Północna Liga XC 2019 - XC 4 Toruń

Wyniki

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Dawid Czechowski 19 N-Bike Academy Młodzik 1 12:2512:2612:08-- 36:59 36:59 - Ukończył
2 Mateusz Piechocki 21 UKS Sportowiec Piła Junior 1 11:1413:0212:57-- 37:12 37:13 +14 sek. Ukończył
3 Kacper Hoppa 28 Cartusia Kartuzy Bike Atelier Młodzik 2 11:5812:4912:29-- 37:15 37:16 +17 sek. Ukończył
4 Kacper Pecyna 22 UKS Sportowiec Piła Junior 2 12:1512:2912:47-- 37:30 37:31 +32 sek. Ukończył
5 Mateusz Maleszka 17 Dachland Trek Team Młodzik 3 11:5913:2913:27-- 38:55 38:55 +01:56 Ukończył
6 Igor Kujawa 10 Belta Team Gdanśk Młodzik 4 12:3713:2713:04-- 39:08 39:08 +02:09 Ukończył
7 Alex Myśliński 31 Belta Team Gdanśk Młodzik 5 12:3613:3113:01-- 39:08 39:08 +02:09 Ukończył
8 Jakub Sobieraj 34 Belta Team Gdańsk Junior 3 12:5713:2613:13-- 39:36 39:36 +02:37 Ukończył
9 Jakub Krzyżykowski 15 KS SPRINT GRĘBOCIN Junior 4 12:4013:4614:17-- 40:43 40:43 +03:44 Ukończył
10 Jakub Wiśniewski 32 Belta Team Gdańsk Młodzik 6 12:4514:0014:45-- 41:30 41:30 +04:31 Ukończył
11 Jan Sobieraj 33 Belta Team Gdańsk Młodzik 7 13:4913:5713:45-- 41:30 41:31 +04:32 Ukończył
12 Maciej Kitkowski 20 N-Bike Academy Junior 5 13:0514:2014:58-- 42:23 42:23 +05:24 Ukończył
13 Edyta Jakubowska-Olech 18 MTB Eldar Świecie Kobiety 1 15:2215:3815:41-- 46:39 46:41 +09:42 Ukończyła
14 Paweł Zbonikowski 16 Belta Team Gdańsk Młodzik 8 13:2517:3316:18-- 47:16 47:16 +10:17 Ukończył
15 Paula Budzyńska 11 Kobiety 2 15:2215:4416:11-- 47:15 47:17 +10:18 Ukończyła
16 Filip Skotarek 23 UKS Sportowiec Piła Młodzik 9 15:0617:2416:50-- 49:18 49:20 +12:21 Ukończył
17 Dawid Soczywko 24 UKS Sportowiec Piła Młodzik 10 15:3617:4416:01-- 49:18 49:21 +12:22 Ukończył
18 Wiktor Grzegorek 25 UKS Sportowiec Piła Młodzik 11 16:2716:3917:53-- 50:57 50:59 +14:00 Ukończył
19 Kacper Kraiński 12 AGK Coffe Riders Junior 6 15:2117:5217:46-- 50:58 50:59 +14:00 Ukończył
20 Justyna Cebula 30 gks cartusia Juniorka 1 15:1517:3419:02-- 51:51 51:51 +14:52 Ukończyła
21 Jakub Skowron 26 UKS Sportowiec Piła Młodzik 12 17:1217:0718:48-- 53:04 53:07 +16:08 Ukończył
22 Hanna Bielińska 14 CTbike.pl Kobiety 3 17:3018:4419:04-- 55:16 55:18 +18:19 Ukończyła
23 Oskar Muraszko 27 MKS TRUSO ELBLĄG Junior 7 19:0722:42--- 41:48 41:49 +1 Okr. Ukończył
24 Beata Lorkowska 29 BeltaTeam Gdańsk Kobiety 4 19:4323:04--- 42:45 42:47 +1 Okr. Ukończyła


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Michał Bogdziewicz 132 Apteki Gemini M40 1 10:0010:5811:1611:2711:37 55:18 55:18 - Ukończył
2 Daniel Lipinski 137 TTC Toruń M20 1 10:1111:0711:5711:5012:05 57:10 57:10 +01:52 Ukończył
3 Rafał Szturo 105 SISU-OWB team M40 2 10:4211:1711:4111:5912:02 57:41 57:41 +02:23 Ukończył
4 Miłosz Zwierski 135 UKS Sportowiec Piła M20 2 11:0111:1911:5811:4411:54 57:53 57:56 +02:38 Ukończył
5 Michał Przekop 122 PRZEKOPWATY M20 3 10:5711:2112:2613:0512:27 01:00:16 01:00:16 +04:58 Ukończył
6 Mariusz Krzywiel 148 Rowerowe Przymorze M40 3 11:0411:5212:2712:4212:40 01:00:45 01:00:45 +05:27 Ukończył
7 ŁUKASZ MIGOWSKI 121 SISU-OWB team M30 1 11:1512:0812:1612:3612:45 01:01:00 01:01:00 +05:42 Ukończył
8 Szymon Kobylinski 156 NS Bikes M40 4 11:4612:1612:3212:3012:46 01:01:50 01:01:50 +06:32 Ukończył
9 Grzegorz Podgórski 136 Cyklo Kwidzyn M20 4 12:4412:5812:4412:4412:59 01:04:09 01:04:09 +08:51 Ukończył
10 Karol Barczyk 129 BJO Team M20 5 12:2012:3113:0513:1813:06 01:04:20 01:04:20 +09:02 Ukończył
11 Grzegorz Toruński 157 M30 2 12:3513:0513:2213:3813:41 01:06:21 01:06:21 +11:03 Ukończył
12 MARIUSZ IDZIKOWSKI 158 WATTBIKE M40 5 14:2113:2913:2513:3113:36 01:08:18 01:08:22 +13:04 Ukończył
13 Kacper Danielewski 154 M20 6 12:1714:0914:0714:2915:24 01:10:25 01:10:26 +15:08 Ukończył
14 Artur Szmyt 120 N-Bike Academy M30 3 12:3513:1314:1315:36- 55:37 55:37 +1 Okr. Ukończył
15 Jacek Olech 130 MTB Eldar Świecie M40 6 13:2413:4514:1414:47- 56:10 56:10 +1 Okr. Ukończył
16 Andrzej Pepliński 118 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 4 13:5913:5615:0014:37- 57:32 57:32 +1 Okr. Ukończył
17 Marek Weber 104 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 7 13:5714:0715:0114:45- 57:47 57:50 +1 Okr. Ukończył
18 Kamil Kruszyński 119 SISU -OWB Team M40 8 14:3814:2714:2014:45- 58:05 58:10 +1 Okr. Ukończył
19 Bogumił Bieliński 112 CTbike.pl M30 5 14:0014:0715:1714:54- 58:18 58:18 +1 Okr. Ukończył
20 Przemysław Kasierski 152 Fitserwis MTB Team M30 6 14:2014:3114:4115:37- 59:07 59:09 +1 Okr. Ukończył
21 Waldemar Cisło 116 Cyklo Kwidzyn M40 9 14:0314:2615:0715:48- 59:22 59:24 +1 Okr. Ukończył
22 Marcin Jasiński 109 loco-ontheway.pl M30 7 13:5015:1215:5716:21- 01:01:18 01:01:20 +1 Okr. Ukończył
23 Patryk WICZLING 144 Rowersi Cycling Team M20 7 14:3714:0115:5117:03- 01:01:30 01:01:32 +1 Okr. Ukończył
24 Roman Bloch 126 International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 8 14:1515:0316:1616:15- 01:01:47 01:01:49 +1 Okr. Ukończył
25 Tomasz Steyer 117 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 9 14:1916:1414:5016:30- 01:01:53 01:01:53 +1 Okr. Ukończył
26 Stanisław Zaborowski 138 LIPA MTB M20 8 14:3615:3916:1915:32- 01:02:02 01:02:06 +1 Okr. Ukończył
27 Grzegorz Drosiński 145 Cyklo Kwidzyn M30 10 14:2714:4816:2416:29- 01:02:05 01:02:08 +1 Okr. Ukończył
28 Dariusz Welzandt 146 M20 9 14:1416:1616:0916:18- 01:02:57 01:02:57 +1 Okr. Ukończył
29 Tomasz Lorkowski 142 BeltaTeam Gdańsk M40 10 14:1315:4216:4317:28- 01:04:05 01:04:06 +1 Okr. Ukończył
30 Kacper Berendt 123 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 10 14:2016:0917:2316:59- 01:04:50 01:04:51 +1 Okr. Ukończył
31 Piotr Śmigowski 150 WWMK M30 11 15:3315:5716:2217:44- 01:05:34 01:05:36 +1 Okr. Ukończył
32 Krzysztof Gałgański 100 SISU-OWB team M50+ 1 16:1115:4316:5217:42- 01:06:22 01:06:28 +1 Okr. Ukończył
33 Marcin Kobiela 143 Rowersi Cycling Team M20 11 15:0417:1618:1317:41- 01:08:09 01:08:14 +1 Okr. Ukończył
34 Krzysztof Wichowski 141 TTC Toruń M30 12 15:3917:3518:3318:06- 01:09:47 01:09:53 +1 Okr. Ukończył
35 Wojciech Zupa 103 SISU-OWB team M50+ 2 16:2017:1718:3318:55- 01:11:01 01:11:05 +1 Okr. Ukończył
36 Szymon Henclik 153 M30 13 16:2417:4518:4819:33- 01:12:27 01:12:30 +1 Okr. Ukończył
37 Marcin Jaciubek 106 M30 14 17:2317:5219:1719:03- 01:13:34 01:13:35 +1 Okr. Ukończył
38 Tomir Żukotyński 107 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 11 13:5416:3215:14-- 45:39 45:40 +2 Okr. Nie ukończył
39 DARIUSZ WILEWSKI 114 M40 12 15:0215:1815:22-- 45:38 45:42 +2 Okr. Nie ukończył
40 Wiktor Gajda 160 MTB Eldar Świecie M20 12 15:2616:0517:05-- 48:33 48:36 +2 Okr. Nie ukończył
41 Bogusław Olszewski 111 Cyklo Kwidzyn M30 15 15:5217:5218:28-- 52:09 52:12 +2 Okr. Nie ukończył
42 Paweł Ochmański 115 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M40 13 12:4114:1625:22-- 52:18 52:19 +2 Okr. Nie ukończył
43 Oskar Buze 139 Lipa MTB M30 16 15:1020:2819:42-- 55:17 55:20 +2 Okr. Ukończył
44 Radosław Wojciechowski 140 RDC Radomice M20 13 25:4216:3015:18-- 57:30 57:30 +2 Okr. Ukończył
45 Michał Jaguszewski 124 CrossFit Toruń M30 17 19:0319:1119:50-- 57:56 58:04 +2 Okr. Ukończył
46 Krzysztof Lica 151 SISU -OWB Team M50+ 3 17:1119:1222:25-- 58:43 58:48 +2 Okr. Ukończył
47 JAROSŁAW SADOWSKI 113 M40 14 18:3120:3321:15-- 01:00:13 01:00:19 +2 Okr. Ukończył
48 Dariusz Pacuk 125 Pacuki M50+ 4 19:0220:4120:48-- 01:00:24 01:00:31 +2 Okr. Ukończył
49 Ernest Wawrzyniuk 147 M40 15 18:1521:4622:31-- 01:02:25 01:02:32 +2 Okr. Ukończył
50 Marcin Galinski 127 Teddy Beer M30 18 17:3220:5625:45-- 01:04:07 01:04:13 +2 Okr. Ukończył
51 Sebastian Skiba 102 TTC Toruń M20 14 17:2120:3532:57-- 01:10:44 01:10:53 +2 Okr. Ukończył
52 Kacper Belt 133 MTB Eldar Świecie M20 15 11:1011:52--- 23:02 23:02 +3 Okr. Nie ukończył
53 DOMINIK SUDOŁ 134 SUDOŁ COOPERATION M40 16 15:3216:41--- 32:09 32:13 +3 Okr. Nie ukończył
54 Patryk Pol 110 M40 17 19:0526:27--- 45:26 45:32 +3 Okr. Nie ukończył
55 Miłosz Wojciechowski 1 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 16 11:03---- 11:03 11:03 +4 Okr. Nie ukończył
56 Grzegorz Maleszka 128 Renault Team M40 18 11:09---- 11:09 11:09 +4 Okr. Nie ukończył
57 Stanisław Piasecki 149 Cyklo Kwidzyn M30 19 15:24---- 15:24 15:24 +4 Okr. Nie ukończył
58 Jarosław Wnuk 155 Cyklo Kwidzyn M40 19 15:32---- 15:32 15:32 +4 Okr. Nie ukończył
59 Adam Młynarczyk 159 RAWA MTB M40 20 27:44---- 27:39 27:44 +4 Okr. Nie ukończył
60 Marcin Grzybek 108 M40 ----- - - - Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×