Północna Liga XC - XC 3 Kwidzyn

Wyniki

Powrót do listy

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas sum. Strata Status
1 Eduard Tomashevsky 207 West mtbo team Kaliningrad M30 1 00:5013:4613:5113:4613:45 55:58 - Ukończył/a
2 Daniel Lipinski 134 TTC BERETTA TORUŃ Toruń M20 1 00:4913:4713:5014:3015:12 58:08 +02:10 Ukończył/a
3 Rafał Szturo 102 Sisu OWB team Lubicz M40 1 00:5113:5214:2514:4114:29 58:18 +02:20 Ukończył/a
4 Kacper Belt 191 MTB Eldar Świecie Świecie M20 2 00:5113:5214:2914:4214:28 58:22 +02:24 Ukończył/a
5 Norbert Łysiak 194 N-Bike Academy Niemcz M40 2 00:5014:1914:4915:1714:40 59:55 +03:57 Ukończył/a
6 Wiktor Stankiewicz 197 Team Verge Polska Gdańsk M20 3 00:5414:1015:0115:1515:12 01:00:32 +04:34 Ukończył/a
7 Bartosz Koniuszewski 143 WINAAR.COM Gdańsk M30 2 00:5814:0914:5215:1615:17 01:00:32 +04:34 Ukończył/a
8 Leszek Szczepański 166 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M20 4 00:4914:1814:5615:1315:34 01:00:50 +04:52 Ukończył/a
9 Łukasz Zienkiewicz 149 Gdańsk M40 3 00:5114:1814:5615:1615:45 01:01:06 +05:08 Ukończył/a
10 Bartek Męziński 178 Finisher.pl Olsztyn M30 3 00:5715:5015:0015:0414:32 01:01:23 +05:25 Ukończył/a
11 Marcin Suchomski 160 MTB ELDAR ŚWIECIE Świecie M40 4 00:5215:0815:1715:3215:40 01:02:29 +06:31 Ukończył/a
12 Miłosz Wojciechowski 175 Piła M20 5 00:5114:1715:3416:2615:23 01:02:31 +06:33 Ukończył/a
13 Bartosz Turoń 243 MTB Kwidzyn Team Kwidzyn M30 4 00:5114:5515:4816:1415:27 01:03:15 +07:17 Ukończył/a
14 Kacper Danielewski 167 Nowe Miasto Lubawskie M20 6 00:5014:2515:5415:5816:22 01:03:29 +07:31 Ukończył/a
15 Piotr Koniuszewski 144 WINAAR Cycling Gdańsk Gdańsk M30 5 00:5515:1215:5616:2015:27 01:03:50 +07:52 Ukończył/a
16 Grzegorz Podgórski 109 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M20 7 01:0416:0015:4115:5015:30 01:04:05 +08:07 Ukończył/a
17 Szymon Kobylinski 148 7ANNA Gdansk M40 5 00:5515:1215:4716:3016:02 01:04:26 +08:28 Ukończył/a
18 Michał Lenz 225 GOOD RIDE Gdańsk M30 6 01:0015:5715:4815:5315:57 01:04:35 +08:37 Ukończył/a
19 Grzegorz Toruński 132 Toruń M30 7 00:5515:5315:5716:1915:56 01:05:00 +09:02 Ukończył/a
20 Artur Szmyt 210 Nbike Academy Bydgoszcz M30 8 00:5515:5116:3216:4016:10 01:06:08 +10:10 Ukończył/a
21 Patryk Wiczling 141 Team Verge Polska Gdańsk M20 8 01:0516:2816:0716:1716:20 01:06:17 +10:19 Ukończył/a
22 Nikolai Chifin 249 Mtb1 Kalingrad M20 9 00:5615:3916:3817:1116:19 01:06:43 +10:45 Ukończył/a
23 Arkadiusz Bińczak 193 CYKLO KWIDZYN Kwidzyn M40 6 00:5816:0716:3416:5016:15 01:06:44 +10:46 Ukończył/a
24 Artur Smoliński 231 N-Bike Academy Bydgoszcz M40 7 00:5416:3116:2216:4216:20 01:06:49 +10:51 Ukończył/a
25 Radosław Jokiel 196 Team Verge Polska Gdańsk M30 9 01:0015:3516:4517:0916:35 01:07:04 +11:06 Ukończył/a
26 Sergey Akifiev 189 MTB1-RU Kalingrad M30 10 01:0216:2516:5216:2416:30 01:07:13 +11:15 Ukończył/a
27 Andrzej Podpirko 123 AGIZ Team Olsztyn M40 8 00:5715:5016:4616:5916:51 01:07:23 +11:25 Ukończył/a
28 Bogumił Bieliński 184 Wilcze M30 11 00:5316:0116:2317:2417:07 01:07:48 +11:50 Ukończył/a
29 Mateusz Romanowski 201 Stare Pole M20 10 01:0416:5216:4017:2316:22 01:08:21 +12:23 Ukończył/a
30 Bartłomiej Galicki 172 MTB KWIDZYN TEAM Kwidzyn M30 12 01:1117:0916:2116:5916:44 01:08:24 +12:26 Ukończył/a
31 Roman Bloch 103 IP Kwidzyn Bike Team Kwidzyn M30 13 00:5916:3517:1617:5716:52 01:09:39 +13:41 Ukończył/a
32 Szymon Bruski 232 KSR Kościerzyna Dziemiany M20 11 01:1217:2317:2317:2016:32 01:09:50 +13:52 Ukończył/a
33 ŁUKASZ PISARSKI 188 - Piła M30 14 01:0317:1717:0817:1417:09 01:09:51 +13:53 Ukończył/a
34 Adrian Klekowski 124 Orbit One Cycling Kwidzyn M30 15 01:0116:1217:0717:5117:41 01:09:52 +13:54 Ukończył/a
35 Jacek Kulesza 199 Gdynia M50+ 1 01:0217:2517:1817:3217:25 01:10:42 +14:44 Ukończył/a
36 Adam Nowakowski 204 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Olsztyn M20 12 01:0417:3418:0717:2016:51 01:10:56 +14:58 Ukończył/a
37 Bartłomiej Jarząbek 171 GardenFlora MTB Team Karsin M30 16 00:5917:1417:3517:4417:51 01:11:23 +15:25 Ukończył/a
38 Marek Bielowicz 239 BST-Banach Sport Team Gdynia M30 17 01:0717:2417:0419:0917:37 01:12:21 +16:23 Ukończył/a
39 Jarosław Wnuk 154 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M40 9 00:5416:4417:4718:4718:17 01:12:29 +16:31 Ukończył/a
40 Paweł Moch 234 zapytaj-dietetyka.pl Kwidzyn M20 13 01:1218:0818:1217:5617:29 01:12:57 +16:59 Ukończył/a
41 Mirosław Kwiatkowski 242 MTB Kwidzyn Team Kwidzyn M40 10 01:1218:0818:2018:0417:28 01:13:12 +17:14 Ukończył/a
42 Waldemar Cisło 151 Bądki M40 11 01:1718:2618:0218:0017:28 01:13:13 +17:15 Ukończył/a
43 Witold Ciesielski 229 Gdańsk M40 12 01:0818:1418:1818:0018:07 01:13:47 +17:49 Ukończył/a
44 Tomasz Szoch 161 mrozbike.pl Bydgoszcz M40 13 01:0317:2018:2218:4519:34 01:15:04 +19:06 Ukończył/a
45 Radek Hermaszewski 137 Gdańsk M40 14 01:0617:2018:1919:0519:49 01:15:39 +19:41 Ukończył/a
46 Krzysztof Mróz 208 Orbit One Cycling Kwidzyn Kwidzyn M40 15 00:5617:2218:2419:09- 55:51 +1 Okr. Ukończył/a
47 Jakub Wolanin 169 STREFA RUCHU Multisport Malbork M30 18 01:1117:5718:1418:37- 55:59 +1 Okr. Ukończył/a
48 Mariusz Koralewski 114 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 19 01:0618:3418:0118:20- 56:01 +1 Okr. Ukończył/a
49 Michał Kaczerewski 203 2 RSy i Pajk Gdańsk M20 14 01:2518:1718:0218:17- 56:01 +1 Okr. Ukończył/a
50 Michał Wilk 244 MTB Kwidzyn Team Kwidzyn M30 20 01:0717:3819:2118:57- 57:03 +1 Okr. Ukończył/a
51 Waldemar Trzciński 158 GardenFlora MTB Team Karsin M30 21 01:0518:2519:4017:54- 57:04 +1 Okr. Ukończył/a
52 Jakub Maliszewski 157 AKJ Kwidzyn Kwidzyn M30 22 01:1318:2519:0118:26- 57:05 +1 Okr. Ukończył/a
53 Wiktor Rydel 145 AKJ Kwidzyn Kwidzyn M40 16 01:1518:3218:4918:29- 57:05 +1 Okr. Ukończył/a
54 Tomasz Krupka 108 Trek Fabrykarowerów.com Malbork M30 23 00:5918:0118:5319:18- 57:11 +1 Okr. Ukończył/a
55 Rafał Lemkowski 118 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 24 01:1418:3419:0818:45- 57:41 +1 Okr. Ukończył/a
56 Bogusław Olszewski 105 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 25 01:0018:2118:5919:35- 57:55 +1 Okr. Ukończył/a
57 Marek Kucharski 113 GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-Dobrzyń M40 17 01:0118:2519:5219:52- 59:10 +1 Okr. Ukończył/a
58 Naumov Artem 190 West mtbo team Kalingrad M20 15 01:4020:1818:3318:54- 59:25 +1 Okr. Ukończył/a
59 Krzysztof Wichowski 135 TTC BERETTA Toruń Toruń M30 26 01:1719:1419:0919:49- 59:29 +1 Okr. Ukończył/a
60 Jarosław Belt 186 MTB Eldar Świecie Świecie M50+ 2 01:3219:5619:3118:33- 59:32 +1 Okr. Ukończył/a
61 Wiktor Gajda 142 MTB ELDAR Świecie Świecie M20 16 00:5819:1720:1819:13- 59:46 +1 Okr. Ukończył/a
62 Mateusz Nowak 127 Manchester Utd Grudziądz M20 17 01:2719:3319:3619:12- 59:48 +1 Okr. Ukończył/a
63 Waldemar Czarnota 115 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M40 18 01:1219:0719:3919:55- 59:53 +1 Okr. Ukończył/a
64 Mariusz Lewandowski 241 mxtech Kwidzyn M30 27 01:1619:0919:3420:33- 01:00:32 +1 Okr. Ukończył/a
65 Piotr Januszkiewicz 125 Cyklo KWIDZYN Dankowo M40 19 01:2319:2020:0820:20- 01:01:11 +1 Okr. Ukończył/a
66 Adam Olpeter 155 AKJ Kwidzyn Kwidzyn M40 20 01:1018:3120:1921:12- 01:01:12 +1 Okr. Ukończył/a
67 Michał Jurkowski 187 Olsztyn M40 21 01:3620:1519:2420:09- 01:01:24 +1 Okr. Ukończył/a
68 Iza Podpirko 122 AGIZ Team Olsztyn Open 1 01:2220:3420:1620:04- 01:02:16 +1 Okr. Ukończył/a
69 Piotr Seńko 230 Malbork M30 28 01:2119:5720:2620:49- 01:02:33 +1 Okr. Ukończył/a
70 Maciej Płończyk 198 mybike.pl Warszawa M40 22 01:2320:0820:1920:54- 01:02:44 +1 Okr. Ukończył/a
71 DOMINIK SUDOŁ 152 SUDOŁ COOPERATION KWIDZYN M40 23 01:0018:4420:3522:48- 01:03:07 +1 Okr. Ukończył/a
72 Rafał Jaskólski 138 QARK-BIKE.COM Gniew M40 24 01:3720:4119:5720:54- 01:03:09 +1 Okr. Ukończył/a
73 Edyta Jakubowska-Olech 111 MTB ELDAR ŚWIECIE Świecie Open 2 01:2920:3021:1120:31- 01:03:41 +1 Okr. Ukończył/a
74 Marek Pawłowski 219 Brak Wałdowo Szlacheckie M40 25 01:3020:2721:1220:47- 01:03:56 +1 Okr. Ukończył/a
75 Michał Lewandowski 205 Mrozbike.pl Wąbrzeźno M30 29 01:3020:5720:5720:40- 01:04:04 +1 Okr. Ukończył/a
76 Grzegorz Jeżowski 117 Grudziądz M40 26 01:3520:4520:0721:39- 01:04:06 +1 Okr. Ukończył/a
77 Krzysztof Gałgański 106 Osielsko M40 27 01:2820:5520:5420:54- 01:04:11 +1 Okr. Ukończył/a
78 Wojciech Zupa 179 SISU-OWB team Bydgoszcz M50+ 3 01:3121:4821:0020:41- 01:05:00 +1 Okr. Ukończył/a
79 Dariusz Kopka 248 AKJ Kwidzyn Kwidzyn M40 28 01:1820:4421:5222:15- 01:06:09 +1 Okr. Ukończył/a
80 Bartłomiej Mularczyk 247 AKJ Kwidzyn Kwidzyn M30 30 01:2220:3921:5522:19- 01:06:15 +1 Okr. Ukończył/a
81 Przemysław Talarczyk 110 Kwidzyn Kwidzyn M30 31 01:4320:5121:5721:55- 01:06:26 +1 Okr. Ukończył/a
82 Jarosław Jurkiewicz 150 Grudziądz M30 32 01:2821:1622:0021:48- 01:06:32 +1 Okr. Ukończył/a
83 Sebastian Trzaska 212 Dąbrówka M40 29 01:4822:3921:0321:20- 01:06:50 +1 Okr. Ukończył/a
84 Łukasz Stryjewski 183 Grudziądz M20 18 01:3822:0521:0422:46- 01:07:33 +1 Okr. Ukończył/a
85 Jacek Stromecki 245 MTB Kwidzyn Team Kwidzyn M40 30 01:2320:2922:0023:58- 01:07:50 +1 Okr. Ukończył/a
86 Nico Stromecki 246 MTB Kwidzyn Team Kwidzyn M20 19 01:2420:3022:0823:48- 01:07:50 +1 Okr. Ukończył/a
87 Hanna Bielińska 185 Wilcze Open 3 01:3522:2922:4423:06- 01:09:54 +1 Okr. Ukończył/a
88 Krzysztof Lica 195 SISU OWB Team Bydgoszcz M50+ 4 01:3322:5723:1623:19- 01:11:05 +1 Okr. Ukończył/a
89 Piotr Tomaszewski 104 GKW Kwidzyn M40 31 01:3322:3323:2323:49- 01:11:18 +1 Okr. Ukończył/a
90 Kacper Skupiński 162 Grudziądz M20 20 01:3220:5923:2926:02- 01:12:02 +1 Okr. Ukończył/a
91 Rafał Masiak 147 AMATOR Kwidzyn M30 33 01:4922:5123:2824:32- 01:12:40 +1 Okr. Ukończył/a
92 Dariusz Pacuk 164 Pacuki Toruń M40 32 01:2623:3823:3124:07- 01:12:42 +1 Okr. Ukończył/a
93 Aleksandra Jakubek 120 VO2maxTeamMTB Gdańsk Open 4 01:4723:3123:3724:15- 01:13:10 +1 Okr. Ukończył/a
94 Szymon Samburski 140 Toruń M30 34 01:4923:1324:2924:46- 01:14:17 +1 Okr. Ukończył/a
95 Jarosław Szych 128 Wielki Lubień M40 33 01:4223:4723:5725:14- 01:14:40 +1 Okr. Ukończył/a
96 Marlena Roszczyniała 165 mrozbike.pl Bydgoszcz Open 5 01:4925:4627:0327:56- 01:22:34 +1 Okr. Ukończył/a
97 Kamil Olszewski 121 Bart GSR Company Grudziądz M30 35 01:3422:4325:22-- 49:39 +2 Okr. Ukończył/a
98 Krzysztof Więcławski 217 Auto Glass Partner Grudziądz M50+ 5 01:4023:1725:41-- 50:38 +2 Okr. Nie ukończył/a
99 Dominik Gruszczyński 235 Tczewski Klub Rowerowy Tczew M30 36 01:1524:0525:25-- 50:45 +2 Okr. Nie ukończył/a
100 Paweł Szych 216 Orbit One Cycling Kwidzyn M30 37 01:3821:4728:01-- 51:26 +2 Okr. Ukończył/a
101 Serafin Kędzierski 202 Grudziądz M20 21 01:4725:4228:18-- 55:47 +2 Okr. Ukończył/a
102 Andrzej Kozłowski 101 Dziarski Tatko MTB Korzeniewo M30 38 01:4626:3129:02-- 57:19 +2 Okr. Ukończył/a
103 Jan Kujda 146 GKW Białki M50+ 6 01:3723:4343:59-- 01:09:19 +2 Okr. Ukończył/a
104 Andrzej Grys 139 Kwidzyn M40 34 01:2027:2442:24-- 01:11:08 +2 Okr. Ukończył/a
105 Adrian Arszyński 236 Kwidzyn M20 22 01:2732:4845:23-- 01:19:38 +2 Okr. Ukończył/a
106 Przemysław Krynicki 200 SISU-OWB team Zielona M30 39 00:5214:35--- 15:27 +3 Okr. Nie ukończył/a
107 Krzysztof Winnicki 215 CYKLO KWIDZYN Kwidzyn M30 40 01:3922:34--- 24:13 +3 Okr. Nie ukończył/a
108 Adam Fira 223 Schneider Electric MTB Gdańsk M30 41 01:04---- 01:04 +4 Okr. Nie ukończył/a
Grzegorz Maleszka 224 Dachland Trek Team Olsztyn M40 ----- - - Nie wystartował/a
Paweł Kowalkowski 226 Centrum Rowerowe Olsztyn Team Fijewo M20 ----- - - Nie wystartował/a
Elżbieta Wydrowska 227 DiverseExtremeTeam Gdańsk Open ----- - - Nie wystartował/a
Krzysztof Zastawny 228 DiverseExtremeTeam Gdańsk M20 ----- - - Nie wystartował/a
Maciej Piwko 218 Intel Technology Poland Gdańsk M40 ----- - - Nie wystartował/a
Tomasz Juchniewicz 220 CST 7R MTB TEAM Toruń M20 ----- - - Nie wystartował/a
Paula Juchniewicz 221 CST 7 R MTB TEAM Toruń Open ----- - - Nie wystartował/a
Krzysztof Krzywy 222 NEXUS Team Gdańsk M40 ----- - - Nie wystartował/a
Dominik Jakubowski 237 KOMOBIKE SCOTT Brodnica M20 ----- - - Nie wystartował/a
Tomasz Jagodziński 238 Gkw Kwidzyn M30 ----- - - Nie wystartował/a
Wojciech Rzanny 240 Ltm Masters Team Grudziądz M40 ----- - - Nie wystartował/a
Robert Duława 233 Elastotech Baldinini Gdynia M30 ----- - - Nie wystartował/a
Miłosz Zwierski 213 UKS Sportowiec Piła Piła M20 ----- - - Nie wystartował/a
DARIUSZ PIOTROWSKI 214 mtb eldar świecie świecie M40 ----- - - Nie wystartował/a
Paweł Żebrowski 211 PTR Dojlidy Białystok Gdańsk M30 ----- - - Nie wystartował/a
Mateusz Piechocki 206 UKS SPORTOWIEC PIŁA PIŁA M20 ----- - - Nie wystartował/a
Dawid Lniany 209 Kielce M20 ----- - - Nie wystartował/a
Paweł Lisowski 192 Orneta M20 ----- - - Nie wystartował/a
Karol Stempski 180 Wałdowo Szlacheckie M20 ----- - - Nie wystartował/a
KATARZYNA GROCHOWSKA 181 GK STG Kościelna Jania Open ----- - - Nie wystartował/a
Andrzej Doroszkiewicz 182 Tczewski Klub Rowerowy Gdynia M30 ----- - - Nie wystartował/a
Marcin Szczutkowski 136 Grudziądz M20 ----- - - Nie wystartował/a
Marek Klementowski 133 GKW Kwidzyn M40 ----- - - Nie wystartował/a
Piotr Jurczak 129 Zadroga Racing Team Bydgoszcz M30 ----- - - Nie wystartował/a
Michał Różański 130 Trigar mtb team Gdańsk M20 ----- - - Nie wystartował/a
Dominika Michalak 131 Trigar MTB team Gdańsk Open ----- - - Nie wystartował/a
Michał Warsicki 126 Szalone dziewice Grudziądz M20 ----- - - Nie wystartował/a
Marek Weber 100 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 ----- - - Nie wystartował/a
Maciej Fryczke 119 T-Mobile Cycling Gdansk M30 ----- - - Nie wystartował/a
Kacper Przekwas 116 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M20 ----- - - Nie wystartował/a
Tomasz Tymiński 112 Kowale M40 ----- - - Nie wystartował/a
Henryk Zieliński 153 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M50+ ----- - - Nie wystartował/a
Dariusz Szych 156 Cyklo Kwidzyn Rakowiec M40 ----- - - Nie wystartował/a
Maciej Jurczak 163 TJBKTBFJ Kwidzyn M30 ----- - - Nie wystartował/a
Paweł Brzuskiewicz 159 GTR Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń M30 ----- - - Nie wystartował/a
szymon 170 olimpia Grudziądz Grudziądz M20 ----- - - Nie wystartował/a
Piotr Połomka 168 LTM Masters Team Grudziądz M30 ----- - - Nie wystartował/a
Łukasz Różański 173 Trigar MTB Team Gdańsk M20 ----- - - Nie wystartował/a
Mateusz Rudzki 174 Bydgoszcz M20 ----- - - Nie wystartował/a
Jacek Olech 176 MTB ELDAR ŚWIECIE Świecie M40 ----- - - Nie wystartował/a
Kasia Laskowska 177 Finisher.pl Olsztyn Open ----- - - Nie wystartował/a
Sebastian Trzciński 107 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M40 ----- - - Ukończył/a

Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×