III Bieg Ułański

Wyniki

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Monika Andrzejczak 95 12bdow Szczecin Open K 1 42:33 42:36 - Ukończyła
2 Daniel Adamski 44 12 Batalion Dowodzenia Szczecin Open M 1 42:56 42:58 +22 sek. Ukończył
3 Grzegorz Pietryka 35 Grudziądz Open M 2 43:52 43:53 +01:17 Ukończył
4 Tomasz Kochański 38 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 3 45:38 45:39 +03:03 Ukończył
5 Dawid Janus 68 Świecie Open M 4 46:01 46:02 +03:26 Ukończył
6 Jacek Gniot 26 Wojska Obrony Terytorialnej Grudziądz Open M 5 46:45 46:45 +04:09 Ukończył
7 Wojciech Chybczyński 86 Stare Marzy Open M 6 48:09 48:12 +05:36 Ukończył
8 ROBERT BOREK 81 The Runners Świecie Świecie Open M 7 48:24 48:25 +05:49 Ukończył
9 Piotr Rubaj 58 Świecie Open M 8 48:41 48:42 +06:06 Ukończył
10 Dariusz Jędrzejczak 9 Grudziądz Grudziądz Open M 9 49:28 49:30 +06:54 Ukończył
11 Tomasz Dejewski 22 Żołnierz WOT Grudziądz Nowa Wieś Open M 10 50:01 50:02 +07:26 Ukończył
12 Marcin Zygmunt 27 zygabiega Grudziądz Open M 11 50:17 50:18 +07:42 Ukończył
13 Sebastian Trzciński 89 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz Open M 12 50:28 50:30 +07:54 Ukończył
14 Martyna Jakóbczyk 65 Adidas Runners Warsaw Grudziądz Open K 2 50:41 50:44 +08:08 Ukończyła
15 Jacek Szewczak 85 Darzbór DL Grudziądz Open M 13 51:36 51:41 +09:05 Ukończył
16 Mateusz Jurek 53 Kaito Centrum Sportu Łasin Rogóźno Open M 14 51:49 51:51 +09:15 Ukończył
17 Katarzyna Butowska 16 Starogard Gdański Open K 3 51:55 51:58 +09:22 Ukończyła
18 Jakub Jabłoński 2 Wtorkowy Trening Grudziądz Open M 15 52:06 52:09 +09:33 Ukończył
19 Krzysztof Barnaś 74 KB Grupa Malbork Malbork Open M 16 52:11 52:14 +09:38 Ukończył
20 Dorota Gałuszka 33 Wtorkowy Trening Grudziądz Open K 4 52:38 52:39 +10:03 Ukończyła
21 Wojciech Chyliński 13 Grudziądz Open M 17 52:46 52:47 +10:11 Ukończył
22 Seweryn Wolczynski 39 Pienki krolewski Open M 18 53:40 53:43 +11:07 Ukończył
23 Szymon Szar 1 SZAR RUN TEAM Grudziadz Open M 19 53:49 53:50 +11:14 Ukończył
24 KAMIL GRACZYK 30 Mocna Stopa Grudziadz Open M 20 53:56 53:57 +11:21 Ukończył
25 Piotr Kowalczyk 43 Grudziądz Open M 21 53:56 53:59 +11:23 Ukończył
26 Tomasz Laskowski 63 Parkran Grudziądz Ruda Open M 22 53:51 53:59 +11:23 Ukończył
27 Łukasz Szmelter 64 Węgrowo Open M 23 54:06 54:09 +11:33 Ukończył
28 Szymon Niewadzi 45 Stomil Training Grudziądz Open M 24 54:47 54:48 +12:12 Ukończył
29 Paweł Szulc 62 TELE TAXI MERCEDES Grudziądz Open M 25 55:13 55:16 +12:40 Ukończył
30 Paweł Łazarski 47 Stomil Crossfit Grudziądz Open M 26 55:20 55:21 +12:45 Ukończył
31 Paweł Lasek 36 Grudziądz Open M 27 55:24 55:30 +12:54 Ukończył
32 Mirosław Kamiński 34 Niezrzeszony Grudziądz Open M 28 55:32 55:33 +12:57 Ukończył
33 Cezary Gozdek 20 Żołnierz WOT Grudziądz Open M 29 55:54 55:55 +13:19 Ukończył
34 Łukasz Michna 66 Zdrojewo Open M 30 55:54 55:58 +13:22 Ukończył
35 Paulina Wiernicka 98 Gmina Gardeja Biega Kwidzyn Open K 5 55:57 55:58 +13:22 Ukończyła
36 Natalia Mogiłko 6 Grudziadz Open K 6 56:27 56:29 +13:53 Ukończyła
37 Tomasz WOJTACKI 3 Sosnowa Team Grudziądz Grudziądz Open M 31 56:30 56:34 +13:58 Ukończył
38 Maciej Mizik 59 Chojnice Open M 32 56:53 57:00 +14:24 Ukończył
39 Marzena Olińska 14 GMINA GARDEJA BIEGA Gardeja Open K 7 57:00 57:02 +14:26 Ukończyła
40 Tomasz Kunke 18 13 WOG Grudziądz Grudziądz Open M 33 57:01 57:04 +14:28 Ukończył
41 Andrzej Chojnacki 97 Krusze Open M 34 57:04 57:10 +14:34 Ukończył
42 Bartosz Bukowski 92 Parkrun Grudziądz Annowo Open M 35 57:09 57:16 +14:40 Ukończył
43 Wojciech Bukowski 91 Grudziądz Open M 36 57:08 57:16 +14:40 Ukończył
44 Tomasz Pastewski 70 Grudziądz Open M 37 57:28 57:30 +14:54 Ukończył
45 Andrzej Mączewski 84 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz Open M 38 57:32 57:34 +14:58 Ukończył
46 Paweł Kruczkowski 87 Grudziądz Open M 39 57:37 57:43 +15:07 Ukończył
47 Remigiusz Glama 24 WOT 83BLP Brzemiona Open M 40 58:01 58:06 +15:30 Ukończył
48 Paweł Olek 94 grudziądz Open M 41 58:47 58:51 +16:15 Ukończył
49 Marek Cywka 69 Grudziądz Open M 42 58:53 58:59 +16:23 Ukończył
50 Sławomir Pulkowski 28 Żołnierz WOT Rogóźno Open M 43 58:57 59:02 +16:26 Ukończył
51 Krzysztof Kawałkowski 93 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open M 44 59:25 59:28 +16:52 Ukończył
52 Magdalena Wojtanis 83 SPC Toruń Open K 8 59:43 59:45 +17:09 Ukończyła
53 Monika Tarkowska 40 Stomil Crossfit Grudziądz Open K 9 59:50 59:53 +17:17 Ukończyła
54 Michał Majka 46 Grudziądz Open M 45 01:00:23 01:00:28 +17:52 Ukończył
55 Aleksandra Boniecka 57 Pokrzywno Open K 10 01:00:27 01:00:32 +17:56 Ukończyła
56 Agata Barnaś 78 KB Grupa Malbork Malbork Open K 11 01:00:38 01:00:41 +18:05 Ukończyła
57 Iwona Kacprzyk 17 Parkrun Grudziądz Grudziądz Open K 12 01:00:48 01:00:53 +18:17 Ukończyła
58 Sławomir Turowski 8 Motocykliczni Grudziądz Grudziądz Open M 46 01:00:54 01:00:57 +18:21 Ukończył
59 Jarosław Fałkowski 50 Gmina Gardeja Biega Gardeja Open M 47 01:01:10 01:01:19 +18:43 Ukończył
60 Bartosz Podsiadły 56 OSP Dragacz Dragacz Open M 48 01:01:44 01:01:51 +19:15 Ukończył
61 Jarosław Skoczkowski 61 Aro runners Grudziądz Open M 49 01:01:53 01:02:01 +19:25 Ukończył
62 Norbert Miedzianowski 55 Grudziądz Open M 50 01:02:01 01:02:10 +19:34 Ukończył
63 Ariel Kornacki 54 Grudziądz Open M 51 01:02:01 01:02:10 +19:34 Ukończył
64 Mikołaj Gołębiowski 29 Żołnierz WOT Nowe Jankowice Open M 52 01:02:22 01:02:24 +19:48 Ukończył
65 MAGDALENA JEZIORSKA 23 Chełmno Open K 13 01:02:52 01:02:54 +20:18 Ukończyła
66 Mateusz Nowiński 77 Moriw Grudziądz Open M 53 01:03:33 01:03:39 +21:03 Ukończył
67 Michał Banaszewski 15 Parkrun Grudziadz Grudziądz Open M 54 01:03:38 01:03:42 +21:06 Ukończył
68 Jacek Rachoń 5 kravmaga_fighter Grudziądz Open K 14 01:03:47 01:03:50 +21:14 Ukończyła
69 Piotr Wolski 25 Łubudubu WOT GRUDZIĄDZ Open M 55 01:04:11 01:04:15 +21:39 Ukończył
70 PAWEŁ SZARSZEWSKI 51 KW WISŁA Grudziadz Open M 56 01:04:11 01:04:15 +21:39 Ukończył
71 Dariusz Aniszewski 48 Morawy Open M 57 01:04:50 01:04:51 +22:15 Ukończył
72 Łukasz FLOREK 10 run team Florasy Grupa Open M 58 01:04:55 01:04:59 +22:23 Ukończył
73 Anna Kotewicz 42 Stomil Crossfit Grudziądz Open K 15 01:05:21 01:05:22 +22:46 Ukończyła
74 Piotr Krajewski 75 ZK2 Grudziądz Open M 59 01:05:28 01:05:31 +22:55 Ukończył
75 Wojciech Serzysko 60 Malbork Open M 60 01:05:55 01:06:01 +23:25 Ukończył
76 JUSTYNA PIOTROWSKA 4 Butowo Open K 16 01:06:19 01:06:28 +23:52 Ukończyła
77 Sebastian Kędzierski 71 Gdańsk Open M 61 01:06:47 01:06:54 +24:18 Ukończył
78 Mieczysław Cysewski 11 Grudziądz Open M 62 01:07:14 01:07:19 +24:43 Ukończył
79 Weronika Folmer 88 Grudziądz Open K 17 01:07:28 01:07:32 +24:56 Ukończyła
80 Agnieszka Wielgus 41 Pieńki Królewskie Open K 18 01:07:31 01:07:34 +24:58 Ukończyła
81 Roman Kęsik 31 13 WOG GRUDZIĄDZ Grudziądz Open M 63 01:07:48 01:07:53 +25:17 Ukończył
82 Tomasz Cerk 52 Grudziądz Open M 64 01:08:32 01:08:36 +26:00 Ukończył
83 Anna Trojanowska 19 Żołnierz WOT Grupa Open K 19 01:08:34 01:08:39 +26:03 Ukończyła
84 Marcin Czepiel 76 Grudziądz Open M 65 01:12:53 01:13:01 +30:25 Ukończył
85 Klaudia Stąsiek 79 Grudziądz Open K 20 01:13:23 01:13:28 +30:52 Ukończyła
86 Ryszard Nagórski 73 Ciechocinek Open M 66 01:15:10 01:15:17 +32:41 Ukończył
87 Jacek Smędra 67 Morąg Open M 67 01:18:01 01:18:04 +35:28 Ukończył
88 Piotr Nowiński 82 Moriw Grudziądz Open M 68 01:22:30 01:22:35 +39:59 Ukończył
89 MARIAN KURAJK 96 Rakowiec / Gdańsk Open M 69 01:29:02 01:29:05 +46:29 Ukończył
90 Marcelina Piechna 12 Morsy z Grudziądza Grudziądz Open K 21 01:40:11 01:40:17 +57:41 Ukończyła


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×