Północna Liga XC 2019 - XC 5 Dobrzyń nad Wisłą

Wyniki

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Okr. 6 Okr. 7 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Mateusz Maleszka 16 Dachland Trek Team Młodzik 1 13:4512:0810:3910:49--- 47:15 47:21 - Ukończył
2 Dawid Czechowski 30 N-Bike Academy Młodzik 2 13:3812:1011:5211:22--- 48:56 49:02 +01:41 Ukończył
3 Jakub Sobieraj 36 Belta Team Gdańsk Junior 1 14:0412:4411:3010:54--- 49:06 49:12 +01:51 Ukończył
4 Franciszek Donarski 24 N-Bike Academy Młodzik 3 14:0712:4111:2811:00--- 49:06 49:16 +01:55 Ukończył
5 Jakub Krzyżykowski 32 KS SPRINT GRĘBOCIN Junior 2 14:2313:2711:1912:21--- 51:22 51:30 +04:09 Ukończył
6 Mikołaj Kuczwalski 14 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior 3 14:1513:3012:0012:16--- 51:54 52:01 +04:40 Ukończył
7 Filip Dorsch 11 Nbice-academy Młodzik 4 14:1413:4912:1711:47--- 51:59 52:07 +04:46 Ukończył
8 Jan Sobieraj 35 Belta Team Gdańsk Młodzik 5 15:0213:2312:1111:34--- 52:03 52:10 +04:49 Ukończył
9 Igor Kujawa 31 Belta Team Gdańsk Młodzik 6 14:3614:2413:2912:20--- 54:44 54:49 +07:28 Ukończył
10 Kacper Bodenszac 22 UKS Cykliści RYPIN Młodzik 7 16:2214:3713:4513:40--- 58:14 58:24 +11:03 Ukończył
11 Edyta Jakubowska-Olech 143 Kobiety 1 17:0914:3113:3513:29--- 58:33 58:44 +11:23 Ukończyła
12 Aleksander Znaczko 13 Klub Kolarski Wda Świecie Junior 4 16:1715:0513:5813:52--- 59:01 59:12 +11:51 Ukończył
13 Marcel Dłużniewski 21 CYKLIŚCI RYPIN Młodzik 8 17:1515:2014:2114:26--- 01:01:11 01:01:22 +14:01 Ukończył
14 Jakub Wiśniewski 12 Belta Team Gdańsk Młodzik 9 16:3615:3314:5715:49--- 01:02:48 01:02:55 +15:34 Ukończył
15 Kamila Gurzyńska 17 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety 2 17:4615:3114:15---- 47:22 47:32 +1 Okr. Ukończyła
16 Martyna Dykalska 23 Cykliści Rypin Juniorka 1 17:5215:3015:04---- 48:16 48:26 +1 Okr. Ukończyła
17 Katarzyna Maślana 15 Kobiety 3 20:5216:2416:09---- 53:12 53:25 +1 Okr. Ukończyła
18 Oskar Muraszko 25 MKS TRUSO ELBLĄG Junior 5 20:2917:4016:46---- 54:46 54:55 +1 Okr. Ukończył
19 Radosław Kreft 27 Cyklo Kwidzyn Junior 6 20:3417:3817:31---- 55:35 55:43 +1 Okr. Ukończył
20 Małgorzata Wojcieszek 29 BeltaTeam Gdańsk Młodziczka 1 18:2919:1118:31---- 56:03 56:11 +1 Okr. Ukończyła
21 Maria Świerczyńska 10 Kobiety 4 23:1317:0817:07---- 57:18 57:28 +1 Okr. Ukończyła
22 Zuzanna Podgórska 20 CYKLISCI RYPIN Młodziczka 2 26:1719:5020:22---- 01:06:18 01:06:29 +1 Okr. Ukończyła
23 Apolonia Grabowiecka 18 XTrack.com Kobiety 5 37:0632:55----- 01:09:47 01:10:01 +2 Okr. Ukończyła
24 Blanka Matuszewska 28 Klub Kolarski KOMETA Śrem Młodziczka 3 28:12------ 27:58 28:12 +3 Okr. Nie ukończyła
25 Michał Czarnota 26 Cyklo Kwidzyn Junior 7 35:45------ 35:33 35:45 +3 Okr. Nie ukończył
26 Miłosz Frydrychowicz 34 XTrack.com Młodzik ------- - - - Nie ukończył
27 Wiktoria Łukaszewska 19 CYKLISCI RYPIN Młodziczka ------- - - - Nie ukończyła


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Okr. 5 Okr. 6 Okr. 7 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Michał Bogdziewicz 1 Apteki Gemini M40 1 14:4809:1809:3409:2509:1609:3607:05 01:08:56 01:09:02 - Ukończył
2 Michał Przybytek 151 ASE Trek Gdynia M30 1 15:4409:2709:2509:1509:1609:2706:47 01:09:13 01:09:21 +19 sek. Ukończył
3 Dominik Jakubowski 125 Sunrace MossoPolska.pl M20 1 15:0609:2409:4409:2009:3209:2807:08 01:09:34 01:09:42 +40 sek. Ukończył
4 Łukasz Derheld 164 ASE Trek Gdynia M30 2 15:3309:3609:3809:5009:3909:4606:53 01:10:47 01:10:55 +01:53 Ukończył
5 Grzegorz Maleszka 130 Renault Team M40 2 13:1109:3209:4409:4809:4609:4909:34 01:11:17 01:11:24 +02:22 Ukończył
6 Paweł Gołębicki 117 Damen Torus MTB M30 3 13:1409:3709:5010:0209:5309:5210:00 01:12:19 01:12:28 +03:26 Ukończył
7 Maciej Kluszczynski 148 ASE Trek Gdynia M20 2 13:0609:5709:4909:5309:5610:2409:39 01:12:35 01:12:44 +03:42 Ukończył
8 Daniel Lipinski 110 TTC Toruń M20 3 15:3409:5810:0009:5310:3310:4508:14 01:14:50 01:14:57 +05:55 Ukończył
9 Radosław Tecław 141 www.rowertour.com M30 4 16:1310:1110:1310:0810:3110:4507:30 01:15:24 01:15:31 +06:29 Ukończył
10 Rafał Szturo 102 SISU‐OWB TEAM M40 3 13:1909:4110:2510:3010:4810:4410:12 01:15:31 01:15:39 +06:37 Ukończył
11 Miłosz Wojciechowski 104 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 4 15:4609:5710:3810:1210:3810:3907:55 01:15:38 01:15:45 +06:43 Ukończył
12 Radosław Furmański 111 Dobrzyński Klub Żeglarski M20 5 13:3910:2210:1710:3810:2910:3110:08 01:15:54 01:16:04 +07:02 Ukończył
13 ŁUKASZ MIGOWSKI 120 SISU-OWB team M30 5 14:0210:2110:3010:4510:5210:5410:36 01:17:52 01:18:00 +08:58 Ukończył
14 Bartosz Bejm 153 Bejm Team M20 6 14:2709:5410:3510:4010:5310:5610:38 01:17:55 01:18:03 +09:01 Ukończył
15 Michał Felon 160 ZdrowyRower M40 4 14:3710:3910:3910:5010:5810:5410:58 01:19:27 01:19:35 +10:33 Ukończył
16 Kacper Danielewski 152 M20 7 13:5110:3111:1110:5411:0311:3512:09 01:21:07 01:21:14 +12:12 Ukończył
17 Radosław Jokiel 133 Rowersi Cycling Team M30 6 14:2510:5711:1111:2611:0411:3611:25 01:21:53 01:22:04 +13:02 Ukończył
18 Jacek Frydrychowicz 116 XTrack.com M40 5 14:2110:4410:5011:2811:5212:0513:31 01:24:42 01:24:51 +15:49 Ukończył
19 Przemysław Zalewski 123 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 7 14:5810:5811:2711:3211:3611:36- 01:11:56 01:12:07 +1 Okr. Ukończył
20 Artur Szmyt 115 N-Bike Academy M30 8 15:3111:4711:5012:0312:2411:40- 01:15:08 01:15:15 +1 Okr. Ukończył
21 Paweł Ochmański 109 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M40 6 15:3211:4511:5212:0311:5112:37- 01:15:29 01:15:40 +1 Okr. Ukończył
22 Dariusz Sibiński 163 Płocki Klub Kolarski M40 7 16:1411:3711:5611:5711:5812:02- 01:15:29 01:15:44 +1 Okr. Ukończył
23 Patryk WICZLING 135 Rowersi Cycling Team M20 8 15:0712:2513:1012:4111:0911:52- 01:16:15 01:16:24 +1 Okr. Ukończył
24 Andrzej Pepliński 107 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 9 15:5611:5712:1212:2812:3012:31- 01:17:14 01:17:34 +1 Okr. Ukończył
25 Kamil Kruszyński 122 SISU‐OWB TEAM M40 8 16:1311:4512:1812:2212:4112:37- 01:17:44 01:17:56 +1 Okr. Ukończył
26 Marcin Jasiński 154 loco-ontheway.pl M30 10 15:4711:5011:5912:1913:2013:12- 01:18:16 01:18:27 +1 Okr. Ukończył
27 Mateusz Rudzki 121 M20 9 16:0611:3312:1312:4413:0812:57- 01:18:24 01:18:41 +1 Okr. Ukończył
28 Jacek Olech 142 M40 9 16:1711:5612:1112:3312:5813:28- 01:19:13 01:19:23 +1 Okr. Ukończył
29 Janusz Maślany 33 M30 11 16:2712:1612:3912:4812:5512:40- 01:19:30 01:19:45 +1 Okr. Ukończył
30 Tomir Żukotyński 108 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 10 15:5112:2212:3813:0713:3213:11- 01:20:32 01:20:41 +1 Okr. Ukończył
31 Marek Weber 146 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 11 16:3312:4512:5012:4613:1312:56- 01:20:53 01:21:03 +1 Okr. Ukończył
32 Waldemar Cisło 145 Cyklo Kwidzyn M40 12 16:0712:3213:3713:0813:3113:23- 01:22:08 01:22:18 +1 Okr. Ukończył
33 Grzegorz Drosiński 105 Cyklo Kwidzyn M30 12 16:1112:4313:1313:1213:4813:42- 01:22:40 01:22:49 +1 Okr. Ukończył
34 Jarosław Belt 137 Mtb Eldar Świecie M50+ 1 17:0312:5613:1013:1513:5613:36- 01:23:44 01:23:56 +1 Okr. Ukończył
35 Przemysław Kasierski 149 Fitserwis MTB Team M30 13 15:4011:5412:3514:3714:4517:53- 01:27:14 01:27:24 +1 Okr. Ukończył
36 Kacper Berendt 112 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 10 16:5113:2314:2414:2914:55-- 01:13:50 01:14:02 +2 Okr. Ukończył
37 Karol Chudzyński 138 SISU-OWB team M40 13 17:5513:3313:5714:4714:43-- 01:14:41 01:14:55 +2 Okr. Ukończył
38 Piotr Śmigowski 155 WWMK M30 14 18:0813:2313:5514:5914:31-- 01:14:43 01:14:56 +2 Okr. Ukończył
39 Krzysztof Wichowski 156 TTC Toruń M30 15 19:1413:3014:0314:4114:47-- 01:15:57 01:16:15 +2 Okr. Ukończył
40 Dariusz Piotrowski 162 MTB Eldar Świecie M40 14 18:2514:3615:1515:5014:45-- 01:18:38 01:18:51 +2 Okr. Ukończył
41 Damian Kmieciak 126 Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 16 17:2715:5416:0914:5514:30-- 01:18:42 01:18:55 +2 Okr. Ukończył
42 Wojciech Zupa 100 SISU-OWB team M50+ 2 19:1214:5814:3315:3215:03-- 01:19:04 01:19:18 +2 Okr. Ukończył
43 Waldemar Czarnota 161 Cyklo Kwidzyn M40 15 19:1014:5415:1415:5315:07-- 01:20:00 01:20:18 +2 Okr. Ukończył
44 Michał Lewandowski 119 MrozBike Team M30 17 18:3514:2914:2016:0916:59-- 01:20:15 01:20:32 +2 Okr. Ukończył
45 Dominik Maślany 136 M40 16 18:4313:5814:3616:0718:47-- 01:21:55 01:22:11 +2 Okr. Ukończył
46 Krzysztof Krupiński 129 MTB Koło Team M40 17 21:1314:4115:1015:4515:51-- 01:22:26 01:22:40 +2 Okr. Ukończył
47 Jerzy Sandomierski 118 Cyklo Kwidzyn M30 18 18:3714:5015:4416:3118:26-- 01:23:54 01:24:08 +2 Okr. Ukończył
48 Marek Matuszewski 144 Runner's Power Śrem M40 18 20:0315:1215:4116:3616:48-- 01:24:02 01:24:20 +2 Okr. Ukończył
49 Jacek Wiśniewski 113 PD Bielsk M30 19 19:3515:5616:0216:1416:58-- 01:24:29 01:24:45 +2 Okr. Ukończył
50 Krzysztof Gałgański 101 SISU-OWB team M50+ 3 19:5715:3116:1817:1516:30-- 01:25:17 01:25:31 +2 Okr. Ukończył
51 Bogusław Olszewski 103 Cyklo Kwidzyn M30 20 19:5316:1215:2417:38--- 01:08:54 01:09:07 +3 Okr. Nie ukończył
52 Mateusz Gurzyński 134 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 21 19:5416:5617:5117:29--- 01:11:48 01:12:10 +3 Okr. Ukończył
53 Krzysztof Lica 150 SISU OWB team M50+ 4 21:1616:2917:3118:42--- 01:13:43 01:13:58 +3 Okr. Ukończył
54 Marcin Kobiela 147 Rowersi Cycling Team M20 11 20:2215:2116:2021:56--- 01:13:36 01:13:59 +3 Okr. Ukończył
55 Adam Smętkowski 165 M20 12 21:3118:0117:1819:05--- 01:15:37 01:15:55 +3 Okr. Ukończył
56 Patryk Pol 106 M40 19 23:2620:0922:2318:33--- 01:24:11 01:24:31 +3 Okr. Ukończył
57 Dariusz Pacuk 114 Pacuki M50+ 5 26:0020:0321:1017:19--- 01:24:14 01:24:32 +3 Okr. Ukończył
58 Robert Sobierajski 157 M20 13 25:3724:4924:08---- 01:14:13 01:14:34 +4 Okr. Ukończył
59 Rafał Guss 158 M20 14 24:3525:2325:35---- 01:15:11 01:15:33 +4 Okr. Ukończył
60 Mateusz Hoppe 127 Sopocki Klub Żeglarski M20 15 14:3411:01----- 25:25 25:35 +5 Okr. Nie ukończył
61 Andrzej Mączewski 124 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ 6 17:46------ 17:31 17:46 +6 Okr. Nie ukończył
62 Waldek Nowakowski 128 MTB Koło Team M40 ------- - - - Nie ukończył
63 Jacek Smętkowski 166 M30 ------- - - - Nie ukończył
64 Ernest Wawrzyniuk 159 M40 ------- - - - Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×