike Academy Młodziczka 1 18:5420:4920:56-- 01:00:39 01:00:39 +16:46 Ukończyła
32 Marcel Dłużniewski 53 CYKLISCI RYPIN Junior 10 19:0820:3621:45-- 01:01:28 01:01:29 +17:36 Ukończył
33 Bożena Lorkowska 51 BeltaTeam Gdańsk Kobiety 7 19:5821:2421:14-- 01:02:36 01:02:36 +18:43 Ukończyła
34 Martyna Dykalska 29 CYKLISCI RYPIN Juniorka 2 21:1021:3022:19-- 01:04:58 01:04:59 +21:06 Ukończyła
35 Olga Żarlińska 44 Bike Salon Team Kobiety 8 22:1124:19--- 46:27 46:30 +1 Okr. Ukończyła
36 Aleksandra Kowalska 38 AGRO MIL MTB Green Team Młodziczka 2 23:2024:08--- 47:24 47:28 +1 Okr. Ukończyła
37 Beata Lorkowska 54 BeltaTeam Gdańsk Kobiety 9 23:0224:43--- 47:44 47:45 +1 Okr. Ukończyła
38 Zuzanna Podgórska 26 CYKLISCI RYPIN Juniorka 3 23:4826:23--- 50:10 50:11 +1 Okr. Ukończyła
39 Wiktoria Łukaszewska 20 CYKLISCI RYPIN Juniorka 4 25:3730:23--- 55:58 56:00 +1 Okr. Ukończyła
40 Michał Makowski 47 Junior 11 27:0329:51--- 56:50 56:54 +1 Okr. Ukończył
41 Krzysztof Nowak 46 Junior 12 27:0935:49--- 01:02:55 01:02:58 +1 Okr. Ukończył
42 Maria Świerczyńska 22 Endorfina Fitness Club Kobiety 10 21:24---- 21:24 21:24 +2 Okr. Nie ukończyła
43 Igor Suś 21 N-Bike Academy Młodzik ----- - - - Nie ukończył


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Łukasz Derheld 259 ASE Trek Gdynia M30 1 14:0314:2615:2114:5514:09 01:12:54 01:12:54 - Ukończył
2 Miłosz Zwierski 246 UKS Sportowiec Piła M20 1 14:0414:2615:2015:0114:16 01:13:07 01:13:07 +13 sek. Ukończył
3 Michał Przekop 274 #Przekop.Waty M20 2 14:0414:2615:2115:0915:06 01:14:04 01:14:06 +01:12 Ukończył
4 Michał Rozkocha 217 Gk STG M20 3 14:1115:2114:5515:0215:29 01:14:57 01:14:58 +02:04 Ukończył
5 Norbert Łysiak 212 N-Bike Academy M40 1 14:5214:5215:1715:2715:21 01:15:46 01:15:49 +02:55 Ukończył
6 Gustaw Ostajewski 206 KLIF TEAM CHŁAPOWO M20 4 14:5614:4715:3515:5015:35 01:16:40 01:16:43 +03:49 Ukończył
7 Mateusz Siejak 200 SZUKAM M20 5 14:4615:1615:2815:4215:46 01:16:56 01:16:58 +04:04 Ukończył
8 Rafał Szturo 234 SISU-OWB rowertour.com M40 2 14:0514:5515:3616:1516:07 01:16:58 01:16:58 +04:04 Ukończył
9 Adam Kowalski 202 Bogdziewicz.com M20 6 15:1715:2415:2415:5016:06 01:18:01 01:18:01 +05:07 Ukończył
10 Łukasz Kwaśniewski 209 lukaszcycling.com M30 2 14:3515:2716:0116:2416:05 01:18:32 01:18:32 +05:38 Ukończył
11 Kacper Belt 267 MTB Eldar Świecie M20 7 14:5315:4515:5516:1115:55 01:18:39 01:18:39 +05:45 Ukończył
12 Bartosz Ryniec 279 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M20 8 15:5915:2315:4015:5715:48 01:18:36 01:18:47 +05:53 Ukończył
13 Bartosz Turoń 297 MTB Kwidzyn TEAM M30 3 14:5615:2915:4715:5216:55 01:18:57 01:18:59 +06:05 Ukończył
14 Kacper Taraszkiewicz 250 MSR Mrągowo M20 9 15:1515:5515:4916:1916:33 01:19:47 01:19:51 +06:57 Ukończył
15 Paweł Ochmański 213 Ohman ink mtb team M40 3 14:5515:3815:5216:3217:10 01:20:07 01:20:07 +07:13 Ukończył
16 Miłosz Czechowicz 271 UKS Sportowiec Piła M20 10 16:0816:0216:1316:1415:51 01:20:23 01:20:28 +07:34 Ukończył
17 Patryk WICZLING 264 Rowersi Cycling Team M20 11 17:2415:3215:3116:1015:54 01:20:31 01:20:31 +07:37 Ukończył
18 Michał Korybalski 253 M20 12 15:3616:3316:2216:3016:19 01:21:14 01:21:20 +08:26 Ukończył
19 Artur Szmyt 205 Merx Team Wągrowiec M30 4 14:5415:3115:4517:1618:04 01:21:30 01:21:30 +08:36 Ukończył
20 Maciej Piwko 258 Intel M40 4 16:4516:0316:1516:2216:42 01:22:03 01:22:07 +09:13 Ukończył
21 Przemysław Zalewski 222 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 5 16:3816:1316:2916:3616:32 01:22:27 01:22:28 +09:34 Ukończył
22 Damian Gruszecki 241 Dream Tri Team M30 6 15:5516:2016:2016:5317:12 01:22:38 01:22:40 +09:46 Ukończył
23 Mateusz Romanowski 301 M20 13 15:5816:1117:3417:1716:49 01:23:42 01:23:49 +10:55 Ukończył
24 Maciej Sadurski 221 M20 14 17:5516:5616:3216:3217:08 01:24:54 01:25:03 +12:09 Ukończył
25 Roman Krześniak 251 Bart J-Bike M30 7 17:4016:4316:5117:0016:54 01:25:00 01:25:08 +12:14 Ukończył
26 Dawid Marszalec 243 GKSTG M30 8 16:0716:5017:3517:3917:12 01:25:23 01:25:23 +12:29 Ukończył
27 Andrzej Pepliński 219 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 5 17:3216:4416:5716:5817:13 01:25:06 01:25:24 +12:30 Ukończył
28 Kacper Okruciński 278 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M20 15 18:4516:5316:5616:4717:03 01:26:14 01:26:24 +13:30 Ukończył
29 Tomasz Jarząbek 300 Euro Bike Kaczmarek Electric Team M50+ 1 16:3616:5317:3317:2818:16 01:26:46 01:26:46 +13:52 Ukończył
30 Szymon Rozmiarek 207 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 9 17:5316:5617:2117:4017:32 01:27:20 01:27:22 +14:28 Ukończył
31 Sławomir Sobolewski 249 Zła Passa M40 6 17:0817:2217:3717:4218:06 01:27:50 01:27:55 +15:01 Ukończył
32 Leszek Szczepański 283 Traktor Team Gmina Kwidzyn M30 10 15:5817:2417:3918:1318:55 01:28:09 01:28:09 +15:15 Ukończył
33 Artur Grubich 203 SISU-OWB rowertour.com M20 16 18:3017:2817:2717:4317:03 01:28:00 01:28:11 +15:17 Ukończył
34 Michał Falkowski 302 M40 7 18:0417:2817:2917:3817:42 01:28:13 01:28:21 +15:27 Ukończył
35 Mikołaj Tuszyński 288 SISU-OWB rowertour.com M30 11 17:0917:2518:0118:0518:14 01:28:52 01:28:54 +16:00 Ukończył
36 Jacek Olech 291 M50+ 2 17:2217:0017:5318:0518:37 01:28:57 01:28:57 +16:03 Ukończył
37 Maciej Galewski 231 Klub Kolarski KOMETA Śrem M40 8 18:0117:4817:3517:4318:08 01:29:12 01:29:15 +16:21 Ukończył
38 Łukasz Damski 290 GardenFlora MTB Team M30 12 18:2317:3817:3717:5318:03 01:29:29 01:29:34 +16:40 Ukończył
39 Kamil Kruszyński 262 SISU‐OWB rowertour.com M40 9 17:4017:2117:5118:2018:28 01:29:40 01:29:40 +16:46 Ukończył
40 Mateusz Płonka 228 trek fabrykarowerów.com M30 13 16:2117:4017:2718:3919:43 01:29:47 01:29:50 +16:56 Ukończył
41 Oskar Rozwadowski 261 M20 17 18:0717:4817:4218:0718:27 01:30:08 01:30:11 +17:17 Ukończył
42 Jakub Wolanin 303 GK MALBORK M30 14 17:4817:4117:5418:4718:08 01:30:08 01:30:18 +17:24 Ukończył
43 Paweł Jurczak 282 M30 15 18:2417:4318:1817:4818:20 01:30:21 01:30:33 +17:39 Ukończył
44 Michał Ziemba 305 Cyklo Bydgoszcz M30 16 17:1118:5418:1618:1618:25 01:30:55 01:31:02 +18:08 Ukończył
45 Tomasz Krupka 252 M40 10 18:4517:5117:5918:0618:41 01:31:19 01:31:22 +18:28 Ukończył
46 Jakub Tylicki 211 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 18 18:0717:5318:2218:41- 01:12:56 01:13:03 +1 Okr. Ukończył
47 Dariusz Rozwadowski 277 M30 17 17:5218:1818:4318:39- 01:13:26 01:13:32 +1 Okr. Ukończył
48 Marcin Jasiński 223 loco-ontheway.pl M30 18 17:5418:0318:3419:39- 01:14:07 01:14:10 +1 Okr. Ukończył
49 DOMINIK SUDOŁ 306 CYKLO KWIDZYN/ SUDOŁ COOPERATION M40 11 17:3818:1618:5719:29- 01:14:20 01:14:20 +1 Okr. Ukończył
50 Grzegorz Drosiński 266 Cyklo Kwidzyn M40 12 17:2518:4718:4219:31- 01:14:25 01:14:25 +1 Okr. Ukończył
51 Volodymyr Koniaiev 307 TARPOL TEAM M30 19 17:5217:5619:2120:12- 01:15:14 01:15:21 +1 Okr. Ukończył
52 Sławomir Riebandt 295 Team Kukuła Healthy M30 20 18:0918:3518:5619:42- 01:15:17 01:15:22 +1 Okr. Ukończył
53 Miłosz Bilicki 248 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 21 20:3518:2217:5418:37- 01:15:14 01:15:28 +1 Okr. Ukończył
54 Dariusz Wilewski 235 Razzarowski M40 13 19:1018:5819:0518:49- 01:15:51 01:16:02 +1 Okr. Ukończył
55 Rafał Gruszczyński 230 ANC System M40 14 19:0318:2518:5920:17- 01:16:39 01:16:44 +1 Okr. Ukończył
56 Michał Łucki 275 Norda Active Team M30 22 16:5619:0019:4421:15- 01:16:55 01:16:55 +1 Okr. Ukończył
57 Bartłomiej Jarząbek 270 GardenFlora MTB Team M40 15 18:4019:0919:4220:23- 01:17:54 01:17:54 +1 Okr. Ukończył
58 Miłosz Bieniek 242 Stadmedica M40 16 20:2719:2619:0619:21- 01:18:10 01:18:20 +1 Okr. Ukończył
59 Jacek Solarski 224 Mrozbike Team M30 23 19:4719:0619:3219:57- 01:18:10 01:18:22 +1 Okr. Ukończył
60 Miłosz Rzepka 293 M&M's M30 24 20:1118:5219:4219:39- 01:18:12 01:18:24 +1 Okr. Ukończył
61 Damian Fysz 237 M20 19 19:5219:1019:5419:29- 01:18:16 01:18:25 +1 Okr. Ukończył
62 Dariusz Śliwiński 229 Team Wielki Ptak M40 17 20:1722:3217:5218:06- 01:18:34 01:18:47 +1 Okr. Ukończył
63 Adam Podgórski 236 CYKLISCI RYPIN M40 18 18:2118:4919:5521:44- 01:18:41 01:18:49 +1 Okr. Ukończył
64 Łukasz Kręcki 255 Klub Kolarski Wda Świecie M30 25 19:0519:0820:0220:41- 01:18:47 01:18:56 +1 Okr. Ukończył
65 Paweł Marciniak 215 M30 26 20:2219:2419:5319:50- 01:19:16 01:19:29 +1 Okr. Ukończył
66 Piotr Śmigowski 239 WWMK-najważniejsi! M30 27 18:4419:2420:4920:48- 01:19:42 01:19:45 +1 Okr. Ukończył
67 Rafał Tłuszczak 232 HOTEL CZTERY BRZOZY M40 19 20:4019:1319:5820:06- 01:19:49 01:19:57 +1 Okr. Ukończył
68 Krzysztof Piątek 304 ELEKTRO-TRANS TEAM M20 20 20:5719:2419:2920:15- 01:19:53 01:20:05 +1 Okr. Ukończył
69 Wojciech Zupa 265 SISU-OWB rowertour.com M50+ 3 20:3419:2520:1820:21- 01:20:34 01:20:38 +1 Okr. Ukończył
70 Kacper Kraiński 216 AGK Coffe Riders M20 21 19:3419:4720:0921:22- 01:20:42 01:20:52 +1 Okr. Ukończył
71 Piotr Wójcik 254 Team Wielki Ptak M30 28 21:0119:0420:1721:09- 01:21:21 01:21:31 +1 Okr. Ukończył
72 Mariusz Rubach 263 M20 22 19:4720:2621:0720:38- 01:21:51 01:21:58 +1 Okr. Ukończył
73 Krzysztof Gałgański 225 SISU-OWB rowertour.com M50+ 4 19:5820:1922:0921:18- 01:23:40 01:23:44 +1 Okr. Ukończył
74 Dariusz Piotrowski 268 MTB Eldar Świecie M40 20 32:2116:4717:2817:25- 01:23:53 01:24:01 +1 Okr. Ukończył
75 Jaroslaw Jastrzebski 296 Olimpia Wtelno M40 21 20:5920:2920:3722:03- 01:24:03 01:24:08 +1 Okr. Ukończył
76 Wiktor Gajda 287 MTB Eldar Świecie M30 29 21:5720:0020:5721:19- 01:24:07 01:24:13 +1 Okr. Ukończył
77 Krzysztof Wichowski 244 M30 30 21:3019:5920:4922:24- 01:24:30 01:24:42 +1 Okr. Ukończył
78 Sebastian Trzaska 284 M40 22 21:1021:0021:0821:27- 01:24:31 01:24:45 +1 Okr. Ukończył
79 Karol Chudzyński 233 SISU-OWB rowertour.com M40 23 20:4920:5921:2521:46- 01:24:48 01:24:59 +1 Okr. Ukończył
80 Karol Wróblewski 204 SISU-OWB rowertour.com M30 31 20:3021:2321:2421:49- 01:24:56 01:25:06 +1 Okr. Ukończył
81 Mateusz Gurzyński 214 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 32 21:5622:0921:4122:19- 01:27:54 01:28:05 +1 Okr. Ukończył
82 Marcin Jaciubek 220 M30 33 20:2222:0123:1023:01- 01:28:32 01:28:34 +1 Okr. Ukończył
83 Mirosław Kowalski 269 AGRO MIL MTB Green Team M40 24 20:5321:2224:4522:41- 01:29:32 01:29:41 +1 Okr. Ukończył
84 Zibi Szymański 238 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 25 21:2221:3322:5024:13- 01:29:48 01:29:58 +1 Okr. Ukończył
85 Szymon Henclik 218 M30 34 22:1122:4822:4522:40- 01:30:18 01:30:24 +1 Okr. Ukończył
86 Krzysztof Lica 227 7Si-OWB rowertour.com M50+ 5 21:5421:1323:3924:19- 01:30:55 01:31:05 +1 Okr. Ukończył
87 Artur Wrzeciono 210 Sportowa Olimpia M20 23 17:1718:5732:3724:32- 01:33:23 01:33:23 +1 Okr. Ukończył
88 Dariusz Pacuk 272 SP 17 Torun M50+ 6 23:3924:1125:11-- 01:12:48 01:13:01 +2 Okr. Ukończył
89 Patryk Pol 226 M40 26 23:0124:3228:57-- 01:16:17 01:16:30 +2 Okr. Ukończył
90 Wojciech Tycner 289 UKS Krupiński Suszec M30 35 22:4027:3127:20-- 01:17:23 01:17:31 +2 Okr. Ukończył
91 Mariusz Jesionowski 280 MTB Eldar Świecie M40 27 23:0834:2025:58-- 01:23:12 01:23:26 +2 Okr. Ukończył
92 Rafał Szpont 245 M40 28 19:2022:02--- 41:13 41:22 +3 Okr. Nie ukończył
93 Bogusław Olszewski 273 Cyklo Kwidzyn M30 36 24:3221:20--- 45:52 45:52 +3 Okr. Nie ukończył
94 Jarosław Belt 299 MTB Eldar Świecie M50+ 7 18:06---- 18:06 18:06 +4 Okr. Nie ukończył
95 Jacek Janusz 247 FSD Sport M30 37 18:21---- 18:12 18:21 +4 Okr. Nie ukończył
96 Bartosz Szpręglewski 256 M30 38 22:10---- 21:56 22:10 +4 Okr. Ukończył
97 Mateusz Czubak 208 UKS Krupiński Suszec M30 39 26:58---- 26:49 26:58 +4 Okr. Nie ukończył
98 Jacek Frydrychowicz 292 XTrack.com M40 ----- - - - Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×