Test Coopera

Wyniki

Lp. Imię i nazwisko Nr Wiek : Miejscowość : Ilość okr. Dystans Pomiar ręczny Bieg Wynik Dystans całk. Klub/Team : Czasy okr. :
1 Tomasz Kochański 3 34 Grudziądz 8 3200 280 9:40 Bardzo dobrze 3480 Parkrun Grudziądz (1) 01:11, (2) 01:21, (3) 01:27, (4) 01:28, (5) 01:26, (6) 01:26, (7) 01:29, (8) 01:28, Najszybsze okr. : 01:11 (min)
2 Marcin Janiak 17 39 Grudziądz 8 3200 240 10:00 Bardzo dobrze 3440 Parkrun Grudziądz (1) 01:24, (2) 01:24, (3) 01:25, (4) 01:25, (5) 01:24, (6) 01:24, (7) 01:23, (8) 01:24, Najszybsze okr. : 01:23 (min)
3 Zenon Oleś 101 40 Grudziądz 8 3200 80 12:00 Bardzo dobrze 3280 Zabiegany (1) 01:16, (2) 01:26, (3) 01:27, (4) 01:29, (5) 01:30, (6) 01:30, (7) 01:34, (8) 01:30, Najszybsze okr. : 01:16 (min)
4 Łukasz Talma 73 31 Grudziądz 7 2800 280 11:00 Bardzo dobrze 3080 (1) 01:21, (2) 01:32, (3) 01:33, (4) 01:33, (5) 01:38, (6) 01:39, (7) 01:39, Najszybsze okr. : 01:21 (min)
5 Tomasz Dobek 1 23 Grudziądz 7 2800 240 9:40 Bardzo dobrze 3040 (1) 01:27, (2) 01:41, (3) 01:40, (4) 01:37, (5) 01:40, (6) 01:42, (7) 01:32, Najszybsze okr. : 01:27 (min)
6 Sebastian Trzciński 135 42 Grudziądz 7 2800 240 14:00 Bardzo dobrze 3040 Sara Workwear Wheel Brothers Racing (1) 01:24, (2) 01:33, (3) 01:38, (4) 01:40, (5) 01:38, (6) 01:38, (7) 01:34, Najszybsze okr. : 01:24 (min)
7 Dominik Kowalski 81 39 Grudziadz 7 2800 240 11:19 Bardzo dobrze 3040 Chojnie Obdarzeni (1) 01:35, (2) 01:36, (3) 01:38, (4) 01:39, (5) 01:36, (6) 01:33, (7) 01:35, Najszybsze okr. : 01:33 (min)
8 Artur Wrzeciono 43 29 Grudziądz 7 2800 240 10:20 Bardzo dobrze 3040 Sportowa Olimpia (1) 01:27, (2) 01:33, (3) 01:36, (4) 01:40, (5) 01:38, (6) 01:42, (7) 01:39, Najszybsze okr. : 01:27 (min)
9 Tomasz Wtorek 13 42 Grudziądz 7 2800 220 9:40 Bardzo dobrze 3020 H2O TEAM (1) 01:26, (2) 01:41, (3) 01:41, (4) 01:40, (5) 01:42, (6) 01:38, (7) 01:39, Najszybsze okr. : 01:26 (min)
10 Andrzej Rzepka 107 46 Wielki Głęboczek 7 2800 220 12:19 Bardzo dobrze 3020 Morsy Głęboczek (1) 01:29, (2) 01:33, (3) 01:33, (4) 01:36, (5) 01:39, (6) 01:39, (7) 01:39, Najszybsze okr. : 01:29 (min)
11 Miłosz Rzepka 38 34 Grudziądz 7 2800 220 10:20 Bardzo dobrze 3020 M&M's (1) 01:30, (2) 01:39, (3) 01:37, (4) 01:36, (5) 01:37, (6) 01:38, (7) 01:38, Najszybsze okr. : 01:30 (min)
12 Radosław Gawrecki 136 41 Grudziądz 7 2800 200 14:00 Bardzo dobrze 3000 Sara Workwear Wheel Brothers Racing (1) 01:32, (2) 01:36, (3) 01:38, (4) 01:39, (5) 01:38, (6) 01:38, (7) 01:35, Najszybsze okr. : 01:32 (min)
13 Andrzej Markuszewski 34 36 Grudziądz 7 2800 200 10:20 Bardzo dobrze 3000 Trenować z Najlepszymi (1) 01:28, (2) 01:37, (3) 01:38, (4) 01:37, (5) 01:38, (6) 01:37, (7) 01:39, Najszybsze okr. : 01:28 (min)
14 Arkadiusz Kamiński 18 43 Grudziądz 7 2800 200 10:00 Bardzo dobrze 3000 Parkrun Grudziadz (1) 01:26, (2) 01:31, (3) 01:36, (4) 01:39, (5) 01:40, (6) 01:40, (7) 01:40, Najszybsze okr. : 01:26 (min)
15 Sławomir Bączkowski 63 40 Grudziądz 7 2800 180 11:00 Bardzo dobrze 2980 SLK Bike Team (1) 01:37, (2) 01:38, (3) 01:33, (4) 01:34, (5) 01:40, (6) 01:41, (7) 01:38, Najszybsze okr. : 01:33 (min)
16 Maciej Kukawka 139 42 Grudziądz 7 2800 120 14:40 Bardzo dobrze 2920 (1) 01:40, (2) 01:41, (3) 01:39, (4) 01:39, (5) 01:39, (6) 01:36, (7) 01:34, Najszybsze okr. : 01:34 (min)
17 Łukasz Nakonieczny 124 32 Grudziądz 7 2800 120 13:20 Bardzo dobrze 2920 (1) 01:32, (2) 01:35, (3) 01:36, (4) 01:40, (5) 01:40, (6) 01:43, (7) 01:45, Najszybsze okr. : 01:32 (min)
18 Adrian Tomczuk 104 34 Grudziądz 7 2800 100 12:00 Bardzo dobrze 2900 (1) 01:35, (2) 01:41, (3) 01:42, (4) 01:44, (5) 01:43, (6) 01:41, (7) 01:34, Najszybsze okr. : 01:34 (min)
19 Bartosz Bukowski 75 18 Annowo 7 2800 80 11:19 Dobrze 2880 (1) 01:26, (2) 01:36, (3) 01:35, (4) 01:43, (5) 01:47, (6) 01:45, (7) 01:46, Najszybsze okr. : 01:26 (min)
20 Sławomir Pulkowski 84 51 Rogóźno 7 2800 40 11:19 Bardzo dobrze 2840 (1) 01:42, (2) 01:44, (3) 01:45, (4) 01:47, (5) 01:49, (6) 01:35, (7) 01:35, Najszybsze okr. : 01:35 (min)
21 Patryk Kaganiuk 66 44 Grudziadz 7 2800 40 11:00 Bardzo dobrze 2840 Parkrun Grudziadz (1) 01:29, (2) 01:39, (3) 01:43, (4) 01:47, (5) 01:46, (6) 01:46, (7) 01:41, Najszybsze okr. : 01:29 (min)
22 Tomasz Kunke 4 42 Grudziądz 7 2800 20 9:40 Bardzo dobrze 2820 13 WOG Grudziądz (1) 01:30, (2) 01:39, (3) 01:46, (4) 01:49, (5) 01:49, (6) 01:47, (7) 01:42, Najszybsze okr. : 01:30 (min)
23 Justyna Żyła 127 43 Wałdowo Szlacheckie 7 2800 20 14:59 Bardzo dobrze 2820 LA RIVE TEAM (1) 01:35, (2) 01:44, (3) 01:43, (4) 01:44, (5) 01:44, (6) 01:45, (7) 01:43, Najszybsze okr. : 01:35 (min)
24 Dominik Kukawka 138 16 Grudziądz 7 2800 20 14:40 Bardzo dobrze 2820 (1) 01:41, (2) 01:40, (3) 01:40, (4) 01:39, (5) 01:42, (6) 01:47, (7) 01:46, Najszybsze okr. : 01:39 (min)
25 Krzysztof Kawałkowski 67 49 Grudziądz 7 2800 20 11:00 Bardzo dobrze 2820 Parkrun Grudziądz (1) 01:39, (2) 01:50, (3) 01:46, (4) 01:46, (5) 01:44, (6) 01:43, (7) 01:31, Najszybsze okr. : 01:31 (min)
26 TERESA ŁEPEK 21 27 Grudziądz 7 2800 20 10:00 Bardzo dobrze 2820 Parkrun Grudziądz (1) 01:34, (2) 01:41, (3) 01:42, (4) 01:47, (5) 01:47, (6) 01:47, (7) 01:39, Najszybsze okr. : 01:34 (min)
27 Zbigniew Serocki 25 56 Grudziądz 7 2800 20 10:00 Bardzo dobrze 2820 Jagiellończycy Łasin (1) 01:38, (2) 01:42, (3) 01:43, (4) 01:44, (5) 01:45, (6) 01:45, (7) 01:39, Najszybsze okr. : 01:38 (min)
28 Zbigniew Ornowski 8 52 Grudziądz 6 2400 380 9:40 Bardzo dobrze 2780 Wtorkowy Trening (1) 01:27, (2) 01:43, (3) 01:48, (4) 01:52, (5) 01:51, (6) 01:54, Najszybsze okr. : 01:27 (min)
29 Marcin Jędrak 2 35 Grudziądz 6 2400 360 9:40 Bardzo dobrze 2760 Parkrun Grudziadz (1) 01:37, (2) 01:45, (3) 01:45, (4) 01:47, (5) 01:54, (6) 01:53, Najszybsze okr. : 01:37 (min)
30 Bogdan Grzebieniewski 123 31 Grudziądz 6 2400 340 13:40 Bardzo dobrze 2740 (1) 01:26, (2) 01:40, (3) 01:43, (4) 01:48, (5) 01:54, (6) 01:54, Najszybsze okr. : 01:26 (min)
31 Krzysztof Kwieciński 72 48 Grudziądz 6 2400 340 11:00 Bardzo dobrze 2740 Parkrun Grudziądz (1) 01:38, (2) 01:46, (3) 01:50, (4) 01:49, (5) 01:48, (6) 01:46, Najszybsze okr. : 01:38 (min)
32 Dagmara Krefta 19 40 Nowe 6 2400 340 10:00 Bardzo dobrze 2740 Parkrun Grudziadz (1) 01:41, (2) 01:44, (3) 01:48, (4) 01:46, (5) 01:48, (6) 01:49, Najszybsze okr. : 01:41 (min)
33 Marcin Warsiński 126 29 Grudziądz 6 2400 320 14:59 Dobrze 2720 (1) 01:21, (2) 01:41, (3) 01:50, (4) 01:54, (5) 01:54, (6) 01:59, Najszybsze okr. : 01:21 (min)
34 Jacek Gruszeczka 110 34 Grudziądz 6 2400 320 13:00 Bardzo dobrze 2720 parkrun Grudziądz (1) 01:51, (2) 02:01, (3) 02:02, (4) 01:59, (5) 01:30, (6) 01:29, Najszybsze okr. : 01:29 (min)
35 Marcin Piórkowski 120 37 Grudziądz 6 2400 300 14:20 Bardzo dobrze 2700 Spedition PFLAUM GmbH (1) 01:39, (2) 01:49, (3) 01:48, (4) 01:48, (5) 01:47, (6) 01:45, Najszybsze okr. : 01:39 (min)
36 Jakub FLOREK 94 15 Grupa 6 2400 280 14:00 Dobrze 2680 run team Florasy (1) 01:56, (2) 01:51, (3) 01:37, (4) 01:44, (5) 01:51, (6) 01:50, Najszybsze okr. : 01:37 (min)
37 Grzegorz Kwaśnik 90 14 Grudziądz 6 2400 280 11:40 Dobrze 2680 (1) 01:34, (2) 01:43, (3) 01:47, (4) 01:49, (5) 01:58, (6) 01:58, Najszybsze okr. : 01:34 (min)
38 ARKADIUSZ BARTOS 61 52 Grudziądz 6 2400 280 11:00 Bardzo dobrze 2680 WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ (1) 01:33, (2) 01:52, (3) 01:51, (4) 01:54, (5) 01:50, (6) 01:53, Najszybsze okr. : 01:33 (min)
39 Marzena Mączewska 5 51 Grudziądz 6 2400 260 9:40 Bardzo dobrze 2660 Parkrun Grudziądz (1) 01:38, (2) 01:50, (3) 01:52, (4) 01:57, (5) 01:54, (6) 01:52, Najszybsze okr. : 01:38 (min)
40 Katarzyna Ziuziakowska 15 42 Grudziądz 6 2400 220 9:40 Bardzo dobrze 2620 Parkrun Grudziądz (1) 01:38, (2) 01:50, (3) 01:56, (4) 01:57, (5) 01:54, (6) 01:58, Najszybsze okr. : 01:38 (min)
41 Monika Chyła 122 40 . 6 2400 220 13:20 Bardzo dobrze 2620 Parkrun Grudziądz (1) 01:45, (2) 01:54, (3) 01:52, (4) 01:55, (5) 01:54, (6) 01:50, Najszybsze okr. : 01:45 (min)
42 Marcin Kotz 68 42 Grudziądz 6 2400 220 11:00 Bardzo dobrze 2620 (1) 01:39, (2) 01:50, (3) 01:51, (4) 01:53, (5) 01:52, (6) 01:54, Najszybsze okr. : 01:39 (min)
43 Wojciech Krajnik 99 40 Grudziądz 6 2400 200 12:00 Bardzo dobrze 2600 Parkrun Grudziadz (1) 01:20, (2) 01:33, (3) 01:46, (4) 02:02, (5) 02:11, (6) 02:18, Najszybsze okr. : 01:20 (min)
44 Michał Banaszewski 49 42 Grudziądz 6 2400 200 10:40 Bardzo dobrze 2600 Parkrun Grudziądz (1) 01:47, (2) 01:49, (3) 01:53, (4) 01:54, (5) 01:53, (6) 01:55, Najszybsze okr. : 01:47 (min)
45 Michał Utracki 128 55 Grudziądz 6 2400 200 10:00 Bardzo dobrze 2600 (1) 01:46, (2) 01:53, (3) 01:52, (4) 01:54, (5) 01:55, (6) 01:53, Najszybsze okr. : 01:46 (min)
46 Jacek Walczak 29 42 Grudziądz 6 2400 200 10:00 Bardzo dobrze 2600 Parkrun Grudziadz (1) 01:35, (2) 01:46, (3) 01:52, (4) 01:55, (5) 01:59, (6) 01:59, Najszybsze okr. : 01:35 (min)
47 Krzysztof Wróblewski 134 47 Grudziądz 6 2400 180 12:00 Bardzo dobrze 2580 (1) 01:45, (2) 01:53, (3) 01:53, (4) 01:51, (5) 02:00, (6) 01:54, Najszybsze okr. : 01:45 (min)
48 Anna Gurzyńska 79 40 Grudziądz 6 2400 180 11:19 Bardzo dobrze 2580 (1) 01:44, (2) 01:49, (3) 01:55, (4) 01:57, (5) 01:55, (6) 01:55, Najszybsze okr. : 01:44 (min)
49 Magdalena Serocka 24 29 Grudziądz 6 2400 180 10:00 Dobrze 2580 Jagiellończycy Łasin (1) 01:43, (2) 01:48, (3) 01:54, (4) 01:55, (5) 01:57, (6) 01:55, Najszybsze okr. : 01:43 (min)
50 Mariusz Mrozek 7 42 Grudziądz 6 2400 160 9:40 Bardzo dobrze 2560 Parkrun Grudziądz (1) 01:42, (2) 01:59, (3) 01:58, (4) 01:58, (5) 01:56, (6) 01:53, Najszybsze okr. : 01:42 (min)
51 MIROSŁAW ZABORSKI 14 40 GRUDZIĄDZ 6 2400 160 9:40 Bardzo dobrze 2560 (1) 01:39, (2) 01:52, (3) 02:02, (4) 02:02, (5) 02:03, (6) 01:49, Najszybsze okr. : 01:39 (min)
52 Katarzyna Langowska 114 42 Grudziądz 6 2400 160 13:00 Bardzo dobrze 2560 Parkrun Grudziądz (1) 01:45, (2) 01:56, (3) 01:52, (4) 01:54, (5) 01:54, (6) 01:53, Najszybsze okr. : 01:45 (min)
53 Sławomir Turowski 12 43 Grudziądz 6 2400 140 9:40 Bardzo dobrze 2540 Motocykliczni Grudziądz (1) 01:34, (2) 01:53, (3) 01:57, (4) 01:57, (5) 02:06, (6) 02:01, Najszybsze okr. : 01:34 (min)
54 Alicja Drzyzga 93 35 Grudziądz 6 2400 140 12:00 Bardzo dobrze 2540 (1) 01:47, (2) 01:54, (3) 01:52, (4) 01:51, (5) 01:59, (6) 01:59, Najszybsze okr. : 01:47 (min)
55 Ligia Bartos 62 47 Grudziądz 6 2400 120 11:00 Bardzo dobrze 2520 WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ (1) 01:45, (2) 01:57, (3) 01:58, (4) 01:58, (5) 01:57, (6) 01:57, Najszybsze okr. : 01:45 (min)
56 Krzysztof Wtorek 74 43 Grudziądz 6 2400 120 11:00 Bardzo dobrze 2520 Parkrun Grudziądz (1) 01:54, (2) 01:56, (3) 01:53, (4) 01:55, (5) 01:53, (6) 01:56, Najszybsze okr. : 01:53 (min)
57 Mateusz Skorek 40 19 Grudziądz 6 2400 120 10:20 Średnio 2520 (1) 01:29, (2) 01:51, (3) 02:01, (4) 02:01, (5) 02:03, (6) 02:00, Najszybsze okr. : 01:29 (min)
58 Krzysztof Lewandowski 20 30 Linowo 6 2400 120 10:00 Dobrze 2520 Parkrun Grudziadz (1) 01:48, (2) 01:57, (3) 01:56, (4) 01:59, (5) 01:57, (6) 01:54, Najszybsze okr. : 01:48 (min)
59 Anna Miler 6 41 Grupa 6 2400 60 9:40 Bardzo dobrze 2460 CHMIELARZ TEAM (1) 01:44, (2) 02:01, (3) 02:00, (4) 02:02, (5) 02:05, (6) 02:00, Najszybsze okr. : 01:44 (min)
60 WOJTEK ANDRZEJCZAK 60 46 Grudziądz 6 2400 60 11:00 Dobrze 2460 NONE (1) 01:50, (2) 01:58, (3) 01:58, (4) 02:04, (5) 02:03, (6) 01:55, Najszybsze okr. : 01:50 (min)
61 Miłosz Nowacki 9 9 Grupa 6 2400 40 14:40 Bardzo dobrze 2440 (1) 01:46, (2) 02:07, (3) 02:06, (4) 02:00, (5) 01:52, (6) 01:51, Najszybsze okr. : 01:46 (min)
62 Patryk Gruszeczka 111 35 Grudziądz 6 2400 40 13:00 Dobrze 2440 parkrun Grudziądz (1) 01:51, (2) 02:01, (3) 02:01, (4) 02:03, (5) 02:03, (6) 01:52, Najszybsze okr. : 01:51 (min)
63 Tomasz Langowski 115 44 Grudziądz 6 2400 40 13:00 Dobrze 2440 Parkrun Grudziądz (1) 01:51, (2) 02:01, (3) 02:03, (4) 02:03, (5) 02:00, (6) 01:49, Najszybsze okr. : 01:49 (min)
64 Izabela Lisiewicz 116 41 Grudziądz 6 2400 40 13:00 Bardzo dobrze 2440 (1) 01:49, (2) 01:59, (3) 02:02, (4) 02:02, (5) 02:04, (6) 01:53, Najszybsze okr. : 01:49 (min)
65 Klaudia Stąsiek 86 27 Grudziądz 6 2400 40 11:19 Dobrze 2440 (1) 01:53, (2) 01:57, (3) 01:58, (4) 01:57, (5) 02:02, (6) 01:58, Najszybsze okr. : 01:53 (min)
66 Karolina Albekier 45 33 Grudziądz 6 2400 40 10:40 Dobrze 2440 Parkrun Grudziądz (1) 01:57, (2) 02:02, (3) 01:59, (4) 01:59, (5) 02:02, (6) 01:52, Najszybsze okr. : 01:52 (min)
67 Marek Jankowski 112 63 Grudziądz 6 2400 20 13:00 Bardzo dobrze 2420 (1) 01:51, (2) 01:59, (3) 02:04, (4) 02:02, (5) 02:03, (6) 01:51, Najszybsze okr. : 01:51 (min)
68 Krzysztof Roczyński 85 32 Grudziądz 6 2400 20 11:19 Dobrze 2420 (1) 01:55, (2) 02:03, (3) 02:01, (4) 02:02, (5) 02:00, (6) 01:58, Najszybsze okr. : 01:55 (min)
69 Maja Banaszewska 46 13 Grudziądz 6 2400 20 10:40 Bardzo dobrze 2420 Parkrun Grudziądz (1) 01:49, (2) 02:03, (3) 02:06, (4) 02:04, (5) 02:10, (6) 01:50, Najszybsze okr. : 01:49 (min)
70 Laura Rezmer 11 15 Grudziądz 6 2400 - 9:40 Bardzo dobrze 2400 (1) 01:26, (2) 01:56, (3) 02:03, (4) 02:24, (5) 02:25, (6) 01:57, Najszybsze okr. : 01:26 (min)
71 Maciej Wisiński 108 25 Toruń 6 2400 - 12:19 Dobrze 2400 (1) 01:52, (2) 01:58, (3) 02:03, (4) 02:09, (5) 02:17, (6) 01:44, Najszybsze okr. : 01:44 (min)
72 Dagmara Jagła 54 41 Grudziądz 6 2400 - 10:40 Bardzo dobrze 2400 Endorfina Fitness Club (1) 01:57, (2) 01:58, (3) 02:03, (4) 02:04, (5) 02:07, (6) 01:53, Najszybsze okr. : 01:53 (min)
73 Maciej Modrak 100 51 Grudziądz 5 2000 380 12:00 Dobrze 2380 Parkrun Grudziądz (1) 01:44, (2) 02:00, (3) 02:03, (4) 02:04, (5) 02:07, Najszybsze okr. : 01:44 (min)
74 Wioletta Macioszek 22 43 Rogóźno 5 2000 380 10:00 Bardzo dobrze 2380 Parkrun Grudziądz (1) 01:59, (2) 02:01, (3) 02:02, (4) 02:05, (5) 02:03, Najszybsze okr. : 01:59 (min)
75 Anna Walczak 28 42 Grudziądz 5 2000 380 10:00 Bardzo dobrze 2380 Parkrun Grudziadz (1) 01:56, (2) 01:59, (3) 02:02, (4) 02:04, (5) 02:06, Najszybsze okr. : 01:56 (min)
76 Małgorzata Lewandowska 131 12 Grudziądz 5 2000 340 11:40 Dobrze 2340 (1) 02:01, (2) 02:10, (3) 02:13, (4) 02:09, (5) 02:07, Najszybsze okr. : 02:01 (min)
77 Paulina Dąbrowska 76 26 Starogród 5 2000 340 11:19 Dobrze 2340 (1) 01:58, (2) 02:03, (3) 02:05, (4) 02:10, (5) 02:06, Najszybsze okr. : 01:58 (min)
78 Marta Siciarek 39 30 Grudziądz 5 2000 340 10:20 Dobrze 2340 (1) 01:58, (2) 02:08, (3) 02:10, (4) 02:06, (5) 02:01, Najszybsze okr. : 01:58 (min)
79 Łukasz FLOREK 96 36 Grupa 5 2000 320 14:00 Dobrze 2320 run team Florasy (1) 01:57, (2) 01:59, (3) 02:05, (4) 02:28, (5) 02:10, Najszybsze okr. : 01:57 (min)
80 Aneta Kawałkowska 129 45 Grudziądz 5 2000 300 11:40 Bardzo dobrze 2300 (1) 02:01, (2) 02:13, (3) 02:07, (4) 02:12, (5) 02:09, Najszybsze okr. : 02:01 (min)
81 Błażej Gilewski 77 39 Lisewo 5 2000 300 11:19 Dobrze 2300 Aktywne Lisewo (1) 01:57, (2) 02:03, (3) 02:07, (4) 02:12, (5) 02:12, Najszybsze okr. : 01:57 (min)
82 Kamila Musińska Wawrzyniak 82 34 Grudziądz 5 2000 300 11:19 Dobrze 2300 (1) 01:50, (2) 02:03, (3) 02:07, (4) 02:11, (5) 02:16, Najszybsze okr. : 01:50 (min)
83 Andrzej Burkiewicz 50 68 Grudziądz 5 2000 300 10:40 Dobrze 2300 KTG Harnaś (1) 01:57, (2) 02:05, (3) 02:10, (4) 02:12, (5) 02:09, Najszybsze okr. : 01:57 (min)
84 MAGDALENA HAUSMAN 16 43 Grudziądz 5 2000 300 10:00 Bardzo dobrze 2300 Parkrun Grudziądz (1) 02:05, (2) 02:07, (3) 02:02, (4) 02:09, (5) 02:06, Najszybsze okr. : 02:02 (min)
85 Sylwia Urbanek 87 41 Grudziądz 5 2000 260 11:19 Dobrze 2260 Szybkie Stopy Grudziądz (1) 01:55, (2) 02:02, (3) 02:07, (4) 02:14, (5) 02:18, Najszybsze okr. : 01:55 (min)
86 Marta Banaszewska 47 10 Grudziądz 5 2000 260 10:40 Bardzo dobrze 2260 Parkrun Grudziądz (1) 02:05, (2) 02:15, (3) 02:05, (4) 02:14, (5) 02:10, Najszybsze okr. : 02:05 (min)
87 Monika Banaszewska 48 42 Grudziądz 5 2000 260 10:40 Dobrze 2260 Parkrun Grudziądz (1) 02:02, (2) 02:08, (3) 02:10, (4) 02:08, (5) 02:09, Najszybsze okr. : 02:02 (min)
88 Tadeusz Rumiński 36 58 Mełno 5 2000 260 10:20 Dobrze 2260 Parkrun Grudziadz (1) 02:08, (2) 02:16, (3) 02:14, (4) 02:13, (5) 02:07, Najszybsze okr. : 02:07 (min)
89 Anna Nalaskowska 56 49 Grudziądz 5 2000 240 10:40 Dobrze 2240 Parkrun Grudziądz (1) 02:04, (2) 02:08, (3) 02:11, (4) 02:10, (5) 02:07, Najszybsze okr. : 02:04 (min)
90 Joanna Kaganiuk 130 41 Grudziądz 5 2000 220 11:40 Dobrze 2220 (1) 02:01, (2) 02:11, (3) 02:10, (4) 02:11, (5) 02:08, Najszybsze okr. : 02:01 (min)
91 Justyna Chudek 121 42 Gubiny 5 2000 200 14:59 Dobrze 2200 Parkrun Grudziadz (1) 02:10, (2) 02:13, (3) 02:13, (4) 02:15, (5) 02:12, Najszybsze okr. : 02:10 (min)
92 Izabela Nowacka 125 41 Grupa 5 2000 200 14:40 Dobrze 2200 (1) 01:54, (2) 02:13, (3) 02:14, (4) 02:14, (5) 02:14, Najszybsze okr. : 01:54 (min)
93 Joanna Gniot 53 46 Grudziądz 5 2000 200 10:40 Dobrze 2200 Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz (1) 02:11, (2) 02:09, (3) 02:12, (4) 02:14, (5) 02:13, Najszybsze okr. : 02:09 (min)
94 Magda Moritz 118 17 Mokre 5 2000 180 13:20 Dobrze 2180 (1) 01:47, (2) 02:10, (3) 02:11, (4) 02:19, (5) 02:23, Najszybsze okr. : 01:47 (min)
95 Grażyna Gąsior 52 64 Grudziądz 5 2000 180 10:40 Dobrze 2180 (1) 02:04, (2) 02:11, (3) 02:14, (4) 02:15, (5) 02:15, Najszybsze okr. : 02:04 (min)
96 Emilia Groszewska 106 41 Grudziądz 5 2000 160 12:19 Dobrze 2160 (1) 01:58, (2) 02:08, (3) 02:16, (4) 02:25, (5) 02:25, Najszybsze okr. : 01:58 (min)
97 Kinga Kwiecińska 70 23 Grudziądz 5 2000 160 11:00 Średnio 2160 Parkrun Grudziadz (1) 02:10, (2) 02:22, (3) 02:21, (4) 02:16, (5) 02:07, Najszybsze okr. : 02:07 (min)
98 Małgorzata Kwiecińska 71 46 Grudziądz 5 2000 160 11:00 Dobrze 2160 PARKRUN (1) 02:10, (2) 02:22, (3) 02:19, (4) 02:18, (5) 02:08, Najszybsze okr. : 02:08 (min)
99 Anna Jakubowska 31 48 Grudziądz 5 2000 100 10:20 Dobrze 2100 Parkran Grudziądz (1) 02:20, (2) 02:22, (3) 02:20, (4) 02:18, (5) 02:10, Najszybsze okr. : 02:10 (min)
100 Amelia Langowska 137 13 Grudziądz 5 2000 80 12:19 Bardzo dobrze 2080 (1) 02:33, (2) 01:33, (3) 01:56, (4) 02:57, (5) 02:28, Najszybsze okr. : 01:33 (min)
101 Ewa Rzepka 102 43 Wielki Głęboczek 5 2000 80 12:00 Dobrze 2080 Team Brzozie (1) 02:16, (2) 02:19, (3) 02:18, (4) 02:23, (5) 02:18, Najszybsze okr. : 02:16 (min)
102 Elżbieta Kucharczyk 55 47 Grudziądz 5 2000 80 10:40 Dobrze 2080 Parkrun Grudziądz (1) 02:11, (2) 02:15, (3) 02:21, (4) 02:29, (5) 02:20, Najszybsze okr. : 02:11 (min)
103 Kamila Wiśniewska 42 50 Grudziądz 5 2000 80 10:20 Dobrze 2080 (1) 02:15, (2) 02:26, (3) 02:24, (4) 02:27, (5) 02:05, Najszybsze okr. : 02:05 (min)
104 Filip Walczak 59 13 Grudziądz 5 2000 60 10:40 Bardzo źle 2060 Parkrun Grudziądz (1) 01:48, (2) 02:18, (3) 02:29, (4) 02:31, (5) 02:41, Najszybsze okr. : 01:48 (min)
105 Marcin Kokoszyński 33 41 Grudziądz 5 2000 60 10:20 Średnio 2060 (1) 02:18, (2) 02:27, (3) 02:28, (4) 02:18, (5) 02:12, Najszybsze okr. : 02:12 (min)
106 Adam kalinowski 98 37 Grudziadz 5 2000 - 12:00 Średnio 2000 (1) 01:42, (2) 02:10, (3) 02:25, (4) 02:29, (5) 02:45, Najszybsze okr. : 01:42 (min)
107 Izabela Wysocka 44 47 Grudziądz 5 2000 - 10:20 Dobrze 2000 Parkrun Grudziądz (1) 02:16, (2) 02:28, (3) 02:27, (4) 02:31, (5) 02:21, Najszybsze okr. : 02:16 (min)
108 Barbara Skorek 26 50 Grudziądz 4 1600 380 10:00 Dobrze 1980 Vadain Running Club (1) 02:08, (2) 02:15, (3) 02:35, (4) 02:43, Najszybsze okr. : 02:08 (min)
109 Filip FLOREK 95 15 Grupa 4 1600 340 14:00 Bardzo źle 1940 run team Florasy (1) 01:55, (2) 02:19, (3) 02:42, (4) 03:29, Najszybsze okr. : 01:55 (min)
110 Paulina Piotrowicz 35 21 Grudziądz 4 1600 320 10:20 Średnio 1920 (1) 02:09, (2) 02:17, (3) 02:35, (4) 02:55, Najszybsze okr. : 02:09 (min)
111 Bogdan Pietruszewski 23 69 Grudziądz 4 1600 280 10:00 Średnio 1880 Parkran Grudziądz (1) 02:18, (2) 02:38, (3) 02:44, (4) 02:40, Najszybsze okr. : 02:18 (min)
112 Alicja Walczak 58 11 Grudziądz 4 1600 260 10:40 Średnio 1860 Parkrun Grudziądz (1) 02:06, (2) 02:31, (3) 02:51, (4) 02:41, Najszybsze okr. : 02:06 (min)
113 Marta Blank 132 11 Grudziądz 4 1600 100 11:40 Średnio 1700 (1) 02:17, (2) 02:53, (3) 03:01, (4) 02:58, Najszybsze okr. : 02:17 (min)
114 Joanna Skorek 27 20 Grudziądz 4 1600 40 10:00 Źle 1640 (1) 02:14, (2) 03:02, (3) 03:14, (4) 03:10, Najszybsze okr. : 02:14 (min)
115 Alan Rzepka 133 9 Wielki Głęboczek 3 1200 80 12:00 Źle 1280 (1) 02:14, (2) 04:36, (3) 04:43, Najszybsze okr. : 02:14 (min)


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×