Północna Liga XC 2019 - XC 1 Grudziądz

Wyniki

"Wyścig 1"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas sum. Strata Status
1 Dawid Czechowski 39 N-Bike Academy Młodzik 1 18:0217:19-- 35:21 - Ukończył
2 Dawid Zariczny 22 Młodzik 2 18:1517:42-- 35:57 +36 sek. Ukończył
3 Mateusz Maleszka 27 Dachland Trek Team Młodzik 3 18:4217:53-- 36:35 +01:14 Ukończył
4 Stanisław Jeka 25 KLIF TEAM CHŁAPOWO Młodzik 4 18:4517:59-- 36:44 +01:23 Ukończył
5 Nikita Graur 35 Młodzik 5 20:1918:21-- 38:40 +03:19 Ukończył
6 Mikołaj Kuczwalski 10 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior 1 19:5918:52-- 38:51 +03:30 Ukończył
7 Mateusz Tengowski 42 Młodzik 6 20:2718:31-- 38:58 +03:37 Ukończył
8 Jakub Krzyżykowski 12 KS SPRINT GRĘBOCIN Junior 2 20:2818:42-- 39:10 +03:49 Ukończył
9 IGOR KUJAWA 29 Belta Team Gdańsk Młodzik 7 20:1319:30-- 39:43 +04:22 Ukończył
10 Alex Myśliński 31 BeltaTeam Gdańsk Młodzik 8 20:1819:41-- 39:59 +04:38 Ukończył
11 Jakub Wiśniewski 28 Belta Team Gdańsk Młodzik 9 20:4221:48-- 42:30 +07:09 Ukończył
12 Maciej Kitkowski 41 N-Bike Academy Junior 3 21:5421:24-- 43:18 +07:57 Ukończył
13 Nikodem Ceynowa 26 KLIF Team Chłapowo Młodzik 10 22:5121:23-- 44:14 +08:53 Ukończył
14 Kamila Gurzyńska 145 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety 1 23:1421:10-- 44:24 +09:03 Ukończyła
15 Paula Juchniewicz 222 CST 7 R MTB TEAM Kobiety 2 23:1921:07-- 44:26 +09:05 Ukończyła
16 Nico Stromecki 46 MTB Kwidzyn Team Junior 4 22:3722:13-- 44:50 +09:29 Ukończył
17 Edyta Jakubowska-Olech 166 MTB Eldar Świecie Kobiety 3 23:1522:03-- 45:18 +09:57 Ukończyła
18 Majka Tracka 20 Alks Stal Grudziądz Młodziczka 1 23:1122:20-- 45:31 +10:10 Ukończyła
19 Kajetan Plinski 16 KLIF Team Chłapowo Junior 5 23:0922:42-- 45:51 +10:30 Ukończył
20 Nowacka Małgorzata 218 Rowerowa Brzoza Kobiety 4 24:2022:02-- 46:22 +11:01 Ukończyła
21 Filip Zawada 21 Młodzik 11 23:5322:39-- 46:32 +11:11 Ukończył
22 Kacper Kraiński 11 Junior 6 24:2422:23-- 46:47 +11:26 Ukończył
23 Paweł Zbonikowski 30 Belta Team Gdańsk Młodzik 12 23:2823:39-- 47:07 +11:46 Ukończył
24 Agnieszka Dudzińska-Górka 223 FTI Racing Team Kobiety 5 24:4122:43-- 47:24 +12:03 Ukończyła
25 Oskar Muraszko 15 MKS TRUSO ELBLĄG Junior 7 23:3924:17-- 47:56 +12:35 Ukończył
26 Weronika Włodarczyk 18 KLIF Team Chłapowo Juniorka 1 24:2424:24-- 48:48 +13:27 Ukończyła
27 Radosław Kreft 45 Cyklo Kwidzyn Junior 8 24:4025:36-- 50:16 +14:55 Ukończył
28 Marcel Dłużniewski 43 CYKLISCI RYPIN Młodzik 13 25:2624:54-- 50:20 +14:59 Ukończył
29 Martyna Dykalska 32 CYKLIŚCI RYPIN Juniorka 2 25:1825:02-- 50:20 +14:59 Ukończyła
30 Paula Budzyńska 135 Kobiety 6 25:5124:35-- 50:26 +15:05 Ukończyła
31 Justyna Piasecka 226 Cyklo Kwidzyn Kobiety 7 26:2724:25-- 50:52 +15:31 Ukończyła
32 Filip Dorsch 40 N-Bike Academy Młodzik 14 29:0821:53-- 51:01 +15:40 Ukończył
33 Beata Lorkowska 195 Belta Team Gdańsk Kobiety 8 26:1126:12-- 52:23 +17:02 Ukończyła
34 Aleksander Bebel 37 Młodzik 15 25:5227:25-- 53:17 +17:56 Ukończył
35 Kacper Konera 14 MKS TRUSO ELBLĄG Junior 9 27:2825:50-- 53:18 +17:57 Ukończył
36 Radosław Rutkowski 13 Junior 10 27:3325:57-- 53:30 +18:09 Ukończył
37 Bożena Lorkowska 194 Belta Team Gdańsk Kobiety 9 28:4125:38-- 54:19 +18:58 Ukończyła
38 Tymon Łysiak 38 N-Bike Academy Młodzik 16 21:1935:35-- 56:54 +21:33 Ukończył
39 Małgorzata Wojcieszek 33 BeltaTeam Gdańsk Młodziczka 2 29:4330:35-- 01:00:18 +24:57 Ukończyła
40 Zuzanna Podgórska 36 CYKLISCI RYPIN Młodziczka 3 33:4729:34-- 01:03:21 +28:00 Ukończyła
41 Kuba Czajkowski 24 MKS TRUSO ELBLĄG Młodzik 17 31:4135:51-- 01:07:32 +32:11 Ukończył
42 Maria Świerczyńska 113 Kobiety 10 34:5032:50-- 01:07:40 +32:19 Ukończyła
43 Kinga Guzowska-Boiwka 160 Kobiety 11 35:2034:53-- 01:10:13 +34:52 Ukończyła
44 Wanesa Hrynkiewicz-Sudnik 19 MKS TRUSO ELBLĄG Młodziczka 4 33:5736:24-- 01:10:21 +35:00 Ukończyła
45 Marta Białkowska 125 Kobiety 12 24:5955:33-- 01:20:32 +45:11 Nie ukończyła
46 Artem Naumov 34 Szukam zespołu Junior 11 20:33--- 20:33 +1 Okr. Nie ukończył
47 Michał Czarnota 44 Cyklo Kwidzyn Junior 12 33:19--- 33:19 +1 Okr. Nie ukończył
48 Malwina Dobrowolska 192 Kobiety 13 01:11:44--- 01:11:44 +1 Okr. Nie ukończyła


Do góry




"Wyścig 2"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas sum. Strata Status
1 Michał Bogdziewicz 163 Apteka Gemini Team M40 1 15:4215:1315:4514:58 01:01:38 - Ukończył
2 Bartosz Banach 162 TORUS - Apteka Gemini GDAŃSK M30 1 15:5915:1115:4316:07 01:03:00 +01:22 Ukończył
3 Daniel Lipinski 173 TTC Toruń M20 1 16:1715:2315:4116:09 01:03:30 +01:52 Ukończył
4 Michał Przybytek 147 ASE Trek Gdynia M30 2 16:1715:2315:5116:03 01:03:34 +01:56 Ukończył
5 Grzegorz Maleszka 185 Renault Team M40 2 16:2115:3516:0016:02 01:03:58 +02:20 Ukończył
6 Robert Banach 168 Apteka Gemini Team M40 3 16:2815:3316:0216:12 01:04:15 +02:37 Ukończył
7 Miłosz Wojciechowski 188 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 2 16:4616:0516:3816:49 01:06:18 +04:40 Ukończył
8 Jakub Sykuła 178 BST-Banach Sport Team M20 3 17:2916:2316:3016:36 01:06:58 +05:20 Ukończył
9 Kacper Belt 107 MTB Eldar Świecie M20 4 17:2016:2916:3217:07 01:07:28 +05:50 Ukończył
10 Paweł Gołębicki 171 DAMEN-TORUS M30 3 17:5516:1016:2817:12 01:07:45 +06:07 Ukończył
11 Edward Tomaszewski 254 west mtbo team M30 4 16:2915:5017:2218:49 01:08:30 +06:52 Ukończył
12 Dawid Łuczak 58 M20 5 17:3116:5517:0217:37 01:09:05 +07:27 Ukończył
13 Kacper Danielewski 255 M20 6 17:1817:5116:4917:16 01:09:14 +07:36 Ukończył
14 Arkadiusz Zarzycki 253 Apteki Gemini M40 4 17:5317:1217:1317:08 01:09:26 +07:48 Ukończył
15 Filip Potrykus 169 KLIF Team Chłapowo M20 7 18:0516:5217:1017:31 01:09:38 +08:00 Ukończył
16 Rafał Szturo 119 Sisu OWB Team M40 5 17:2916:4617:5217:43 01:09:50 +08:12 Ukończył
17 Maciej Kluszczynski 196 Trek Gdynia M20 8 18:5317:0917:2517:11 01:10:38 +09:00 Ukończył
18 Mikołaj Marzejon 179 KLIF Team Chłapowo M20 9 18:3618:0117:2417:23 01:11:24 +09:46 Ukończył
19 Mariusz Golinski 49 ASE Trek Gdynia M50+ 1 18:5017:2917:4317:35 01:11:37 +09:59 Ukończył
20 Grzegorz Podgórski 241 Cyklo Kwidzyn M20 10 19:0517:1217:4317:44 01:11:44 +10:06 Ukończył
21 Tomasz Juchniewicz 221 CST 7R MTB Team M20 11 18:4517:1218:0117:53 01:11:51 +10:13 Ukończył
22 Artur Szmyt 219 N-Bike Academy M30 5 18:5417:4618:0517:54 01:12:39 +11:01 Ukończył
23 Mariusz Czajkowski 235 BST-Banach Sport Team M40 6 19:0617:4818:1118:21 01:13:26 +11:48 Ukończył
24 Marcin Suchomski 59 M40 7 18:3918:2918:2218:11 01:13:41 +12:03 Ukończył
25 Mateusz Romanowski 198 M20 12 20:1017:5817:4717:47 01:13:42 +12:04 Ukończył
26 Adam Kowalski 187 VO2max MTB Team M20 13 19:4617:5018:0418:05 01:13:45 +12:07 Ukończył
27 MAREK BIELOWICZ 174 BST-Banach Sport Team M40 8 19:2017:5918:2518:34 01:14:18 +12:40 Ukończył
28 Mateusz Hoppe 197 Sopocki klub żeglarski M20 14 19:2418:2818:1118:24 01:14:27 +12:49 Ukończył
29 Tomir Żukotyński 128 SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING M40 9 20:1818:2818:0318:19 01:15:08 +13:30 Ukończył
30 Gracjan Jaffke 172 KlifTeam M20 15 20:1818:2918:0218:38 01:15:27 +13:49 Ukończył
31 Grzegorz Toruński 117 M30 6 19:1618:2318:4819:09 01:15:36 +13:58 Ukończył
32 Artur Wesołowski 200 M40 10 19:4718:3118:3518:47 01:15:40 +14:02 Ukończył
33 Bartosz Zięba 247 Rowerowy Lidzbark Racing Team M20 16 20:2018:5818:1618:11 01:15:45 +14:07 Ukończył
34 Paweł Jurczak 193 Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 7 20:0818:3718:3118:30 01:15:46 +14:08 Ukończył
35 Jakub Solarski 209 BST - Banach Sport Team M40 11 18:4117:3517:4321:48 01:15:47 +14:09 Ukończył
36 Roman Bloch 111 IP Kwidzyn Bike Team M30 8 19:4418:3218:3119:06 01:15:53 +14:15 Ukończył
37 Marcin Sykuła 177 BST-Banach Sport Team M40 12 20:0118:4618:3919:03 01:16:29 +14:51 Ukończył
38 Piotr Dolatowski 237 M20 17 22:0018:2018:3518:08 01:17:03 +15:25 Ukończył
39 Radek Hermaszewski 199 BST-Banach Sport Team M40 13 20:0518:4519:1819:17 01:17:25 +15:47 Ukończył
40 Karol Barczyk 204 M20 18 20:1619:0719:2119:04 01:17:48 +16:10 Ukończył
41 Michał Kaczerewski 213 2 RSy i Pajk M20 19 20:2018:2818:2221:21 01:18:31 +16:53 Ukończył
42 Dariusz Piotrowski 201 MTB Eldar Świecie M40 14 20:1619:0819:2120:13 01:18:58 +17:20 Ukończył
43 Łukasz Pisarski 123 M30 9 20:2819:2619:2619:40 01:19:00 +17:22 Ukończył
44 Mirosław Ziółkowski 183 BST-Banach Sport Team M40 15 20:2019:3320:0219:47 01:19:42 +18:04 Ukończył
45 Bogumił Bieliński 202 M30 10 21:2619:0019:2819:56 01:19:50 +18:12 Ukończył
46 Wojciech Szperlik 167 Airpol Compressors MTB Team M40 16 21:0119:1119:4620:13 01:20:11 +18:33 Ukończył
47 Jakub Wolanin 252 GK MALBORK M30 11 22:1719:1019:2019:33 01:20:20 +18:42 Ukończył
48 Jacek Olech 141 MTB Eldar Świecie M40 17 20:1719:1020:0121:28 01:20:56 +19:18 Ukończył
49 Jarosław Wnuk 233 Cyklo Kwidzyn M40 18 20:1419:5120:0220:53 01:21:00 +19:22 Ukończył
50 Patryk Galiński 205 BST - Banach Sport Team M40 19 20:0619:4720:3120:56 01:21:20 +19:42 Ukończył
51 Jarosław Belt 181 MTB Eldar Świecie M50+ 2 20:3120:1120:3720:51 01:22:10 +20:32 Ukończył
52 Stanisław Zaborowski 238 Lipa MTB M20 20 21:1319:3920:2421:30 01:22:46 +21:08 Ukończył
53 Przemysław Kasierski 229 Fitserwis MTB Team M30 12 21:3918:4019:4123:47 01:23:47 +22:09 Ukończył
54 Tomasz Steyer 108 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 13 21:2020:0320:18- 01:01:41 +1 Okr. Ukończył
55 Łukasz Damski 207 GardenFlora MTB Team M30 14 22:2119:3919:47- 01:01:47 +1 Okr. Ukończył
56 Michał Falkowski 142 M40 20 22:5719:4019:18- 01:01:55 +1 Okr. Ukończył
57 Waldemar Cisło 110 M40 21 22:4919:3119:44- 01:02:04 +1 Okr. Ukończył
58 Marek Strek 240 Brak M40 22 22:0920:0219:57- 01:02:08 +1 Okr. Ukończył
59 Maciej Jaźwiński 211 M20 21 21:2520:3820:05- 01:02:08 +1 Okr. Ukończył
60 Przemysław Barański 216 Kujawia XC Masters M30 15 22:1919:5020:02- 01:02:11 +1 Okr. Ukończył
61 Marek Weber 101 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 23 21:4220:1120:20- 01:02:13 +1 Okr. Ukończył
62 Dariusz Welzandt 189 M20 22 22:3619:5819:52- 01:02:26 +1 Okr. Ukończył
63 Waldemar Czarnota 232 Cyklo Kwidzyn M40 24 21:5220:2620:15- 01:02:33 +1 Okr. Ukończył
64 Jarosław Jurkiewicz 140 M30 16 21:2220:3520:36- 01:02:33 +1 Okr. Ukończył
65 Sławomir Misiaszek 51 Gromada Włóczęgów 28Toruńska Drużyna Harcerzy M50+ 3 22:4919:5220:18- 01:02:59 +1 Okr. Ukończył
66 Bartłomiej Jarząbek 155 GardenFlora MTB Team M30 17 22:0520:1721:02- 01:03:24 +1 Okr. Ukończył
67 Rafał Szpont 120 M30 18 21:4720:4320:58- 01:03:28 +1 Okr. Ukończył
68 Stanisław Piasecki 225 Cyklo Kwidzyn M30 19 21:5520:3921:09- 01:03:43 +1 Okr. Ukończył
69 Grzegorz Drosiński 106 Cyklo Kwidzyn M30 20 22:1020:1021:26- 01:03:46 +1 Okr. Ukończył
70 Paweł Mantycki 249 BikeBoys.pl Orientujemy Team M40 25 22:3220:0921:37- 01:04:18 +1 Okr. Ukończył
71 Arkadiusz Jasiński 56 Rnew.pl MTB Team M30 21 23:2620:2920:25- 01:04:20 +1 Okr. Ukończył
72 Paweł Zakrzewski 239 Lipa MTB M30 22 22:3820:2821:17- 01:04:23 +1 Okr. Ukończył
73 Krystian Gurba 126 Rowersi Cycling Team M30 23 23:0519:4321:37- 01:04:25 +1 Okr. Ukończył
74 PIotr Śmigowski 48 WMK M30 24 22:1320:3121:44- 01:04:28 +1 Okr. Ukończył
75 Tomasz Krupka 203 M30 25 22:3821:0220:56- 01:04:36 +1 Okr. Ukończył
76 Wiktor Gajda 234 Mtb ELDAR Świecie M20 23 22:0821:1921:11- 01:04:38 +1 Okr. Ukończył
77 Marcin Kulczyk 248 M20 24 23:0220:5320:49- 01:04:44 +1 Okr. Ukończył
78 Robert Kowalski 130 M30 26 22:1221:1921:22- 01:04:53 +1 Okr. Ukończył
79 Grzegorz Dziedzic 55 M30 27 23:5820:3020:28- 01:04:56 +1 Okr. Ukończył
80 Michał Ziemba 231 Cyklo Bydgoszcz M30 28 23:3320:4220:48- 01:05:03 +1 Okr. Ukończył
81 Jacek Pieściński 215 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ 4 21:0120:5523:12- 01:05:08 +1 Okr. Ukończył
82 Tomasz Tymiński 175 BST-Banach Sport Team M40 26 22:2621:5321:11- 01:05:30 +1 Okr. Ukończył
83 Michał Lewandowski 244 Mrozbike.pl M30 29 24:0021:1120:23- 01:05:34 +1 Okr. Ukończył
84 Artur Grubich 243 M20 25 22:3221:0922:02- 01:05:43 +1 Okr. Ukończył
85 Sebastian Trzciński 47 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 27 23:2320:5821:32- 01:05:53 +1 Okr. Ukończył
86 Tomasz Chodkiewicz 210 GardenFlora MTB Team M40 28 23:1021:3921:13- 01:06:02 +1 Okr. Ukończył
87 Łukasz Kręcki 116 Klub Kolarski Wda Świecie M30 30 23:3621:1021:23- 01:06:09 +1 Okr. Ukończył
88 Bartłomiej Górny 138 M30 31 24:2021:1821:22- 01:07:00 +1 Okr. Ukończył
89 Karol Turek 182 KLIF Team Chłapowo M30 32 23:1621:3422:41- 01:07:31 +1 Okr. Ukończył
90 SŁAWOMIR TROJANOWSKI 214 MTB Eldar Świecie M40 29 23:3621:3023:04- 01:08:10 +1 Okr. Ukończył
91 Wojciech Zupa 109 SISU-OWB team M50+ 5 23:3322:4221:58- 01:08:13 +1 Okr. Ukończył
92 Miłosz Bieniek 242 Stadmedica M30 33 25:2822:1120:53- 01:08:32 +1 Okr. Ukończył
93 Adam Podgórski 217 CYKLIŚCI RYPIN M40 30 23:0721:5423:31- 01:08:32 +1 Okr. Ukończył
94 Krzysztof Gałgański 104 SISU-OWB TEAM M50+ 6 23:0722:5522:35- 01:08:37 +1 Okr. Ukończył
95 Mikołaj Tuszyński 206 MTB Racing Tuszyński M30 34 23:4922:0922:55- 01:08:53 +1 Okr. Ukończył
96 Jan Potrykus 170 KLIF Team Chłapowo M50+ 7 24:4321:5522:18- 01:08:56 +1 Okr. Ukończył
97 Dariusz Rompalski 158 Klub Kolarski Wda Świecie M40 31 23:1622:0023:42- 01:08:58 +1 Okr. Ukończył
98 Andrzej Mączewski 164 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ 8 25:1321:4422:19- 01:09:16 +1 Okr. Ukończył
99 Krzysztof Wichowski 186 TTC Toruń M30 35 25:2522:1321:41- 01:09:19 +1 Okr. Ukończył
100 Waldemar Trzciński 118 GardenFlora MTB Team M40 32 25:0922:2521:49- 01:09:23 +1 Okr. Ukończył
101 Jacek Kalinowski 212 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 36 25:1822:0922:00- 01:09:27 +1 Okr. Ukończył
102 Filip Królik 176 FTI Racing Team M30 37 25:1722:1823:12- 01:10:47 +1 Okr. Ukończył
103 Michal Michalski 250 Łapa jaguara M30 38 25:2222:1323:15- 01:10:50 +1 Okr. Ukończył
104 Jarosław Szkuta 246 M30 39 25:2322:3322:58- 01:10:54 +1 Okr. Ukończył
105 Mateusz Rudzki 127 M20 26 23:1520:1027:40- 01:11:05 +1 Okr. Ukończył
106 Marcel Zieliński 151 MKS TRUSO ELBLĄG M20 27 24:1122:3424:58- 01:11:43 +1 Okr. Ukończył
107 Mateusz Wichowski 191 TTC Toruń M20 28 25:0622:4524:36- 01:12:27 +1 Okr. Ukończył
108 Patryk Pietrzakowski 251 LadySi Team M30 40 25:2022:2424:58- 01:12:42 +1 Okr. Ukończył
109 Piotr Czerniel 161 MKS TRUSO ELBLĄG M30 41 24:5622:4525:07- 01:12:48 +1 Okr. Ukończył
110 Ksawery Synak 153 MKS TRUSO ELBLĄG M20 29 25:1622:2625:59- 01:13:41 +1 Okr. Ukończył
111 Artur Wrzeciono 61 Sportowa Olimpia M20 30 25:1423:3125:21- 01:14:06 +1 Okr. Ukończył
112 Jan Dwojakowski 150 MKS TRUSO ELBLĄG M20 31 28:5921:5123:59- 01:14:49 +1 Okr. Ukończył
113 Konrad Branecki 152 MKS TRUSO ELBLĄG M20 32 23:5123:5727:02- 01:14:50 +1 Okr. Ukończył
114 Ernest Wawrzyniuk 224 M40 33 26:4824:4024:33- 01:16:01 +1 Okr. Ukończył
115 Krzysztof Piątek 136 ELEKTRO-TRANS TEAM M20 33 26:4724:2625:13- 01:16:26 +1 Okr. Ukończył
116 Mateusz Gurzyński 146 Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 42 27:0317:5031:38- 01:16:31 +1 Okr. Ukończył
117 Ariel Józwowski 60 Freeride Grudziądz M20 34 26:1423:5026:30- 01:16:34 +1 Okr. Ukończył
118 Dariusz Pacuk 121 Pacuki M50+ 9 26:3224:4225:36- 01:16:50 +1 Okr. Ukończył
119 Dariusz Kurek 230 Cyklo Bydgoszcz M50+ 10 27:4625:1823:49- 01:16:53 +1 Okr. Ukończył
120 Michał Januszewski 105 M30 43 26:2824:1326:15- 01:16:56 +1 Okr. Ukończył
121 Łukasz Borowski 144 Ladysi Team M40 34 26:3825:3625:16- 01:17:30 +1 Okr. Ukończył
122 Marcin Jaciubek 122 M30 44 26:4725:5425:47- 01:18:28 +1 Okr. Ukończył
123 Krzysztof Lica 227 SISU OWB Team M50+ 11 26:2525:4826:58- 01:19:11 +1 Okr. Ukończył
124 Rafał Derda 143 M50+ 12 28:3625:3726:20- 01:20:33 +1 Okr. Ukończył
125 Mariusz Detlaf 190 M30 45 26:5726:2628:38- 01:22:01 +1 Okr. Ukończył
126 Adam Smętkowski 220 M20 35 27:1028:1027:30- 01:22:50 +1 Okr. Ukończył
127 Tomasz Reinholz 139 MTB Eldar Świecie M20 36 27:4127:0228:19- 01:23:02 +1 Okr. Ukończył
128 Damian Jankowski 149 M30 46 27:5527:0129:55- 01:24:51 +1 Okr. Ukończył
129 JAROSŁAW SADOWSKI 132 M40 35 27:4427:2430:11- 01:25:19 +1 Okr. Ukończył
130 Łukasz Felski 137 M30 47 28:2427:3629:23- 01:25:23 +1 Okr. Ukończył
131 ZBIGNIEW PECIAK 133 Saint-Gobain SQUAD M40 36 28:4730:1728:29- 01:27:33 +1 Okr. Ukończył
132 Marek Pawłowski 62 M40 37 28:1128:3631:25- 01:28:12 +1 Okr. Ukończył
133 Michał Lenz 236 GOOD RIDE M30 48 19:0417:46-- 36:50 +2 Okr. Nie ukończył
134 Krzysztof Kwaśniewski 245 Bart M30 49 24:1022:15-- 46:25 +2 Okr. Ukończył
135 Bogusław Olszewski 103 CYKLO KWIDZYN M30 50 24:4323:00-- 47:43 +2 Okr. Ukończył
136 Mateusz Nowak 228 Manchester United M30 51 25:1624:58-- 50:14 +2 Okr. Ukończył
137 Jerzy Sandomierski 112 M30 52 27:0523:12-- 50:17 +2 Okr. Nie ukończył
138 Krzysztof Jeliński 156 M30 53 26:0324:23-- 50:26 +2 Okr. Nie ukończył
139 Karol Kowalski 165 FTI Racing Team M30 54 24:2128:07-- 52:28 +2 Okr. Nie ukończył
140 Rafał Grubski 53 GardenFlora MTB Team M30 55 28:4026:22-- 55:02 +2 Okr. Ukończył
141 Dawid Sień 50 M40 38 31:0630:57-- 01:02:03 +2 Okr. Ukończył
142 Patryk Pol 114 M40 39 29:4732:20-- 01:02:07 +2 Okr. Ukończył
143 Marcin Plutowski 134 Biegający Tczew M40 40 34:1438:15-- 01:12:29 +2 Okr. Ukończył
144 Kacper Przekwas 184 Trigar.pl mtb team M20 37 17:19--- 17:19 +3 Okr. Nie ukończył
145 Bartosz Turoń 100 MTBKT M30 56 20:10--- 20:10 +3 Okr. Nie ukończył
146 Andrzej Pepliński 57 Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 57 21:25--- 21:25 +3 Okr. Nie ukończył
147 Arkadiusz Hrynkiewicz-Sudnik 154 M40 41 28:02--- 28:02 +3 Okr. Nie ukończył


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×