Północna Liga XC 2019 - XC 6 Chełmno

Wyniki

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Mateusz Piechocki 33 UKS Sportowiec Piła Junior 1 17:3817:52-- 35:29 35:30 - Ukończył
2 Mateusz Maleszka 31 Dachland Trek Team Młodzik 1 19:3117:40-- 37:10 37:11 +01:41 Ukończył
3 Kacper Pecyna 36 UKS Sportowiec Piła Junior 2 18:4218:34-- 37:15 37:16 +01:46 Ukończył
4 Mikołaj Kuczwalski 38 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior 3 19:3218:37-- 38:08 38:09 +02:39 Ukończył
5 JAKUB SOBIERAJ 17 BELTA TEM GDAŃSK Junior 4 19:3119:07-- 38:37 38:38 +03:08 Ukończył
6 Dawid Czechowski 37 N-Bike Academy Młodzik 2 19:3219:15-- 38:46 38:47 +03:17 Ukończył
7 Filip Dorsch 44 Nbikeacademy Młodzik 3 19:3119:19-- 38:49 38:50 +03:20 Ukończył
8 Alex Myśliński 19 Belta teem Młodzik 4 19:3320:01-- 39:33 39:34 +04:04 Ukończył
9 Jakub Krzyżykowski 27 KS SPRINT GRĘBOCIN Junior 5 19:3320:06-- 39:38 39:39 +04:09 Ukończył
10 JAN SOBIERAJ 18 Belta Team Gdanśk Młodzik 5 20:0120:19-- 40:19 40:20 +04:50 Ukończył
11 Maciej Kitkowski 24 N-Bike Academy Junior 6 20:0920:59-- 41:07 41:08 +05:38 Ukończył
12 Tymon Łysiak 22 KS N-Bike Academy Młodzik 6 20:1721:24-- 41:39 41:41 +06:11 Ukończył
13 Igor Kujawa 12 Belta Team Gdańsk Młodzik 7 20:3421:22-- 41:55 41:56 +06:26 Ukończył
14 Paweł Zbonikowski 45 Belta Team Gdańsk Młodzik 8 21:2020:38-- 41:57 41:58 +06:28 Ukończył
15 Dawid Soczywko 39 UKS Sportowiec Piła Młodzik 9 20:3521:23-- 41:56 41:58 +06:28 Ukończył
16 Franciszek Donarski 43 N-Bike Academy Młodzik 10 21:2420:42-- 42:05 42:06 +06:36 Ukończył
17 Jakub Głowacki 57 Junior 7 20:3521:35-- 42:04 42:10 +06:40 Ukończył
18 Bartosz Boryna 56 Belta Team Gdanśk Młodzik 11 21:3521:41-- 43:15 43:16 +07:46 Ukończył
19 Kacper Bodenszac 13 UKS Cykliści RYPIN Młodzik 12 21:2122:07-- 43:23 43:28 +07:58 Ukończył
20 Kamila Gurzyńska 16 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety 1 21:3721:55-- 43:31 43:32 +08:02 Ukończyła
21 Aleksander Znaczko 21 Klub Kolarski Wda Świecie Junior 8 21:3822:00-- 43:36 43:38 +08:08 Ukończył
22 Wiktor Grzegorek 35 UKS Sportowiec Piła Młodzik 13 21:3722:50-- 44:25 44:27 +08:57 Ukończył
23 Paula Budzyńska 11 Kobiety 2 22:2722:21-- 44:46 44:48 +09:18 Ukończyła
24 Kacper Kraiński 30 AGK Coffe Riders Junior 9 21:4723:27-- 45:13 45:14 +09:44 Ukończył
25 Jakub Skowron 50 UKS Sportowiec Piła Młodzik 14 22:1423:04-- 45:15 45:18 +09:48 Ukończył
26 Nikodem Jarząbek 32 GardenFlora MTB Team Młodzik 15 24:4122:08-- 46:44 46:49 +11:19 Ukończył
27 Oskar Muraszko 52 MKS TRUSO ELBLĄG Junior 10 22:4924:19-- 47:06 47:08 +11:38 Ukończył
28 Marcel Dłużniewski 48 CYKLIŚCI RYPIN Młodzik 16 23:1124:00-- 47:06 47:11 +11:41 Ukończył
29 Justyna Rydelek 25 KS N-Bike Academy Młodziczka 1 23:1024:01-- 47:10 47:11 +11:41 Ukończyła
30 Mateusz Witwicki 51 UKS Sportowiec Piła Młodzik 17 23:5623:43-- 47:37 47:39 +12:09 Ukończył
31 Maria Świerczyńska 10 Kobiety 3 23:5623:46-- 47:39 47:42 +12:12 Ukończyła
32 Bożena Lorkowska 41 BeltaTeam Gdańsk Kobiety 4 23:3624:38-- 48:11 48:14 +12:44 Ukończyła
33 Hanna Bielińska 28 CTBIKE.PL Kobiety 5 24:1526:03-- 50:14 50:18 +14:48 Ukończyła
34 Jakub Wiśniewski 53 Belta Team Gdańsk Młodzik 18 24:4829:12-- 53:59 54:00 +18:30 Ukończył
35 Beata Lorkowska 40 BeltaTeam Gdańsk Kobiety 6 26:3327:53-- 54:22 54:26 +18:56 Ukończyła
36 Małgorzata Wojcieszek 42 BeltaTeam Gdańsk Młodziczka 2 22:2736:18-- 58:43 58:45 +23:15 Ukończyła
37 Zuzanna Podgórska 46 CYKLISCI RYPIN Młodziczka 3 29:3831:02-- 01:00:36 01:00:40 +25:10 Ukończyła
38 Wiktoria Łukaszewska 54 CYKLISCI RYPIN Juniorka 1 32:3131:51-- 01:04:18 01:04:22 +28:52 Ukończyła
39 Bartosz Kamiński 55 UKS Sportowiec Piła Młodzik 19 31:1134:38-- 01:05:45 01:05:49 +30:19 Ukończył
40 Martyna Dykalska 29 CYKLISCI RYPIN Juniorka 2 24:41--- 24:38 24:41 +1 Okr. Nie ukończyła
41 Aleksandra Kowalska 49 AGRO MIL MTB Green Team Juniorka 3 33:44--- 33:38 33:44 +1 Okr. Nie ukończyła
42 Jakub Godek 47 Brak klubu Młodzik ---- - - - Nie ukończył


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Daniel Lipinski 153 TTC Toruń M20 1 16:5016:3316:3316:30 01:06:25 01:06:26 - Ukończył
2 Kacper Belt 183 MTB Eldar Świecie M20 2 16:5116:3016:3416:32 01:06:26 01:06:27 +1 sek. Ukończył
3 Rafał Szturo 111 SISU-OWB team M40 1 16:4916:3317:4218:17 01:09:20 01:09:21 +02:55 Ukończył
4 Miłosz Zwierski 174 UKS Sportowiec Piła M20 3 17:2717:1417:5318:07 01:10:40 01:10:41 +04:15 Ukończył
5 ŁUKASZ MIGOWSKI 121 SISU‐OWB TEAM M30 1 17:2717:3518:2118:25 01:11:47 01:11:48 +05:22 Ukończył
6 Norbert Łysiak 186 N-Bike Academy M40 2 18:4518:4919:1418:58 01:15:45 01:15:46 +09:20 Ukończył
7 Andrzej Pepliński 100 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 2 19:1419:3019:4219:45 01:18:10 01:18:11 +11:45 Ukończył
8 Volodymyr Koniaiev 169 TARPOL TEAM M30 3 19:3419:3519:5720:40 01:19:38 01:19:46 +13:20 Ukończył
9 Grzegorz Trzopek 176 Sztajfa Gołaś Bikes M30 4 19:3319:5020:1421:34 01:21:07 01:21:11 +14:45 Ukończył
10 Kamil Kruszyński 122 SISU‐OWB TEAM M40 3 19:4919:5020:2321:36 01:21:31 01:21:38 +15:12 Ukończył
11 Mateusz Rudzki 117 M20 4 20:4220:4620:1020:12 01:21:38 01:21:50 +15:24 Ukończył
12 Przemysław Kasierski 197 Fitserwis MTB Team M30 5 19:3019:5420:5121:36 01:21:50 01:21:51 +15:25 Ukończył
13 Maciej Piwko 136 Intel Technology Poland M40 4 19:3520:1621:2121:22 01:22:29 01:22:34 +16:08 Ukończył
14 Tomir Żukotyński 114 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 5 19:3220:4721:1221:14 01:22:44 01:22:45 +16:19 Ukończył
15 Jacek Olech 191 MTB Eldar Świecie M40 6 20:2620:1721:1621:50 01:23:48 01:23:49 +17:23 Ukończył
16 Mikołaj Tuszyński 131 MTB Racing Tuszyński M30 6 20:0120:4921:4321:42 01:24:12 01:24:15 +17:49 Ukończył
17 Artur Szmyt 123 N-Bike Academy M30 7 19:3020:4722:0322:00 01:24:19 01:24:20 +17:54 Ukończył
18 Roman Bloch 126 International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 8 20:1221:1221:5421:05 01:24:22 01:24:23 +17:57 Ukończył
19 Tomasz Steyer 128 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 9 20:5020:5621:4421:01 01:24:30 01:24:31 +18:05 Ukończył
20 Dariusz Welzandt 161 M20 5 20:2120:5821:5921:14 01:24:28 01:24:32 +18:06 Ukończył
21 Bartłomiej Jarząbek 149 GardenFlora MTB Team M30 10 21:4421:4820:5820:03 01:24:24 01:24:33 +18:07 Ukończył
22 Waldemar Trzciński 138 GardenFlora MTB Team M40 7 20:0921:1222:0721:25 01:24:49 01:24:53 +18:27 Ukończył
23 Artur Grubich 130 M20 6 21:1220:4721:3021:38 01:24:58 01:25:07 +18:41 Ukończył
24 Marek Weber 101 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 8 20:3421:2422:2422:10 01:26:31 01:26:32 +20:06 Ukończył
25 Grzegorz Drosiński 103 Cyklo Kwidzyn M30 11 20:4921:1522:3122:03 01:26:36 01:26:38 +20:12 Ukończył
26 Artur Wszołek 112 M40 9 20:4922:1722:1821:40 01:26:57 01:27:04 +20:38 Ukończył
27 Jarosław Belt 152 MTB Eldar Świecie M50+ 1 21:1121:1621:5422:59 01:27:18 01:27:20 +20:54 Ukończył
28 Bogumił Bieliński 145 CTBIKE.PL M30 12 20:4021:2722:3723:12 01:27:55 01:27:56 +21:30 Ukończył
29 Andrzej Mączewski 109 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ 2 21:3621:1422:3222:49 01:28:04 01:28:11 +21:45 Ukończył
30 Piotr Śmigowski 137 WWMK M30 13 21:4321:5122:2622:33 01:28:31 01:28:33 +22:07 Ukończył
31 Paweł Rutkowski 196 M30 14 21:4121:4022:3823:10 01:29:04 01:29:09 +22:43 Ukończył
32 Rafał Tłuszczak 148 HOTEL CZTERY BRZOZY M40 10 21:3922:0422:4223:10 01:29:33 01:29:35 +23:09 Ukończył
33 Sebastian Trzciński 135 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 11 21:4221:4522:5323:16 01:29:29 01:29:36 +23:10 Ukończył
34 Rafał Gregorczyk 157 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 15 19:3620:4323:01- 01:03:16 01:03:20 +1 Okr. Nie ukończył
35 Kacper Berendt 129 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 7 21:3821:5322:58- 01:06:23 01:06:29 +1 Okr. Ukończył
36 Adam Podgórski 194 CYKLISCI RYPIN M40 12 21:3721:5523:25- 01:06:49 01:06:57 +1 Okr. Ukończył
37 Wiktor Gajda 167 MTB Eldar Świecie M20 8 22:0622:5022:33- 01:07:25 01:07:29 +1 Okr. Ukończył
38 Krzysztof Gałgański 104 SISU-OWB team M50+ 3 22:5622:3122:11- 01:07:35 01:07:38 +1 Okr. Ukończył
39 Dariusz Rompalski 164 Klub Kolarski Wda Świecie M40 13 21:4722:2623:26- 01:07:34 01:07:39 +1 Okr. Ukończył
40 Miłosz Rzepka 155 M&M's M30 16 22:4823:0223:04- 01:08:45 01:08:54 +1 Okr. Ukończył
41 Jakub Tylicki 132 M20 9 22:1822:4324:24- 01:09:18 01:09:25 +1 Okr. Ukończył
42 Piotr Baryła 108 Klub Kolarski Wda Świecie M30 17 22:4922:5923:40- 01:09:21 01:09:28 +1 Okr. Ukończył
43 Dariusz Dorsch 119 NbikeAkademy M40 14 22:2923:2224:00- 01:09:43 01:09:51 +1 Okr. Ukończył
44 Michał Lewandowski 125 MrozBike Team M30 18 23:3323:4623:01- 01:10:13 01:10:20 +1 Okr. Ukończył
45 Mateusz Kraska 177 M20 10 22:3823:5724:58- 01:11:25 01:11:33 +1 Okr. Ukończył
46 Łukasz Kręcki 162 Klub Kolarski Wda Świecie M30 19 23:3524:0523:53- 01:11:28 01:11:33 +1 Okr. Ukończył
47 Rafał Szczutkowski 199 M30 20 23:3423:0025:11- 01:11:33 01:11:45 +1 Okr. Ukończył
48 Krzysztof Piątek 163 ELEKTRO-TRANS TEAM M20 11 23:3324:3023:46- 01:11:40 01:11:49 +1 Okr. Ukończył
49 Bogusław Olszewski 107 Cyklo Kwidzyn M30 21 23:0524:2425:26- 01:12:51 01:12:55 +1 Okr. Ukończył
50 Miłosz Bilicki 190 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 22 24:0724:4324:15- 01:12:53 01:13:05 +1 Okr. Ukończył
51 Bogdan Stępień 202 Luxtorpedy M30 23 21:4126:2126:01- 01:14:01 01:14:03 +1 Okr. Ukończył
52 Szymon Kowalski 184 AGRO MIL MTB Green Team M20 12 24:4926:3423:12- 01:14:30 01:14:35 +1 Okr. Ukończył
53 Mateusz Gurzyński 127 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 24 23:3225:1925:48- 01:14:28 01:14:39 +1 Okr. Ukończył
54 Jerzy Sandomierski 187 Cyklo Kwidzyn M30 25 23:1324:2527:24- 01:14:58 01:15:02 +1 Okr. Ukończył
55 Mariusz Chmura 173 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 15 22:5125:1027:05- 01:14:56 01:15:06 +1 Okr. Ukończył
56 Piotr Hinz 175 M30 26 23:4325:0826:25- 01:15:09 01:15:16 +1 Okr. Ukończył
57 Bartosz Karwasz 181 AGK Coffee Riders M20 13 24:5525:1126:00- 01:15:58 01:16:06 +1 Okr. Ukończył
58 Paweł Marciniak 102 M30 27 24:1825:2126:57- 01:16:26 01:16:36 +1 Okr. Ukończył
59 Jacek Solarski 171 M30 28 24:1025:3027:11- 01:16:42 01:16:51 +1 Okr. Ukończył
60 Ernest Wawrzyniuk 141 M40 16 26:0226:2626:44- 01:18:59 01:19:12 +1 Okr. Ukończył
61 Marcin Jaciubek 193 M30 29 24:0528:2627:20- 01:19:47 01:19:51 +1 Okr. Ukończył
62 Dariusz Pacuk 118 Pacuki M50+ 4 25:2327:0327:40- 01:19:55 01:20:06 +1 Okr. Ukończył
63 Krzysztof Lica 124 SISU-OWB - team M50+ 5 26:0026:0728:23- 01:20:20 01:20:30 +1 Okr. Ukończył
64 Sławomir Smoleń 160 M40 17 26:1928:1229:44- 01:24:05 01:24:15 +1 Okr. Ukończył
65 Łukasz Kłos 159 M30 30 27:0330:0131:27- 01:28:18 01:28:31 +1 Okr. Ukończył
66 Patryk Pol 105 M40 18 26:0829:2542:15- 01:37:37 01:37:48 +1 Okr. Ukończył
67 Radosław Tecław 201 www.rowertour.com M30 31 16:4916:34-- 33:22 33:23 +2 Okr. Nie ukończył
68 Tomasz Lorkowski 195 BeltaTeam Gdańsk M40 19 21:3523:20-- 44:53 44:55 +2 Okr. Nie ukończył
69 Mirosław Kowalski 192 AGRO MIL MTB Green Team M40 20 23:5527:28-- 51:17 51:23 +2 Okr. Nie ukończył
70 Tomasz Tarczykowski 147 N-Bike Academy M40 21 23:4337:24-- 01:01:01 01:01:07 +2 Okr. Nie ukończył
71 Karol Maćkowski 200 M20 14 25:1347:11-- 01:12:13 01:12:24 +2 Okr. Ukończył
72 JAROSŁAW SADOWSKI 165 M40 22 26:1851:30-- 01:17:38 01:17:48 +2 Okr. Ukończył
73 DOMINIK SUDOŁ 189 SUDOŁ COOPERATION M40 23 52:4226:27-- 01:19:09 01:19:09 +2 Okr. Ukończył
74 Waldemar Cisło 185 Cyklo Kwidzyn M40 24 20:10--- 20:06 20:10 +3 Okr. Nie ukończył
75 Piotr Kamiński 170 Komobike Scott M20 15 20:20--- 20:16 20:20 +3 Okr. Nie ukończył
76 Rafał Nadolny 182 AGK Coffee Riders M30 32 31:44--- 31:36 31:44 +3 Okr. Nie ukończył
77 Piotr Maćkowski 198 M40 ---- - - - Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×