Północna Liga XC 2019 - XC 3 Kwidzyn

Wyniki

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Mateusz Maleszka 32 Dachland Trek Team Młodzik 1 18:3717:33-- 35:55 36:10 - Ukończył
2 Bartosz Gryka 39 UKS Sportowiec Piła Junior 1 18:3518:53-- 37:13 37:28 +01:18 Ukończył
3 Dawid Czechowski 19 N-Bike Academy Młodzik 2 18:4119:13-- 37:39 37:54 +01:44 Ukończył
4 Mateusz Piechocki 41 UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior 2 18:5419:16-- 37:54 38:10 +02:00 Ukończył
5 Alex Myśliński 20 Belta Team Gdanśk Młodzik 3 18:5420:00-- 38:41 38:54 +02:44 Ukończył
6 Mikołaj Kuczwalski 28 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior 3 20:0320:25-- 40:15 40:28 +04:18 Ukończył
7 Jakub Sobieraj 43 Belta Team Gdańsk Junior 4 20:2120:33-- 40:40 40:54 +04:44 Ukończył
8 Paweł Zbonikowski 30 Belta Team Gdanśk Młodzik 4 20:2120:37-- 40:42 40:58 +04:48 Ukończył
9 Jakub Krzyżykowski 10 KS SPRINT GRĘBOCIN Junior 5 20:0321:03-- 40:52 41:06 +04:56 Ukończył
10 Kacper Pecyna 40 UKS Sportowiec Piła Junior 6 19:4821:26-- 40:59 41:14 +05:04 Ukończył
11 Jakub Wiśniewski 14 Belta Team Gdańsk Młodzik 5 19:3022:12-- 41:28 41:42 +05:32 Ukończył
12 Igor Kujawa 16 Belta Team Gdanśk Młodzik 6 20:0222:23-- 42:11 42:25 +06:15 Ukończył
13 Jan Sobieraj 42 Belta Team Gdańsk Młodzik 7 21:5021:11-- 42:45 43:01 +06:51 Ukończył
14 Maciej Kitkowski 25 N-Bike Academy Junior 7 21:2022:22-- 43:26 43:42 +07:32 Ukończył
15 Aleksander Talarski 23 Cyklo Kwidzyn Młodzik 8 23:0325:04-- 47:52 48:07 +11:57 Ukończył
16 Aleksander Popowicz 33 Belta Team Gdanśk Młodzik 9 24:2324:49-- 48:55 49:12 +13:02 Ukończył
17 Bożena Lorkowska 31 Belta Team Gdańsk Kobiety 1 24:5325:00-- 49:32 49:53 +13:43 Ukończyła
18 Dawid Słomiński 34 Belta Team Gdańsk Młodzik 10 24:2325:40-- 49:46 50:03 +13:53 Ukończył
19 Maria Świerczyńska 24 Kobiety 2 24:1026:20-- 50:10 50:30 +14:20 Ukończyła
20 Kacper Kraiński 17 AGK Coffe Riders Junior 8 24:3326:05-- 50:18 50:38 +14:28 Ukończył
21 Radosław Kreft 47 Cyklo Kwidzyn Junior 9 24:2926:10-- 50:22 50:39 +14:29 Ukończył
22 Hanna Bielińska 35 CTBIKE.PL Kobiety 3 26:0024:58-- 50:38 50:58 +14:48 Ukończyła
23 Paula Budzyńska 15 Kobiety 4 25:2426:16-- 51:21 51:40 +15:30 Ukończyła
24 Justyna Piasecka 36 Cyklo Kwidzyn Kobiety 5 25:5226:48-- 52:21 52:40 +16:30 Ukończyła
25 Oskar Muraszko 21 MKS TRUSO ELBLĄG Junior 10 26:0128:37-- 54:22 54:38 +18:28 Ukończył
26 Małgorzata Wojcieszek 27 BeltaTeam Gdańsk Młodziczka 1 26:4228:46-- 55:08 55:28 +19:18 Ukończyła
27 Beata Lorkowska 26 BeltaTeam Gdańsk Kobiety 6 27:2529:29-- 56:32 56:54 +20:44 Ukończyła
28 Joanna Grau 22 KWIDZYN BIEGA Kobiety 7 35:2036:58-- 01:11:52 01:12:18 +36:08 Ukończyła


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Michał Bogdziewicz 178 Apteki Gemini M40 1 18:5216:3316:3017:10 01:08:54 01:09:05 - Ukończył
2 Grzegorz Maleszka 173 Renault Team M40 2 19:1616:3816:5817:10 01:09:50 01:10:02 +57 sek. Ukończył
3 Michał Przekop 49 PRZEKOPWATY M20 1 19:3017:0617:2417:04 01:10:52 01:11:04 +01:59 Ukończył
4 Miłosz Wojciechowski 112 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 2 19:4217:0417:1517:03 01:10:53 01:11:04 +01:59 Ukończył
5 Grzegorz Podgórski 133 Cyklo Kwidzyn M20 3 20:0717:2117:2917:39 01:12:23 01:12:36 +03:31 Ukończył
6 Arkadiusz Zarzycki 182 Apteki Gemini M40 3 20:2717:2117:4717:53 01:13:16 01:13:28 +04:23 Ukończył
7 Kacper Belt 179 MTB Eldar Świecie M20 4 20:2417:3517:5618:01 01:13:44 01:13:56 +04:51 Ukończył
8 Kacper Przekwas 104 Trigar.pl mtb team M20 5 20:4218:2918:1918:55 01:16:12 01:16:25 +07:20 Ukończył
9 Kacper Danielewski 181 M20 6 21:0518:3619:2219:27 01:18:19 01:18:30 +09:25 Ukończył
10 Bartosz Turoń 110 MTB KWIDZYN TEAM M30 1 21:0619:0419:0719:24 01:18:29 01:18:41 +09:36 Ukończył
11 Artur Szmyt 176 N-Bike Academy M30 2 21:4018:5819:1319:50 01:19:30 01:19:41 +10:36 Ukończył
12 Paweł Ochmański 127 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M40 4 21:3918:5819:1419:51 01:19:28 01:19:42 +10:37 Ukończył
13 Mateusz Romanowski 143 M20 7 22:4818:5119:1718:55 01:19:35 01:19:51 +10:46 Ukończył
14 Mateusz Hoppe 168 Skż sopot M20 8 22:0119:0419:5119:00 01:19:42 01:19:56 +10:51 Ukończył
15 Karol Barczyk 180 BJO Team M20 9 21:4919:2319:4519:37 01:20:21 01:20:34 +11:29 Ukończył
16 Michał Łomnicki 45 MTB KWIDZYN TEAM M40 5 22:4519:3819:1019:37 01:20:58 01:21:10 +12:05 Ukończył
17 Adam Kowalski 144 VO2max MTB Team M20 10 22:5119:3019:1319:53 01:21:13 01:21:27 +12:22 Ukończył
18 Andrzej Pepliński 126 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 3 23:2719:2019:0220:08 01:21:31 01:21:57 +12:52 Ukończył
19 Grzegorz Toruński 146 M30 4 23:2119:3220:0619:31 01:22:16 01:22:30 +13:25 Ukończył
20 Patryk WICZLING 150 Rowersi Cycling Team M20 11 22:5719:2319:5520:37 01:22:38 01:22:52 +13:47 Ukończył
21 Bogumił Bieliński 114 M30 5 22:5819:3320:2220:50 01:23:31 01:23:43 +14:38 Ukończył
22 Roman Bloch 122 International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 6 23:1319:5620:1720:57 01:24:09 01:24:23 +15:18 Ukończył
23 Tomasz Steyer 123 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 7 23:1120:0220:5320:43 01:24:35 01:24:49 +15:44 Ukończył
24 Michał Falkowski 138 M40 6 24:0320:1820:0620:37 01:24:48 01:25:04 +15:59 Ukończył
25 Łukasz Iwaszko 159 Bikeboys.pl M40 7 23:4020:3220:2421:16 01:25:37 01:25:52 +16:47 Ukończył
26 Tomir Żukotyński 107 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 8 23:4020:4420:4221:22 01:26:16 01:26:28 +17:23 Ukończył
27 Jakub Wolanin 165 GK MALBORK M30 8 23:5120:3421:0721:09 01:26:26 01:26:41 +17:36 Ukończył
28 Mirosław Kwiatkowski 46 MTB Kwidzyn Team M40 9 23:4120:3521:2021:52 01:27:12 01:27:28 +18:23 Ukończył
29 Michał Kaczerewski 52 2 RSy i Pajk M20 12 24:0220:4621:4221:37 01:27:52 01:28:07 +19:02 Ukończył
30 Jacek Olech 50 MTB Eldar Świecie M40 10 24:0920:4921:4522:35 01:29:02 01:29:18 +20:13 Ukończył
31 Dariusz Wilewski 102 Nikodyzma M40 11 24:5621:0421:2421:57 01:29:02 01:29:21 +20:16 Ukończył
32 Bartłomiej Jarząbek 130 GardenFlora MTB Team M30 9 24:4721:1421:5821:58 01:29:43 01:29:57 +20:52 Ukończył
33 Paweł Mantycki 161 BikeBoys.pl Orientujemy Team M40 12 24:3121:2822:0325:28 01:33:14 01:33:30 +24:25 Ukończył
34 Jarosław Belt 184 Eldar MTB M50+ 1 25:0422:0322:10- 01:09:02 01:09:17 +1 Okr. Ukończył
35 Jarosław Wnuk 37 Cyklo Kwidzyn M40 13 23:5522:0223:32- 01:09:18 01:09:29 +1 Okr. Ukończył
36 Kacper Berendt 142 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 13 24:0721:4823:55- 01:09:33 01:09:50 +1 Okr. Ukończył
37 Marcin Kobiela 48 Rowersi Cycling Team M20 14 25:1621:5222:53- 01:09:44 01:10:01 +1 Okr. Ukończył
38 Jakub Maliszewski 139 AKJ KWIDZYN M30 10 25:3522:2022:33- 01:10:10 01:10:28 +1 Okr. Ukończył
39 Rafał Jaskólski 106 QARK-BIKES.COM M40 14 26:5321:3722:18- 01:10:31 01:10:48 +1 Okr. Ukończył
40 SŁAWOMIR TROJANOWSKI 53 MTB Eldar Świecie M40 15 24:5822:4823:38- 01:11:08 01:11:24 +1 Okr. Ukończył
41 Stanisław Piasecki 186 Cyklo Kwidzyn M30 11 24:5423:2723:15- 01:11:20 01:11:36 +1 Okr. Ukończył
42 Andrzej Mączewski 172 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ 2 26:1122:3623:26- 01:11:55 01:12:13 +1 Okr. Ukończył
43 Andrzej Cieplik 103 AZS Uniwersytet Gdański M30 12 24:4724:0723:22- 01:11:59 01:12:16 +1 Okr. Ukończył
44 Wiktor Gajda 164 MTB Eldar Świecie M20 15 25:1424:3724:53- 01:14:31 01:14:44 +1 Okr. Ukończył
45 Jakub Tylicki 158 M20 16 27:4822:5724:15- 01:14:38 01:15:00 +1 Okr. Ukończył
46 Adrian Talarski 160 M30 13 26:5823:1224:53- 01:14:43 01:15:03 +1 Okr. Ukończył
47 Rafał Szpont 174 TCH M30 14 26:5923:4124:28- 01:14:49 01:15:08 +1 Okr. Ukończył
48 Krystian Igel 105 M20 17 27:1525:0624:30- 01:16:33 01:16:51 +1 Okr. Ukończył
49 Maciej Hering 148 Tri starogard gdanski M30 15 28:0724:3124:16- 01:16:32 01:16:54 +1 Okr. Ukończył
50 Oskar Rozwadowski 169 M20 18 28:5423:5324:29- 01:16:52 01:17:16 +1 Okr. Ukończył
51 Miłosz Rzepka 145 M&M's M30 16 27:4626:0628:12- 01:21:46 01:22:04 +1 Okr. Ukończył
52 Przemyslaw Mucha 170 Kk Pelplin M30 17 29:0926:5827:09- 01:22:58 01:23:16 +1 Okr. Ukończył
53 Piotr Śmigowski 137 WWMK M30 18 28:1928:0629:04- 01:25:12 01:25:29 +1 Okr. Ukończył
54 Jacek Hillar 151 Kwidzyn Biega M40 16 30:4827:5328:03- 01:26:20 01:26:44 +1 Okr. Ukończył
55 Ernest Wawrzyniuk 155 M40 17 31:1228:0628:00- 01:26:52 01:27:18 +1 Okr. Ukończył
56 Marcin Jaciubek 125 M30 19 31:0429:2929:04- 01:29:18 01:29:37 +1 Okr. Ukończył
57 Piotr Żeligowski 129 M40 18 29:5528:5731:34- 01:30:05 01:30:26 +1 Okr. Ukończył
58 Marcin Jankowski 153 M40 19 33:0127:5429:37- 01:30:06 01:30:32 +1 Okr. Ukończył
59 Dariusz Górski 51 Klub Akrywnego Pelpliniaka M40 20 30:4728:5730:58- 01:30:22 01:30:42 +1 Okr. Ukończył
60 Lukasz Dominik 108 M30 20 33:0428:1830:46- 01:31:43 01:32:08 +1 Okr. Ukończył
61 Sebastian Kęsicki 156 Sweet Dream Team M40 21 33:1830:2931:22- 01:34:41 01:35:09 +1 Okr. Ukończył
62 Szymon Włoszek 134 M20 19 34:5332:1229:43- 01:36:23 01:36:48 +1 Okr. Ukończył
63 Piotr Banaś 115 M30 21 33:2234:1230:09- 01:37:20 01:37:43 +1 Okr. Ukończył
64 Przemysław Kasierski 38 Fitserwis MTB Team M30 22 23:0020:48-- 43:35 43:48 +2 Okr. Nie ukończył
65 Piotr Tomaszewski 136 GKW M50+ 3 33:1131:24-- 01:04:12 01:04:35 +2 Okr. Nie ukończył
66 Henryk Zieliński 119 Cyklo Kwidzyn M50+ 4 34:4135:13-- 01:09:32 01:09:54 +2 Okr. Ukończył
67 Dariusz Pacuk 109 Pacuki M50+ 5 31:1743:47-- 01:14:41 01:15:04 +2 Okr. Ukończył
68 Andrzej Grys 128 M40 22 40:2843:04-- 01:23:11 01:23:32 +2 Okr. Ukończył
69 Dariusz Welzandt 183 M20 20 24:05--- 23:49 24:05 +3 Okr. Nie ukończył
70 Adrian Kraiński 171 AGK Coffee Riders M20 ---- - - - Nie ukończył
71 DOMINIK SUDOŁ 54 SUDOŁ COOPERATION M40 ---- - - - Nie ukończył
72 Łukasz Śmigalski 135 M20 ---- - - - Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×